Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Andrzej Lukas

  Popieram, czas kończyć z tymi praktykami z ery słusznie minionej. Dobry ma się bronić sam, a słaby odpada. Tyle.

 • Andrzej Lukas napisał/a komentarz do Czarny scenariusz dla polskiej piłki. "Koronawirus może spowodować, że niektóre kluby nie dadzą rady"

  Czarny scenariusz realizuje się od lat, miły Panie. I sam masz w tym swój osobisty, spory udział. Lepiej więc siedzieć cicho i nie drażnić ludzkiej pamięci.

 • Andrzej Lukas

  Cóż, nie liczę na Pana Skrzydlewskiego, więc mi to powiewa.

 • Andrzej Lukas napisał/a komentarz do Ryszard Czarnecki: Nie odwoływać żużla w lipcu. Zacisnąć zęby i jechać. Nawet we wrześniu. Model turecki dla sponsorów

  A Czarnecki bez zmian, bez sensu, bez pojęcia, bez wyobraźni, z przewagą ignorancji.
  Szkoda czasu.

 • Andrzej Lukas

  Pan Jan zdecydowanie powinien swoją aktywność medialną ograniczyć do opowiadania słynnego (choć prymitywnego) dowcipu o zapładnianiu krowy na lodzie. Uniknie dzięki temu kolejnych kompromitacji.

 • Andrzej Lukas

  Piękny gest, dziękujemy. Szkoda tylko, że politycy nadal rżną głupów i nie wstyd im, że rodacy muszą się zrzucać na naprawienie ich niekompetencji, niegospodarności i efektów zwykłego nieróbstwa i głupoty. I tak mamy od zawsze, pamiętamy oba FONY i inne akcje, choćby WOŚP, która od lat zastępuje i wyręcza rządzących w doposażaniu służby zdrowia w niezbędny sprzęt, bo dla nich ważniejsza jest propaganda, pic i puder. Polska polityka to samo zło.

 • Andrzej Lukas lubi Komentarz

  a z jakiej racji jeszcze im malo to do roboty do kopalni

 • Andrzej Lukas lubi Komentarz

  Z powodu tej pseudoepidemii po prostu kluby muszą upaść, albo nie wypłacić kasy zawodnikom. Innej opcji nie ma.

 • Andrzej Lukas lubi Komentarz

  w końcu może zaczną normalnie zarabiać jak ludzie , za dużo już jest tych klubów

 • Andrzej Lukas lubi Komentarz

  Wystarczy zacząć płacić zawodnikom za wykonane zadanie a nie za publikacje wyżelowanych gogusiów co im wiecznie mało. W Polsce jest kilku zawodników którzy powinni zarabiać max 20tyś pln/mc reszta powinna oscylować w okolicach 10 a nie przepłacanie. Mistrzem w płatnościach jest legia i jej jugole ściągani na umór. Boniek ze swoją złodziejską elitą powinien reagować ale po co skoro wolą nakładać kolejne daniny na kluby. Kluby powinny się odciąć od PZPNu i stworzyć własną zawodową Ligę

 • Andrzej Lukas

  Powód jest prosty, bo Norwedzy robią testy w każdym podejrzanym przypadku, a u nas, by nie robić paniki i psuć ststystyki, tylko wybiórczo, albo jak zarażony już zarazi ze 20 osób. Tragedia.

 • Andrzej Lukas

  Niektóre dyscypliny sportu w kraju, od lat proszą się same o jakiś "paraliż" otrzeźwiający, a to ze względu na poziom zawodników, a to z powodu zachowania pseudokibiców, których z uporem lepszej sprawy działacze tych dyscyplin nazywają per "nasi wspaniali kibice".

 • Andrzej Lukas napisał/a komentarz do Liga Narodów. Włoskie media nie mają wątpliwości co do faworytów grupy. Zwracają też uwagę na reakcję Bońka

  Cóż, Panie Boniek, to kolejny sprawdzian Pana umiejętności menadżerskich, zachowa Pan ten "uśmiech" do końca rozgrywek?

 • Andrzej Lukas napisał/a komentarz do Tauron sponsorem tytularnym LSK. Ryszard Czarnecki: Skończyło się "extremely happy endem"

  Cóż, Polska siatkówka od zawsze ma się dobrze, nawet bez wsparcie niejakiego Ryczarda, który się zawsze `"przy okazji" usiłuje wylansować. Brońcie się ludzie, bo Was potopi ten politycznie zdeklarowany smętny człon i sympatyk PiS, która pogrąża wszystko, czego się tknie.

 • Andrzej Lukas

  Więcej Wam nie podpowiem, bo mi się nie chce :).

 • Andrzej Lukas

  Zawsze lepiej stawiać na własnego konia, niż na wynajętego. To darmowa rada dla inwestujących w tą branżę, ostatnia. Pozostane będą płatne :).

 • Andrzej Lukas

  Lewy jest fajny, ale bardziej dla Bajernu, co nie? :)

 • Andrzej Lukas

  Oczywiście współczuję Lewemu, że doznał kontuzji, ale dlaczego, kurna, nie w meczu reprezentacji?. Najlepsze mecze rozgrywa w drużynie, z którą podpisał kontrakt, ok, ale może niech nie robi pawiana, że mu nie wyszło w reprezentacji. Nie mam nic do gostka, ale mi to śmierdzi. Pozdro, i powrotu do zdrowia życzę.

 • Andrzej Lukas

  Urubko przyjął błędną taktykę. Mógł poprosić Tadzika od Rydzyków, by się z nim wybrał na wyprawę, Tadzik byłby w końcu bliżej Pana, a Polska miała by kolejny sukces alpinistów. Nie wyklucza się, że i Tadzik by się w końcu nawrócił na katolicyzm. A dofinansowanie raczej pewne, i to na kilka następnych wypraw.

 • Andrzej Lukas napisał/a komentarz do Kolejny skandal z udziałem Rosjan. Prezydent IAAF miał przyjmować łapówki od dopingowiczów

  Każdorazowe stwierdzenie dopingu u sportowca powinno się z automatu wiązać z wykluczeniem go z rozgrywek międzynarodowych na co najmniej 15 lat, a ich ewentualne osiągnięcia sportowe nie powinny być uznawane przez międzynarodowe związki sportowe. Kontrole antydopingowe winny być zwielokrotnione. Działacze sportowi każdego szczebla, którym udowodniono korupcję, jak opisywanemu wyżej delikwentowi, powinni uzyskać dożywotni zakaz piastowania stanowisk w międzynarodowych organizacjach sportowych.

 • Andrzej Lukas napisał/a komentarz do Stacja Tokio. Co za finisz! Aleksandra Kowalczuk wspomina mistrzostwo Europy

  Pani Aleksandro, kocham Panią, po raz kolejny reprezentanci innych dyscyplin niż piłka nożna (pozdrowienia dla Pana Bońka), zaskakują mnie pozytywnie (smutne pozdrowienia dla Pogoni Szczecin) I niech tak pozostanie na wieki. Lepsi bronią się sami.

 • Andrzej Lukas

  Panie Listkiewicz, zostaw Pan babcię w spokoju, bo pewnie się w grobie przewraca słysząc co jej wnuczek uczynił polskiej piłce nożnej. A sądziłem, że coraz mniej jest ludzików pokroju Tarczyński, co to sam nie potrafi zdobyć poważania i autorytetu, to sięga po dziadów i opowiada takie rzeczy, które potem okazują się wierutnym kłamstwem, a było zupełnie przeciwnie. Nawet zmarłym, i to bliskim sobie nie potrafią dać spoczywać w pokoju. Chamstwo.

 • Andrzej Lukas napisał/a komentarz do Gala 100-lecia PZPN. Andrzej Duda: Każdy Polak zna się na piłce najlepiej

  Przeciwnie od Pana Dudy, nie podziękuję nikomu "za te 100 lat budowania i działalności nikomu, bo trafiali się tam ludzie (jak bakalie w keksie) godni bardziej krat niż podziękowań. Polska piłka nożna i każdy sport w ogólności często jest pozbawiony opieki Państwa, które odzywa się populistycznymi imprezami i dęciem w trąby dopiero w przypadku szczególnych osiągnięć naszych sportowców, okupionymi nadludzkimi ich wysiłkami, a często własnym wkładem finansowym. Jako były kibic piłki nożnej, nie wypowiem się więcej o innych dyscyplinach, które są podobnie lekceważone przez władze sportowe, ale mnie, przez ostatnie 55 lat polska piłka nośna dostarczyła więcej stresów niż radości. I za te negatywne wrażenia chciałbym podziękować właśnie Panu Bońkowi i wszystkim jego poprzednikom. A Panu Dudzie życzę bardziej przemyślanych i obiektywnych życzeń składanych publicznie, i czytelnych dla armii polskich kibiców sportowych.

 • Andrzej Lukas

  No a jakoś nie widać wpisów Pana Bońka, to w końcu nasz ekspert kochany, co mu usta przymknęło? :)

 • Andrzej Lukas

  Super, dali mi mistrzowski mendal za dwa komenty w ciągu dnia, super. Więc o to w tym chodzi?, można pisać bzdety, byle często?. No to się dewaluujecie brahy... :(

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.