Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Kronos napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Hahaha. Taki nośny naglówek, taka pompka, taki biznes plan, a tu tylko 40 komentów. No nie zarobicie specjalnie na tym gniocie.

 • Kronos napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Klasyczny bełkot Komarnickiego.

 • Kronos napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Skąd tyle kompleksów u Pawlickiego ? Psycholog potrzebny od zaraz.

 • Kronos napisał/a komentarz do Żużel. Plusy i minusy weekendu. Kołodzieja to i sam diabeł by nie zatrzymał. Czego Pawlicki szukał na trzecim polu?

  Jakiż ten Piotruś zakompleksiony, jaki szczenięcy. Żeby tak zionąć nienawiścią do rywala z toru, 10 innych jeździ jak Zmarzik, ale tylko na jego widok dostaje piany na pysku. Oprócz Skrzypka jakiś dobry psycholog by się przydał. No i to całe stado baranów, nie byków, ryczące jak im zaintonuje, uuu słoma z butów jak się patrzy.
  P.S.
  A najlepszy był foch Piotrusia na podium podczas IMME, brylancik.

 • Kronos napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Rusko to patologiczny kombinator a majstra jak nie bylo tak nie bedzie.

 • Kronos napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ale że niby gdzie ma odzyskać ten jakiś blask ? W GP ? Nie bardzo rozumiem. W lidze ? Może i tak, ale liga i GP to póki co dla wielu 2 odmienne światy i niekoniecznie reguły z jednego przenoszą się na drugie. To że Patryk nie mobilizuje się na ligę tak samo jak na GP to wiadomo od lat. On sam tego nie przyzna bo: 1) nie wypada 2) sam pewnie nie do końca wie o co chodzi. Jak dla mnie Dudek jest jednym z faworytów SGP, nie mniejszym niż Bartek i tyle.

 • Kronos napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nawet mnie przekonał Skornicki. Komisarze torów to taki "żużlowy poker", jak chcą kogoś uwalić to zrobią to i odwrotnie. Pytanie tylko czy te pomysły rodzą się w ich głowach niezależnie czy wykonują polecenia "centrali".

 • Kronos napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To nie jest sport jak wielu próbuje nam wmowic(dla zysku). Folgowanie zezwierzeceniu (bicie w amoku kogoś kto już się przewrócił ale naparza się dalej aż gość przestanie dawać oznaki zycia) ma niewiele wspólnego z cywilizowaną ideą rywalizacji.

 • Kronos napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga: Trzykrotny mistrz świata wolny niczym żółw. Koledzy uratowali skórę Pedersenowi

  A mnie najbardziej przekonuje osoba Marka Hućki. Na zdjęciu pięknie widać kwintesencję jego kompetencji i fachowości, wszak to przecież mechanik 3-krotnego mistrza świata który miał zbawić Rafała Karczmarza. Jego odejście chyba jednak wzmocniło team Rafała(przynajmniej patrząc po wynikach).

 • Kronos napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Szczególnie podobał mi się wywiad podczas meczu kiedy na pytanie o nieuchwytnego Woffindena Protasiewicz, zmanierowanym tonem zaczął kozaczyc i tłumaczyć że popełnił drobny błąd ale nie czuł żeby Woffinden specjalnie mu odjechał. Odlot ! A rzeczywistość? Nazajutrz Protasiewicz przywiózł ZERO Woffinden porozstawial wszystkich po kątach i zrobił komplet.

 • Kronos napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga. Stal - Motor. Zawodnicy dotknęli taśmy niemal równocześnie! Sędzia miał spory dylemat

  Najprawdopodobniej taśmy pierwszy dotknął Karczmarz(chyba) choć pierwszy puścił sprzęgło i ruszył Lampart. Kłopot w tym że Lampart stał dalej od taśmy niż Karczmarz co nie powinno mieć miejsca. Przypuszczam że taką wykładnię zastosował sędzia i wydaje mi się to dość sprawiedliwe. Jakkolwiek ustawianie zawodników pod taśmą to jakaś potężna luka jeśli chodzi o regulacje i ich egzekwowanie. Jak widać są przypadki gdzie może to mieć kapitalne znaczenie w kontekście wyniku meczu. Kompromitujące(dla GKSŻ) są sytuacje kiedy kierownik startu podprowadza uporczywie delikwenta pod taśmę, on się opiera, po kilkunastu sekundach "daje się namówić", kierownik odwraca głowę, a on z powrotem cofa się na z góry upatrzone pozycje.Jak na w pełni profesjonalną i najlepszą ligę świat, lekki kabaret. Recepta jest prosta. 1) Określić maksymalną długość motocykla(uwzględniając maksymalne przesunięcie tylnego koła) 2) Zamontować z tyłu bramkę z sensorami i jakimś panelem LED-w momencie kiedy zawodnik odsuwa się od taśmy panel LED na jego polu zapala się na czerwono

 • Kronos napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Problemem ekspertów z NC+ w tym i Golloba jest to, że jak ognia unikają treściwych komentarzy. Same gledzenie na okolo, powtarzanie frazesów i komunałów. Nikogo nie stać na powiedzenie pewnych rzeczy wprost, bo kolega z toru bo srodowisko małe, bo to, bo tamto. I nawet troche ich rozumiem, ale efekt jest taki ze juz w pierwszej godzinie magazynu zwyczajnie przysypiam.

 • Kronos napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Już kiedyś jeden Austriak podzielił się z Niemcami swoim duchowym genem.

 • Kronos napisał/a komentarz do Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Bogacz w pomiętej koszulce. Dobrze, że go wyrzucili (felieton)

  Panie Ostaf, konkurencja, czyli Przegląd Sportowy, pisał o podejrzanej reputacji Nawrockiego epokę wcześniej, co, jeśli mnie pamięć nie myli, raczył pan wtedy kwestionować(konkurencję rzecz jasna, nie Nawrockiego). Teraz, to możesz się pan silić na "wyszukane" obśmiewanki, ale kwestia Nawrockiego kompromituje i pana, jako dziennikarza oczywiście.

 • Kronos napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To taka moda teraz się zrobiła. Nie jakiś krzyk rozpaczy, nie jakieś nieszczęśliwe fatum które kogoś dotknęło tylko zwykle bezczelne dojenie(oczywiście dobrowolne, tych którzy dadzą się zdoic). Karczmarz zbiera na silnik, rudy Gomula zbiera na silnik... Zabawne, facet kompletnie nie panuje nad swoją kariera, dokonuje glupkowatych, obarczonych potężnym ryzykiem wyborow(rezerwowy w e-lidze), ma/miał pretensje do bycia eligowcem, mimo że każdy wiedział że I liga to jego max, i co na końcu tej groteskowe defilady ? -Dajcie na silnika bo mi się kasa nie dodaje. A ja spytam, skoro do tej pory nie grzeszyles rozumem, to jak mam uwierzyć że będziesz wiedział co zrobić z tym silnikiem ?

 • Kronos napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Powiem szczerze że koleje losu Drabika obchodzą mnie bardzo średnio. Widzę jednak że Ostafinski próbuje w bardzo zresztą protekcjonalny sposób wysilic się na głęboką refleksję. Cóż z tego skoro plycizna wychyla się zza każdego niemal zdania. No i zupełne podstawy ogladu zachowań, takie o których się wie bez szkoły, z doświadczenia życiowego lub intuicji. Im bardziej ktoś zaprzecza danemu zjawisku tym głębiej jest w nie zanurzony. To tak a propos ścinki( czy jak to opisuje Ostafinski-ucieczki-bardzo wymowne dla redaktora) podczas media Day.

 • Kronos napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Prymitywna, grubymi nićmi szyta gierka medialna Falubazu. Głupi i naiwni kupią, reszta ma swój rozum. Coś czuję nadciagajaca w powietrzu kolejna erupcję zielonogórskiej powiatowej megalomanii.

 • Kronos napisał/a komentarz do Niedźwiedź będzie zabezpieczał tyły. Dobruckiego w Falubazie nie będzie

  Redaktor nam lewituje trochę. Kogo przepraszam ma Niedźwiedź zmieniać choćby od czasu do czasu ? Dudka ? Pedersena ? Vaculika czy Protasiewicza ?
  Juz sobie wyobrażam jak po 3 serii startów Nicki idzie w odstawkę i w 12 jedzie Niedźwiedź. W tej konstelacji rokowania dla Niedźwiedzia są żadne.

 • Kronos napisał/a komentarz do Ostafiński z Galewskim biorą się za łby. Woryna zabił nam klina. Zengota poczuł prawdziwą magię

  To nie magia to falubaz family. Tylko głupol to kupował. Taki Dowhan nie potrafił zadbać o własną rodzinę a udawał że zrobi jakiś ersatz w klubie. Żałosne.

 • Kronos napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Należne mu miejsce? Przez większość swojej historii pętali się bez sķładu i ładu między ligami incydentalnie gdzieś wyskakując. Na wielką historię Falubazu nabierają się jakieś leszcze co od paru lat interesują się zuzlem.

 • Kronos napisał/a komentarz do Falubaz celuje w dwie armaty. A może już je ma. Nie tylko Nicki Pedersen wzmocni zespół z Zielonej Góry

  Dariusz O. z cyklu zasłyszane pod pisuarem.

 • Kronos napisał/a komentarz do Dariusz Ostafiński: Człowiek ze Stali trenerem roku. Nieporozumienie jakieś! (komentarz)

  A dlaczego Frank RIjkard mimo że wygrał Ligę Mistrzów z Barceloną nigdy kariery na trenerce nie zrobił ?
  A dlaczego Jurgen Kloop, który nic nie wygrał uważany jest za jednego z najlepszych trenerów na świecie ?
  Czy to coś powie Ostafińskiemu czy zaimpregnował się zupełnie ?
  Co to w ogóle za chora logika i kompletna umysłowa amatorszczyzna, żeby oceniać trenera na podstawie przygotowania toru. To znaczy że jakby Stanisław Chomski przygotowywał tory do "częstochowskiej" walki i zbierał łomot byłby dobrym trenerem ?
  Gdyby Mourinho z FC Porto grał radosny i ofensywny futbol to byłby w tym miejscu w którym jest ? Przecież to są takie oczywistości że aż głupio się robi że trzeba takie rzeczy tłumaczyć dziennikarzowi który ma pretensje do bycia mentorem. Kogo ? Czego ? Najpierw to trzeba mieć trochę pojęcia o czym się pisze.

 • Kronos napisał/a komentarz do Tomasz Adamek bez szans. "Góral" szybko znokautowany przez Millera

  Te bzdury pt: "będę gorowal szybkością, a jak trafie go to poczuje" slysze od kilku dobrych lat. Nie wiem czy Adamek oszukuje siebie czy tylko kibicow, ale żaden klasowy bokser tej gawędy nie kupuje i udowadnia to dobitnie w ringu.

 • Kronos napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jak to było u Cieslaka ? "Janowski to zawodnik który ma mentalność mistrza" Szkoda ze nie umiejetnosci.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Komtur Zakonny

klubik to masz ty wiesniaku , z zasranym stadionikiem , a do tego 43 lata w extralidze , a wy dupki z zielonego wzgorza hahahah wiec morda w kubel sieroto z moldego lasu bay bay , ile razy byliscie 2 lidze hahahah

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bachus

Mrozem ziemię otuliła zima,która już króluje.
Czas na Świeta,najpiekniejsze,każde serce się raduje.
Bo w rodzinnym ciepła gronie posród lampek choinkowych,
rozweseli wnet każdego stos prezentów kolorowych.
Zdrowych,spokojnych i radosnych
Świąt oraz Szczęsliwego Nowego Roku 2015
życzy Bachus...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.