Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Mateusz Filipek lubi Komentarz

  No i świetnie!
  Fenomenalny komentator powrócił do F1!

 • Mateusz Filipek napisał/a komentarz do Łukasz Kuczera: Kłamstwa i ignorancja ws. Roberta Kubicy (komentarz)

  Kolego próbujesz przeforsować swoje tezy odnośnie wyścigu, a podpierasz się danymi z kwalifikacji.Bierzesz jakieś poprawki 25%...No zlituj, że się... To tak nie działa. Wyścig to nie warunki laboratoryjne, tam okrążenie do okrążenia jest niepodobne, więc twoje założenia z góry są błędne.Nie wspomnę już o tym, że przywołujesz czasy, które Kubica częściowo uzyskał na przebitej oponie :). Robert tracił nie tylko na stopach, ale też na uszkodzonej podłodze w bolidzie (przez cały wyścig), dublowaniu, prawdopodobnie musiał przejechać całe okrążenie na zerwanym skrzydle, bo pit lane z reguły ma początek na końcu okrążenia, a on je zerwał na początku. Nie wiadomo jakie miał założenia na wyścig, czy jechał na limicie, czy bolid był optymalnie skonfigurowany, czy części nie były bardziej zużyte niż u GR, no czynników tu jest tyle, że można by tak wymieniać jeszcze długo, a Ty chcesz wyciągać wnioski po jednym zupełnie nie miarodajnym wyścigu (przepraszam kwalifikacjach;))! No to jest właśnie przejaw ignorancji i zakłamywania rzeczywistości... a skoro tak bardzo lubisz cyferki to polecam ten artykuł: https://wrc.net.pl/rob...-australii

 • Mateusz Filipek lubi Komentarz

  Panie Łukaszu, próżny trud. "FachoFcy" wiedzą lepiej. Opluć, wyśmiać, zdyskredytować siedząc w śmierdzącym grajdole przy piwie - to potrafią najlepiej. Banda frustratów, która niczego nie osiągnęła, nie doświadczyła goryczy porażki ani euforii zwycięstwa... bo nigdy nawet nie próbowała. Anonimowo opluwając Kubicę czują się dowartościowani. A i szwagier przy okazji poklepie po plecach z uznaniem... "Ale mu dowaliłeś!"

 • Mateusz Filipek lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Mateusz Filipek lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Mateusz Filipek lubi Komentarz

  Po pierwsze, Robert Kubica niepełnosprawny inwalida z jedną ręką 2lata po wypadku został MISTRZEM ŚWIATA W RAJDACH SAMOCHODOWYCH WRC2.

 • Mateusz Filipek lubi Komentarz

  Trzymam kciuki Robert za każdy zdobyty Twój punkt

 • Mateusz Filipek lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Mateusz Filipek lubi Komentarz

  Niedowartosciowanie i zazdrosc...pisza o nim,ze kaleka,itd.,a ten kaleka jezdzi w F1 i zarabia niezla kase,a oni autobusem do roboty za 1500 zl i czekaja na premie 500 za dzieciaki,wiec wypisuja,patrzac na to,to kto jest kaleka?

 • Mateusz Filipek otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Mateusz Filipek lubi Komentarz

  brawo panie Łukaszu...., tępić wszystkie szynie świce które deklasują PANA ROBERTA , a sio pastuchy ....xbiegacze ,nycterusy na pastwisko do swoich wełnianych kuzynów ,forum nie dla takich sze bili dece ,hihihi

 • Mateusz Filipek lubi Komentarz

  A co was obchodzi kogo sponsoruje Orlen, to jego zarobione pieniądze i Orlen ma prawo robić z nimi co chcev

 • Mateusz Filipek lubi Komentarz

  Kto by się przejmował komentarzami pseudo znawców. Jakaś Grażynka się wypowiada, jakiś Janusz (czyżby przypadek?). Większość z nich nie ma pojęcia o sporcie, a o F1 w szczególności. Ignorują wszelkie informacje dotyczące samego Williamsa, skupiając się na jednym wyścigu. Jestem fanem Kubicy, nie chcę go jednak bronić na siłę. Myślę, że wstępne oceny będzie można wystawiać dopiero po 10 - 11 wyścigach, czyi po minięciu połowy sezonu, a i to po uważnej obserwacji działań całego zespołu. Tylko totalny ignorant może oceniać wynik po pierwszym wyścigu, skupiając się na konkretnym zawodniku, bez uwzględnienia pracy całego zespołu.

 • Mateusz Filipek lubi Komentarz

  Szanowny dziadziu! po pierwsze naucz się liczyć (RK ma 34 lata), po drugie naucz się pisać.

 • Mateusz Filipek lubi Komentarz

  Dziennikarz się tak rozpisał i jak widać Pan panie "prawniku" wciąż nie rozumie o co chodzi. To przykre bo jeśli Pan jest osobą wykształconą, to nie dziwię się, że osoby mniej wykształcone a jest ich pewnie więcej też mają problem ze zrozumieniem... Chyba, że tu faktycznie nie o wykształcenie chodzi??
  Niestety pokazuje to, że szkoda czasu na edukację ludzi, którzy sobie coś wmówili tłumacząc to swoją "mądrością".
  Pytam - skąd Pan wie, że jakby Robert wsiadł do mistrzowskiego bolidu Mercedesa to nic by tam nie pokazał?? Źle zrozumiałem ?
  Odnosząc się do podpunktów, może ja spróbuję uzupełnić syzyfową pracę red. Kuczery:
  1. Jeśliby przeszkadzało to zapewne nie jeździłby wcześniej w WRC i nie miałby mistrzowskiego tytułu w WRC2 i nie pobiłby osiągnięć w tych rajdach wszystkich naszych rajdowców razem wziętych. Oczywiście wyobrażam sobie, że może być kierowanie mniej komfortowe niż w stuprocentowej sprawności, ale fakty jak wyżej mówią same za siebie. Podpowiem jeszcze, że ruchomość kierownicy w wyścigach w stosunku do rajdów jest diametralnie różna. Nikt jeszcze nie krytykował przeniesienia przełączników na inną stronę kierownicy. Każdy se ma te przełączniki gdzie chce i tyle.
  2. Panie "prawniku" otóż orłem był. Spytaj Pan Ferrari, bo oni dziadów nie biorą do siebie. Tutaj świetnie sobie Pan sam zaprzeczył ;P
  3. Tutaj akurat mam gdzieś kto ile komu zapłacił. Nie moje pieniądze nie moja sprawa, ale cieszę się, że postawili na F1.
  4. Jakie przykrycie? I co taśmy nie wyszły na jaw?? Jakby miało być przykrycie to byśmy nie wiedzieli o taśmach. A tak wyszły i wszyscy wiedzą, że Premier dał plamę. A może było tak, że doradcy powiedzieli: Panie premierze trzeba dać Kubicy kilkadziesiąt baniek na jutro bo jak się Kubica zdenerwuje to nam cały rząd rozwali, pójdzie na czele strajku jak Wałęsa w Stoczni Gdańskiej. Trzeba go przekupić i to jutro. No bo ja nie widzę innego scenariusza przyczynowo skutkowego :P
  5. No tak był zdublowany. I co ? Jakie to ma znaczenie? Panie "znawco" F1 - nie będę tutaj komentował bo każdy kto cokolwiek się orientuje i widział wyścig wie co i dlaczego. To nie jest łatwy sport dla laika.

  To tak pokrótce, choć zdaję sobie sprawę, że to co napisałem nie będzie miało wpływu na Pana nieomylną opinię do której ma Pan prawo jak każdy, ale przynajmniej spróbowałem.

 • Mateusz Filipek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Boli mnie ta granicząca z paranoją jakąś nagonka na Roberta, ten kto nie posiada bladego pojęcia o czym pisze to dla niego wszystko jest albo czarne albo białe, a tu trzeba patrzeć trochę szerzej niż na same cyferki, bo na wynik Kubicy miało wpływ tyle czynników, że przeciętnemu "kanapowemu" Kowalskiemu się to w głowie nie mieści, ale do komentowania zawsze pierwszy. Brawo i mój szacunek Panie Kuczera dobrze, że są jeszcze tacy dziennikarze dla których rzetelność jest ważniejsza od chwytliwych nagłówków!!

 • Mateusz Filipek napisał/a komentarz do F1: Robert Kubica z niską notą za występ w Australii. "Może być tylko lepiej... prawda?"

  Nota 5 na 10 fatalna???Na litość boską bez przesady!! Gość odbył swoje pierwsze od ponad 8 lat GP!!!!. Jedyne, co z pewnością było fatalne to jego bolid. Siedzę w tym sporcie od 10 lat tak samo jak śledzę samego Kubicę. No nie można pisać tak skrajnie niesprawiedliwych artykułów, nie wspominając zupełnie o tym, że to nie do końca Kubica był sprawcą zdarzenia na starcie, że założyli mu używane już skrzydło, że tylna podłoga była uszkodzona, przecież to wszystko ma kolosalny i decydujący wpływ na jego wynik, nawet to, że startował ( jako jedyny ) na twardych oponach. Nie wiadomo nawet, czy inne podzespoły w bolidzie były do końca w dobrym stanie i optymalnie ustawione, bo chodziły pogłoski, że jednak nie... przecież Williams na dzień dzisiejszy nie dysponuje praktycznie żadnymi częściami zapasowymi i gdzie tu mowa o jakiejkolwiek optymalnej jeździe. Nie wiem, co autor miał na myśli, ale to naprawdę nie czas i miejsce na takie oceny i przyjdzie on najwcześniej po kilku następnych GP, a już na pewno w momencie jak przynajmniej sytuacja w Williamsie się choć względnie unormuje...!!!

 • Mateusz Filipek napisał/a komentarz do F1: Paddy Lowe bierze urlop z powodów osobistych

  moment wyjaśnijmy rzecz fundamentalną. PKN Orlen nie jest sponsorem Kubicy. Jest oficjalnym partnerem zespołu Williams. Olo nie powielaj takich tekstów, bo później wszyscy eksperci od komentowania twierdzą, że Kubica przytulił ich ciężko zarobione 100 MLN.

 • Mateusz Filipek napisał/a komentarz do F1: Paddy Lowe bierze urlop z powodów osobistych

  moment... Wyjaśnijmy rzecz fundamentalną. PKN Orlen nie jest sponsorem Kubicy. Jest oficjalnym partnerem zespołu ROKiT WILLIAMS RACING. Olo77 nie powielaj takich bzdur, bo później wszyscy eksperci od komentowania twierdzą, że Kubica przytulił ich ciężko zarobione 100 MLN!

 • Mateusz Filipek napisał/a komentarz do F1: Paddy Lowe bierze urlop z powodów osobistych

  Olo77 moment... Wyjaśnijmy rzecz fundamentalną. PKN Orlen nie jest sponsorem Kubicy! Jest oficjalnym partnerem zespołu ROKiT WILLIAMS RACING! Nie powielaj takich bzdur, bo później wszyscy "eksperci" od komentowania twierdzą, że Kubica przytulił ich ciężko zarobione 100 MLN!

 • Mateusz Filipek napisał/a komentarz do F1: Paddy Lowe bierze urlop z powodów osobistych

  Olo77 moment... Wyjaśnijmy rzecz fundamentalną. PKN Orlen nie jest sponsorem Kubicy!!! Jest oficjalnym partnerem zespołu ROKiT WILLIAMS RACING!!! Nie powielaj takich bzdur, bo później wszyscy "eksperci" od komentowania twierdzą, że Kubica przytulił ich ciężko zarobione 100 MLN!!!

 • Mateusz Filipek napisał/a komentarz do F1: Paddy Lowe bierze urlop z powodów osobistych

  Olo77 moment....wyjaśnijmy rzecz fundamentalną - PKN Orlen nie jest sponsorem Kubicy!!! Jest oficjalnym partnerem zespołu ROKiT WILLIMS RACING!!!! Później przez takie wypowiedzi wszystkie oszołomy twierdzą, że Kubica przytulił 100 MLN!!!!!

 • Mateusz Filipek otrzymał srebrny medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Mateusz Filipek otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.