Dziewczynom należą się słowa uznania - komentarze po spotkaniu BKS Aluprof Bielsko-Biała - PTPS Piła

Trener Mariusz Wiktorowicz na konferencji prasowej pochwalił swoje zawodniczki za determinację w meczu z PTPS-em Piła, aby odrobić straty do rywala. Z kolei zawiedziony wynikiem był Mirosław Zawieracz. Szkoleniowiec krótko skomentował środkowy mecz z bielszczankami, w którym jego podopieczne prowadziły już 2:1 w setach, a przegrały mecz po tie-breaku.

Paweł Sala
Paweł Sala

Mariusz Wiktorowicz (szkoleniowiec BKS Aluprof Bielsko-Biała): Za nami bardzo trudne spotkanie, ale co najważniejsze zakończone zwycięstwem. Możemy teraz spokojnie popracować nad tym, co jeszcze nie funkcjonuje właściwie. Dziś dziewczynom należą się słowa uznania, że podniosły się po fatalnym trzecim secie.

Mirosław Zawieracz (szkoleniowiec PTPS Piła): Rozdajemy cenne punkty rywalkom niemal w każdym meczu. Co gorsza popełniamy najprostsze błędy z możliwych, i dzisiaj takie się nam przydarzyły. Tak nie może być.