Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Jerzy Gondol napisał/a komentarz do Kibice w szatni Lechii. Czy będą konsekwencje?

  za takie zachowanie kibiców, do aresztu i wysokie kary grzywny

 • Jerzy Gondol lubi Komentarz

  Od pół roku czytam to samo.... koniec sagi transferowej milika....Chyba tylko date artykułu zmieniacie i klub do którego milik ma trafic

 • Jerzy Gondol lubi Komentarz

  Dzie tam koniec. Jeszcze tyle klubów zostało. A potem można jeszcze powtórzyć sagę.

 • Jerzy Gondol lubi Komentarz

  Tą sagę to sami napisaliście redaktorki WP. Jeszcze jedno. Po co piszecie o Lewandowskiej w zakładce SPORT? Jak to nic ze sportem wspólnego nie ma.

 • Jerzy Gondol lubi Komentarz

  Skończy się saga, jak przejdzie testy i oficjalnie zostanie zaprezentowany w OM. Wtedy uwierzę...

 • Jerzy Gondol lubi Komentarz

  Wszystko jest jasne ale chyba tylko dla Koźmińskiego. Dopóki kontrakt nie jest podpisany to można sobie jeszcze pofantazjować. Po południu na pewno będzie sensacyjna oferta.

 • Jerzy Gondol lubi Komentarz

  Milik dopóki był zawodnikiem Ajaxu-był 'brylantowym talentem' a jego gra z Lewandowskim - porażała przeciwników skutecznością. Potem pieniądze i egoizm, a zwłaszcza klub w 'szemranym regionie' Europy -zrobiły z niego 'piłkarskiego menela'...

 • Jerzy Gondol lubi Komentarz

  10 bramek spokojnie powinien pyknąć, byle go omijały urazy. Powodzenia Arek liczymy na ciebie w reprezentacji.

 • Jerzy Gondol lubi Komentarz

  Wszystko ładnie, pięknie tylko gdzie ja Cię obejrzę Arkadiuszu? :D

 • Jerzy Gondol napisał/a komentarz do Koniec transferowej sagi Arkadiusza Milika!

  o perypetiach nie trzeba pisać książki, wystarczy przedrukować te 1564 artykuły ze sportowychfaktów (po kilka dziennie). Pytanie w ankiecie też bez sensu, bo wszystko lepsze od tego siedzenia w Napoli, nawet Wieczysta Kraków

 • Jerzy Gondol napisał/a komentarz do Kontrowersje w derbach Krakowa. Sędzia rozwiał wątpliwości

  w powtórce w C+ widać wyraźnie że dłoń obrońcy najpierw sunie po murawie, potem podnosi się i dotyka piłki po czym znowu kładzie się na trawie. To ewidentny dowód że ręka była intencjonalna a nie przypadkowa. Nie jestem kibicem żadnej z tych drużyn, ani nawet nie mieszkam na południu Polski. Rozumiem emocje w derbach i wiem że z trybun nie zawsze dokładnie wszystko da się zobaczyć, ale chamstwo trzeba wyplenić ze stadionów. A działacze i sztab szkoleniowy którzy nie panują nad nerwami powinni pojechać do sanatorium a potem zmienić zawód, lub oglądać mecz w szatni na TV.

 • Jerzy Gondol lubi Komentarz

  Czerwona kartka bezdyskusyjna, fatalnie to wyglądało, ale z tym bandyckim faulem, zupełnie odleciales Kmita. Jeden i drugi poszedł na piłkę wyprostowaną nogą, ale na nieszczęście dla Kapustki, to on był przy niej pierwszy. Gdyby było inaczej, zapewne było by to samo, tylko w drugą stronę.

 • Jerzy Gondol lubi Komentarz

  Bandycki faul .... haha

 • Jerzy Gondol lubi Komentarz

  Stokowiec to trener z klasa.

 • Jerzy Gondol napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Lechia - Lech. Złoty gol Mikaela Ishaka, dramat Michała Nalepy

  sędziowie okradli Lechię z remisu, a może nawet z wygranej. Gol line wyraźnie pokazał że piłka przekroczyła linie bramkową i Lechia powinna prowadzić 1 : 0 Sędziowie nie popisali się.

 • Jerzy Gondol lubi Komentarz

  to walu, spejson i wojtas

 • Jerzy Gondol lubi Komentarz

  Z jakiej ligi? Przestańcie zatrudniać przepisywaczy niusów z Pudelka, a zatrudnijcie dziennikarzy!

 • Jerzy Gondol lubi Komentarz

  Dzieci wesoło wybiegły ze szkoły ...

 • Jerzy Gondol lubi Komentarz

  Zwracam się do kibiców wszystkich klubów piłkarskich w Polsce.W/g mnie swoim nieodpowiedzialnym postępowaniem dużo straciliście ze swojej wiarygodności.W pół godziny po wezwaniu Kaczyńskiego staliście na schodach kościołów.Ogłosiliście się obrońcami wiary i tradycji.OK.Mnie też bardzo ale to bardzo nie podoba się malowanie pomników i kościołów.Wydaje mi się ,że uczestnicy Strajku Kobiet połapali się w popełnionych błędach i szybko wycofali się z ataków na pomniki i kościoły.Wczoraj sami zmywali napisy na pomniku Powstania Warszawskiego.A co mamy sądzić o środowisku kibicowskim,które w dzień po ociepleniu budynku i rozebraniu rusztowań zostawia na nowiutkiej elewacji swoje hasła i emblematy klubowe.A co powiecie o atakach we Wrocławiu i Białymstoku?Po 40 czy 80 chłopów napada na kobiety z pięściami i racami!A co powiecie na atak księdza-myśliwego w Czernikowie na uczestników marszu ze sztucerem myśliwskim w rękach?Posiedział w areszcie do rana i grozi mu do 2 lat odsiadki.W/g Waszej narracji nie powinniśmy chodzić do kościołów z obawy,że teraz księża będą strzelać z ambony do parafian.Nie tędy droga.Zastanówcie się co zrobiliście na początku,co robicie teraz i co powinniście robić w najbliższym czasie.To,że robicie transparenty o jasnych Waszych poglądach na sprawę jest super (lepiej późno niż wcale).Ataków na pomniki i kościoły nie będzie nie bójcie się.Wasze stanowisko,że kobiety mają chodzić na marszach po 10-15 km a Wy będziecie sobie siedzieć na schodach kościołów nie jest okey.Ruszcie d...y i pilnujcie,aby nie było takich napaści jak we Wrocławiu i Białymstoku,chyba że w tym uczestniczycie lub popieracie tą bandyterkę.Ku Waszej rozwadze.Powodzenia w podejmowaniu mądrych decyzji i zachowań.Jestem jednym z Was.

 • Jerzy Gondol

  a cudzej krwi tak się utuczył krwiopijca. Na uczciwej pracy by się tak nie utuczył.

 • Jerzy Gondol lubi Komentarz

  Problem nie leży w zarobkach Peszki lecz w polityce tego chorego rządu...

 • Jerzy Gondol lubi Komentarz

  Takiego jednostronnego meczu to się nie spodziewałem. Brawo Mariusz , zarozumiały Kondziu z Bełchatowa jeszcze za Tobą zapłacze. Warto obserwować też Janusza , ten chłopak się kapitalnie rozwija , po Fabianie nasz drugi najlepszy rozgrywający.

 • Jerzy Gondol lubi Komentarz

  Będę kibicował Lechii, zasłużyli na obronę PP. Po tym jak zrobili dla nas szpaler w ostatnim meczu widać, że rozumieją co to sportowa rywalizacja i szacunek dla przeciwnika. Cała Warszawa jutro za Gdańskiem.

 • Jerzy Gondol lubi Komentarz

  Bardzo dobry mecz Lecha, bardzo dobra taktyka lechi. Karne przemilcze...

 • Jerzy Gondol lubi Komentarz

  Tak po prostu.. ZJEB...LI !

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.