Paulek - lubi

 • Paulek lubi Komentarz

  Towarzysz Władysław Komarnicki były sekretarz PZPR w Gorzowskim Przedsiębiorstwie Budownictwa Przemysłowego wspiera aktywnie resortowe "dziecko" towarzysza "Jurka" Owsiaka :)

 • Paulek lubi Komentarz

  "Będę musiał taki zdobyć...". Komarnicki jest niemożliwy. Ta pycha wzrasta z każdym dniem i z każdą wypowiedzią. Nie widzę zbyt dużego pożytku dla Stali Gorzów, kiedy ów były prezes zabiera głos.

 • Paulek lubi Komentarz

  Nie łudźcie się, że wyniki mają jakieś związek z popularnością sportowców czy głosowaniem ludzi. Nagrody zostały przyznane odgórnie. Komisja PS nie dopuściła po prostu do kolejnej porażki Lewego, bo na żadnej innej gali już by się nie pojawił. Żaden widz gali nie ma pojęcia jaki sukces odniósł Kajetanowicz, nikt w Polsce nie wie też o istnieniu Natali Maliszewskej. A Zmarzlik? Ma sukcesy sportowe i w wieku 25 lat jest już legendą swojej dyscypliny. Nie potrzebuje żadnych plebiscytów by być najlepszym w swoim fachu.

 • Paulek lubi Komentarz

  "trzecie z rzędu złoto dla Polski pokaże, że żużel staje się dyscypliną niszową - mówi nam Andrzej Witkowski"

  Ale jak od 1984 do 1989 roku na przemian Nielsen i Gundersen zdobywali po 3 tytuły IMŚ dla Danii, to nikt na Zachodzie nie martwił się, że żużel będzie dyscypliną niszową. Podobnie jak w latach 1998-2002 cztery razy złoto zdobywał Rickardsson, to też nikt w Danii, Szwecji czy Anglii nie płakał.

 • Paulek lubi Komentarz

  ...towarzyszu dziadek, ty się martw o Polaków, nie o obcych...

 • Paulek lubi Komentarz

  Najpierw pieprzył dziadzia pierdoły że rodzinne teamy nie mają szans na ims , a teraz jak Bartek ma dwa pod rząd to znowu co innego gada ....stary komuszek powinien sobie już odpuścić ...

 • Paulek lubi Komentarz

  Największym zagrożeniem dla żużla jest Andrzej Witkowski

 • Paulek lubi Komentarz

  Jakoś w latach 80 i 90 nikomu nie przeszkadzała dominacja Duńczyków,a pan Witkowski martwi się o dominacje naszych zawodników.Niech każdy martwi się o swoich.Nie dość,że Ekstaliga karmi światowy żużel,a co poniektórym marzą się obcokrajowcy na pozycji juniora.Co jakiś czas się słyszy biadolenie,że za chwilę nie będziemy mieli naszych młodzieżowców,a martwimy się o innych?To jest hipokryzja.

 • Paulek lubi Komentarz

  Jaka dominacja? Trzech stałych uczestników GP! W całej historii GP 3 triumfy. Pan mówi o dominacji ha ha W następnym cylku, żebyśmy mieli 3 stałych to będzie super.

 • Paulek lubi Komentarz

  Co trafiam na wypowiedź Witkowskiego to niestety coraz głupsza.

 • Paulek lubi Komentarz

  Lewandowski nie jest polskim sportowcem . tylko nazwisko polskie. W reprezentacji na 3 ostatnich ważnych turniejach . W jednym ME ostatnie zdobył tylko 1 bramkę W pozostałych poprzednich ME i MS nic nie ugrał Odpadł w fazie grupowej W poprzednim 2020r albo był przemęczony i nie przyjeżdzał na mecz reprezentacji albo był i siedział na ławie rezerwowych A jak już grał to raczej stał na boisku. Tak ze zdecydowanie Iga i Bartek

 • Paulek lubi Komentarz

  Taka Świątek powinna być wykluczona z plebiscytu. Dziewczyna od małego nastawiona jest przez rodziców tylko na kasę. W swej dotychczasowej karierze w zawodzie tenisistki ANI RAZU NIE WYSTĄPIŁA Z EMBLEMATEM LUB POLSKIM BIAŁO CZERWONYM LOGO tylko Leksusa który płaci kasę za reklamę.

 • Paulek lubi Komentarz

  A co zdobył Lewandowski dla kraju w kadrze narodowej-nic.Zmarzlik dwa medale,Świątek wygrała szlema.Błachowicz mistrz ufc.Zmarzlik w druzynie klubowej-w najlepszej lidze świata dołożyl dwa medale

 • Paulek lubi Komentarz

  Jak najbardziej Bartek

 • Paulek lubi Komentarz

  Bartek jedyny kandydat na 1 miejsce :) 2 Iga, a 3 nasz mistrz UFC....

 • Paulek lubi Komentarz

  moim zdaniem
  1.Bartek
  2.Iga
  3.ewentualnie Robert , dla Polskiej piłki nic nie zdobył nic nie zrobił czy zasłużył na Polskie nagrody nie sądzę .

 • Paulek lubi Komentarz

  @Kung Lao: Chyba nie do końca masz rację, ale jeśli to dlatego, że właśnie w takich plebiscytach sztucznie pompuje się sportowców typu Lewandowski - nic nie osiągnął wielkiego dla Polski, ale uważa się, że jest najlepszy. Dlaczego? Bo na całym świecie gra się w gałę. Żużel niestety jest drogi i jest uprawiany głównie w Europie, choć nie tylko. Czy dlatego jest niszowy (cokolwiek by to znaczyło)? To co wobec tego powiedzieć o F-1, którą pasjonuje się cały świat, choć tą dyscyplinę uprawia zaledwie kilkunastu zawodników? Albo skoki narciarskie, gdzie w mistrzostwach świata startują przedstawiciele ok. 10 nacji? Wszystko jest kwestią promocji. Mimo, że w Polsce nie ma ani jednego toru F-1, to każdy dzieciak nawet w Suwałkach wie kto to Kubica, choć ten niby meteor rozbłysnął tylko w jednym sezonie a teraz już tylko przygasa. Jak sądzisz: czy w Suwałkach jest skocznia narciarska? Myślę, że nie (niech mnie ktoś poprawi, bo w naszym kraju już nic mnie nie zdziwi). Mimo to każdy Suwalczanin wie kto to Małysz.

 • Paulek lubi Komentarz

  Czemu niemożliwe?
  Jak kibice żużla znowu postanowią leczyć swoje kompleksy i udowadniać, że żużel>piłka nożna, to jak najbardziej możliwe.

 • Paulek lubi Komentarz

  Gdyby w publicznej tv był żużel to szmacianka zawsze byłaby marginesem w Polsce, chyba że kadra narodowa będzie mistrzem Europy ale to może za 100 lat

 • Paulek lubi Komentarz

  Cenię pana Roberta za jego kunszt i talent. Zagłosuję na niego, gdy po wygranych mistrzostwach wysłucha hymnu narodowego (naszego hymnu). Stanie się to zapewne za 100 lat. Ligi mistrzów nie oglądam od lat, gdyż nie ma w niej Polskiego klubu. Z pewnością rozsławia futbol niemiecki. Niech Niemcy na niego głosują. Trzymam kciuki za Bartka, Igę oraz skoczków, bo oni rozsławiają Polskę.