Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Andrzej Lukas lubi Komentarz

  W marcu sami Chińczycy informowali, że zachorowania bywają po 14-20 dniach od zakażenia. U nas wymyślili kilkudniową kwarantannę, a chorych przybywa. Przedwczesny optymizm, po badaniu kilka godzin po wizycie u Dudy.

 • Andrzej Lukas lubi Komentarz

  Czyli co? Choroba PADa to jednak fikcja. Typowe schowanie głowy w piasek. W kraju gorąco, to bezpieczniej udawać chorego.

 • Andrzej Lukas napisał/a komentarz do Koronawirus. Znamy wyniki sobotnich badań Igi Świątek i jej sztabu

  Cieszę się że tak wyszło, a już się bałem, że PAD na koniec posieje jeszcze Koronowirusa. Choć do końca nic nie wiadomo.

 • Andrzej Lukas

  Pan Jan, czego się można było spodziewać, popiera decyzje rządowe, ma w tym interes własny i rodziny, więc pomijam to milczeniem. Bardziej przypadły mi do gustu sugestie Pana Lato, choć to także nie jest bohater z mojej bajki. Ale sugestie że Morawiecki nie jest człowiekiem który ma moralne prawo do apelowanie o cokolwiek do Polaków, jest dla mnie uzasadniona. Facet z sądowym potwierdzeniem kłamliwości, nie zasługuje na szacunek.

 • Andrzej Lukas lubi Komentarz

  No i dobrze, można było spodziewać się takiego kroku. Z hieną i oszczercą nie dyskutuje się w mediach, tylko poprzez adwokata w sądzie. To się Czaruś doigrał.

 • Andrzej Lukas lubi Komentarz

  Teraz `Lewy powinien Czarusia puścić w skarpetkach i obojętne jest mi czy Lewy jest winien czy nie.Nienawidzę kapusiów i hien.

 • Andrzej Lukas lubi Komentarz

  Typowa polska żenada. Z ogromnym niesmakiem patrzę na obu facetów. Do złudzenia przypomina ta hucpa wywalanie, w świetle kamer, brudów wszelakich na sprawie rozwodowej " szczęśliwego " onegdaj małżeństwa. Zero klasy, panowie!!

 • Andrzej Lukas lubi Komentarz

  KUCHARSKIEMU DUŻA KASA UCIEKŁA I UCIEKA WIC CHLAPIE OZOREM. WSTYD OKRADAŁ LEWEGO A TERAZ JESZCZE SZCZEKA....

 • Andrzej Lukas lubi Komentarz

  niby dobrze że idzie z tym do sądu ale jeśli ma na koncie jakiś skarbowy "przewał" to doświadczenie uczy że Niemcy to nie Polska, tu nie ma taryfy ulgowej dla celebrytów - patrz przypadek Uli Hoenessa, wyrok 3,5 roku za podatkowe przekręty

 • Andrzej Lukas lubi Komentarz

  Robert powinien zniszczyć szantażystę i donosiciela. Wyhodował żmije.

 • Andrzej Lukas lubi Komentarz

  Redaktor pisze "batalia pomiędzy dawnymi współpracownikami"!
  A to żadna batalia, tylko sprawa sądowa między pijawką ciężko harującym i sportowcem !

 • Andrzej Lukas lubi Komentarz

  Cezary Kucharski doskonale zdaje sobie sprawę, że nie ma racji i sprawa jest przegrana, Liczył, że Robert wystraszy się jego i będzie go słuchał robiąc co mu każe. Niestety się przeliczył i dostanie podwójnego klapsa.

 • Andrzej Lukas lubi Komentarz

  Ale mamy jezusa największego w Świebodzinie.

 • Andrzej Lukas napisał/a komentarz do Roland Garros. Fani pokochali Igę Świątek. Jej social media przeżywają oblężenie

  Iga w tenisie może osiągnąć wszystko, czego tylko zapragnie, pod warunkiem że nie ulegnie komplementom swych fanów i nie poluźni wymagań treningowych dochodząc do wniosku, że jest już u szczytu. Treningi i ciągła praca, podnoszenie sobie poprzeczki, to podstawa rozwoju. Iga to potrafi, a skoro podołała przy tym wymogom nauki, jestem pewien, że ta dziewczyna wie jaki ma cel i co ma do wygrania lub stracenia. Trzymam kciuki Pani Igo, jesteśmy z Pani dumni.

 • Andrzej Lukas napisał/a komentarz do Bundesliga. Bayern Monachium - Hertha Berlin. Robert Lewandowski tak się przełamał (wideo)

  Cóż, Lewandowski włożył w swoją formę tytaniczny wysiłek i dyscyplinę. W pełni zasłużył na to, co osiągnął, tak w sporcie, jak i w statusie ekonomicznym. Życzę mu jeszcze większych sukcesów. Jedynie szkoda, że w polskim sporcie nie znalazł możliwości takiego spełnienia własnych marzeń i oczekiwań, jakie osiągnął w Niemczech, ale to już zgaga polityków, którzy o sporcie narodowym przypominają sobie jedynie na okoliczność przytulenia się do sukcesów naszych reprezentantów, w roli wręczających wyróżnienia, jak ostatnio wygwizdany słusznie Morawiecki w Gorzowie.

 • Andrzej Lukas napisał/a komentarz do Koronawirus. Zmiana nastrojów w Czechach. "Ludzie przestali ufać władzy"

  Szacun dla braci Czechów. Za dystans do siebie i bliźnich, poczucie humoru, i odważne, przemyślane głoszenie swoich poglądów

 • Andrzej Lukas

  Jednak najlepiej Panu Janowi wychodzi opowiadanie tego dowcipu o krowie na lodzie. A o tej patologii, co jej teraz po uszy jest, to Pan Janek nic nie widzi?

 • Andrzej Lukas

  W pełni podzielam opinię Pana Maleńczuka, natomiast Pana Jana Tomaszewskiego - nie.

 • Andrzej Lukas

  Pozwolę sobie na zgoła odmienną opinię niż PaniJędrzejczyk, a nie będę rozwijał powodów, bo szanuję opinie innych osób, także przeciwne do moich. Poza tym nie zwykłem prowadzić sporów z kobietami, szczególnie takimi, które posiadają argumenty siłowe, i mogą ich użyć.

 • Andrzej Lukas

  Wielki szacun dla Ryszarda Szurkowskiego. Jest Pan wielkim człowiekiem.

 • Andrzej Lukas

  Jakąkolwiek grę wymyśli jeszcze niejaki Korwin, to wiadomo, że przy każdej i tak zaśnie jak stary niedźwieź i da odwłoka.

 • Andrzej Lukas

  Wśród tego bełkotu naiwnych rodaków i lizusów liczących na miejscówkę przy korycie, miło posłuchać mądrego i poważnego głosu. Pozdrawiam Pana Włodzimierza Lubańskiego i zdrowia życzę.

 • Andrzej Lukas

  "Dwaj przyjaciele z boiska" są równo żałośni w swych wypowiedziach. I jeśli nawet teraz są zdziwieni reakcją netu na swoje wpisy, to jedynie wniosek, że myślenie trzeba włączyć przed wyrażeniem swojej opinii, a nie po, chyba że obiera się drogę do zaistnienia w mediach przez prowokację.Teraz jednak mleko się rozlało i nie ma co biadolić.

 • Andrzej Lukas lubi Komentarz

  Wykształcenie nie przeszkadza mądrości, ale mądrość to nie wykształcenie.

 • Andrzej Lukas lubi Komentarz

  Cieszycie sie na nowa jesienną ramówkę w tvpkura?

  - Różaniec z gwiazdami,
  - Jaka to modlitwa,
  - Jeden z dwunastu,
  - Ojciec rydzeusz,
  - Plebania,
  - Sprawa dla egzorcysty,
  - Kot Jarosława da wszystkim,

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.