Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Robert Jakubowski lubi Komentarz

  Brawo dziewczyny. Zwłaszcza że to nie tylko radość z awansu lecz także promocji miasta.

 • Robert Jakubowski napisał/a komentarz do Challenge Cup: Szwedki pokonane. Pogoń idzie jak burza. Półfinał na wyciągnięcie ręki

  Z całym szacunkiem dla Ciebie, bo wiele razy piszesz z sensem, ale zachodzę w głowę - dlaczego sam nie zaczniesz pisać dla SF, krytykując 99% postów. Piszę bez złośliwości, ale może warto właśnie te literki które klepiesz w komentarzach przełożyć na wartościowy content i napisać 2-3 artykuły w miesiącu?

 • Robert Jakubowski lubi Komentarz

  Mistrz z Lublina chyba jak w toj toju spacerowales hahahaha

 • Robert Jakubowski lubi Komentarz

  Panie Trenerze.
  1. Wojnę z mediami wymyślił Pan sobie sam aby podeprzeć tezę o draństwie. Im szybciej Pan to odpuści tym lepiej dla Pana i otoczenia.
  2 Niewygodne pytanie zadane wg Pana w nieodpowiednim czasie, nazwane jest draństwem, żeby je zdyskredytować. Ale ono było także Moim pytaniem, naturalnym w obliczu kolejnej klęski i zostało zadane publicznie przez odważną dziennikarkę. Oczekiwałem odpowiedzi bez obrazy majestatu.
  Poza tym nie na każde pytanie trzeba udzielać odpowiedzi, zwłaszcza jeśli uważa się je za nie na miejscu.
  3. Ten wątek draństwa ciągnie się dalej za Panem.
  Czyż ,,draństwem,, nie jest to:
  -że kapitan na czasie nie rozumie Złotówy,
  -że łubu dubu to określenie taktyki w jednym ze spotkań,
  -że byłe reprezentantki wypowiadają się subiektywnie przez pryzmat wcześniejszych doświadczeń,
  -że ... to może wystarczy.
  4. Zadanie prowadzenia tej reprezentacji jest bardzo trudne, wybór ograniczony. Ale ten wybór jest i dobrze byłoby przed nim nie uciekać i nie trzymać się nazwisk, które się nie sprawdzają i nie są w formie np Ewa Urtnowska.

  Życzę Panu odwagi w mierzeniu się z trudnymi pytaniami. Bardzo ciekawy byłby dzisiaj wywiad z ,,panią z TVP,, (cytat z Pana wywiadu) i dopytanie o szczegóły i intencje. Pewnie by się Pan zdziwił!

 • Robert Jakubowski lubi Komentarz

  Z powrotem się teleportują?
  A z Krowickim nie byłoby problemu, gdyby jego dziwne ruchy dotyczące miejsc i terminów zgrupowań i konsultacji jak chociażby wyjazdy w sierpniu do Japonii dawały jakiś pozytywny efekt. Jest trenerem 2,5 roku, wyników brak.

 • Robert Jakubowski lubi Komentarz

  O ile jeszcze mogę jakoś zrozumieć sens takiego krótkiego zgrupowania o tyle jest dla mnie niepojęte dlaczego nie jest organizowane w Warszawie lub okolicach ewentualnie w miejscu do którego większość powołanych ma bliżej niż na "koniec Polski". Trener ma w kompletnym poważaniu zdrowie zawodniczek ale to w sumie nic nowego..

 • Robert Jakubowski lubi Komentarz

  A moze mlodsza generacja trenerska bylaby konieczna?

 • Robert Jakubowski lubi Komentarz

  Zaraz będziesz przekonywał całe forum, że zdałeś maturę.Masz konkretny problem z czytaniem ze zrozumieniem.Twoje posty to fala wylewanego hejtu typu ,,no name", ,,kopana", a nawet nazwanie się ,,mistrzem" w nicku świadczą o tym, że potrzebna Ci dobra farmakologia i ban na to forum.Zobacz jedno, że koledzy Observator,Wielbuond, Grieg nie zgadzają się z Twoimi postami, którzy są znani z dobrych konstruktywnych postów na tym forum. Głosisz herezję, czujesz się lepszy od całego świata, a tylko niepotrzebnie nabijasz komentarze jak ,,troll". Zadajesz sobie pytania i sam na nie odpowiadasz. To może w domu też rozmawiasz sam ze sobą albo ze ścianami. Pewnie na innym forum masz nick ,,Król Lublina", faktycznie jesteś królem, mistrzem, gwiazdą, właścicielem najmodniejszej fryzury i masz samochód co pędzi tak szybko jak bolid Formuły 1, tylko później budzisz się cały zlany potem, więc na poprawę nastroju postanawiasz napisać kolejny bzdurny post.Pamiętaj, że edukacja teraz jest powszechna. Zacznij od elementarza, później naucz się czytać ze zrozumieniem, a jak opanujesz tą sztukę w stopniu dobrym zajrzyj do pozycji o marketingu w sporcie. Zrozumiesz wtedy jak buduję się od strony marketingowej, reklamowej drużyny sportowe i wtedy nie ma sprawy możemy nawet o tym podyskutować. Na tą chwilę polecam Ci klawiaturę komputera odstawić i zaopatrzyć się w elementarz.

 • Robert Jakubowski lubi Komentarz

  Perła Lublin, jedyny polski zespół w europejskich pucharach

  :) Jedyny na świecie powinno się napisać!

 • Robert Jakubowski lubi Komentarz

  Powinno być SPR SAFO-ICom Lublin

 • Robert Jakubowski lubi Komentarz

  Powodzenia Pati - obyś wróciła do gry jeszcze w tym sezonie.

 • Robert Jakubowski lubi Komentarz

  Szybkiego powrotu do zdrowia :)

 • Robert Jakubowski lubi Komentarz

  wyrównanym boju? :D przecież przegrały 7pkt xd

 • Robert Jakubowski napisał/a komentarz do Rusza sezon piłki ręcznej w Polsce! 10 meczów na żywo

  Na 10 spotkań w całym sezonie ;-) Także poczekajmy do grupy mistrzowskiej!

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.