Lissa - lubi

 • Lissa lubi Komentarz

  Piter ma jakieś tam swoje podejście które się może podobać lub nie. Ogarnia jednak często akcje które zakrawają na szaleństwo wiec braku odwagi nie można mu zarzucać jak to wielu tutaj płaczków robi.

 • Lissa lubi Komentarz

  Żyto może by dodał jeszcze dwa słowa o Panu kalkulatorze protasiewiczu.... Dla niego swój czy nie swój a najlepiej jakby był to junior, bez wyjatku każdy zasługuje na bandę. Wczoraj Szlauderbach pokazał temu bucowi, że się go nie boi i ładnie po dużej objechał tego leszcza.

 • Lissa lubi Komentarz

  Żyto chyba zaczyna ślepnąć skoro porównuje obie sytuacje. Chce pouczać Pawlickiego a Vaculik to co? Bidula niewinna? A może to Pawlicki celowo uderzył w koło Vaculika? Chore bajanie przegranego.

 • Lissa lubi Komentarz

  Co to za trener, który wylewa swoje żale publicznie? Leszno powinno teraz zlać myszy tak, żeby z 30 nie wyszły!

 • Lissa lubi Komentarz

  @yhym1920: Niech sobie każdy wygląda, jak chce. To nie portal Jacykowa, tu trzeba szybko jeździć, a nie wyglądać.

 • Lissa lubi Komentarz

  Najgorsze jest to,że trener szuka powodów przegranego meczu z powodu jednego upadku.A prawda jest taka,że Falubaz był po prostu słabszy w tym meczu.

 • Lissa lubi Komentarz

  stalowy holender: Po przrgranym finale, dopiero będziesz beczał, że Unii nikt nie lubi. Człowieku wpis godny dzieci z Gorzowa.

 • Lissa lubi Komentarz

  Myszki zapomniały że Pawlickiego takie płacze mobilizują. Obsatwiam jego komplet punktów w rewanżu. Żyto strzelił sobie w kolano i będzie boleć :)

 • Lissa lubi Komentarz

  i to tyle słowem komentarza.

 • Lissa lubi Komentarz

  Patryk Dudek się także położył w IMP. Ale jak widać, kibice Fallusów minusują każdy komentarz tego typu. To ten obiektywizm? Jak się Potem kładzie to hejt, ale jak się Dudek kładziesz to już milczymy? Nie ładnie panowie. Poza tym, wystarczy zobaczyć, że akcja Martina i Pitera jest zupełnie inna do sytuacji Patryka i Pitera. W pierwszym przypadku, zawodnicy byli obok siebie. W drugim, Pitera był całym motorem przed Patrykiem. Pozdrawiam i niech was żółć zalewa.
  Podjaraliście się wygraną z sezonu i tyle.

 • Lissa lubi Komentarz

  jotefiks: Gościu jesteś oderwany od rzeczywistości, typowy plebs i troll bez zasadnych argumentów. Co poradzisz jak amatorzy z Zielonej przegrywają u siebie mecz ze słabą Unią. To trzeba być frajerem.

 • Lissa lubi Komentarz

  Kontakt był, wykluczenie słuszne. Nie można wykluczyć kogoś na podstawie domysłów. Nikt mu nie udowodni, że mógł się utrzymać na motocyklu bo nie ma jak tego udowodnić. Ocena sędziowska ma się oprzeć na faktach, nie na domysłach. Poza tym to porównanie z Pedersenem delikatnie mówiąc nietrafione. Nicki jest 3 krotnym IMŚ, w sumie ma bodajże 7 medali, a Pawlicki? No cóż... Na pewno Życie chodziło o styl jazdy, tylko że taki styl jaki prezentuje Nicki na dłuższą metę się nie obroni. Jak jeździć z Nickim to już każdy się nauczył, każdy wie w jaki sposób może go wyprzedzić, a jak tego nie robić. Nicki po prostu jest skrajnie przewidywalny na torze i większość ogarniętych zawodników to wykorzystuje. Pawlicki jeszcze kilka takich akcji odwali i stanie się tak samo prosty do rozczytania na torze.

 • Lissa lubi Komentarz

  W magazynie było to wyjaśnione dla tych co nie znają przepisów, winnym upadku był Vaculik, gdyż poszerzał tor jazdy i był kontakt który doprowadził do upadku Pawlickiego. Takie są przepisy a czy zawodnik mógł się utrzymać na motocyklu czy nie tego nikt nie sprawdzi, niewątpliwie gdyby dał radę się utrzymać na motocyklu to mógłby spaść nawet na ostatnie miejsce. Dla wszystkich miłośników spiskowych teorii polecam obejrzeć upadek Dudka po wejściu Pawlickiego w tym roku w IMP, tylko że tam wejście było przy małej i Dudek miał dużo miejsca do opanowania tego ataku. Bądźmy szczerzy w każdym drużynowym sporcie zawodnicy potrafią w sposób aktorski upadać wystarczy spojrzeć na piłkę nożną.

 • Lissa lubi Komentarz

  czepiasz sie Zyto nie tego co masz, Vacul cie dyma a ty tu zahaczasz o tych dzieki ktorym jestes w PO

 • Lissa lubi Komentarz

  Bujaj sie Zyto! Byl kontakt? Ano byl ! Wiec zluzuj gume w gaciach ! Wiem, ze po wygranej w rundzie zasadniczej chodziles jak paw, ale play-off to inna bajka! Przegrales! Proste....
  Vaculik 100% winnym upadku P. Pawlickiego.
  A co Patrys zrobil w Lesznie na IMP??? Tez sie pieknie polozyl !
  Jak widac punkt widzenia, zalezy od punktu siedzenia.....
  Pozdro z Wroclawia

 • Lissa lubi Komentarz

  Panie Żyto nie płacz. Owszem może i P. Pawlicki mógł się utrzymać ale wykorzystał sytuację gdyby Dudek się wywrócił w 13 biegu to by był wykluczony Piotr koniec kropka. Tylko nikt nie bierze pod uwagę że nie było by taktycznych itd. Dodam że nie popieram takiego zachowania Piotra ale Proszę Pana trenera ktoś tu nie trzyma ciśnienia. Natomiast jak się robi kopę i nikt nie marudzi to jest wpożo trener. Żal du.. ściska. Macie Panowie 15 biegów i możecie pokazać w Lesznie swoją wyższość a nie biadolić Panie Żyto

 • Lissa lubi Komentarz

  Niech Żyto się chamuje bo to dzięki Wielkiej UNII LESZNO jest wogóle w play-off.

 • Lissa lubi Komentarz

  @mancs: Może zaraz by się znalazł.... :)
  Ale tak serio to PO wyglądało by Inaczej bez wykorzystania przez kluby luki w zapisie. Rusiecki ma rację to wypaczyło skład drużyn budowanych w końcówce zeszłego roku . Lublin i Częstochowa zamiast Wrocławia i Gorzowa.

 • Lissa lubi Komentarz

  3 komentarze, sam hejt. A szkoda, bo Emil jest zawodnikiem nieprzeciętnym i można jedynie się smucić, że taki kawał zawodnika jeszcze nie zdobył złota SGP ;)

 • Lissa lubi Komentarz

  I na koncu sezonu sie okaże ze CH....J bombki strzelił bo plan nie wypali... a tak miało byc cudownie w tym sezonie... podobnie jak w Częstochowie... kasa jest potrzebna ale robi wodę z mózgu... kupowanie nazwisk wszelkiej maści w żaden sposób nie zastąpi budowania zespołu z duchem, charakterem i jajami... na dobre i złe... ot choćby jak Zielona Góra... Gorzów czy Leszno...