Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Maksi napisał/a komentarz do 3. Finał SEC oczami Jacka Gajewskiego

  Zawodnicy robią swoje czyli jadą ! Dobrze się to ogląda, bo nasi walczą!

 • Maksi napisał/a komentarz do Motywacji nam nie brakuje - rozmowa z Pawłem Mizgalskim, prezesem Dospel Włókniarza

  Jeszcze wypadający bark Brzozowskigo i z tego powodu osłabienie formy i złamana noga Emila, który dopiero teraz wraca.

 • Maksi napisał/a komentarz do Motywacji nam nie brakuje - rozmowa z Pawłem Mizgalskim, prezesem Dospel Włókniarza

  My to nie fair a Zielona to przyjaciele! Chciałabym zobaczyć reakcję jakiejkolwiek innej drużyny gdyby to im zafundowano to co naszym Aniołom? Może stwierdzenie "przyjaciele" należałoby przełożyć na każdego przeciwnika i tak go traktować na torze? Im więcej przyjaciół tym łatwiejszy żywot - na każdej płaszczyźnie! Rozumiem żal ale mecz to nie wojna! Oglądamy sobie teraz IME i podziwiamy jak układnie jeździ Łaguta. czyli można! Co do Szombierskiego, to wszyscy widzieli i sytuację, i jego zachowanie po. Sam naciągnął strunę rzucając cień nie tylko na same zawody ale na krytykę wszystkiego i wszystkich! Może myślał, że standardowo dostanie upomnienie. A może na zasadzie .."nie wywołuj wilka z lasu".. wszyscy święci mogli sędziom nie przypominać o istnieniu kartek, domagając się ich dla Aniołów? Tylko nie bardzo wiem za co któryś z naszych zawodników miałby ją dostać!My się przecież zwyczajnie broniliśmy i stąd taki wynik do końca nie rozstrzygający meczu. W końcu szalę zwycięstwa przechylił los -defekt Holty - to też nasza wina? Szukanie punktów w "nam sie należy" dopełniły sprawdzania silników naszych zawodników i też nic nie wyszło! Chociaż to praktyki dozwolone przepisami, tak jak badanie alkomatem to uważam, że były niepotrzebne!

 • Maksi napisał/a komentarz do Kamil Brzozowski: Nie ma czegoś takiego, że na pewno wygra jedna, lub druga drużyna

  Szkoda, ze sobota wypadła naszym zawodnikom z treningu bo mecz uznano za zagrożony. Mamy dach i sądziłam, że deszcz nie ma znaczenia. Czyli juz wiadomo, że tor dla obu druzyn będzie niespodzianką i Zielona na "dzień dobry " może nam odjechać! "Zagrożenie" kojarzyłam sobie z ewentualnymi rozróbami kibiców ale nie z opadami.

 • Maksi napisał/a komentarz do Kamil Brzozowski: Nie ma czegoś takiego, że na pewno wygra jedna, lub druga drużyna

  Trzymaj się Brzoza, bo twoje punkty są tak samo ważne jak każdego z naszych Aniołów! Im nasza ewentualna wygrana wyższa, tym presja na Zielonej większa ale mam nadzieję,że nie będzie to stek kombinacji jakie zafundowała Częstochowa. Jedziemy u siebie i to powinien być nasz dobry dzień! Tylko Unibax!

 • Maksi napisał/a komentarz do Holta i Łaguta poprowadzą Lwy do niespodziewanego triumfu?

  Nadmiar motywacji jest zgubny i to pokazaliście w dwumeczu z nami. Jeśli nasza porażka w walce o złoto ma ci dać więcej szczęścia to oznacza, że na brąz nie zasługujecie.

 • Maksi napisał/a komentarz do Nikomu nie życzę kontuzji - rozmowa z Adrianem Miedzińskim, zawodnikiem Unibaksu

  Co się "uda"? TrzebA WALCZYĆ A NIE LICZYć, że "się uda" albo nie daj Boże znowu "należy"! Cyt. .."nie idźcie tą drogą!"..

 • Maksi lubi Komentarz

  Czy znasz osobę nadającą się na to stanowisko która nie jest związana z jakimś ośrodkiem żużlowym ?Bo mi się wydaje że na takie stanowisko by się tylko marsjanin nadawał a jeszcze lepiej ktoś z poza układu słonecznego ! Wystarczy poczytać komentarze osób które nie są z Torunia ani z Częstochowy ,każdy ma jakieś swoje sympatie . Zawsze gdy się chce znaleźć to się znajdzie jakieś powiązania !

 • Maksi lubi Komentarz

  Czy znasz osobę nadającą się na to stanowisko która nie jest związana z jakimś ośrodkiem żużlowym ?Bo mi się wydaje że na takie stanowisko by się tylko marsjanin nadawał a jeszcze lepiej ktoś z poza układu słonecznego ! Wystarczy poczytać komentarze osób które nie są z Torunia ani z Częstochowy ,każdy ma jakieś swoje sympatie . Zawsze gdy się chce znaleźć to się znajdzie jakieś powiązania !

 • Maksi napisał/a komentarz do Krzysztof Orzeł zdziwiony protestami Dospel Włókniarza. "5000 złotych poszło w błoto"

  Jeszcze jeden "znafca " z Częstochowy! /Pewnie chciałbyś, że jakby coś Komisarze znaleźli w tych silnikach i wasze podejrzenia by się sprawdziły, to forsa miała wrócic do waszej pustej kasy?! Wyobraź sobie, że po 2.500 dostali ci którym rozpruto silniki - i nic nie znaleziono! No i co?! błazenada chyba, czyż nie? Trzeba je teraz złożyć na nowo u tunera i raczej dopłacić ale czy te super silniki będą takie same?! Podniosłabym kwotę kaucji do równowartości usługi tunera a nawet i podwójnie - za podejrzenie rzucone na zawodnika też trzeba płacić! Badania alkomatem ja bym zrobiła przed meczem a nie po! Bo rozumiem, że przepis ma gwarantować bezpieczeństwo wszystkich zawodników w trakcie meczu! a po nim to już nawet nawet na GP, na pudle, wolno! Same podłości - nic więcej z tych meczy nie pamiętam! Nawet to srebro, które już mamy przecież nie wywołało w nas euforii szczęścia, która powinna przecież być - bo to SREBRO i jedziemy o ZŁOTO przecież! A my bardziej cieszyliśmy się, że ten mecz się wreszcie skończył! I kto by pomyślał do jakiej twórczości własnej może doprowadzić jedno słowo "nam się należy"! Współczuję sędziom, że trafili na takich zachłannych, "skazanych na zwycięstwo"bo się "należy", przekonanych , że przyjechały do nich jakieś "szczypiorki" by poddać się bez walki, których można obskoczyć jak chłopców. To że przegraliśmy z wami w zasadniczej, i to aż za trzy, komuś się widocznie za bardzo utrwaliło!

 • Maksi napisał/a komentarz do Unibax zaprzecza słowom Witkowskiego. "Nie zalegamy żadnych pieniędzy"

  Na wjazdy jeżdżą kibice Apatora -ci z fabryki, tak w ramach reklamy aparatury.Pewnie kupują im bilety to korzystają. Cwaniaki jak sie sprywatyzowali to porzucili nasz klub bo im kasy było szkoda, bo to była spółka pracownicza więc każdy dywidendy chce garnąć do siebie a nie na jakiś marketing poprzez sport. Marketing mają przecież darmowy w osobach tych co gwiżdżą na własnych zawodników! To jest chore i nienormalne! Ale o czym tu gadać - nie ma takiego klubu jak Apator w EE czyli to jest NIKT - są jak dzieci bezdomne ale wejścia na mecz nikt im nie zabroni! Szacunek za bycie apatora wspólnie z innymi firmami z toruńskim żużlem w okresie uznanym już za historię, jednak w tym kontekście mówienie o honorze i tradycji jest idiotyzmem! Honorem i tradycją Klubu nie utrzymasz! - żadnego!

 • Maksi lubi Komentarz

  Porownujesz kontuzje Leszna do kontuzji Apatora?Jestes pewien,ze dobrze sie czujesz?W Rzeszowie nie było Warda i Miedziaka i co z tego,ze była z/z jak mało kto dobry mogł z niej jechac.Zapominasz,ze Adrian jezdził długi czas z połamana reka,gdyby nie taka a nie inna sytuacja kadrowa byłaby z/z za niego.Do tego przez upadki stracił zyciowa forme,to samo Ward.Przeciez to jest kataklizm.Dosc powiedziec,ze Torun objechał w pełnym składzie 5 spotkan na 20.To mowi az za wiele.

 • Maksi lubi Komentarz

  Bo wiem mniej wiecej jaki bedzie skład a w koncu pech z kontuzjami musi nas opuscic.Stwierdzenie o Emilu i Miedziaku jest Twoja kolejna kompromitacja.W biegach w ktorych miał jezdzic Emi było po 5-1 dla Włokniarza.Sam Emil nie był tego dnia i ogolnie w ostatnim czasie zbyt szybki.Za to i Łaguta, i Holta i Jensen byli szybcy a więc za kogo te taktyczne?Raz za Szumine.To wszystko.A w Lesznie pkt robili nam tylko Holder i Ryan.Zauwaz,ze gdyby był Miedziak to taktyczne poszłyby nie na biegi z Miedziakiem tylko na biegi gdzie jechała para Jensen-Holta a to ta para przegrała nam połfinał,na niej sobie przewage wyrobiliscie.Dolicz tez 5,6 pkt Emila P w rewanzu zamiast 1 Pietrykowskiego.

 • Maksi napisał/a komentarz do Leszek Tillinger o sytuacji składywęgla.pl Polonii: Trzeba działać i to szybko

  Już nie wiadomo co jest dobre! U was większość udziałów ma Miasto - samorządy gołe i niewesołe więc próbują odciążać kasę w każdy możliwy sposób! Szkoda też, że tak mało dbali o wasz stadion bo ten akurat jest ich własnością. Przekształcenie klubu w spółkę, jak w większości miast też w Bydzi nie wyszło nie wiadomo dlaczego. Przecież jak się zawiązywała Estraliga , chyba w 2007, to jeszcze bogatych firm trochę było. Widocznie nie spympatyzowali z żużlem. Poza tym patrząc na to co dziś się dzieje w klubach będących spółkami, to też chyba jest nie najlepiej. Jaka więc forma jest dobra, by polski żużel nie upadł, nie wiadomo. Kibic ma problem z forsą na bilety a kluby ze znalezieniem sponsorów, którzy też chyba zbiednieli, zwodnicy też mają swoje żądania i kółko się zamyka!

 • Maksi napisał/a komentarz do Nie będę robić wielkiego "halo" - rozmowa z Robertem Miśkowiakiem, zawodnikiem Wybrzeża Gdańsk

  Logistycznie trudna sprawa ale tak żyją żużlowcy!- jak nie na prom, to do samolotu albo własnym busem. Nie ma to ja być piłkarzem - "sprzęt" w torbę i do samolotu a jakie kontrakty?! - nawet za "dwie lewe nogi" - i nikt nie próbuje tego zmienić!

 • Maksi napisał/a komentarz do Tomasz Gollob wystąpi w Gorican

  Kurczę po takim dzwonie? Twardziel z naszego Tomasza i życzę mu samych trójek w IME, tak jak w niedzielnej walce o złoto dla Unibaksu!

 • Maksi lubi Tomasz Gollob wystąpi w Gorican

 • Maksi napisał/a komentarz do Kto nowym liderem? - zapowiedź 3. finału SEC w Gorican

  Szogun obawiam się, że jesteś poniżej przeciętnego kibica! Anglika trzeba było się uczyć to byś może załapał ty "łan sport" a tym bardziej j.polskiego. Uprawiając takie błędy w pisowni sam sobie wydajesz świadectwo nieuka! W tym zakresie dzieci z 3 klasy SP mają większą wiedzę!

 • Maksi napisał/a komentarz do Piotr Pawlicki jedzie do Terenzano po złoty medal

  Większość juniorów jedzie po medal i ma na niego ochotę a kto go z Terenzano wywiezie to się dopiero okaże.

 • Maksi napisał/a komentarz do Darcy Ward: Trudno będzie wyprzedzić Golloba

  Darcy tylko nie szalej! bo jak za bardzo chcesz to nosi cię po torze, robisz świece i tylko tracisz dystans. Tak było w XV biegu w Częstochowie, gdy wszystko stanęło na ostrzu noża. Dobrze, że masz opanowany motor do perfekcji ale martwimy się żebyś nie miał upadku! Powodzenia w GP - podobnie jak i Tomkowi Gollobowi!

 • Maksi napisał/a komentarz do Kto wykorzysta słabości rywala? - zapowiedź meczu Unia Tarnów - Dospel Włókniarz Częstochowa

  Nie ukrywam, że ten nasz fart to nieszczęsny defekt Holty. Widocznie tak miało być! Najgorsze jest to, że na defekty nie ma odwołania, alkomatem się nie zmierzy. A może nasi też mogli zaprotestować i nakazać rozebranie Ryśkowego odrzutowca!

 • Maksi napisał/a komentarz do Kto wykorzysta słabości rywala? - zapowiedź meczu Unia Tarnów - Dospel Włókniarz Częstochowa

  Znowu o sobie gadasz? Jak wam Tarnów nie dorówna na waszym torze, to zrobi to u siebie. Niech wygra lepszy ale w uczciwej walce!

 • Maksi napisał/a komentarz do Holder porozumiał się z Piraterną. Hancock też zostanie?

  Gorzej to to, że znowu w kilku klubach będzie jeździł i pracował przez wszystkie dni tygodnia, plus GP! Krótko przed wypadkiem Chris sam opowiadał, że w ciagu 8 dni startował przez 7 dni i to chyba za dużo.

 • Maksi napisał/a komentarz do Łukasz Kowalski: Nie interesuje mnie kara dla sędziego Wojaczka (wideo)

  Wszystko się "należy" łącznie z finałem,co ktoś z Częstochowy już wcześniej powiedział i dalej się to powtarza jak mantrę! . Czyż nie zapomniano, że cała czwórka w PO wywalczyła sobie te miejsca w rundzie zasadniczej i każdy miał takie same szanse zwyciężając uczciwie na torze? Czyż nie zapomniano, że są granice przyzwoitości w tej walce i tylko tym co sobie "obmyślili" się "należy"? Czy nie jest tak, że jeśli fair play to słowo obce, to ktoś sam wypracowuje sobie pozycję na której się znalazł? To nie jest pech wykorzystać w dwumeczu wszystkie możliwości absurdu "podejścia" przeciwnika. To jest niestety zasługa własna i "należne" złoto samo odeszło,bo nie chciało znaleźć się w niegodnych rękach - defekt Holty niczym oliwa! Do kogo w tym temacie skarga? Liczyć co by było gdyby Szombierski jechał do końca zawodów? No to nie trzeba było się na ostatniej pozycji przewracać gdy prowadziliśmy podwójnie! A w zasadzie w dwumeczu tak nasz Unibax jak Lwy nie miały po jednym zawodniku - Szumina i niespełniony Sullivan i obie druzyny korzystały na z ZZ -reszta na własne życzenie! Weryfikacja wyniku nie wpłynęła na awans -i dzięki Bogu bo dopiero byłaby afera!

 • Maksi napisał/a komentarz do Nikomu nie życzę kontuzji - rozmowa z Adrianem Miedzińskim, zawodnikiem Unibaksu

  Brawo Adrian!Oby tak dalej i utrzymuj wiarę w zwycięstwo!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.