Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Zenon Świętek napisał/a komentarz do Chris Holder powinien zostać i odkupić winy. Inaczej zapamiętają go jako przegranego

  Nad czy się zastanawiać. Jeżeli ktoś chce budować drużynę z Holderami,to nie wie co czyni.Wystarczy popatrzeć na głupie uśmieszki w zbliżeniach tych gości.Ich zachowanie podczas meczu delikatnie mówiąc pozostawało wiele do życzenia.Oni stworzyli toksyczną atmosferę w tym klubie.Jeżeli Toruń chce awansować do EL ,to musi się ich szybko pozbyć

 • Zenon Świętek napisał/a komentarz do Żużel. Miejsce Jasona Doyle'a jest w PGE Ekstralidze. Get Well wiąże jednak przyszłość z Australijczykiem

  Jeżeli kibicom Torunia wydaje się,że za rok powrócą do E.L.to mogą się niemile zaskoczyć.Spaść jest łatwiej,jak do niej awansować.Holderowie i Holta nie gwarantują powrotu do el . Gdańsk,Łódz,Rybnik czekają w kolejce kilka lat.Mimo wszystko życzę szybkiego awansu.Ciekawi mnie który z zawodników Torunia zostanie w 1 lidze.Stawiam tylko na Kopcia.

 • Zenon Świętek lubi Komentarz

  Panie Komarnicki, bardzo Pana szanuje za to że w czasach kiedy PSŻ był słaby to juniora Pan nam dał za pudełko cygar ( oczywiście to był żart przez Pana rzucony, a my go spełniliśmy aby bardzo podziękować). Ale tu nie mogę się zgodzić z Panem z tym moralnym zwycięzcą, choć Bartek był nie do ugryzienia w pierwszej fazie. Ale jest małe ale, wszyscy przed zawodami wiedzą jaki jest regulamin i wszyscy go akceptują więc nie ma moralnych zwycięzców, jest jeden Janusz Kołodziej który wytrzymał ciśnienie do końca i wziął co mu się należało. Podważanie mistrza jest nie eleganckie , choć Panu wybaczam bo wiem jak Pan serduchem bierze to nie powodzenie zawodnika który powstał przy Pana boku. Ale sercem należy być przy swoich a trzeba oddać pokłon mistrzowi. Ja na koniec dodam że mimo wszystko że był mi najbliższy w tych zawodach Norbi ( w końcu był naszym zawodnikiem 5 lat) to wielki szacun dla wielkiego mistrza Piotra Protasiewicza mimo słabego wyniku. Panie Piotrze pokłon za to że w tym wieku jeszcze pan łapie młodzież i był Pan w tym finale, ale też za klasę sportową. Niezmiernie miło było przypomnieć pokolenie już nie jeżdżących mistrzów dzięki Panu, niech Pan się cieszy jazdą i zdobywa dla Zielonej jeszcze wiele punktów. Ci co uważają że rozdrabnia pan karierę mylą się, Pan nic nie musi udowadniać Pan jest wielki.

 • Zenon Świętek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jeżeli zawody się odbędą, zapowiada się dobre ściganie .Po takich deszczach,tor będzie odmoczony.Będzie sensacja.Wygra najlepszy walczak.Nie przeszkadza mi stadion.Po tym co było w latach 60 , to teraz w Lesznie jest Ameryka.Pozdrawiam starych kibiców z Leszna.Większość to moi znajomi,lub koledzy.Po 40 latach zawsze miło wspominam czasy mojej młodości i piękną walkę na Smoku

 • Zenon Świętek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Każdy ma swoje ulubione miejsca na stadionie.W Lesznie przez ostatnie lata wybierałem prostą nad tunelem.Bardzo dobra widoczność na cały tor.Przyjemnego oglądania.

 • Zenon Świętek napisał/a komentarz do Żużel. IMP. Pawlicki faworytem do tytułu, ale Zmarzlik chce sięgnąć po złoto (zapowiedź)

  Ciekawi mnie kiedy SF przedstawią program zawodów.

 • Zenon Świętek napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga. Margines błędu został przez Get Well Toruń wyczerpany. Każda kolejna pomyłka będzie kosztowna

  Szykuje się dobry meczyk.Być,albo nie być dla czerwonych latarni.Chyba postawię na niewielką wygraną Wella.Bonus - sprawa otwarta.Mam nadzieję,że cichym bohaterem będzie Norbi.Powodzenia pierniki.

 • Zenon Świętek lubi Komentarz

  Norbert dawaj ! Torun wierzy w Ciebie !:) Wchodzisz do finalu !:)

 • Zenon Świętek lubi Komentarz

  Ładny liscior Norbi wyprowadzony Fratczakowi, świetny mecz. Oby tak dalej. Ognia Byku.

 • Zenon Świętek lubi Komentarz

  Z tym Thomsenem to niezła sprawa. Na dobre teraz każdy może przy lekkim trąceniu czy kontakcie kłaść motor i domagać się wykluczenia rywala. A jeszcze nie tak dawno Nicki z Zagarem co prostą walczyli na łokcie i nikt nie miał pretensji.

 • Zenon Świętek lubi Komentarz

  Gratulacje Norbert - za świetny mecz i za wytrwałość w dążeniu do celu. Oby dobra forma zagościła u Ciebie na stałe. Kto wie, może uda się nawet pobić jakiś rekord toru? :)

 • Zenon Świętek lubi Komentarz

  Od razu napiszę że nie jestem fanem Torunia.
  Ale to co zrobił Kościuch to ręce same składają się do oklasków.
  Nie żałuję na pewno Frątczaka,sam sobie jest winien że go zwolnią. Był zapatrzony w Holderów jak w święte krowy a wystarczyło może dać po prostu szansę Kościuchowi.

 • Zenon Świętek napisał/a komentarz do Żużel. Norbert Kościuch: Miałem chwile zwątpienia i różne telefony. Taktykę na mecz ustaliliśmy przy kawie (wywiad)

  Jeżeli mnie pamięć nie zawodzi to 3 lata wstecz zdobył 7 miejscy w IMP w Gorzowie.Norbi lubi ten tor.Zobaczymy w niedzielę czy sobie poradzi.

 • Zenon Świętek napisał/a komentarz do Żużel. Norbert Kościuch: Miałem chwile zwątpienia i różne telefony. Taktykę na mecz ustaliliśmy przy kawie (wywiad)

  Po podpisaniu kontraktu w Toruniu napisałem kilka słów do kibiców Wella.Obiecałem,że Norbi zdobędzie grono swoich sympatyków.Nie myliłem się,Miło było słyszeć kibiców skandujących NORBERT KOŚCIUCH.Jestem dumny mogąc kibicować takiemu walczakowi.W polskim żużlu jest ich niewielu.Zapewniam,że w tym sezonie usłyszymy wiele pozytywnych opinii o Norbim .Powodzenia......

 • Zenon Świętek lubi Komentarz

  Norbi Piła z Tobą a ja osobiście wierzę , ze odniesiesz sukces w EE. Polonia nigdy nie zginie .

 • Zenon Świętek napisał/a komentarz do Get Well - truly.work Stal: Co za powrót syna marnotrawnego. Kościuch podał tlen i Get Well został przy życiu! (relacja)

  Zawsze wierzyłem w Norbiego. Dzisiejszy wieczór przyniósł mi wielką radość.Mogłem się delektować moją wiarą w Norberta.Jest to nauczka dla gości pokroju takich jak Cysio,że nie warto tak szybko skreślać dobrych zawodników.Trochę pokory ponowie

 • Zenon Świętek lubi Komentarz

  Opcje dla mnie są dwie:
  - rezerwowy jedzie tylko w przypadku niezdolności do jazdy innego zawodnika(nabytej w trakcie meczu), tylko trzeba by uszczelnić dopuszczanie do jazdy
  - polacy muszą odjechać X biegów - wyłączając taktyczne itp

 • Zenon Świętek lubi Komentarz

  Ten przepis jest potrzebny tylko tym, którzy chcą obchodzić regulamamin (zmiana za kevlar) i migać się od szoklenia od młodych Polaków - każda drużyna w meczu ma już dwóch zawodników rezerwowych (juniorów).

 • Zenon Świętek lubi Komentarz

  ale Holta jedzie to samo co Kosciuch, tyle ze nie jest odstawiany po jednym biegu>ma wiecej szans a mimo to bez poprawy.

 • Zenon Świętek lubi Komentarz

  Panie Marku nie miał racji tylko zbudował zawodnika jazdą , czy kaleczył czy nie i tak jechał. Widzę że staracie się bronić decyzji złej, problem. Polega że każdy zawodnik przy takim stanie powinien mieć szansę , a niestety tak nie jest. Nie chodzi o Kościucha tylko o polskich zawodników którzy są gorzej traktowani przez pseudo managerów.Przypominam że to jest liga Polska, zacznijcie myśleć że nie zdobywamy Mistrzostw bo robimy dobrze zawodnikom zagranicznym. Prezesi nadziewają ich szmalem I klapią po plecach .Który z zawodnków choćby Torunia umie po polsku , jeżdżą po wiele lat i traktują naszą ligę jak bankomat.

 • Zenon Świętek lubi Komentarz

  Kościuch nie dostał prawdziwej szansy....
  Gdyby był wstawiany ślepo do składu jak J.Holder,był obdarzony takim samym zaufaniem i jechał po 5, 6 biegów w meczu to może raz na te 5 meczy też zrobiłby dwocyfrowke.

 • Zenon Świętek lubi Komentarz

  Zaraz, zaraz ale dzięki komu J.Holder rozjechal sie?!

  Kosciuch: 0,1,1,0/0/1/0,1/
  J.Holder: 0,1,1,0/0,1,0,0,0/0,2,2,0,2/3,1,2,0,1/

  J.Holder rozjechal sie kosztem Kosciucha. Gdyby Kosciuch dostawał tyle biegów vo J.Holder to też byłoby lepiej!

  Holta: 2,1,d,0/0,1,1

 • Zenon Świętek lubi Komentarz

  Tu nie chodzi o to, że jeździ Jack, który przebudził się z miernego początku i prezentuje od kilku meczów dobrą formę. To jest całkiem logiczne, każdy z nas korzystałby ze skutecznego jokera. Tu chodzi o to, że Frątczak ma 3 kandydatów do zmiany (a nawet 4, bo punkty Nielsa wyglądają przyzwoicie, ale tylko dlatego, że jeździ ze słabymi juniorami w parze), ale zawsze to Kościuch jest zastępowany. Nawet we Wrocławiu PUK na dzień dobry jest dwa razy wożony na 5:1, a mimo tego wyjeżdża 3 raz. Starszy Holder lepszy - 3 razy przywożą go i dopiero wtedy następuje za niego zmiana... taktyczna w nominowanym. Kościuch wygrywa z Jamrogiem - od razu odstawiany. Brakuje konsekwencji... a nie, przepraszam, ta jest - niezależnie od wyniku Norbert wyjedzie raz i może pakować się do busa. Zaraz pojawią się komenty "Ale Kościuch słabo startuje!" - ale jak pokonuje przeciwnika, to chyba warto dać mu kolejne szanse. Ja myślałem, że mając jokera w talii to wstawiasz go za tego, który w danym meczu najbardziej cieniuje, a nie z góry zakładasz, że będzie jechał za Kościucha. To bez sensu, równie dobrze niech Toruń wklepuje w skład do końca roku Nizgorskiego i lecą zmiany, a Kościuchowi dadzą wolną rękę.

 • Zenon Świętek napisał/a komentarz do Get Well Toruń nie jest gotowy na rozwód z Norbertem Kościuchem. Żużlowiec może wrócić do składu

  Wygląda na to,że Norbert w tym tygodniu trochę pojeżdzi.Dzisiaj liga rosyjska,jutro szwedżka a w piątek polska.Norbi trzymam kciuki.

 • Zenon Świętek napisał/a komentarz do Norbert Kościuch będzie więcej jeździł. Podpisał nowy kontrakt

  Bardzo miła wiadomość dla sympatyków Norberta.Ciągłe stresy związane z decyzjami p.JF o zmianie po pierwszym biegu tego zawodnika na pewno wpłynęły negatywnie na psychikę Norbiego.Szkoda,że polityka klubu nie pomaga zawodnikowi w rozwoju a wręcz przeciwnie pcha Go w drugą stronę.Wierzę że Norbert w bardzo krótkim czasie odbuduje się .Mam nadzieję że menadżer p. Jacek będzie zagryzał wargi ze złości że Norbi może zdobywać wiele punktów dla swojej drużyny.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.