Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Kronos napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ależ antypatyczny ubol.

 • Kronos napisał/a komentarz do Żużel. Marek Grzyb mówi o transferach Stali po sezonie, ofercie Motoru dla Zmarzlika i powrocie KSM [WYWIAD]

  @SpartaWTS: To powiedz mi proszę, kto ma problem aby wygrać w sportowej rywalizacji ? Czy nie czasami Rusko, który ewidentnie ma kompleks DMP ? Zaczął budować kilka ładnych lat temu na szumnych hasłach że zrobi to na młodych, perspektywicznych zawodnikach. Okazało się że młodzi-perspektywiczni są fajni ale w teorii, majstra mu nie dadzą. Obecnie jest u niego przynajmniej 3 gwiazdorów z topu no i suto opłacany Hancock. Wygląda na dużą desperację. Po drodze stał się prekursorem zawodników-plastronów, czym pewnie zastopował kilku chłopakom kariery. Kiedy okazało się że nie przepchnie powrotu do zagranicznych zawodników na pozycjach juniorskich to szybko znalazł pannicę dla Gleba. Ciekawy ruch. O Maksie Drabiku i chocholim tańcu wokół niego nie wspomnę. Rusko to naprawdę dość żałosny i niesympatyczny typ, który niemalże po trupach dąży do celu.

 • Kronos napisał/a komentarz do Janowski kiedyś udawał, że jest Hancockiem. Teraz mówi, co daje mu współpraca z nim

  Nie, no Maciuś świetnie bawi się żużlem od zawsze. Pamiętam jakw zeszłym sezonie w zasadniczej zebrali w tyte z Gorzowem w ostatnim biegu i nie było mocnego żeby opowiedzieć o meczu na krześle w telewizji. Pewnie już zaczęli całym zespołem balować po porażce. Ach ten szczery Maciuś, jestem pod wrażeniem.

 • Kronos napisał/a komentarz do Żużel. Motor - Unia. Mistrz szarpał, ale poległ w Lublinie. Tylko Australijczycy wygrywali wyścigi [RELACJA]

  Czy ktoś policzył ile w tym, cytując Jabłońskiego 'arcydziele żużlowym" było realnych mijanek ? Bo to, że ktoś dojeżdżał na 1 metr to wiemy. Wiemy również że Dryła, jako przecież lublinianin krzyczał wtedy wniebogłosy. Tylko co z tego wynikało (oczywiście oprócz niezdrowej i nieobiektywnej egzaltacji komentatorów) ?

 • Kronos napisał/a komentarz do Dietmar Hamann: Gdyby Lewandowski wykonał ten gest, mówiłby o tym cały świat!

  No jakaś kpina kompletna. Szkoda że nie walczą ostatnie kolejce o mistrzostwo, ciekawe czy wtedy też by tak śpiewali.

 • Kronos napisał/a komentarz do Żużel. Żyto ostro o Frątczaku! "Dyzma polskiego żużla, mogę go zniszczyć!"

  Jeden wart drugiego, z drobną różnicą. Frątczak poza znajomością regulaminu i nieraz bezwstydnym stosowaniem go w zupełnie innych intencjach aniżeli był on tworzony nie dorósł w żadnym razie do bycia jakąkolwiek personą w żużlu. A obsadzanie go w roli eksperta to już jakieś kompletne kuriozum.

 • Kronos napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Michelsen ewidentnie się nie popisał. Taka pierdołowata sprawa a tu zdecydowana nadreakcja. Problem, i to duży, w tym, że miał rację. Zuzel oglądam POMIMO Majewskiego i ekipy. Robię to od 35 lat i żaden dukajacy, nie grzeszący intelektem redaktor(naczelny sic!) nie zmieni tego. KOL poczuła się w obowiązku przed sponsorem, choć ta kara lekko groteskowa.

 • Kronos napisał/a komentarz do MMA. Twitter po walce Szymona Kołeckiego. "Wzór sportowca", "pan profesor"

  No pięknie, czekam aż Kołecki sprawdzi się w UFC. A może ściślej, w każdej innej organizacji MMA która w przeciwieństwie do KSW przeprowadza testy antydopingowe. Kiedyś bardzo mu kibicowałem, ale jak przyjrzałem się sprawie jego faktur w czasach podnoszenia ciężarów, a potem błyskawicznej ucieczki ze stołka po aferze braci Zielińskich to jednak innym okiem spoglądam na jego dokonania.

 • Kronos napisał/a komentarz do Marek Wawrzynowski: Wsparcie dla Michała Żewłakowa przekracza granice przyzwoitości [FELIETON]

  Przecież oni ("gwiazdy" sportu, piłkarze w szczególności) czują się bogami. Stąd taka czelność, żeby nie powiedzieć bezczelność w publicznym deklarowaniu "wsparcia". O jakie wsparcie chodzi ? Facet ma 1,6 w środku nocy, to znaczy ni mniej ni więcej tylko tyle że jest nawalony i nikt mi nie wmówi że nie jest tego świadomy. Dlaczego wsiada za kółko ? Bo czuje się przynajmniej pół-bogiem. I nagle, jak się okaże że trzeba przeżyć lądowanie na ziemi, to żeby za bardzo d...a od tego nie zabolała (a powinna i to mocno) zjawiają się inni pół-bogowie, którzy zadbają o komfort psychiczny delikwenta. Patologiczne zachowania narcystycznych ekshibicjonistów.

 • Kronos napisał/a komentarz do Mistrz Polski ma ogromne długi. Szokujący wpis prezydenta miasta

  Czytam i nie wierze. Urząd Marszałkowski ? Enea ? To znaczy Jasiński szalał, przepłacał, robił wszystkich w bambuko (trenerzy, zawodnicy, działacze...) a teraz mają się na to złożyć podatnicy ? To jakaś kpina!

 • Kronos napisał/a komentarz do Żużel. Niels Kristian Iversen opuszcza PGE Ekstraligę po piętnastu sezonach. Niegdyś był jej czołową postacią

  Szacunek dla Nielsa, to kawał żużlowca.

 • Kronos napisał/a komentarz do Fogo Unia Leszno - Moje Bermudy Stal Gorzów

  Demski jasno powiedział, tor niemal identyczny z gorzowskim z piątku.

 • Kronos napisał/a komentarz do Fogo Unia Leszno - Moje Bermudy Stal Gorzów

  Leszno drugi mecz u siebie.

 • Kronos lubi Komentarz

  Panie Krzysztofie. Czytając powyższy wywiad trudno pozbyć się wrażenia, że jednak coś jest "na rzeczy", czyli, że p.Grzyb ma trochę racji. I ja nawet Pana rozumiem, w sensie, że kiedyś poczuł się Pan zraniony. Bo odchodził Pan w nie najlepszej atmosferze z Gorzowa, były żale i pretensje, w moim odczuciu uzasadnione. Niestety nie potrafi Pan odciąć się od przeszłości w sposób definitywny. A szkoda, bo w Gorzowie z tego co mi opowiadają znajomi, dalej mnóstwo osób Pana ceni za postawę na torze oraz obecne zaangażowanie. Dlaczego uważam, że p.Grzyb ma trochę racji? Bo krytyczne uwagi które Pan często kieruje na antenie mają jeden kierunek (gorzowski), a analogiczne sytuacje w innym ośrodku są pomijane milczeniem (patrz sytuacja z torem gdzieś indziej). Redaktor powinien w wywiadzie zapytać, czy w takim razie Pan Cegielski neguje opinię np. trenera Cieślaka (choć też wielu innych), który wyśmiał pretensje dotyczące gorzowskiego toru, a zwrócił uwagę na fakt, iż zawodnicy odzwyczaili się w Polsce jeździć na torach przyczepnych. Ba, Pan nawet okrakiem zaczął się ze swojej krytycznej opinii z poniedziałku wycofywać i mówić, że cyt. "Rozumiem, o co panu chodzi i się zgadzam. Zawodnicy powinni być gotowi na trudniejsze warunki, kiedy spowoduje je siła wyższa". No to o co chodzi? Warunki były trudniejsze, bo spowodowała to właśnie siła wyższa, komisarz siedział kilka dni i nadzorował prace torowe. A że Iversen być może nie powinien jechać (i Czogunow) to już zupełnie inny temat.
  Co więcej: Pan zaczyna w wywiadzie przechodzić do ataku (wszak to najlepsza obrona): a to p.Grzyba krytykuje, ale bez podania konkretów z rozmowy, a to przywołuje żonę śp. T.Jędrzejaka, a to trywializuje i wyśmiewa, że posiada wielką moc sprawczą. Ale Panie Krzysztofie: wy dziennikarze macie taką wielką moc. I od tego, jak będziecie ważyć słowa (albo jak w Pana wypadku nie ważyć, by nie powiedzieć "nieważyć"), tak będzie działo się w środowisku żużlowym. Dlatego proszę: więcej obiektywizmu i życzliwości - dla wszystkich, także dla GORZOWA.

 • Kronos napisał/a komentarz do Żużel. Cegielski: To nie moja wina, że Stal nie wygrała wyżej. Tory na wszystkie mecze powinna robić Ekstraliga [WYWIAD]

  Niestety, obecność Cegielskiego w takiej formule jak obecnie jest przejawem skrajnego nieprofesjonalizmu NSport+. Mniejsza o to jakie ma poglądy na różne aspekty żużla, ja nie zamierzam mu kneblować ust mimo że w kilku sprawach się z nim nie zgadzam. Ale przecież on jest finansowo zaangażowany w przedsięwzięcie przede wszystkim jako manager Kołodzieja. Pamiętam że w konkurencyjnym Polsacie niejaki Borek prowadził onegdaj magazyn sportów walki. Problem w tym że zaczął już wtedy bawić się w promotorkę no i ś.p. Andrzej Gmitruk podsumował to krótko i dosadnie, po czym odmówił pojawiania się w jego programie. Zaistniał oczywisty konflikt interesów z czym Polsat potrafił jakoś zrobić porządek(zdjął Borka z prowadzenia tego programu). Proste i oczywiste.

 • Kronos napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zwykły sfrustrowany klamczuch. Padało w nocy, jak rowniez rano, między 08:50 a 10:30. To banalne do sprawdzenia.

 • Kronos napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Co za mentalność. Skończyli się juniorzy ? To z seniorów zróbmy juniorów żebyśmy byli na wierzchu. Piotruś Protasiewicz nie pojedzie na trudnym torze ? Nie jedzmy w ogóle. Prymitywne i toporne.

 • Kronos napisał/a komentarz do Żużel. Władysław Komarnicki: Lindgren jest w formie, ale tego nie obroni. Kluczowe będą rundy w Pradze

  @KATO-COFNIJCIE ZMIANY: No pacz pan, a Tobie tylko anonimy na forum pozostały ! Co za świat !

 • Kronos napisał/a komentarz do Marcin Różalski zareagował na wpis Krzysztofa Bosaka. "Rzygać mi się chce, dawno straciłem nadzieję"

  Fajne, satanista głosujący na katolickiego fundamentalistę.

 • Kronos napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pycha zawsze kroczy przed upadkiem, panie Świacik. Pan się miał za boga i widzimy tego konsekwencje. A co jest godnego pochwały w propozycji Mrozka ? Przecież jemu już kompletnie wszystko jedno czy spadnie z 2 czy 5 punktami. Robi sobie teraz PR a głupi to kupują.

 • Kronos napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Cieślak jednak miał rację, długo na nim nie pojadą. Odczyty z wodomierza dobre dla Barei.

 • Kronos napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czy teraz będą prosić cwaniaczka Janowskiego żeby coś bąknał na temat zapalenia oskrzeli w BEEMCE ? Zenada. Naprawde to smieszne SON takie istotne ? Słabość do potęgi.

 • Kronos napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Sprawa jest banalna, Mitas musi zaakceptować zasady gry i błyskawicznie wypuścić opony z taką samą twardoscia jak Anlas. FIM teoretycznie nie może nic zakwestionować no chyba że po laboratorium za 3 miesiące.

 • Kronos napisał/a komentarz do Żużel. Bez Hamulców 2.0: Mieszane uczucia po wyroku KOL. Czy nie powinno być 40:40? [FELIETON]

  Panie Ostafiński, czy na pewno ogarnął pan temat w całej rozciągłości ? Przecież twierdzenie "W istocie jest tak, że szef klubu popełnił gruby błąd, ale na pewno nie chciał nikogo oszukać" jest kardynalną nieprawdą. Otóż Michał Świącik dopuścił się PODWÓJNEGO OSZUSTWA. Po raz pierwszy kiedy postanowił dosypać 25 ton materiału nikogo o tym nie informując(pomimo że miał taki obowiązek), a drugi raz, kiedy w piątek zapewniał że nic nie dosypywał. Mało ? Jak dla mnie kompletny blamaż i kompromitacja, jak również zasadnicza różnica między sytuacją w Gorzowie i Częstochowie.

 • Kronos napisał/a komentarz do Żużel. Skoro Stali nie ukarano walkowerem, to Włókniarza też nie można. Prezes Świącik nikogo nie chciał oszukać

  Czy oni naprawdę nie rozróżniają OSZUSTWA którego się dopuścili od zdarzenia losowego ?
  Na skutek właśnie tego OSZUSTWA i dyletanctwa tor stał się niezdatny do jazdy, to boleśnie proste. Przypadek diametralnie inny niż te który miał miejsce w Gorzowie.
  P.S.
  Czy oni naprawdę wierzą że na dźwięk słów "legendarny Puczyński" ugnie się każde kolano ?
  Komedia.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Komtur Zakonny

klubik to masz ty wiesniaku , z zasranym stadionikiem , a do tego 43 lata w extralidze , a wy dupki z zielonego wzgorza hahahah wiec morda w kubel sieroto z moldego lasu bay bay , ile razy byliscie 2 lidze hahahah

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bachus

Mrozem ziemię otuliła zima,która już króluje.
Czas na Świeta,najpiekniejsze,każde serce się raduje.
Bo w rodzinnym ciepła gronie posród lampek choinkowych,
rozweseli wnet każdego stos prezentów kolorowych.
Zdrowych,spokojnych i radosnych
Świąt oraz Szczęsliwego Nowego Roku 2015
życzy Bachus...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.