Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • eF1.pl napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Na przykładzie Mercedesa można by twierdzić, że doskonałym bolidem każdy zrobi najlepszy wynik. Przykład ostatnie testy z udziałem Nikity Mazepina.
  Tata ma miliardy, może wynajmować trenerów, psychologów, rzecz w tym, że syn Lance nie nadaje się zupełnie do tego sportu. On o tym wie, ale ojcu nie powie.

 • eF1.pl napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Szkoda, że to nie news o Williamsie. Co do Renault nie miałbym nic przeciwko żeby zmienili też Cyril Abiteboula.

 • eF1.pl napisał/a komentarz do F1: Helmut Marko uderzył w Daniela Ricciardo. "Uwierzył w kłamliwe dane Renault"

  Nie twierdzę, że Renault to ideał. Wskazuje raczej na fakt, że francuzi to lepsza perspektywa dla Daniela niż korporacyjne plany i cele pana Marko. W Renault reagują i zaczynają dobierać ludzi, nie miałbym nic przeciwko aby wymienili również Cyril Abiteboul.

 • eF1.pl napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Myślę, że argumenty Renault były bardziej przekonujące niż korporacyjny bełkot Pana Marko.
  Daniel nie jest głupi i doskonale wiedział w co się pakuje. Wciąż uważam, że ma większe szanse we francuskiej ekipie niż łudzić się w Red Bullu.

 • eF1.pl

  Formula 1 Socar Azerbaijan Grand Prix 2019-04-28

  Czwarty dublet Mercedesa na mecie Grand Prix Azerbejdżanu >>>>

 • eF1.pl napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Po co ten Williams szorujący po dnie? Ocon to największa ofiara pieniędzy, jeżdżą słabsi (obaj kierowcy Racing Point), a jego kariera... szoruje po dnie.

 • eF1.pl został fanem tagów: Niki Lauda, James Hunt, Jody Scheckter

 • eF1.pl

  Najlepsi kierowcy Formula 1 1976

  W 1976 nie ustawała zacięta walka o mistrzostwo świata Formuły 1 pomiędzy Niki Laudą, a Jemsem Huntem. Wszystko to można zobaczyć w filmie fabularnym Rush. Pomimo tragicznego wypadku Niki Laudy wrócił on na tor aby do samego końca toczyć bój o każdy punkt w Grand Prix. Mistrzem świata Formula 1 w 1976 roku został James Hunt (McLaren Ford), Niki Lauda przegrał zaledwie jednym punktem, wycofał się z ostatniego wyścigu w Japonii, w trakcie którego deszcz uniemożliwiał bezpieczną jazdę. Mimo to wyścig Więcej

 • eF1.pl

  Formula 1 Heineken Chinese Grand Prix 2019-04-14

  Dominacja Mercedesa, błędy strategiczne Ferrari, relacja z Grand Prix Chin >>>

 • eF1.pl napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Otrzymywać oferty gdy nie wywiązuje się z działań w obecnej pracy? Dziwne. Można wysunąć wniosek, że problemem Williamsa jest osoby zarządzające noszące to nazwisko.

 • eF1.pl napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jeżeli w tym i przyszłym sezonie Mistrzem zostanie Leclerc, młody Schumi zajmie miejsce po Sebastianie.

 • eF1.pl napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Fajnie byłoby gdyby Pani Katarzyna, autorka tego newsa wyjaśniła na jakiej podstawie zespoły wybierały opony, dlaczego w trakcie testu opon ich producent nie przygotował opon deszczowych? Taka logika ciśnie się na myśl, ale widać tak nie jest skoro wszyscy zostali „na lodzie” (na deszczu).

 • eF1.pl napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Też chciałem jej odejścia, tylko po zastanowieniu co to zmieni!? W Williamsie potrzeba genialnego inżyniera a nie kolejnych rezygnacji ze stanowisk.

 • eF1.pl

  Formula 1 Gulf Air Bahrain Grand Prix 2019-03-31

  Ferrari rozczarowuje od początku sezonu pewnie nie tylko swojego nowego kierowcę, który pokazał wielką klasę podczas Grand Prix Formula 1 w Bahrain 2019 >>>

 • eF1.pl napisał/a komentarz do F1: Grand Prix Bahrajnu. Wygrani i przegrani. Leclerc zdobył serca kibiców. Williams szoruje po dnie

  Charles pokazał klasę i czapki z głów. Wielkiej sztuki to nie pokazuje jego zespół. Pytanie czy bolid jest w stanie dorównać Mercedesowi z perspektywy całego wyścigu? Narazie słabo i Ferrari to wielkie rozczarowanie.

 • eF1.pl napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Trzymam kciuki za poprawę w Williamsie. Jednak odnoszę wrażenie, że Szefowa ciągle tłumaczy się jak dziecko po powrocie ze szkoły. „Dostałem jedynke, ale inni też dostali” a rodzic pyta „A co mnie obchodzą inni?” Nie można ciągle własnych problemów tłumaczyć obserwacją innych, bo oni radzą sobie dużo lepiej od strony technicznej.

 • eF1.pl

  Niezniszczalny Robert Kubica

  Jeżeli ktoś ma jeszcze wątpliwości czy Robert Kubica powininen wrócić do ściagania w Grand Prix Formula 1 to dla samego siebie powinien sięgnąć po książkę Niezniszczalny. Niesamowita historia Roberta Kubicy. Pozna drogę jaką przeszedł od najmłodszych lat ten utalentowany, uparty, wytrwały człowiek. Ja nie mam wątpliwości. I cieszę się. O książce >>>>

 • eF1.pl napisał/a komentarz do F1: były kierowca Red Bulla szczerze o realiach świata wyścigów. "W F1 stajesz się marionetką"

  Czytając biografię Marka Webbera czy ostatnią Roberta Kubicy można odnieść wrażenie, że dawniej Formuła 1 miała jeszcze serce. Może jego bicie podtrzymywał respirator, ale biło. Red Bull Racing być może odnosi sukcesy i daje dużo emocji, ale to bezduszna korporacja, w której ludzie są pionkami. Jak bardzo zależy im na Formule świadczyć może fakt ostatnich pogłosek, że po 2021 mogą zrezygnować ze startów. Ot po prostu.

 • eF1.pl

  Autobiografia Marka Webbera - Moja Formuła 1

  Być może nikomu innemu nie uda się tak szczegółowo przedstawić sylwetkę... swojego zespołowego partnera Sebastiana Vettela. Autobiografia Marka Webbera odsłania dużo faktów z życia Red Bull Racing. Książka "Moja Formuła 1" oprócz życiorysu zawiera wiele ciekawych informacji na temat Królowej Motosportów >>>>

 • eF1.pl

  Formula 1 Rolex Australian Grand Prix 2019

  Wynik pierwszego Grand Prix Formuła 1 wskazywałby, że nie wszystko było tak jasne jak się wydawało. Czy w związku z tym, że to Ferrari miało nierozwiązane problemy wykręcało najlepsze czasy? Mercedes sprawił dużą niespodziankę. >>>>

 • eF1.pl

  Książka Kimi Raikkonen jakiego nie nie zamy

  Kimi Raikkonen jakiego nie nie zamy Świetna lektura. Czyta się z prędkością F1!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.