Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Katarzyna FK napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Boli Was ten Motor oj Boli

 • Katarzyna FK lubi Komentarz

  Kto z was kibicuje klubowi z prywatnym, a nie miejskim stadionem, który nigdy nie wziął kasy polskiego podatnika, niech pierwszy rzuci deflektorem!

 • Katarzyna FK lubi Komentarz

  Ale dupska bolą :)))

 • Katarzyna FK lubi Komentarz

  Zawiść to nasza polska specjalność. Ja nie postaram się, by mieć własną krowę, ale będę trzymał kciuki, by zdechła sąsiadowi.

 • Katarzyna FK lubi Komentarz

  Tytuł DMP zdobędzie Lublin, seniorów obie drużyny mają na podobnym poziomie, natomiast juniorzy to jest spora różnica. Taka moja opinia.

 • Katarzyna FK lubi Komentarz

  Trajektorju jeżeli pojedzie wcale się nie dziwie jak dźwignie to bo w kluczowych momentach spina się i dawał radę może złapał zadyszkę ale ten gość umie walczyć.

 • Katarzyna FK lubi Komentarz

  To są kibice Tylko i wyłącznie Lublin zasługuje na Eksrealige SZACUN!!!!!!

 • Katarzyna FK napisał/a komentarz do Tydzień przed spotkaniem w Lublinie wyprzedano wszystkie bilety!

  ma ktos do sprzedania ??? :(

 • Katarzyna FK lubi Komentarz

  Praktycznie tu nie komentuję Ale ten mecz sobie pozwolę. Mam nadzieję że to będzie przede wszystkim świetne widowisko i uczciwie do końca! Cieszę się że mój ROW jedzie akurat z Lublinem bo od początku chciałem żeby to Lublin awansował gdyby nam się to nie udało, byłem u was na meczu z Rybnikiem i muszę powiedzieć piękna atmosfera pełna kultura i wgl także jak nie my to wy A najlepiej oba zespoły wy po barażu :) szkoda że u nas nie ma Daniela Ale nic nie zrobimy mam nadzieję że Troy pojedzie na swoim poziomie jak jeździł caly sezon , Andrzej i Kacper myślę swoje zrobią Mateusz jeździ teraz bardzo mądrze i nieźle jedynie karpov to wielka niewiadoma Ale wierzę w niego. No i juniorzy oby nie zjadła ich trema przed finałem bo swoje pnkt powinni dorzucić. Liczę na wygrana i zaliczkę myślę że jesteśmy w stanie wygrac u siebie z przewagą choc Lublin może sprawić niespodziankę ale mam nadzieję że jednak nie tym razem.
  Stawiam 49 - 41 A każdy wynik większy będzie Jeszce lepsza informacją pozdrawiam wszystkich normalnych kibiców z Rybnika i Lublina życzę dobrego widowiska!

 • Katarzyna FK lubi Komentarz

  Gniezno trzyma kciuki Lublin! Do boju chłopaki zasługujecie na awans!

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.