Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

grolo

Odniosę się do twojego komentarza pod artykułem "Oficjalnie: Agnieszka Radwańska wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami""
Napisałeś w nim:
"Rany, ale ja mam jej dość.
Żadna szałowa tenisistka, ot najlepsza polka w tenisie. Brzydka, małe usta duże uszy i dziwne oczy. Poza tym głupia, bo zadeklarowany pisuar. Fuj. Ale polsat jak to pisowskie medium nie może sobie tego odmówić. Dzięki Bogu jeszcze nie zmuszają do oglądania marnych tenisistek w szpilkach. Może pójdzie jej lepiej niż na olimpiadzie i nie odpadnie po pierwszym odcinku."

-
Otóż ja, jako zadeklarowany NIEpisuar zdecydowanie protestuję przeciwko takim tekstom. Są niesprawiedliwe, krzywdzące i poniżające. Nie znam poglądów politycznych Agi Radwańskiej, właściwie nawet nie sądzę, by miała je skrystalizowane. Wątpię, czy do tej pory miała czas zorientować się, co się naprawdę dzieje. Znane są natomiast poglądy jej ojca oraz jego manipulacje, polegające na nadużywaniu zaufania córek i występowaniu w ich imieniu - np na ich koncie FCB). Jednak nie można za winy ojca winić córek. To po pierwsze.
Po drugie - bez względu na to, jakie naprawdę poglądy ma Aga, należy docenić jej osiągnięcia. Są one najwybitniejsze w historii tenisa polskiego a wybitne i niezapomniane w historii tenisa światowego. Nie wolno ci ich dezawuować, przekreślać a jej samej lekceważyć i znieważać, tylko dlatego, że to (domniemany) "pisior". Krytykuj jej wypowiedzi na tematy polityczne (o ile je znajdziesz) - ale WYPOWIEDZI a nie osobę. Bo jako osoba ona nic złego nikomu nie zrobiła a wręcz przeciwnie. Polsce w szczególności przysporzyła wiele chwały. Dla tenisowego świata Polska ma twarz Agnieszki a to bardzo dobrze kojarzący się i sympatyczny wizerunek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.