Tox - lubi

 • Tox lubi Komentarz

  a moze pomoc klubów i kibicow dla Pani Beaty , tak jak dla Niny.

 • Tox lubi Komentarz

  Dodam (bo może nie wszyscy wiedzą) to był drugi bardzo groźny wypadek Mateusza w tym miesiącu. 10tego sierpnia w lidze juniorów też miał bardzo groźny wypadek w Częstochowie. Jest na yt można zobaczyć. Powiem tak, jak wszystko zakończy się dobrze (za co wszyscy trzymamy kciuki) gdyby to było moje dziecko, wybiłbym mu żużel z głowy. Życie i zdrowie jest bezcenne, wiem coś o tym bo jestem od ur niepełnosprawny. Nawet wsiąść na rower i pojechać to jest niestety nierealne dla mnie. Dobrze wiem co to życiowa pasja, jak człowieka do tego ciągnie i ta bezradność z samego rana po wstaniu z łóżka, że nic z tego nie będzie. Jednak trzeba szukać cały czas innych form pasji, a nie tkwić ślepo tylko w jednym. Przykład Primoż Roglić, były skoczek narciarski miał ciężki wypadek na skoczni i od tego czasu był cieniem zawodnika. Tak przypadkiem wsiadł na rower i... jest genialnym kolarzem, gdzie zdobył w Tokio złoty medal a fachmani ze świata kolarstwa zachodzą w głowę jakim cudem on to robi, nie mając doświadczenia i km w nogach. Tak, że moje zdanie jest takie, że powinien Mirek definitywnie wybić mu żużel z głowy. Te wypadki były zbyt poważne. Seba Ułamek też miał mieć syna żużlowca i z tego co wiem udało mu się namówić go na rezygnację i motocykle sprzedał. Tak, że da się podejść do tego zdroworozsądkowo.

 • Tox lubi Komentarz

  Może z czasem dojdzie na wypożyczenie np ktoś z Leszna? Nie ma co skazywać z góry na totalną porażkę, ten skład na pewno podejmie rękawicę. Szkoda tylko, że formacja juniorska leży na całego.

 • Tox lubi Komentarz

  KOMPLET PONAD 12 TYS WIDZOW bedzie swiadkiem wykonania 2 kroku z 4 do swietego graala, ktory zostal im odebrany na drodze nie sportowej.

 • Tox lubi Komentarz

  38-52 a w Rybniku tylko czysta formalność