Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • U.Lissa lubi Komentarz

  Ha, ha mecze w reżimie sanitarnym :-). Co za absurd, że podprowadzające, czy kierownik startu mają maseczki, wszyscy w boksach też, a trybuny hulaj dusza! To jakaś masakra, to mógłby ktoś skontrolować, bo to jakiś absurd. Koleś cały mecz stoi sam na murawie ma maseczkę, wszyscy w boksie też, a potem najazd kamery na trybuny i nikt nie ma :-). Mecze w reżimie sanitarnym...

 • U.Lissa lubi Komentarz

  Choroby nikomu nie zycze,ale kwarantanna Olkowiczowi by sie przydala.

 • U.Lissa lubi Komentarz

  To było wiadome. Z Madsenem coś nie tak , Pawełek obity. Tylko naiwny mógł pomyśleć, że mecz się odbędzie. Trzeba było wykorzystać prognozę, która mówi, że troszkę ma padać jutro do 11 :E

 • U.Lissa napisał/a komentarz do Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław

  Będzie koło remisu, kto wygra, okaże się na torze.

 • U.Lissa napisał/a komentarz do Żużel. Fogo Unia - Moje Bermudy Stal. Smektała bliski perfekcji. Zmarzlik z Pawlickim znów zrobili show [NOTY]

  Lidsey już za samą ambicję i świetną walkę no torze powinien dostać 4. Nie zgadzam się z oceną.

 • U.Lissa lubi Komentarz

  @U.Lissa: pod 16 będzie

 • U.Lissa napisał/a komentarz do Żużel. Kontuzja Bellego okazała się poważna. Polonia Bydgoszcz będzie osłabiona

  Szkoda zawodnika, bo naprawdę lubiłem go oglądać w akcji, prawdziwy z niego walczak.
  Powracaj jak najszybciej do zdrowia David.

 • U.Lissa lubi Komentarz

  Ten mecz pokazał dwie rzeczy, po pierwsze że Unia jest bardzo mocna, bo po tak fatalnym początku potrafiła wygrać mecz. Klasowe zespoły wygrywają nawet gdy teoretycznie zasłużyły na porażkę. Unia bez wątpienia miała słabszy dzień i była do ogrania.
  Po drugie, Falubaz jest najbardziej nieobliczalną ekipą w lidze. Jeśli potwierdzi się powtarzalność toru w ZG, to będzie to murowany kandydat do czwórki.

 • U.Lissa lubi Komentarz

  43pkt. to kwestia przypadku pierwszej serii. Stracić tyle pkt. przewagi oznacza, że Falubaz jest co najwyżej średni, bliżej słabych.
  Smektała znowu ma objawy znane z początku swojej kariery, czyli strach i przymakanie gazu. Wczoraj przrz takie sytuacje szkodził sobie, ale też innym szczególnie Lidseyowi.

 • U.Lissa napisał/a komentarz do PGG ROW Rybnik - Eltrox Włókniarz Częstochowa

  Czemu w składzie Rowu nie ma Lamberta?

 • U.Lissa napisał/a komentarz do PGG ROW Rybnik - Eltrox Włókniarz Częstochowa

  Czuje ze kolejny nudny mecz do jednej bramki. Obym się mylił.

 • U.Lissa lubi Komentarz

  @Kung Lao: Głąbie z Pacanowa :) nie wiesz że w tym sezonie nie ma baraży ? Czy dlaj będziesz się kompromitował ?

 • U.Lissa napisał/a komentarz do Żużel. Fogo Unia - RM Solar Falubaz: Goście już witali się z gąską. "Byki" sprowadziły ich na ziemię [RELACJA]

  Dobre spotkanie, bardzo wyrównane, gratki dla Unii i Falubazu. Czekam już na rewanż w ZG

 • U.Lissa lubi Komentarz

  Kuczera ty tylko tyle na podstawie relacji telewizyjnej masz do napisania o tym spotkaniu. Wstydź się chłopie!!!
  Meczycho było naprawdę dobre, a Falubaz bardzo mocno postawił się Unii. Leszczynianie co się w ostatnich latach niezwykle rzadko zdarza musieli korzystać na własnym torze rezerwy taktycznej.
  O ich wygranej zadecydował bardziej wyrównany skład (po prostu prawdziwa Hybryda), ale Falubaz się nie poddawał mając w swoich szeregach Vaculika.
  Po tym spotkaniu wiem, że remis zielonogórzan we Wrocławiu nie był dziełem przypadku i zawodnicy spod znaku Myszki Miki kroczą śmiało do play-off, czego przed sezonem się absolutnie nie spodziewałem.
  Gratulacje dla obu ekip za świetne widowisko.

 • U.Lissa napisał/a komentarz do Żużel. Fogo Unia - RM Solar Falubaz: Goście już witali się z gąską. "Byki" sprowadziły ich na ziemię [RELACJA]

  @Darek 1988: a ta wasza zielonka to "wielka" metropolia....uśmiałem sie

 • U.Lissa lubi Komentarz

  Żużel upadnie bo jest zbyt kosztownym sportem w stosunku do jego popularności. A tutaj tunerzy też święci nie są, bo za ich usługi trzeba konkretnie płacić. Kto nie zapłaci, ten niczego nie osiągnie. A że jest kilku tunerów na rynku, to mogą sobie dyktować dowolne ceny, bo i tak zawodnicy nie mają wyboru. Ciekaw jestem gdzie byli tunerzy gdy wprowadzano nowe tłumiki, mocno skracające żywotność silników? Wtedy jakoś nie martwili się o dobro żużla. To właśnie od tamtej rewolucji zaczęło się masowe przygotowywanie twardych torów.

 • U.Lissa lubi Komentarz

  Jak ja piszę, że żużla za 5, 6 lat może nie być, a przynajmniej w tej formie, to portal usuwa wpisy, bo hejt.
  Może słowa Ryśka Kowalskiego wam unaocznią pewne rzeczy, bo świetnie to wypunktował.
  Zwłaszcza podobał mi się fragment o Olkowiczu - "Prowadzący/komentatorzy zamiast skupiać się na niesamowitych umiejętnościach zawodników, tak jak widzimy to w innych dyscyplinach, dyskutują na tematy mało istotne dla normalnego kibica. Silniki, sprzęgła, dysze, zębatki, pogoda "
  Fragment komentarza Olko:
  "Mógłby sie tam zaczepić tylnym kołem tego podrapanego, za tym które zaczęło sie odsypywac po VII biegu i zostało złapane jeszcze końcówką sierpniowego słońca i zaczęła sie tam tworzyc taka plastelina gdzie musisz albo trzymać gaz na full albo cię wciągnie zwłaszcza jak jeżdzisz na silknikach stajni Dżej Kej, które jak nie jest tajemnicą gorzej sobie radzą w niskich temperaturach, zwłaszcza przy takim cisnieniu jak dziś, ale jakby zszedl z zębatkami z 56 na 54, to mogłoby się to udać, ale to tez kwestia ustawienia zapłonu i wymiana dyszy, bo jak przedobrzysz, to możesz przyjechać 38 metrów za całą stawką - prawda Rafale.
  Na co Rafał zazwyczaj mówi: "He he, świetnie to opisałeś Piotrze".

 • U.Lissa lubi Komentarz

  Brawo Panie Ryszardzie
  Wreszcie ktoś brał głos w bardzo ważnych kwestiach ukochanej dyscypliny.
  Jeżeli dalej będzie się zajmowało mikro ruchami, limiterami czy nieszczęsnymi nieprzelotowymi tłumikami to zakończymy przy komputerach z espeedway.
  A od tego do kompletnej agonii żużla w Polsce tylko cieniutka nitka.
  Osoby odpowiedzialne za speedway w Polsce - POBUDKA.
  Nikt nie chce oglądać jazdy gęsiego lub walki traktorka z torem.

 • U.Lissa lubi Komentarz

  zgadzam się w 100 % oglądam żużel od X lat i dyskutujemy nie raz ze znajomymi czy kibicami z całej Polski i nie znalazłem jeszcze osoby która by popierała te wszystkie chore wprowadzane zmiany.I tu się rodzi pytanie kto i po co formuje te nietrafione zmiany i nie potrafi się z nich później wycofać tylko brnie dalej skoro zarówno kibice zawodnicy trenerzy itd raczej jednogłośnie są negatywnie do nich nastawieni

 • U.Lissa lubi Komentarz

  Pan Kowalski dobrze prawi,ale moim zdaniem to tunerzy w wielkim stopniu doprowadzili do tego co się dzieje.Zawodnicy z dobrym sprzętem leją tych zdolniejszych,a całe widowisko zazwyczaj zaczyna się i kończy od momentu dojazdu zawodników pod taśmę, do pierwszego łuku. Często więcej emocji jest w tym kto lepiej wystartował niż w całym biegu. Jedyne lekarstwo to powrót do ustawień fabrycznych bez możliwości tuningu. Wszyscy równy sprzęt jak na torze gokartowym i jedziemy. Jesteś drobny jak Madsen-dostajesz 10 kilo ołowiu od siedzenie,Jesteś duży jak Zagar,wsiadasz na bez "bonusa.

 • U.Lissa lubi Komentarz

  Pan Kowalski ma rację we wszystkich punktach swojego wystąpienia. Jak chciałbym zwrócić uwagę na procedurę startową. Przede wszystkim zabronić zawodnikom schodzenia z motocykla żeby kopać te bezsensowne dołki, po drugie zaprzestać ciągłego przestawiania zawodników pod taśmą. Zawodnik ma nie dotknąć taśmy, a czy będzie stał od taśmy kołem 5, 10 czy 15 centymetrów to jego sprawa. Silniki i sprzęgła chodzą na maksa, a sędziemu ciągle się coś nie podoba.

 • U.Lissa lubi Komentarz

  Bardzo trafne spostrzeżenia! W większości pokrywające się z moimi!
  Do fajnych zawodów SEC w Bydgoszczy dodałbym jeszcze kilka meczów 1-ligowych i to w zasadzie wszystko jeśli chodzi o atrakcyjność żużla w tym sezonie! A człowiek czeka na weekend, sprzęt kupuje i siedzi potem sfrustrowany.Aaa, jeszcze fajne są wyścigi, kiedy Bartek przegra start:)

 • U.Lissa lubi Komentarz

  Trzeba zbudować kryte stadiony, bo pogoda robi nas znowu w bambuko.

 • U.Lissa napisał/a komentarz do Arged Malesa TŻ Ostrovia - Lokomotiv Daugavpils

  Parę kropel deszczu i mecz wstrzymują trepy..

 • U.Lissa lubi Komentarz

  @Jan Mikosza: Częstochowa wygrywa w Zielonej Górze, Lublin wygrywa w Częstochowie, Zielona Góra wygrywa u siebie z Lublinem. To kto jest tu faworytem?? Także Twoje założenia są oderwane od rzeczywistości.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.