Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • masto lubi Komentarz

  Co ta me..da Czarnecki tam robi...na wakacjach?pecha im przyniósł, delegacje wypisał na paliwo samochodem do Japonii ?

 • masto lubi Komentarz

  Co się stało dziennikarze? I po baloniku który napompowaliscie. Miało być złoto i roznieść wszystkich miała Polska drużyna. Może trzeba było wystawić ten drugi albo trzeci sklad...

 • masto lubi Komentarz

  Jak tam twoje 6 powodów amatorze!!! Hahahaha
  Czy ktoś jest zdziwiony? Czy ktoś miał podstawy wierzyć w medal??? Proszę o przedstawienie tych podstaw

 • masto lubi Komentarz

  Szkoda mi tylko Kurka i Leona, jedyni którzy zasłużyli poziomem gry na jakis medal. Śliwka kompletna pomyłka. Gra jak młodzik. Nie wiem co on robi w reprezentacji Polski i jeszcze wydaje się, że najwięcej ma na boisku do powiedzenia a sportowo nie reprezentuje na tym poziomie rozgrywek kompletnie nic.

 • masto lubi Komentarz

  No to co teraz Wojnarowski, gdzie te powody (6 sztuk) dla ktorych medal i to najszlachetniejszy nam sie poprostu nalezy?

 • masto lubi Komentarz

  Jeszcze bardziej na pompujcie balonik .. Tymi zjebanymi mediami PISOWSKIMI to napewno będą wszystko wygrywać .. szmaty .!!

 • masto lubi Komentarz

  Rychu Czarnecki na trybunach był przyczyną! Jak PIS czymś zajmuje to w pis du dołuje

 • masto lubi Komentarz

  podziękujmy Kubiakowi, Nowakowskiemu, Śliwce, i cZARNECKIEMU, brawo chlopaki

 • masto lubi Komentarz

  Panowie siatkarze...zawsze jeszcze można wygrać Memoriał Wagnera,albo puchar prezydenta Dzierżoniowa :). Tak to jest jak się na Olimpiadę zabiera ludzi bez formy,a za dawne zasługi (Kubiak) i z litości bochory i chciał emeryturkę olimpijską (nowakowski) i ludzi ,którzy nie mieli prawa w ogóle jechać do Japonii (śliwka,kaczmarek) A w Polsce został Kłos,Bednorz i inni. Wstyd !! Znależliście sobie Kubańczyka i na jego plecach i jego harówce emeryturki olompijskie wam się wyśniły.A figa z makiem ! I co na trybunach robił obatel Czarnecki z pis-u ? Jakieś specjalne bilety dla takiego nieroba ?

 • masto lubi Komentarz

  Cóż... Brawa dla Francji. Gratuluję wszystkim tym, którzy wątpili i przestrzegali. Zawsze, na każdych Igrzyskach chłodziłem emocje, bo czułem przewagę innych. W tym roku naprawdę wierzyłem i byłem spokojny. I cóż przegrałem. Ja również. Uważam, że na ten konkretny mecz byliśmy źle przygotowani. Gdybyśmy zagrali jak w pierwszym secie, byłoby OK,ale niestety nie utrzymaliśmy gry. Ale do szczegółów: 1) nie zrozumiem zagrywek naszych środkowych w postaci skrótów na N'Gapetha (chodziło zapewne o wyłączenie tego zawodnika z ataku, ale niestety to gwarantowało dobre przyjęcie i Francuzi mieli całą siatkę, to był kiepski pomysł, a tak graliśmy cały drugi set), 2) jak już zrezygnowaliśmy z tych głupich skrótów, pojawiły się floty w Grebennikova (jednego z najlepszych libero świata), 3) ustawienie bloku do Clévenota i Patry'ego, 4) Fabian Drzyzga - lubię Fabiana, cenię Go, ale dziś nie pomagał. Nigdy Go nie krytykowałem, ale dziś widać było, że Francuzi czytają jak z książki. Zagrywka Leona, piłka na naszej stronie i Francuzi w ciemno lecą na prawą stronę do Kurka, choć Fabian ma piłkę, którą może posłać każdemu, kończy się punktem dla Francji, Śliwce nie wychodzi atak, Fabian w następnej akcji wysyła szybką piłkę do Śliwki, a tam znów dwóch Francuzów. Powinien był wejść Łomacz 5) błędy ustawienia w obronie - Francuzi ustawiali się na 11 metrze, my nigdy, przy pasywnym bloku nie mieliśmy szans podbić piłki (Francuzi na 11 metrze się ustawiali). Uważam, że Heynen jest mistrzem i jest mistrzem taktyki, ale dziś nawet ja-totalny laik widziałem błędy (może to nie były błędy, w końcu jestem łazikiem). Błędy personalne - brak Kwolka, Semeniuk i Kaczmarek to moim zdaniem błędy. O Śliwkę nie mam pretensji - trzymał nam pierwsze mecze, ale Semeniuk i Kaczmarek niczego nie wnieśli. Mam nadzieję, że Heynen za to nie poleci. Uważam, że ten mecz powinniśmy byli wygrać. Przyjechał Duda, przegraliśmy, przyjechał Obatel, przegraliśmy. Żartuję, próbuję sobie zażartować, bo jest mi przykro. Tylko zdaję sobie sprawę z tego, że moja przykrość to nic, przejdzie mi jutro, pojutrze i dalej będę kibicował. Siedzenie w fotelu i kibicowanie nie może się równać z ciężką pracą, poświęceniami sportowców. Panowie współczuję, gratuluję tego, że tam byliście i dziękuję za emocję na tym turnieju. Leon, Kurek byliście wspaniali na tym turnieju. Naprawdę wspaniali. Obaj. Zwracam też honor wszystkim oponentom typu: McLaren (mimo, że USA też nie ma), Raf1, zakaźnik, FrabekBra.

 • masto lubi Komentarz

  Jak to było??? Polska mogłaby ze dwie drużyny wystawić na olimpiadę, takich mamy mocnych zawodników, że trener ma ból głowy kogo skreślić z podstawowego składu, hmm????

 • masto lubi Komentarz

  Brak pokory. Więcej bicia piany, jacy to jesteśmy mocni. A to jest niestety sport zespołowy.

 • masto napisał/a komentarz do Tokio 2020. Sześć powodów, dla których to Polska zostanie mistrzem olimpijskim w siatkówce [OPINIA]

  Nie, Polsce sie nic nie należy. Złoty medal ZAWSZE należy się temu kto jest najlepszy! Jest najszybszy, najdalej rzuca, najlepiej gra, najwyżej skacze etc.

 • masto napisał/a komentarz do Żużel. Janowski liderem, Zmarzlik blisko podium! Klasyfikacja generalna cyklu Grand Prix

  dlaczego sędziowie drukują pod Maćka?

 • masto napisał/a komentarz do Tokio 2020. Dramat Piotra Myszki! Falstart zabrał mu medal!

  Franz Smuda - Co tam w Tokio? Bez zmian

 • masto lubi Komentarz

  Los odebrał Myszce szanse na medal, za to że śmiecie z TVP cieszyli sie z nieszczęścia Włocha. Pełna profeska

 • masto napisał/a komentarz do Startują Polacy! Igrzyska olimpijskie Tokio 2020 NA ŻYWO

  No i Myszka też wykluczony. No i co Panowie komentatorzy teraz powiecie? Gdzie wasze podniecenie. Już nie ryczycie jak stado bawołów?

 • masto napisał/a komentarz do Tokio 2020. Piotr Małachowski pożegnał się z igrzyskami. Zobacz jego ostatni rzut (wideo)

  Wstyd! Mam już dość tego co wyrabiają nasi sportowcy w Tokio! Emeryci pojechali na wczasy bo im się "należy". Zero ambicji, zero woli wali, tylko żeby se pojechać. Zajmują jakieś 15-20 miejsca i jeszcze zadowoleni! Njapierw Włoszczowska cała w skowronkach, teraz Małachowski pojechał na rekreację i mówi że ma tego dość - to po coś tam pojechał!!??? Coraz bardziej doceniam gest Kszczota, który zrezygnował z jechania na IO bo nie interesuje go walka o 20 miejsce. Małachowski przy Kszczocie jest po prostu malutki. Szkoda że 99% naszej ekipy sportowców która pojechała do Tokio bierze dosłownie słowa barona Pierre'a de Coubertein'a że liczy się udział a nie medale. Ja rozumiem, że młody jedzie czasami po naukę, po doświadczenie które ma zaprocentować za jakiś czas. Ale k.rwa mam dość naszych pseudo-gwiazdeczek jeżdżących za cudze pieniądze na wakacje!

 • masto napisał/a komentarz do Piotr Małachowski zakończył karierę na igrzyskach. "Czas powiedzieć stop"

  Stop to powinien już Pan powiedzieć co najmniej 5 lat temu! Teraz to po prostu wstyd. Mam już dość tego co wyrabiają nasi sportowcy w Tokio! Emeryci pojechali na wczasy bo im się "należy". Zero ambicji, zero woli wali, tylko żeby se pojechać. Zajmują jakieś 15-20 miejsca i jeszcze zadowoleni! Njapierw Włoszczowska cała w skowronkach, teraz Małachowski pojechał na rekreację i mówi że ma tego dość - to po coś tam pojechał!!??? Coraz bardziej doceniam gest Kszczota, który zrezygnował z jechania na IO bo nie interesuje go walka o 20 miejsce. Małachowski przy Kszczocie jest po prostu malutki. Szkoda że 99% naszej ekipy sportowców która pojechała do Tokio bierze dosłownie słowa barona Pierre'a de Coubertein'a że liczy się udział a nie medale. Ja rozumiem, że młody jedzie czasami po naukę, po doświadczenie które ma zaprocentować za jakiś czas. Ale k.rwa mam dość naszych pseudo-gwiazdeczek jeżdżących za cudze pieniądze na wakacje!

 • masto napisał/a komentarz do Mistrz odzyskał wolność. Smutne pożegnanie Piotra Małachowskiego

  A ja mam już dość tego co wyrabiają nasi sportowcy w Tokio! Emeryci pojechali na wczasy bo im się "należy". Zero ambicji, zero woli wali, tylko żeby se pojechać. Zajmują jakieś 15-20 miejsca i jeszcze zadowoleni! Włoszczowska cała w skowronkach, teraz Małachowski pojechał na rekreację i mówi że ma tego dość - to po coś tam pojechał!!??? Coraz bardziej doceniam gest Kszczota, który zrezygnował z jechania na IO bo nie interesuje go walka o 20 miejsce. Szkoda że 99% naszej ekipy sportowców do Tokio bierze dosłownie słowa barona Pierre'a de Coubertein'a że liczy się udział a nie medale. Ja rozumiem, że młody jedzie czasami po naukę, po doświadczenie które ma zaprocentować za jakiś czas. Ale k.rwa mam dość naszych pseudo-gwiazdeczek jeżdżacych za cudze pieniądze na wakacje!

 • masto lubi Komentarz

  @Franz.: ALE MUSIMY POKONAĆ KOGOŚ Z TRÓJKI ROSJA, BRAZYLIA, USA. NA DZIEŃ DZISIEJSZY TO NIEREALNE

 • masto napisał/a komentarz do Japonia - Polska

  Aktualny ranking drużyn na IO w Tokio: 1. Rosja 2. Brazylia 3. USA 4. Argentyna 5. Polska 6. Francja 7. Włochy 8. Japonia/Iran

 • masto napisał/a komentarz do Tokio 2020. Polscy siatkarze celują w medal. Co czeka Biało-Czerwonych po fazie grupowej?

  Aktualny siła drużyn na IO w Tokio: 1. Rosja 2. Brazylia 3. USA 4. Argentyna 5. Polska 6. Francja 7. Włochy 8. Japonia/Iran

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.