Dariusz Rospęk - lubi

 • Dariusz Rospęk lubi Komentarz

  Rozumiem, że przedwyborcze spędy też są odwołane.

 • Dariusz Rospęk lubi Komentarz

  Żużel to nie kopana szmacianka. Tutaj mecze bez publiki nie przejdą. Bardzo często z biletów pokrywa sie większość albo całość punktówki zawodników.

 • Dariusz Rospęk lubi Komentarz

  Czyli dalej zuzel bedzie niszowym sportem ,nawet zmarzlik mowil ze trzeba isc z zuzlem do otwartych kanalow ,a tu sie betonuje zuzel na wiele lat .
  Po tej umowie z zuzla nie bedzie nic ,sponsorzy nie chca wchodzic bo nie ma zasuegu ogulnodostepnego ,no i zawodnikow juz nie bedzie .
  Ale przez te kilka lat ta telewizja zarobi swoje ,a potem przeniesie sie na cos innego.
  Brawo.

 • Dariusz Rospęk lubi Komentarz

  Oddanie żużla w łapy komercyjnej canal+ to kolejne marginalizowanie tego sportu. Tylko TVP jest w stanie rozpropagować tren sport. Komercyjne stacje nastawione są tylko na czysty i maxymalny zysk...dlatego będzie mniej kibiców a tym samym paradoksalnie mniej kasy dla żużla!

 • Dariusz Rospęk lubi Komentarz

  TVP woli wydawać pieniądze na disco polo albo transmisje z mszy rocznicowej śmierci matki Kaczyńskiego więc na razie można zapomnieć o żużlu w tej stacji. Jeżeli Eurosport zabierze im oprócz GP elige to nie wróże dla tej stacji sukcesu.

 • Dariusz Rospęk lubi Komentarz

  A CO LEWANDOWSKI ZROBIL DLA POLSKI??

 • Dariusz Rospęk lubi Komentarz

  Panie ale to jest wybór polaków a niemców celebryta od smartfonów i niech tam go wybierają to może wtedy wygra

 • Dariusz Rospęk lubi Komentarz

  Lewy sportowcem roku???? Kabaret! Czyli Medale MŚ są mniej wartościowe ? Robert mógłby wygrać,ale w Niemczech!

 • Dariusz Rospęk lubi Komentarz

  A DLACZEGO TO COŚ NAZYWA SIĘ "Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Polski". Jak porównać osiągnięcia sportowców z różnych dyscyplin??? i dlaczego niby mistrz Niemiec miałby być lepszy od mistrzów świata czy europy???

 • Dariusz Rospęk lubi Komentarz

  zawsze uwielbiałem przyjeżdżać na żużel do Rawicza, inny świat, kompletna odtrutka od wątpliwej jakości sportu pozbawianego zasad fair-play, serwowanego przez pana Ruskę na Olimpijskim pełnym restrykcji i zakazów... w Rawiczu bywałem od czasu reaktywacji w latach 90 wiele razy, zawsze było miło, sympatycznie, rodzinnie, otwarcie, pamiętam znakomitą spikerkę pana Aleksandra, po meczu można było spokojnie pogaworzyć z trenerem, z zawodnikami, wejść na płytę podczas dekoracji, zdjęcia pocykać, wszystko dla ludzi, nie to co na Olimpijskim, gdzie obecnie robią łaskę, że ci bilet sprzedadzą, ale musisz się spieszyć, bo jak nie to wypad, a kiedyś bywało, że pani Kloc sprzedawała bilety na sektory, które przed meczem wyłączyła z użytku, nie informując o tym w kasie i nie miałeś prawa psioczyć, tylko cieszyć się, że cię w ogóle na stadion wpuścili, stojąc w tłoku na koronie i patrząc na zamknięte puste sektory... w Rawiczu zawsze można było odetchnąć, dojazd znakomity, stadion dwa kroki od dworca, pociągów mnóstwo, po drodze tylko szynkwas czyli akurat to czego trzeba, wszystko dostosowane pod szybki wypad do Rawicza, by pooddychać prawdziwym żużlem na stadionie gdzie widz, a nie organizator jest priorytetem... autor oczywiście stadion skrytykował, chciałby nowej Motoareny lub standardów z Nowego Olimpijskiego, gdzie widz nie ma żadnej swobody, traktowany jako potencjalne zagrożenie musi zastosować się do dziesiątek restrykcji, nakazów, usiąść w przydzielonym miejscu i dziękować, że go w ogóle na stadion wpuścili, cały mecz mając przed sobą wpatrującego się weń nachalnie ochroniarza, chociaż w życiu niczego złego nie zrobił, by być tak pilnowanym... nowe standardy czyli widz - zło konieczne, w Rawiczu są stare standardy i oby jak najdłużej można było tam pooddychać żużlem w normalnej, sympatycznej atmosferze...

 • Dariusz Rospęk lubi Komentarz

  @ZKS Stal Rzeszów.: z każdym powiadasz ? haha w Ostrowie miasto daje około 300 tyś , z czego z powrotem dostaje z klubu 80 tyś za wynajem stadionu. Poczytaj o dotacjach w innych miastach, zrozumiesz jaką głupotę palnąłeś

 • Dariusz Rospęk lubi Komentarz

  @ZKS Stal Rzeszów.: Byłby żużel lecz na zdrowych podstawach samofinansowania się.
  Prawdziwi menagerowie nie oferowali by milionowych kontraktów zagranicznym wyrobnikom i za 50 % dzisiejszych stawek też by się ścigali na ful manetę. Może szybciej by pomysleli o powrocie do dwuzaworowych silników.
  A mechanicy tzw. tunerzy nie byliby milionerami ....i to wszystko w dużej części za publiczne pieniadze. Śmiać się czy płakać jak się czyta ze ROW jak odda 1 mln. to się wycofa z ligi. A co z pozostalymi 8-9 mln ????

 • Dariusz Rospęk lubi Komentarz

  Na organizację zawodów w Niżnym Tagile zezwoliły pieniądze jakby Łożyński o tym nie wiedział.Można się obruszać,a kasa i tak robi swoje.

 • Dariusz Rospęk lubi Komentarz

  Wychodzi na to iż należy zawiesić skoki narciarskie aż do nastepnej epoki lodowcowej...Klimat jaki mamy od kilkudziesieciu lat coraz mniej sprzyją tej pieknej dyscyplinie

 • Dariusz Rospęk lubi Komentarz

  NIE MA STABILNEJ FORMY A MLODZI REZYGNUJA BO NIE MAJA ZA CO TRENOWAC..IDA DO KOPALNI I NA KURIEROW ALE MALYSZOWI I TAJNEROWI PENSYJKA GRA.Z KOBIETAMI BYL BACHLEDA I ZACZYNALY SKAKAC TO CI DWAJ SPROWADZILI KRUCZKA KTORY DEFINITYWNIE POKAZAL WE WLOSZECH CO POTRAFI..LAPALI SIE NAWET DO PIERWSZEJ DZIESIATKI A PO ODEJSCIU KRUCZKA NIE MA ICH NAWET W PIEDZIESIATKACH...BRAWO KRUCZEK BRAWO MALYSZ BRAWO TAJNER.ULZYJCIE JUZ POLSKIM SKOKOM.

 • Dariusz Rospęk lubi Komentarz

  Jeśli Robert podpisał w Rybniku i nie ma gwarancji że będzie jeździł pod 1-5 to niestety ale nie wróżę mu wielkiej kariery. Ma talent, dobry sprzęt też może mieć ale widocznie nie potrafi chłopak podejmować decyzji w sposób właściwy. Odejście z Lublina ze względu na ograniczoną możliwość jazdy spod 8, do Rybnika w którym ten scenariusz może się powtórzyć to jest kuriozum. Totalny bezsens, beznadzieja. Nie wiem już jak to inaczej nazwać. Nie sposób tego zrozumieć po prostu. Oby nie skończyło się drugim Harrisem i to przez własną głupotę.

 • Dariusz Rospęk lubi Komentarz

  Niech PZM z pieniędzy jakie ma z kar plus to co od nice jest opłaci zawodników i stworzy własny PZM speedway team:))

 • Dariusz Rospęk lubi Komentarz

  A może by tak GKSŻ sięgnął w tak wyjątkowej sytuacji do kasy związku i sfinansował transfery np. Hancocka do Kolejarza Opole albo dopłacił do kontraktu innych zawodników do którejś " odważnej " drużyny z II-ligi co ? Przecież granatowo-marynarkowi mają kasiory jak lodu więc dla dobra Nice Ligi i aby zaspokoić oczekiwania TV powinni chociaż raz sięgnąć do kiesy , nieprawdaż ? są pierwsi do karania za byle co to mogą raz w formie " nagrody " dla wyższych celów się odrobinę " poświęcić . Przecież Nice Liga to nie prywatne podwórko tylko de facto II liga pod egidą państwowej organizacji a zatem jakaś pomoc jest możliwa , chociażby z pieniędzy jakie PZM otrzymuje ( bo na pewno dostaje dotację na sport motorowy od kasy państwa ) dla GKSŻ-tu to w sumie są drobne a wtedy może jakaś drużyna dofinansowana zdecydowałby się na taki ruch .

 • Dariusz Rospęk lubi Komentarz

  A ja powtórzę jeszcze raz mój komentarz, który zamieściłem przy innym artykule, poruszającym ten sam problem. Sprawa jest prosta jak budowa cepa! Trzeba wrócić do systemu rozgrywek jaki obowiązywał w latach 90-tych, czyli 10-cio zespołowa 1 liga i reszta w 2 lidze. Pamiętam te czasy i jakoś nie było wtedy takich problemów. Dwa zespoły spadały z 1 ligi, dwa awansowały z 2 ligi, wszystko było jasne i przejrzyste. 3 liga w Polsce to twór stworzony na siłę, sztuczny i nienaturalny!

 • Dariusz Rospęk lubi Komentarz

  Dawać Rawicz do PLŻ. Oni i tak jeżdżą tylko żeby objeżdżać juniorów i rezerwy Leszna, więc na pewno więcej nauki wynieśli by z pojedynków na froncie pierwszoligowym, niż na froncie drugoligowym. A jak spadną, to nikt nie będzie z tego powodu płakał.