Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Macislaw napisał/a komentarz do Żużel. Ważne słowa Chomskiego. Komentuje nadchodzące zmiany w PGE Ekstralidze

  @ADASOS: Rozumiem, że u Ciebie to normalne pluć jadem na wszystkich i wszystko dookoła? Spec zapewne z Ciebie co nie lada...

 • Macislaw otrzymał srebrny medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Macislaw lubi Komentarz

  Ale co z tego że jest sympatyczny, lubiany i był świetnym sportowce.
  Niby nic nie pamięta, ale list wysłał do poszkodowanej - jedno przeczy drugiemu.
  To jest niesamowite, jak prawo jest różne dla osób zwykłych, takich z ulicy (przeciętny Nowak, albo Kowalski) a ludzi którzy posiadają spore majątki i stać ich na wynajęcie najlepszych adwokatów.
  Do adwokatów nie mam pretensji, to ich praca, ale do przestępców (Rafał Szombierski nim jest!), niestety odczuwam pogardę.

 • Macislaw lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Macislaw napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jakie ma znaczenie, że to były żużlowiec? Mógłby być górnikiem, kucharzem czy wykonywać jeden z tysiąca innych zawodów. Jakie ma znaczenie, że jest sympatyczny? Jechał po alkoholu, zniszczył życie kobiecie. Powinien dostać maxa i tyle. A wniosek o "upojenie patologiczne" to już przesada obrony... Jego wina jest oczywista.

 • Macislaw napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie rozumiem hejtu na Lewandowskiego. Z kim on ma grać w reprezentacji? Sami przeciętniacy w kategoriach piłki, daleko im nawet do bycia średniakami. Gdybyśmy wymienili Lewego na Messiego czy Ronaldo, to gra wyglądałaby tak samo. Bo do odnoszenia sukcesów na polu reprezentacji nie wystarczy jeden klasowy zawodnik, musi być kilku chociaż średniej klasy europejskiej...

 • Macislaw lubi Komentarz

  Gadanie, że w każdym meczu jedzie się na maxa można odłożyć na półkę z bajkami. Tyle, że Stal testuje pewnie ustawienia, a Toruń chce w takim- bądź co bądź- nieistotnym spotkaniu zachować twarz. Tyle, że Pawełek nadal nie jedzie, na Doyle'a- średnio punktującego- i tak będą chętni, a Crispy choćby zrobił nawet komplet nie zmyje moim zdaniem swojej przeciętnej jazdy w ostatnich sezonach, bo jak był cieniem samego siebie, tak teraz jest tylko cieniem cienia(wczorajsze GP). Jedynym pozytywem są najmłodsi zawodnicy, czyli juniorka i zarozumiały Jack, który w dorosłym speedwayu też jeszcze nic nie osiągnął. Zatem podsumowując- Chris i Paweł powinni pomyśleć o zmianie środowiska, a i toruńscy działacze chyba nie mają w tym temacie nad czym główkować dając im najlepiej wolną rękę. PS. 100% biletowany trening punktowany to chyba delikatne robienie z kibiców durni, ale co tam, ważne, że humory dopisują;)

 • Macislaw lubi Komentarz

  Sławciu, weź Ty koło i się pierd...j w czoło. GKM wygra w Częstochowie?

 • Macislaw napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Śmieszne są te wszystkie komentarze o kombinacjach... Naprawdę sądzicie, że GKM wygra w Częstochowie? A najśmieszniejsze są komentarze tych dzieci z Włókniarza, którzy normalnie się napinają, a teraz trzęsą dupciami... Dzieci...

 • Macislaw napisał/a komentarz do Zobacz najsolidniejszych płatników w żużlu. Mistrz Polski na dnie

  Pan Ostafiński (pismak pożal się Boże), odpuścił sobie obelgi kierowane do innych zespołów i widzę "siadł" ostatnio na SG. Czyżby nie dostał za free karnetu VIP-owskiego?
  Panie Ostfiński, Pan się nauczy przedstawiać w swoich artykułach pełne fakty, a nie okroi Pan coś do 2 zdań i zadowolony - kaska za artykuł (no właśnie, jak to coś nazwać?) wpadła i koniec.... Do szkoły Pan wróć, szczególnie na zajęcia z pisania artykułów i z rzetelności dziennikarskiej. Pzdr

 • Macislaw napisał/a komentarz do Michał Kołodziejczyk: Bądźmy realistami (komentarz)

  Widzisz, tylko że ja z Legii się nie nabijam. I masz rację, robi ona punkty do rankingu. Tylko awans do LM (na szczęśliwym losowaniu) wywalczyli, to człowiek myślał, że chociaż w LM krew na murawie zostawią, nawet mimo wysokich porażek. Real? Co z tego? Mało to razy zaskakująco u siebie przegrał? Niech te kopacze w naszych klubach ligowych wezmą się do porządnej pracy, a nie tylko kasiorka, fura, alkohol i dragi....

 • Macislaw napisał/a komentarz do Michał Kołodziejczyk: Bądźmy realistami (komentarz)

  ? Wojtek?
  Pomyliłeś mnie z kimś.
  Co do goli z karnego - liczą się do wyniku, ale żeby od razu się tym chwalić? Najbrzydsza bramka z gry byłaby więcej warta niż najpiękniejszy karny.

 • Macislaw napisał/a komentarz do Michał Kołodziejczyk: Bądźmy realistami (komentarz)

  Nie mam nic do Legii, ale jeżeli ktoś porażkę 5:1 ze zdobytą z karnego bramką (to jak nie bramka) przekuwa w zwycięstwo, które będzie teraz rozpamiętywane 50 lat, to to nie jest coś normalnego. Kibicuję każdej polskiej drużynie, bez względu na miejsce pochodzenia czy dyscyplinę, ale pogromu zwycięstwem bym nigdy nie nazwał... Pzdr

 • Macislaw lubi Komentarz

  Klub Stal spłaca kredyt regularnie,zadłużony był może po uszy ale po sezonie 2012.Na teraz wygląda to znacznie lepiej.W tej chwili ma się oczywiście lepiej niż Falubaz co nie znaczy,że życzymy źle Falubazowi i się z tego cieszymy.W tamtym roku znalazły się na szczęście osoby ,które zasypały 2 miliony dziury.W tym roku muszą zasypać kolejną.Pytanie tylko kiedy takim darczyńcom Falubazu skończy się cierpliwość.Trzymam kciuki żeby trwało to jak najdłużej choć brak złota w 2017 może zrodzić potężny problem.Tak kończąc to proponowałbym ściągnąć różowe okulary i zająć się swoim podwórkiem a nie podwórkiem najlepszej Drużyny w Polsce :-)

 • Macislaw lubi Komentarz

  Spokojnie ,nie ma co się denerwować.Akurat Stercel miał na myśli dość sporą grupę kibiców ,która właśnie w ten sposób pisała.Wiadomo ,że chodzi o kibiców ,którzy piszą na SF..:) Z drugiej strony dobrze wiemy ,że nie wszyscy tak myśleli i cały czas trzymali kciuki za Adriana.Nie było Mu łatwo,ale w tym najważniejszym meczu pokazał pazura..:) Przy okazji właśnie teraz ,również bardzo bym chciała Adrianowi podziękować za te wszystkie meczyki i biegi.Lepsze,gorsze...różnie to bywało.Ale to jest nasz chłopak..Ze Stali...I gdzie by nie jeździł ,ja zawsze będę mu kibicować...:)

 • Macislaw napisał/a komentarz do Adrian Cyfer ma konkretne propozycje z klubów Nice Polskiej Ligi Żużlowej

  Zajmij się piłką nożną, bo na żużlu się nie znasz. Cyran zakończył karierę i dobrze, bo się nadawał do tarcia chrzanu i tyle. Po układzie go promowali, dobrze, że przejrzeli na oczy. A Cyfer ma zadatki na dobrego żużlowca, tylko cały czas był w cieniu Bartka. Zmiana środowiska (najlepiej na pilskie) bardzo dobrze mu zrobi i da radę. Pzdr

 • Macislaw napisał/a komentarz do Adrian Cyfer ma konkretne propozycje z klubów Nice Polskiej Ligi Żużlowej

  Dlaczego wrzucasz wszystkich do jednego worka? Zdecydowana większość kibiców SG to tylko te osoby, które zamieszczają wpisy na tym forum? Jak tak wszystkich i wszystko traktujesz to powodzenia życzę...

 • Macislaw napisał/a komentarz do Mocny cios Falubazu! Są kolejne dwa kontrakty!

  Moim zdaniem na papierze w chwili obecnej DMP`17 ma FZG.
  Ale i tak będę mocno trzymał kciuki za SG. :)
  Pzdr dla Myszy.

 • Macislaw napisał/a komentarz do Adrian Cyfer ma konkretne propozycje z klubów Nice Polskiej Ligi Żużlowej

  Popieram, ten pierwszy sezon seniorski Adrian powinien odjechać w klubie bez spinki, a w Łodzi może być nerwówka i nacisk na wynik. Adrian ma papiery, aby za 2-3 lata jeździć w EL jako solidna druga linia.

 • Macislaw lubi Komentarz

  Tak, wg mnie Polonia Piła to klub który najbardziej odpowiadałby Adrianowi. Orzeł, to ciężka przeprawa z Witkiem i nerwówka w grze o ekstraligę.

 • Macislaw napisał/a komentarz do Stanisław Chomski nie skreśla przepisu dwóch lig. "Można to wszystko pogodzić"

  Ale Cię ktoś w dzieciństwie skrzywdził.... Idź do psychiatry, może jeszcze nie jest za późno. Pzdr

 • Macislaw lubi Komentarz

  Rozwiązanie jest proste.. proponuje by wprowadzić przepis że zawodnik może jeździć w swojej lidze danej narodowości, przykład Rosjanin w lidze rosyjskiej plus maksymalnie dwie ligi, duńczyk w dani plus dwie ligi.. czyli maksymalnie 3 ligi na zawodnika koniec tematu proste i logiczne... a jeśli Czechy Niemcy chcą się rozwijać niech organizują turnieje indywidualne na których będą zapraszać gwiazdy lub mecze towarzyskie np. Polska Niemcy.. dania Czechy.. lub w Czechach niech sobie zorganizują mecz polska reszkę świata w reszcie świata np 3 zawodników z Czech.. jeśli zapłacą gwiazdy przyjadą do nich promocję będą mieć.. a jeśli chcą mieć mocne ligi niech płacą więcej niż polskie kluby ..niech PAN uwierzy panie stasiu że wtedy zawodnik gwiazda o której pan mówi wybierze ligę czeska a nie polska gdy dostanie więcej kasy zawodnik.. czas najwyższy by polskie kluby wymagały od zawodników którym płacą najwięcej ze wszystkich lig by polska ligę traktowali poważnie.. tak wprowadzić ograniczenie startów..

 • Macislaw lubi Komentarz

  Lepszym rozwiązaniem byłoby podzielenie lig na grupy np. 1 grupa Polska ; Anglia 2. Dania ; Szwecja 3. Czechy ; Niemcy ; Rosja i pozostałe ligi. Zawodnicy by mieli prawo wybrać po jednej lidze z każdej grupy.Czyli 3 ligi na zawodnika , każda o innym natężeniu jazdy i randze .

 • Macislaw napisał/a komentarz do Stanisław Chomski nie skreśla przepisu dwóch lig. "Można to wszystko pogodzić"

  Popieram Twój pomysł, jest chyba najbardziej sprawiedliwy i przede wszystkim nie odbiera rodzimych żużlowców z ich lig.
  Ale pomysł @Meurte82 również ciekawy.

 • Macislaw lubi Komentarz

  Brawo Bartek.
  Szczere gratulacje.
  Przed sezonem "mało kto" spodziewał się, że tak fajnie pojedziesz w cyklu
  (w tym i Ja), że zapłacisz "frycowe" jak wiekszośc debiutantów.
  Super, trzymam kciuki za "jakiś tam krążek" na koniec.
  Tak trzymaj.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.