Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • jonny napisał/a komentarz do Smarzek jak Lewandowski. Kolejne sekundy ciszy, które przejdą do historii [wideo]

  Rzeczywiście Smarzek jak Lewandowski za granicą grają a w reprezentacji klapa.

 • jonny lubi Komentarz

  Łuksik nie tylko nie radziła sobie w ataku! W przyjęciu popełniała szkolno-przedszkolne błędy! Kto ją zabrał na mistrzostwa i po co?

 • jonny lubi Komentarz

  Jedno drewno zostało w domu /Kąkolewska /.Ale po co było ciągnąc kolejne.Mam na myśli Łukasik.I takie drewno nieudaczny trener trzymał na boisku przez trzy sety.Niepojęte.

 • jonny napisał/a komentarz do Robert Lewandowski wiecznie młody

  Lewandowski w Niemczech ale nie reprezentacji Polki,więc czym się podniecacie.

 • jonny lubi Komentarz

  Tytułowymyśliwacz nawiązuje pewnie do hasła: "Lenin wiecznie żywy"?
  Będą z pewnością artykuły o żonie. Musi przecież (za) istnieć w SF, a do tego kończy na początku września tyle samo lat...

 • jonny napisał/a komentarz do Krótko, ale wymownie. Tak Anna Lewandowska skomentowała sukces męża

  Szkoda że nie komentowała sukcesu z ME.

 • jonny lubi Komentarz

  wszedłem tu tylko żeby zobaczyć, który asior pisania wrzucił tego wspaniałego i nic niewnoszącego pościku

 • jonny lubi Komentarz

  Po tej wypowiedzi Fabian Drzyzga -najsłabszego ogniwa w Polskim łańcuch siatkarzy, słychać jakim zapałem do mistrzostw Europy on jest nastawiony, Wygramy czy przegramy byle by się rozgrywający dobrze bawił. Czyli z Fabian Drzyzga jego zdaniem przegramy ale będziemy się dobrze bawili .A bez niego jest szansa że zdobędziemy medal i będziemy dumni z Polskich siatkarzy.

 • jonny lubi Komentarz

  No pięknie. Już zaczyna się usprawiedliwianie swojej formy sportowej. W Tokyo nie wyszło, na Mistrzostwach Europy też może nie wyjść. Od 2018 roku wygrywali, przegrywali, wszystko ładnie i pięknie. Tylko drogi Fabianku, ty z tą formą to tak grasz całe ostatnie 10 lat. Jeden rok był w porządku (2018), a pozostałe w większości wręcz katastrofalne (2015,2016,2017). Tylko szkoda, że na przestrzeni wszystkich tych lat nie dawało się szansy innym rozgrywającym, zwłaszcza w ostatnich dwóch latach. Mocne chłopie plecy masz "kajaczu łez".

 • jonny lubi Komentarz

  Drzyzga - byle co zje , byle co powie , byle jak gra ! Czy koniecznie musi zaśmiecać reprezentację ?

 • jonny lubi Komentarz

  A co kogo obchodzi że wóz się z dyszlem ściga.... nikt nie może grać za zasługi , bo własnie tak to się kończy. Katastrofą

 • jonny lubi Komentarz

  Kubiak głównym winowajcą obok Heynena. Zresztą on nie zawiódł tylko w Tokio, w Lidze Narodów także grał piach.
  Heynen też chyba kłamie, bo w wywiadzie mówił, że Kubiak nabawił się kontuzji w pierwszym meczu z Iranem, a z tego co mi wiadomo, to on w tym meczu nie grał w ogóle. Zatem kto wie, czy Kubiak nie był kontuzjowany dużo wcześniej tylko utrzymywali w tajemnicy.

 • jonny lubi Komentarz

  fatalnie grali Drzyzga i Kubiak a trener ufał ,że się nagle poprawią i to był błąd . Kubiak powinien zostać w domu a Drzyzga po kilkudziesięciu beznadziejnych wystawach powinien obserwować mecze z kwadraty dla rezerwowych.

 • jonny lubi Komentarz

  Heynen i Kubiak to dwaj główni winowajcy klęski na igrzyskach. Obydwaj powinni jak najszybciej odejść. Nowy trener - nowy skład personalny to najlepsze rozwiązanie. I najlepiej juz na ME aby nowi zawodnicy mogli sie sprawdzić na duzej imprezie. Wynik malo istotny bo po igrzyskach nic nam nie oslodzi smaku porażki.

 • jonny lubi Komentarz

  Kubiak zapomniał, że pycha kroczy przed upadkiem. Postanowił zdobyć złoty medal za wszelką cenę, choćby po trupach. Za jego arogancję, której skutkiem było znaczące osłabienie drużyny na jego pozycji, zapłaciliśmy kolejną kompromitacją w ćwierćfinale. Kapitan powinien być ostoją drużyny, nie jej obciążeniem.

 • jonny lubi Komentarz

  Panie Jarosławie Kubiak za zasługi to można dostać ewentualnie ....krzyż od Dudy.Ale nie jechać na imprezę najważniejszą , jaką są Igrzyska Olimpijskie i to bez formy i zdrowia.

 • jonny lubi Komentarz

  Trudno się z Panem Skorkiem nie zgodzić . Kubiak to pyszałek, bez formy . Drugim do odstrzału jest "wystawiacz " grający na pozycji rozgrywającego - niejaki Drzyzga .

 • jonny lubi Komentarz

  W końcu ktoś to powiedział! Oprócz kibiców na forum oczywiście ;)

 • jonny lubi Komentarz

  Lista nieobecnych w Tokio jest długa. To nie tylko Bednorz, ale również Fornal, Kwolek a na środku Huber i Kłos. Nasi środkowi grali tragicznie. Moim zdaniem do Tokio pojechał nasz B-team wzmocniony Kurkiem i Leonem.

 • jonny lubi Komentarz

  W Tokio polscy siatkarze nie mieli: skutecznej zagrywki, kończącego ataku, dobrego przyjęcia, dobrego i zaskakującego przeciwników rozegrania, dobrej gry w obronie. Czyli praktycznie zawiodły wszystkie elementy siatkarskiego rzemiosła które brane są pod uwagę przy ocenie zespołu. CO W TAKIM RAZIE MIELI ? Co udało się wypracować przez te długie tygodnie przygotowań ?

 • jonny lubi Komentarz

  też szpili nie zauważyłem. Dla mnie nieporozumieniem jest Śliwka (król kiwek i flocików), Kochanowski i grający (po co?) Kubiak bez formy, bo po kontuzji. A w ćwierćfinale... trzeba było dołączyć do Kurka i Leona i GRAĆ a nie przechodzić obok meczu. Tak zrobiła większość graczy, momentami dobrze grał jeszcze Bieniek i Zatorski. Reszta kolegów spała. Francuzom widać bardziej zależało, co było widać zwłaszcza w tie-breaku, tu nawet wynik mówi wszystko.

 • jonny lubi Komentarz

  Panie redaktorze Bardzo trafny artykuł. Kto sledzil igrzyska w 100% sie z Panem zgadza. Tadeusz Michalik był rodzynkiem. A nawet w lekkoatletyce nie bylo tak różowo Wielu kandydatów do medali odpadało w eliminacjach . 2-3 konkurencje lekoatletyczne ( głównie rzut mlotem) dalo nam medale. No i ten przypadkowy, nieplanowany Dawida Tomali.

 • jonny lubi Komentarz

  A co ze skoczkami o tyczce, wielkie nadziej, wielkie nakłady a wyników brak. Medali też. Może jak Tomala do pracy 8 godzin a potem trening. Efekty są.

 • jonny lubi Komentarz

  Idz w piz doo.. . Ragnarick pewnie euro ogladal i wie,ze grzes juz robi bardziej kariere filmowa niz pilkarska

 • jonny napisał/a komentarz do Wojciech Kowalczyk kpi z polskiej tenisistki. Jeszcze ostrzej potraktował jej rywalkę

  Wszyscy piszą o Kowalczyku a nie o tym że nasza mistrzyni przegrała z emerytką z trzeciej setki rankingu. Wstyd!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.