Lissa - lubi

 • Lissa lubi Komentarz

  Dzieki za jazde. Jason Doyle 3 IMŚ u nas! Narazie tylko Pedersen zdobyl tytul DMP, bo ten drugi, Mark Loram nie. Ale oczywiscie trzymam kciuki i mam wielka nadzieje ze w przyszlym roku PO RAZ PIERWSZY W HISTORII AKTUALNY ZAWODNIK UNII LESZNO ZOSTANIE IMŚ CZYLI WIADOMO KTO - EMIL!

 • Lissa lubi Komentarz

  @Unia L.: obiecal ze bedzie wozil zera :)

 • Lissa lubi Komentarz

  "Dodajmy, że w Grudziądzu nawet przez moment nie było tematu Grzegorza Zengoty ani Jakuba Jamroga. Te kandydatury od początku nie przekonywały grudziądzan." a czym przekonał grudziądzan Kasprzak?

 • Lissa lubi Komentarz

  Jest dwukrotnym mistrzem świata, bezapelacyjnie najlepszym żużlowcem świata, więc kontrakt musi kosztować. Bartek byłby głupi gdyby z tego nie skorzystał. Klub również zrobił wszystko aby zatrzymać ikonę. Część komentarzy nie na miejscu. Rynek dyktuje warunki. Ktoś oburzony faktem ile kosztuje kontrakt w żużlu? A płacenie lalusiom, kopaczom, horrendalnych kwot ma swoje uzasadnienie???

 • Lissa lubi Komentarz

  Pierd....e nie było tematu Zmarzlika w Lesznie,bo nie potrafi u nas jechać.....

 • Lissa lubi Komentarz

  Gorzów zbankrutuje i w 2022 będzie w 2 lidze.

 • Lissa lubi Komentarz

  Przecież jeszcze rok temu trąbiono w Uni że drużyna w następnych latach będzie się składać tylko z polskich zawodników i przede wszystkim wychowanków klubu.A tu teraz chcą "młodzieniaszka" Doyla który im fermentu narobi.Panie Rusiecki nie idziecie tą drogę.

 • Lissa lubi Komentarz

  Rufin ma trochę racji, ale prawda jest taka, że to Smektała z Kuberą są magnesem dla kibiców, bo to wychowankowie niż taki Doyle, który dziś jest a jutro go nie ma. Smyk z Dominem to jest też team spirit I może napisze coś niepopularnego, ale wole piąte miejsce w lidze z Kuberą i Smektała w składzie niż play-off z Doylem, bo czy Unia będzie kolejny raz mistrzem to patrząc na tegoroczną formę Doyle? to szczerze wątpię, Doyle straszy już tylko nazwiskiem, bo forma jest kameleonowa i swoje lata też już ma.

 • Lissa lubi Komentarz

  Frazesy i slogany o wychowankach w klubie. A jak przychodzi wybrać między pieniędzmi a wiernością klubową to wychowankowie z tego pokolenia nie mają sentymentów. Przykre to bo źle pewnie w Lesznie nie mieli. Mamona ich zaślepiła.

 • Lissa lubi Komentarz

  dla kibiców z innych czesci Polski - NIE PADA

 • Lissa lubi Komentarz

  Panie Trenerze, dziękuje za sukcesy "pełen szacunek" i barwne komentarze, najbardziej mi utkiwł "tor się zaorze potem poleje i będzie git". Jestem zdania jednak, biorąc pod uwagę sytuacje w jakich pan sie rozstawał z klubami w którch był pan trenerem oraz fakt że żegna się Pan z kadrą juz po raz 3 czas najwyższy aby pan odszedł.

 • Lissa lubi Komentarz

  @57bogdan: Ilość tak, a jakość... Z tym chyba różnie bywa. Leszno moim zdaniem więcej klasowych zawodników w ostatnich 20 latach "wydało".

 • Lissa lubi Komentarz

  Kubera niestety jest najsłabszym zawodnikiem formacji seniorskiej i dobrze że odchodzi. To dla niego szansa na dalszy rozwój, choć na pewno żal jest. Szkoda mi Dominika, ale w tej chwili jest gorszym żużlowcem od Lidseya.
  Nie rozumiem tylko, dlaczego Smektała ma być wymieniony na Doylea? Tak ruch jest nieuzasadniony moim zdaniem bo kibice wolą w składzie wychowanka niż najemnika. Smyk pokazał, że cały czas się rozwija i jest coraz lepszym zawodnikiem. Przeplatał lepsze mecze z gorszymi, ale średnia 1,863 to naprawdę świetny wynik jak na pierwszy sezon w gronie seniorów.
  Doyle to oczywiście mocny gwarant punktów, ale poświęcanie wychowanka tylko po to, żeby jeszcze łatwiej wygrać ligę? Dla mnie to nonsens, bo Unia będzie mocna i zapewne znowu pojedzie w finale.

 • Lissa lubi Komentarz

  Postawienie na doyle'a bedzie zaprzwczeni3m idei stawiania na swoich i budowy polskiego zespolu,sukces pinad wszystko.

 • Lissa lubi Komentarz

  Smyku piniądze to nie wszystko !
  Po co ci świącik nad głową

 • Lissa lubi Komentarz

  Fogo pozbywając się wychowanków zaczyna się osłabiać to jest początek końca Fogo tym bardziej jak do składu dojdzie DOyle przekona się o tym Falubaz, teraz Włókniarz ,swoi zawodnicy żyją klubem,miastem swoimi kibicami a zagraniczni to tylko kasa ,kasa kto da więcej za rok dwa lata w Lesznie będą walczyć o utrzymanie.

 • Lissa lubi Komentarz

  Tylko nie Doyle - po co nam ta geriatria, która odcina już tylko kupony od wcześniejszych osiągnięć - i to kosztem naszego świetnie zapowiadającego się wychowanka Smyka. To już bardziej wolę znienawidzonego, aroganckiego Kasprzaka. Jeśli to miałaby być prawda to zarządzanie w naszym klubie schodzi na psy. Kontraktowanie najemnika oldboya, dla którego indywidualne osiągnięcia są ważniejsze niż wynik drużyny - patrz występy w Zielonej - kosztem wychowanka to zakrawa na sabotaż!!! Panie prezesie Piotrze mam nadzieje, że do tego nigdy nie dojdzie - nie chcę doczekać czasów, że skąpi się na kontrakcie dla wychowanka, a daje wielką kasę NAJEMNIKOWI, KTÓRY TAK NAPRAWDĘ ZA NIC BĘDZIE MIAŁ DOBRO KLUBU I DRUŻYNY!!! Ważne by kasa była na koncie! Po co szkolimy młody narybek, jak potem oddajemy ich innym klubom ściągając w to miejsce najemników.
  Pozdrawia rozgoryczony decyzją o rozstaniu już z jednym świetnym młodym wychowankiem kibic Unii.

 • Lissa lubi Komentarz

  @Time vel Netto: jakby co zapraszamy na wakacje-piękne roztocze-najwięcej w polsce dni słonecznych w roku,jest część polesia z jeziorami,lasy janowskie,puszcza solska-się oddycha,kolega jak do mnie na działkę przyjeżdża nie musi używać dwuchawki do płuc z którą się nigdy nie rozstaje,poza tym cywilizowana część kraju to rozumiem twoja zasługa,a jakbym się do was przeprowadził to od razu będę lepszym człowiekiem który patrzy z górny na tych wschodnich gości?,lublin leżał w środku polski przez kilkaset lat trwania naszego państwa-wschód był gdzie indziej-straciliśmy go-jednak był ważny skoro wielu wzdycha do tej ziemi i wzbudza resentymenty trylogia sienkiewicza to dalej dla polaków święta księga dawnej potęgi,pozdrawiam cywilizowanych

 • Lissa lubi Komentarz

  dziwi mnie polityka Unii na przyszły sezon. klub stojący wychowankami rezygnuje z min jednego kosztem najemników... i niech nikt nie pisze, że to przez przepis o zawodnika u24. Domin byłby pod 8 lub 16, a nie chce jeździć w 1 czy 2 biegach w meczu. powodzenia chłopie

 • Lissa lubi Komentarz

  @słubice: Leszno piszemy z dużej litery kolego ignorancie.