Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • thalek napisał/a komentarz do Polska - Reszta Świata: wielki żużel wraca do Rzeszowa (zapowiedź)

  Tor należy do miasta Rzeszów trolu z Gorzowa.

 • thalek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  „Piłka leciała prosto do bramki”-chyba w rugby ale to mały szczegół

 • thalek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Mam dziwne wrażenie, że tym tekstem redaktor sam się skompromitował, gdyż na wyspach dość popularne jest (wśród tych którzy chcą kogoś obrazić) stwierdzenie „Your mother’s like mattress, everybody lays on her”. Ta da da da da.
  Jak ktoś nie bywa na wyspach to skąd ma wiedzieć!

 • thalek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zgoda co do tego , że Prezez Mrozek przeciągał sprawę. Przypuśćmy teraz, że Pan Jacek jest sternikiem KS Toruń i po tak nonszalanckim zachowaniu jednej z gwiazd klub ten spada i traci 7 milionów PLN. Pan Jacek oczywiście bierze wszystko na klatę i współpracuje z odpowiednimi organami? Zawsze ceniłem Pana za wykorzystywanie znajomości regulaminu do maxa i wiem, że w tym przypadku zrobiłby Pan dokładnie to samo co Prezes Mrozek.

 • thalek napisał/a komentarz do Nawrocki mówi, że ma kasę na zawodników. Nawet na Hancocka

  Wypompować to mógł jedynie szlam po Prezesie Łabudzkim. Sam kontrakt Hancocka 1,5 mln. Diamenty 1,5mln I pożyczka na spłatę starych zaległości to kolejne 1,5 mln. Razed daje 4,5 a przecież innym też coś płacił. Sam trener Kowalik przyznał, że pieniądze otrzymał, trener Kędziora też i to są moje kalkulacje. Na czym oparłeś swoje poza niechęcią do gościa?

 • thalek napisał/a komentarz do Nawrocki mówi, że ma kasę na zawodników. Nawet na Hancocka

  Drogi Maro domniemuję, że byłeś w sytuacji wyłożenia 5 milionów na upadający klub i masz ogromną wiedzę na ten temat. Teraz jak Polonia wyszła na prostą „Gryfy” pojawiają się niemal wszędzie. Nie jestem fanem Nawrockiego ale szanuję to, że potrafił wpompować 5 milionów w dyscyplinę. To,że sezon kosztował go 7 to druga kwestia i za zarządzanie pochwały nie ma. A ty ile milionów przekazałeś na ratowanie Polonii?

 • thalek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kpiny to robił Prezes Łabudzki. Przyszedł z niczym a odszedł z milionem pięćset tysięcy.
  Niespłaceni zawodnicy? Na pewno nie Hancock czy Morris a to lwia część wynagrodzeń. Prezes Nawrocki popełnił masę błędów podczas pierwszego sezonu ale włożył w ten sport kilka swoich czy nie swoich dużych baniek. A więc zanim ściągnięta z chłopa ostatni skalp, zastanówcie się waćpany i internetowe trolle wraz z redaktorem Ostafińskim na czele, jak mocno finansowo wsparliśmy ten piękny sport w ostatnich czasach i czy nie należało by się przynajmniej pochylić nad Prezesem z Rzeszowa, że chociaż próbował pomimo zewsząd otaczającego go czarnego PRu i wszechobecnej niechęci do każdej inicjatywy z którą wychodził do świata żużla.
  P.S. Widziałem diamenty i certyfikaty a nie słyszę o skargach żadnego który je zgarnął więc za samo to szacun bo kosztowały ponad bańkę. Za 10 rund w SGP czy SEC nikt nie jest w stanie zbliżyć się do tej kwoty. Czy przypadkiem nie to stanowi ową niechęć żużlowych elit do pomysłu Prezesa Irka?

 • thalek napisał/a komentarz do Wielki powrót na tor Grigorija Łaguty. Rosjanin zacznie sezon w Gorzowie

  A jaka była podstawa by nie można było tego zrobić po sezonie?

 • thalek napisał/a komentarz do Wielki powrót na tor Grigorija Łaguty. Rosjanin zacznie sezon w Gorzowie

  Moje pytanie do władz żużla i znawców tematu.
  Jak jest podstawa prawna by Grisza nie mógł mieć ważnego kontraktu już teraz?.
  Kara kończy się w połowie marca a sezon rusza w kwietniu. Na jakiej podstawie Grisza ma zakaz podpisywania kontraktów lub dlaczego klub nie może parafować umowy z zawodnikiem zawieszonym? Zakaz jazdy jak najbardziej rozumię ale zakaz podpisania kontraktu jest niedorzeczny!!!

 • thalek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Będę powtarzał to w kółko. Jest Pan bucem i ignorantem w jednym Panie redaktorze. Dla dobra dyscypliny powinien Pan odejść razem z Prezesem Nawrockim.

 • thalek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Redaktor wazelina. Fuuj.

 • thalek

  Może redaktor Ostafiński ich zatrudni?

 • thalek napisał/a komentarz do Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Bogacz w pomiętej koszulce. Dobrze, że go wyrzucili (felieton)

  Nie można oczekiwać wiele od ludzi, którzy na żużel wydali 5zł ( i to przy okazji zbiórki na Tomka Golloba) za to wylansowali się na dyscyplinie na mega fachowców i ekspertów wszelkiej maści.

 • thalek lubi Komentarz

  Pewnie wyjdzie za długi komentarz i wiele osób nie przeczytam, ale mimo wszystko podzielę się moimi kilkoma luźnymi przemyśleniami:

  1. "Dlaczego wpuszczono go do klubu?"

  Tak naprawdę, Stal Rzeszów A.D. 2018 nie miała wyboru. Po Łabudzkim alternatywą dla Nawrockiego był brak licencji. Teraz widać, że to było tylko odwlekanie nieuniknionego w czasie, ale wtedy nieskorzystanie z oferty takiego "zbawiciela" byłoby grzechem. Ponadto trzeba pamiętać, że Nawrocki spłacił długi "po Łabudzkim". Z punktu widzenia kibica, nie jest istotne skąd miał pieniądze - czy były jego, czy pożyczył, czy ukradł - to nie ma znaczenia. Faktem jest, że włożył trochę grosza na początku i wyglądało to nieźle.

  2. "Hejt"

  No to jest chyba jedna z niewielu rzeczy, w której z Nawrockim można się poniekąd zgodzić. Fala pomyj jakie wylano na całe środowisko rzeszowskie jest nie do ogarnięcią. I mówię o dziennikarzach pokroju Ostafa, który był do pewnego czasu największą tubą propagandową Nawrockiego (słynny artkuł przed startem ubiegłego sezonu, w którym pisał, że wszyscy prezesi Nice 1. ligi chcą awansować w 2018 r., bo w 2019 r. wjeżdza Nawrocki i awans do e-ligi robi z miejsca - jakaś paranoja) by w jednym momencie odwrócić wszystko o 180 stopni. Doszło przecież do takiej pranoi, że między wierszami można było wysnuć aluzję, "co by tu zrobić, żeby ich udupić jeśli nie daj Boże okaże się, że spełnią warunki licencyjne?!". To była gruba przesada, bo PR w działalności klubu jest mega istotny, a z taką falą gówna lejąca się z mediów nikt nic nie zbuduje. Owszem, jestem świadomy, że duża w tym wina Nawrockiego (odchodząc od spraw finansowych i kłamstw, bo tu nawet się nie pochylam) bo sam chciał być na świeczniku więc stał się łakomym kąskiem do klikbajtów, ale nie może być tak, że dziennikarze zaczynają prowadzic jakąs dziwną krucjatę, niby w imieniu oczyszczenia dyscypliny, a tak naprawdę nie wiadomo po co. Jest to mega niebezpieczne. Klubów, które są w pełni rozliczone można pewnie policzyć na palcach jednej ręki, teraz wychodzą jakies dziwne tematy odnośnie innych drużyn, które licencje dostały, a przez ostatni czas mieliśmy do czynienia z przekazem, wręcz naciskiem na organy licencyjne, żeby brac pod uwagę nie tylko dokumenty ale i "wrażenie" jakie pozostawia Nawrocki. Kpina.

  3. Stal Rzeszów a żużel w Polsce.

  Cała sytuacja ze Stalą powinna dac do myślenia, bo to świadczy tez o całej dyscyplinie. Ci, którzy się dzisiaj cieszą z braku licencji dla "Nawrockeigo", jutro mogą płakać, bo żużel w Polsce niestety upada. Co więcej, on upada na całym świecie. Im mniej ośrodków żużlowych tym gorzej, tym mniej meczów, mniej miejsc pracy, mniej pieniędzy w obrocie, mniejsze zainteresowanie, mniejsze przychody. Każdy widzi, że od pewnego czasu jest coraz gorzej. Dąży to wszystko do tego, żeby w Polsce zostało 5-6 ośrodków żużlowych, które będą rywalizować ze sobą. Jak długo można się kisić we własnym sosie i być atrakcyjnym produktem? Moim zdaniem - krótko. Załóżmy, że wycofują się Azoty - Tarnowa nie ma. Krosno raczkuje, Kraków ledwo zipie; za chwilę może się okazać, że żużel jest w 3 województwach. Niszowy sport zejdzie jeszcze bardziej do podziemia. Na świecie już brakuje utalentowanych żużlowców, Polska to od lat kroplówka dla całej dyscypliny. Jeśli ta kroplówka będzie coraz mniejsza to całą dyscyplinę czeka ciężka przyszłość.

 • thalek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  „Redaktorze” Ostafiński ta wiadomość to dla ichmości śmierć zawodowa. Bo o czym tu będziesz waćpan pisał?

 • thalek napisał/a komentarz do Miasto Rzeszów bezradnie rozkłada ręce. Stali mogą pomóc najwcześniej w 2019 roku

  Takiego hejtu to nie widziałem już lata ale mam przeświadczenie ,że Prezes i jego otoczenie (Janik) sami są sobie winni i najlepiej gdyby zaczęli coś robić a nie tylko mówić. Dobry rzecznik prasowy by ich z tego wyręczył. Pytanie tylko kto podjął by się tak niewdzięcznej roli w tym momencie.

 • thalek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Chapeau bas. Coś pięknego

 • thalek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Italia wygra 3:1 :)

 • thalek napisał/a komentarz do W Tarnowie znów pojadą ku pamięci Krystiana Rempały

  Nie ważne jest do jakich konkluzji dojdziecie tu na tym forum , czy kask był zapięty czy też nie , czy Woryna zrobił to specjalnie czy też nie specjalnie. Fakt jest taki, że straciliśmy jako kibice Stali Rzeszów i Unii Tarnów świetnego, młodego zawodnika z którego cała Polska miała by dużo pociechy i którego jazda zawsze mogła się podobać. Każdy turniej upamiętniający Krystiana powinien być solidnie obsadzony bo ten chłopak pomimo młodego wieku z pewnością na to zasłużył!

 • thalek napisał/a komentarz do Co ze składem Motoru na Ekstraligę? "Na pewno będzie Lambert"

  dwóch co robi 10 w meczu czyli jeden 6 drugi 4 :)

 • thalek lubi Komentarz

  Cóż, gratulacje dla Rzeszowian, wygrali finał, wygrali sezon zasadniczy. Cieszy mnie postawa Ostrovii, dzięki za walkę do końca i za emocje. Myślę, że kibicom Rzeszowa też będzie bardziej smakował sukces odniesiony po walce do końca, niż po kopaniu leżącego na torze rywala. Nie ma co też gdybać, co by było gdybyśmy wygrali pierwszy mecz, co by było gdyby nie defekt Suchego. Wtedy ten mecz potoczyłby się na pewno inaczej ale nie wiadomo jak inaczej. Nie ma też co pisać, że Stal odpuściła bieg XV, bo gdy Stal odpuszczała biegi nominowane w sezonie, to wtedy nie wystawiali do nich Hancocka. Kędziora chciał przypieczętować ten awans ale nie wyszło. Rzeszowianom życzę mniej pychy w przyszłości, bo zdarzali się tacy co to pisali o różnicy dwóch klas pomiędzy nimi a innymi II ligowcami, niepomni poprzedniego sezonu i barażu z Lublinem. Różnica owszem była, może nawet i duża, ale nie dwóch klas i nie zawsze potrafiła to Stal pokazać. Finał zacięty, rozstrzygnięcie w biegach nominowanych - to jest to co prawdziwi kibice kochają najbardziej. Przegrać z Rzeszowem to żaden wstyd, nawiązać walkę to wielki honor.

 • thalek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  przestańcie już z tym przesadnym patriotyzmem i nauczcie się doceniać człowieka bez względu skąd pochodzi :(

 • thalek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Maciek Fredka i Grin

 • thalek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  błąd i tyle

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.