Mieczyslaw Gorczycacki - lubi

 • Mieczyslaw Gorczycacki lubi Komentarz

  Jak my ten braz wypuscimy pier...lne ze smiechu

 • Mieczyslaw Gorczycacki lubi Komentarz

  Hynek, ty to jesteś od układania butów na półce w galerii, a nie od dawania dobrych rad. Jak taki hejter jak ty ośmiela się wypowiadać na temat żużla? Przyznam że nie doczytałem do końca z obawie o zwieracze, mało się nie zes*ałem ze śmiechu. Trochę jednak mi ciebie żal. Za groszową pensję sprzedajesz buty, więc żeby sobie dorobić zajmujesz się hejtem na SF. No cóż, życie nie zawsze tak się układa jak byśmy tego chcieli.

 • Mieczyslaw Gorczycacki lubi Komentarz

  Zinterpretuj słowa prezesa Włókniarza :
  "Choć oficjalnie kontraktu zainteresowane strony podpisać jeszcze nie mogły, to, jak zapewnił Michał Świącik, nie ma żadnych obaw co do tego, że Madsen czy klub się rozmyślą. - Leon Madsen będzie zawodnikiem Włókniarza w sezonach 2020, 2021 i 2022. Mamy wszystko uzgodnione i sformalizowane. Nie łamiemy regulaminów żużlowych, wszystko jest zgodnie z literą prawa. Nikt nam nie może czegokolwiek zarzucić. Mamy pewność, że Leon będzie w Częstochowie, a Leon jest pewny, że z niego nie zrezygnujemy - stwierdził z całą stanowczością prezes Włókniarza."

 • Mieczyslaw Gorczycacki lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Mieczyslaw Gorczycacki lubi Komentarz

  i w ogóle się nie dziwię brakowi zainteresowania!!! sraczki dostają tylko pismaki i to zarówno polskie jak i włoskie.
  Mnie jako kibica Milanu od 1991 roku też ten transfer nie przekonuje, a całe życie marzyłem żeby w końcu Polak ZAGRAŁ (nie liczę Miśkiewicza, Salomona czy Bargiela) w Milanie :-/