Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Zbigniewa Miś lubi Komentarz

  Lubie Serenę, ale tak histerycznego ataku z jej strony się nie spodziewałem .
  Strasznie się Amerykanka pogubiła, opamiętała na koniec , ale to zdecydowanie było już za pózno . Słodki uśmiech , przytulańce w trakcie ceremonii , to niestety za mało , by wybrnąć z twarzą z tego całego blamażu, jaki sama sobie zafundowała . Czy powinna zostać zdyskwalifikowana ?
  Myślę , że tym występkiem sama siebie za niego ukarała, co pewnie dotarło do niej chwilę pózniej , gdy już trochę ochłoneła ;)

 • Zbigniewa Miś napisał/a komentarz do Serena Williams oskarża sędziego o seksizm. Zamierza walczyć o prawa kobiet

  mecz finałowy zepsuł sędzia nakładając na Syrenę kolejne kary. Zdaję sobie sprawę, że gra jej nie szła, zwłaszcza serwis. Do tego dołączył sędzia, który w moim mniemaniu „sponiewierał zawodnika, bo nadarzyła mu się do tego świetna okazja (najłatwiej kopać leżącego)”. Widziałam wielokrotnie tenisistów uderzających rakietą w kort – bez kar ze strony sędziów. Reasumując – równouprawnienia w traktowaniu mężczyzn i kobiet na korcie tenisowym nie ma.

 • Zbigniewa Miś lubi Komentarz

  od wielu lat oglądam mecze, zarówno mężczyzn jak i kobiet i nie pamiętam by w taki sposób karani byli mężczyźni choć ich zachowanie było o wiele bardziej nie na miejscu niż Sereny, po za tym karanie tenisistki za błąd popełniony przez trenera jest jakimś nieporozumieniem, Serena mogła czuć się sfrustrowana całą sytuacją bo dopiero "wchodziła" w ten mecz a kary nałożone przez sędziego spowodowały taki wynik jaki oglądaliśmy, myślę że trzeci set byłby w tej sytuacji bardziej rozsądnym wyjściem bez względu na wynik a tak, w mojej ocenie, decyzje sędziego wprowadziły wielki niesmak i to w stosunku do niego powinny zostać wyciągnięte konsekwencje, lekcja pokazowa jak dla mnie, żal mi zarówno Sereny jak i drugiej tenisistki Naomi Osaka, nie ujmując tej drugiej talentu, dziękuję Wam dziewczyny za walkę

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.