masto - lubi

 • masto lubi Komentarz

  Tuzimek, dlaczego jesteś pośmiewiskiem wśród dziennikarzy i co z tymi procesami, które wytaczałeś co drugiemu redaktorowi za wyśmiewanie cię?

 • masto lubi Komentarz

  Od lat ta drużynka to pośmiewisko w Polsce i w Europie. Szrot ściągany za szrotem. Od jakis emerytów boruców po nonejmy z ósmych lig azjatyckich, europejskich. Drużynka prowadzona przez Czesia 711, "polską myśl szkoleniową", kompletnego trenerskiego nieudacznika, który swoje "sukcesy" zawdzięcza telefonom do fryzjera. Ludzie przestańcie pisać o tym żenującym klubiku, przez który Polakom jest po prostu wstyd

 • masto lubi Komentarz

  Kurcze cieńko z Newcastle. Pamietam te czasy jak Alan Shearer tam gole strzelał a teraz klub upadł

 • masto lubi Komentarz

  Panie Tuzimku, a może pan Sousa oczekuje, że polscy dziennikarze znają się na swojej robocie? Polska w rankingu UEFA jest za Węgrami, Albania do nas wielkiej straty nie ma, więc na dobrą sprawę awans powinien być dla nas w sferze marzeń, ewentualnie jako cud. A wy robicie atmosferę, jak byśmy byli piłkarską potęgą, tylko ten Sousa do niczego. Poprzednio był do niczego Brzęczek, wcześniej narzekaliście na innych poprzedników. Niemcy czy Anglicy zmieniają trenerów co kilka, nawet kilkanaście lat. A my co eliminacje mamy praktycznie nową twarz. Jak ten człowiek ma cokolwiek zbudować?

 • masto lubi Komentarz

  Wolałbyś, Tuzimek, brutalną prawdę?
  Brutalna prawda, Tuzimek, jest taka, że byłbyś pierwszym z kundli ujadających i usiłujących osikać nogawki.

 • masto lubi Komentarz

  Żal czytać te wypociny. Większość z nich pewnie była już napisana jeszcze przed meczem:). A tu zonk, wygrali 4:1. Wchodzą nowi napastnicy i strzelają. Wchodzą młodzi i grają. Gdyby Nawałce w 2016 roku ze składu wypadł Mąka Milik, Góralski i Grosik to ciekawy jestem gry i wyników. A Sousa z tej zbieraniny musi coś sklecić. I wygrywać. Ale nawet jak mu się to udało, to źle...Ślisz i Kamiński gdyby byli na poziomie reprezentacyjnym to by grali w pierwszym składzie. Proste. To samo Zaleski. Ale nie są. Jedyne z czym się można zgodzić z redaktorem Tuzimkiem to ocena Kruchy. Jego czas się kończy, a naturalnym następcami są Moder lub Bielik. To samo z Glikiem, więc nie dziwi, że Sousa testował wcześniej Helika. Za Grosika już gra Jóźwiak. To naturalna sytuacja. Aż dziw, że Sousa znajduje i następnie daje szansę tyłu młodym zawodnikom, Nawałce ciężko było czasem 11 sklecić, jak ktoś wypadał. To trzeba docenić. Oraz to że zespół gra coraz lepiej, mimo takich ogromnych kłopotów kadrowych.

 • masto lubi Komentarz

  Słusznie panie prezesie, to nie jest żadna "sprawa Glika", jeśli już to jest "sprawa Maguire'a" który z niczego wywołał aferę podsycaną przez media.

 • masto lubi Komentarz

  Na moje powinni oddać sprawę do sadu i żądać wysokiej kary dla Angoli . Jak można tak oskarżać . Ciekawe co teraz napiszą ci wielcy co pisali ze Glik jest winny . Angolę zawsze wszędzie narobią zadymy a później na pokaz przepraszają . Taki głupi naród

 • masto lubi Komentarz

  Tak jak napisał Boniek: 'Cała ta wyimaginowana afera godzi w dobre imię polskich piłkarzy.' Należało by teraz żądać przeprosin od Anglików, tak samo głośnych medialnie jak ta sztuczna afera!!!

 • masto lubi Komentarz

  no i Kulesza ma rację! Przez tych leszczy na Glików poszedł wstrętny hejt. Maguire i Walker powinni zrobić Glikowi łaskę. Na kolanach

 • masto lubi Komentarz

  Maguire wygląda jak średniowiecze i tak się też właśnie zachowuje na prawie każdym meczu. Typowy paź noszący się jak woń główna. Angole mają wszystkich w pogardzie i traktują się jako zbawce Narodów. Typowe gypsy (cyganie w UK) a nie monarchia.

 • masto lubi Komentarz

  Ma rację gonić Angoli.

 • masto lubi Komentarz

  im mniejszy wacek tym bardziej chce pokazać swoją wielkość

 • masto lubi Komentarz

  Licznik wstydu kmity bije!!! Po raz kolejny -już nawet nie jesteśmy w stanie tego policzyć- pokazał dobitnie, że uprawia zawód "prostytucja dziennikarska". Pisze to za co mu płacą, a nie tak jak jest. Klient płaci, klient żąda, no to kmita na kolanka i lodzik. Już tyle było wypowiedzi, że polska piłka idzie w dobrą stronę, że nie wolno selekcjonerowi przeszkadzać, że nareszcie gramy ofensywny futbol, ale po co być człowiekiem, przecież można być ścierą do podłogi i obrzydzać kibicom selekcjonera. Prawda kmita?:-)

 • masto lubi Komentarz

  Rozłóżmy te kłamliwe manipulacje Kmity na części pierwsze. Co Polacy mogli zrobić lepiej? Mecz z Węgrami- 3:3 niby kręciliśmy nosem, ale teraz z perspektywy czasu i tego co widzieliśmy na Euro, dalej kręcimy nosem na ten wynik? 1.Graliśmy na ich terenie 2.Mieliśmy nowego trenera z nowoczesną wizją piłki nożnej 3.Węgrzy tak samo jak Słowacy traktują mecz z Polakami, tak jak my z Anglikami, czy Niemcami. Grają na max swoich możliwości, czy dalej powiemy, że to był zły wynik??? Później mecz ze Słowacją, ok przegraliśmy, ale zastanówmy się dlaczego? Bo dostaliśmy pechową czerwoną kartkę! Słowakom dopisało szczęście i tyle. My ten mecz już podnosiliśmy, ale taki jest sport. Do tego oni spotkania z Polską traktują jak mecze o honor, oni mają kompleksy ci ludzie, dlatego każdy mecz z nami grają jak o mistrzostwo świata. Ze Szwedami popełniliśmy tylko głupi błąd w końcówce, ale nie zapominajmy, że Szwedzi nas regularnie punktują!!! Żaden polski trener nie był w stanie wygrać ze Szwecją meczu o punkty, ludzie popatrzcie na statystyki!!! No i to by było na tyle, bo reszta wyników jest ponad oczekiwaną normę! 1.Remis z Hiszpanią na ich terenie 2.Remis z rozpędzoną Anglią, której nawet Włosi nie potrafili ograć bez karnych. 3. Wysokie zwycięstwa z Albanią i San marino! I co z tego, że straciliśmy bramkę? Ale w jaki sposób? Pojedynczy zawodnik popełnił dziecinny błąd, no ludzie! Rozpoczęliśmy eliminacje od dwóch najtrudniejszych meczy! Teraz będzie już tylko lepiej i nie możemy słuchać tych narzekających polskich malkontentów: Kmity, Borki, Dudki, Laty, prowadzący studio tvpropaganda sport i inne. Nie pozwólmy na plamienie wizerunku selekcjonera Sousy, bo chłopaki z kadry grają coraz lepiej. Jest progres! Zobaczcie ile oni mają lat? Jak oni się zgrają, to będziemy mieli reprezentację na następne 6-8 lat!!! To wszystko idzie w bardzo dobrym kierunku. Dajmy Sousie pracować w spokoju. ZAUFAJMY SELEKCJONEROWI.

 • masto lubi Komentarz

  Muszę przyznać, że Pan Gmoch bardzo mi zaimponował uczciwym spojrzeniem na kadrę i Paulo Sousę. Miałem to pisać wcześniej, bo podobny pogląd przedstawił w rozmowie z Kołtoniem na jego kanale w sieci. Fajnie, że nareszcie ktoś z autorytetów trenerskich mówi prawdę, bez kręcenia i przeinaczania rzeczywistości. Mamy bardzo młody zespół i ci chłopcy muszą jeszcze dojrzeć, nabrać pewności siebie. Do tego niezbędny jest lider i my tego lidera mamy! Chłopaki potrzebowali czasu i być może teraz zaczęło się zazębiać to, nad czym pracowali od początku roku. Uważam, że jak nie będziemy przeszkadzać selekcjonerowi, to za 2 lata będziemy mieć BARDZO SILNY MENTALNIE ZESPÓŁ, do gry na fajnym, europejskim poziomie.

 • masto lubi Komentarz

  I jeszcze jedno panie Mierzyński! My kibice nie życzymy sobie manipulowania słowem i wpływania na naszą podświadomość socjotechnicznymi sztuczkami: "Selekcjoner wyciągnął wnioski po kompletnie zawalonym Euro 2020?". Euro ABSOLUTNIE NIE BYŁO kompletnie zawalone!!!!! To wy-pismaki rozbudzacie chore oczekiwania i wymyślacie "plany minimum". Odpadliśmy przez pechową czerwoną kartkę i taka jest prawda. Mecz ze Słowacją już podnosiliśmy, ale kartka rozwiała nadzieje. Trzeba pamiętać, że dla Słowaków, mecz z Polską jest takim wyzwaniem jak dla nas mecz z Anglikami-wszyscy wspinają się na max swoich możliwości i to im pomogło. Z Hiszpanią zagraliśmy bardzo dobry mecz i więcej się nie dało! A ze Szwecją nigdy nie wygrywamy! Szwedzi zawsze nas klepią, mimo to strzeliliśmy im dwie bramki i przegraliśmy tylko przez głupi błąd w końcówce! Więc to Euro wcale nie było "kompletnie zawalone!!!". To wy okrzyknęliście go w ten sposób, ale my kibice nie zgadzamy się z tym!

 • masto lubi Komentarz

  nastepny "znaffca "futbolu,czyli pismak wirtualnej niePOlski. Kto tobie tuzimek, jeszcze placi za ten chlam

 • masto lubi Komentarz

  Dalej Panu źle. Ile będzie Pan czekał na przełom?? Chyba tylko Pan nie zauważył, że on się już dokonał. Nie zastanawia Pana, jak to jest, że nowy zawodnik, który wchodzi na boisko u Sousy praktycznie zawsze gra co najmniej dobrze, zwłaszcza ci z przednich formacji? Że nagle zmiennicy potrafią niemal zremisować z Anglią na Wembley, a potem naprawdę zremisować z Anglią u siebie? Bo po prostu wiedzą co mają grać, bo ktoś im to dobrze wytłumaczył, bo ktoś wypracował w nich odpowiednie nastawienie, itd. Nie ma co porównywać z tym co było za Brzęczka, ale nawet za Nawalki brak było wartościowych zmienników. A tu brakuje 12-14 zawodników i my nic sobie z tego nie robimy, strzelamy w trzech meczach 12 goli i po najlepszej pierwszej połowie od lat, remisujemy z wicemistrzem Europy. Cud? Nie. Po prostu dobry trener.

 • masto lubi Komentarz

  Tuzimek, chorągiewko, spadaj na drzewo ze swymi "mądrościami".