Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Kuba Kubek lubi Komentarz

  Kuba Kubek.Oczywiście chodzi mi o Wielkiego Motora

 • Kuba Kubek lubi Komentarz

  Kuba Kubek.od 7 lat robi tutaj syf pod różnymi nickami,a najlepsze jest to,że do umoralniania to on jest pierwszy.Najgorsze jest to,że nawet jak chcesz z nimi zgodę to zaraz pojawia się on i wszystko psuje.Chyba mu bardzo na tym zależy.Zresztą nie wiem po co ja do Ciebie pisze,bo przecież wg niego Ty to ja,a ja to Ty :)

 • Kuba Kubek lubi Komentarz

  Wielki Motor. Napisałem o Tobie prawdę i za to dostałem bana.Zaraz pewnie powiesz,że nie miałeś z tym nic wspólnego :) OK. niech będzie :) A teraz pokaż mi chociaż jednego kibica z Gorzowa,który podszywał by się pod inne kluby (tak jak Ty i Twoi koledzy to robią od lat)I nie pisz,że tego nie robiłeś.Twoje nicki "Prezes Ostrow""Synek Ostrów",czy Nigtmarre to oczywiście nie podszywanie się haha.Teraz to już jestem na 100% pewny,że Kung Lao to Ty.Macie ten sam kabaretowy sposób pisania i co dziwne zawsze robicie to o tej samej porze.To jak to jest?

 • Kuba Kubek lubi Komentarz

  Wielki Motor Jakie wyrwane z kontekstu.Hejtowałeś prawie pod każdym artykułem.Była tego cała masa.Zresztą teraz robisz to nadal,ale Twoim zdaniem ja piszę nieprawdę? Hahaha udowodniłem ci to,a Tobie wciąż mało.Widzę,że jesteś tym typem człowieka co to pluć mu w twarz,a on dalej będzie twierdził,że pada deszcz.I najlepsze jest to jak wszystkich umoralniasz i udajesz wzorowego usera :)Normalnie wór do naśladowania haha

 • Kuba Kubek lubi Komentarz

  Lublin bez wychowankow, armia zaciezna, cos slabo

 • Kuba Kubek lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Kuba Kubek lubi Komentarz

  Wielki Motor No i sam widzisz.Wyciągam do was ręke na zgode,a ty plujesz jadem.Ty.Który w czasie 7 lotniej kadencji na tym forum zmieniałeś nicka 40 razy.Podszywałeś się pod kibiców innychklubów.I ty tutaj piszesz o moralności i hipokryzji.Ludzie ręce opadają

 • Kuba Kubek lubi Komentarz

  Wielki Motorze.Ja nic z żadnym Ziutkiem,czy Antosiem nie mam wspólnego.Zresztą razem z Nigtem wyzywaliście już mnie od ręcisty,Kacperka,Kapla i innych.Zdecydujcie się w końcu kim ja jestem,bo zaraz wam użytkowników zabraknie.Po za tym kiedy to ja obrażałem Lublin? Jedyne co możesz mi mieć do zarzucenia to to,że cie rozpracowałem i za to dostałem od redakcji bana (pewnie nie mialeś z tym nic wspolnego :)

 • Kuba Kubek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wielki motor, Marek Gorzów, Najlepszy tor w PGE, Ela 27.To jedna osoba. Pacjent z Tworek.

 • Kuba Kubek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tomas 68 w Lublinie miałby stabilizację. Motor już 4 razy bankrutowal zamiatal długi pod dywan i zaczynał, od 2ligi, pod nowym szyldem. A wychonkowankowie Motoru dostarczali nam wielu emocji i niezapomniach wrażeń.

 • Kuba Kubek lubi Komentarz

  Kung Lao powiedz mi jedno.Po jakiego uja prowokujesz?Najpierw zaczynasz,a potem płaczesz,że Gorzowiaki wam się rewanżują.Probujecie się podszywać pod kibiców innych drużyn i walicie tą śmieszną dziecinadę.Nie czas już z tym skończyć? Ps. uspokójcie tego Murka,czy jak mu tam.Tego co udaje kibica Stali pod szyldem MarekGorzów

 • Kuba Kubek lubi Komentarz

  Lubelaki. Jakiego największego żużlowca Motoru podziwialiście na żywo na stadionach? Pytanie też do tych małych móżdżków. Jeden z kozią brodą drugi z Wielki w niku.

 • Kuba Kubek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ty Wielka motorynka myślisz, że Stal chciała kupić juniora? Ja wiem, że zamysł był prosty. Podbić wam cenę! Klubiki które nie szkola młodzieży niech przeplacaja. Po to są barany żeby je strzyc. Sorry Pacany.

 • Kuba Kubek lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Kuba Kubek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kępa nic nie proponuje waszym młodym adepta. Ty nie martw się Mateusza. W Stali wyszkolilo się wielu. Chcesz porównać z Lublinem hmm

 • Kuba Kubek lubi Komentarz

  Skandal!Takie cyrki nie do pomyślenia w Hybrydzie z Rawiczem gdzie Bycza juniorka cofając się w rozwoju nabiera takiego tempa,że cztery razy z rzędu DMP można zrobić,że o tym podkupowaniu i przekupowaniu zdrajców z licytacją tą kiedy wszedł przepis o zawodniku tym 24 wiosen nie wspomnę.A,że ich oddano lekką ręką ale trochę inną jak Hampela i o tym ponownym kochaniu ich na Smoku kiedy wrócą zarobieni Passatami to już całkiem inna historia.

 • Kuba Kubek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  No kto jak kto, ale Lubliniaki zabierają głos na temat rozwoju młodzieży, wychowanków klubu haha Pogadamy jak wasz junior pierwszy punkt El zdobędzie ha ha

 • Kuba Kubek napisał/a komentarz do Żużel. Co z transferem Mateusza Bartkowiaka? Junior chce do GKM-u, a Stal ma wątpliwości

  @MarS_80: Jak motor kogoś wyszkoli, też będzie decydować.

 • Kuba Kubek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brak pomysłów na artykuł ha ha Mati zostanie w Gorzowie. Stasiu musi mieć juniorów w razie kontuzji. W Mateuszu Stal poklada duże nadzieje.

 • Kuba Kubek lubi Komentarz

  Dla mnie chęć jazdy w Grudziądzu jest całkowicie zrozumiała - pewne miejsce w składzie, rywalizacja z najlepszymi. Gorzej ze zrozumieniem Gorzowa dlaczego chcą go oddawac gdziekolwiek.

 • Kuba Kubek lubi Komentarz

  Jak to do Krosna? Pani Półtorak nie będzie zadowolona, że juniora tak daleko się wysyła bo przecież ma szkołę:D Trzeba słuchać naczelnej minister edukacji sportu żużlowego. Idąc jej tokiem myślenia to Mateusz maksymalnie do Poznania lub Ostrowa (mówimy tylko o ewentualności niższych lig). Niech idzie śladem jednego z juniorów któremu tak bardzo zależało na nauce w szkole (dedukcja pani Półtorak), że opuścił klub i przeniósł się niedaleko do innego. W jego przypadku wcale nie chodziło o wysokość kontraktu a pewnie o to, że jak już zacznie się normalna szkoła to będzie mógł latać awionetka na lekcje;) Mateusz wg mnie powinien zostać w Stali. Jest tu miejsce dla niego i z Jasinskim mogą powalczyć. To trochę inny materiał na żużlowca niż nijaki Cyran czy też Cyfer. Młody tu masz swoich kibiców, tu masz "dom", podpatruj Bartka tak jak on to robił gdy jeździł z Gollobem. Chcesz iść do GKMu żeby być juniorem i się rozwijać? W klubie który nie potrafi wyszkolić konkretnego juniora to myślisz że Tobie w czymś pomogą?

 • Kuba Kubek lubi Komentarz

  Jazda dla Bartkowiaka w ekstralidze i pchanie sie od razu na głęboką wodę to bardzo zły pomysł, szczególnie , że jest po poważnych kontuzjach! W Krośnie bedzie liderem młodzieży i poziom rozgrywek odpowiedni dla niego, gdzie się odnajdzie i bedzie zdobywał dużo punktów.
  A jak chce w ekstralidze i czuje sie gotowy na jazde tam, to niech w Stali Gorzów walczy o miejsce!

 • Kuba Kubek lubi Komentarz

  Bartkowiaka miejsce jest w Gorzowie i koniec, kropka. Jeśli nie będzie się łapał do składu, pojedzie w Poznaniu.

 • Kuba Kubek lubi Komentarz

  Uważam,że w Grudziądzu także Mateusz byłby zdecydowanym liderem formacji juniorskiej,a poza tym mógłby uczyć się od najlepszych.Można ewentualnie chłopaka wypożyczyć w okienku transferowym,gdyby nie wywalczył sobie miejsc w składzie gorzowian.

 • Kuba Kubek lubi Komentarz

  O co tu ku...wa chodzi? Chcą oddać Bartkowiaka, a zostawić Nowackiego i Pytlewskiego. To jakieś jaja. Bartkowiak, to talent, który powinien rozwijać się w macierzystym klubie. Nowackiego i Pytlewskiego zrobi, nawet, gdyby musiał startować z 20 metrową stratą na starcie. Mam nadzieję, że gorzowski sztab przemyśli jeszcze raz swoją decyzję. Dla mnie na tę chwilę Bartkowiak jest nr 2, a może nawet nr 1 wśród młodzieżowców Gorzowa. Treningi pokażą, czy Jasiński jest lepszy.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.