Kronos - lubi

 • Kronos lubi Komentarz

  Ja dziękuję za to że odsunęli Dryłę i Jabłońskiego od komemtowania. Tych ich durnych śmiechów nie dało rady słuchać.... Panie Dryla, daj sobie spokój z żużlem , zajmij się czymś innym !

 • Kronos lubi Komentarz

  W komentarzu, w którym zadałeś pytanie, czy D.O. musi odejść, blisko 90 procent głosujących odpowiedziało twierdząco. - Lud domaga się krwi, bo spadający poziom tego portalu nie jest sukcesem, a i odejście rzetelnego dziennikarstwa zabolało

 • Kronos lubi Komentarz

  Jestem SUWERENEM - domagam się, a wręcz ŻĄDAM ODWOŁANIA Dariusza "Pudelka" Ostafińskiego
  W komentarzach na forum Sportowych Faktów przeciwko czytaniu bredni tego nazywającego siebie wszechwiedzącego redaktora jest zdecydowana większośc kibiców z różnych miast Polski , przeszło 70 procent odpowiedziało twierdząco, wręcz domaga się odwołania NACZELNEGO WODOLEJA SF.
  Pisanie felietonów na podstawie wróżby z wydłubanego w nosie gluta , stało się norma u tego pana.
  OFTAFIŃSKI MUSI ODEJŚĆ !!!!
  KTO JEST ZA ---- DAJE KCIUK W GÓRE.. kto che dalej czytać wodolejstwo KCIUK W DÓŁ !!

 • Kronos lubi Komentarz

  Prawie 200 postów pod artykułem tego pseudodziennikarza..nie idźcie tą drogą..bojkotujcie tego mitomana!!!..no chyba..ze chcecie aby mu się dobrze żyło..za Wasze posty

 • Kronos lubi Komentarz

  Zdecydowene BĘC dla Piotrka P. Przede wszystkim za występującą już w ub. sezonie wieśniacką manierę zwracania uwagi i machania rączkami po przegranych biegach i szukaniu przyczyn porażki w nie takiej jak oczekiwał jeździe przeciwników. Dodatkowo za odmowę powrotu do parkingu na motocyklu Bartka po defekcie - co w dobrych dla żużla czasach bywało normą. O starciu z Zagarem nie ma co się rozpisywac...

 • Kronos lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Kronos lubi Trwa szaleństwo na rynku transferowym

 • Kronos lubi Komentarz

  "Tor był dobry, wszystko było dobrze". Aleksandrze, jak możesz tak mówić? Marnujesz ciężką pracę, wykonaną w mediach przez prezesa, trenera i kapitana Falubazu, którzy na długo przed meczem szykowali usprawiedliwienie ewentualnej porażki. Odbierasz też koronny argument zielonogórskim kibicom i przeszkadzasz im wierzyć, że jeśli Falubaz przegrywa, to tylko wskutek niecnych, niesportowych kombinacji rywali. Cóż, widać że Rosjaninowi jeszcze nie wpojono antygorzowskiej ideologii - ale nie przeszkadzało mu to bardzo przyzwoicie pojechać na gorzowskim torze. Podobnie Rune Holta - jeździł nadspodziewanie dobrze, a parę dni temu jego głos zabrzmiał jak dysonans w zielonogórskim chórze, bo nazwał tor w Gorzowie całkiem fajnym obiektem do ścigania. Najwyraźniej obcokrajowcy nie angażują się w propagandowe wojenki zielonogórsko-gorzowskie, tylko po prostu jeżdżą jak na zawodowców przystało i dobrze na tym wychodzą. I jednocześnie kompromitują te osoby w zielonogórskim środowisku, które na porażkę reagują oczernianiem rywali z Gorzowa. A więc szacunek dla Aleksandra i dla Rune za sportową postawę na torze i poza torem. Może parę innych osób z ZG weźmie z nich przykład.

 • Kronos lubi Komentarz

  Boże jak oni się martwią o ten Gorzów! Od kilku dni nic innego nie czytam, tylko jak Zielona Góra przeżywa ciśnienie Gorzowa. Panie Dobrucki znów coś pan bełkoczesz i znów będziesz pan gadał, że źle pana zrozumiano. Presja to leży po waszej stronie, a nie Gorzowa - co widać. Po pierwsze: mecz jest w Gorzowie, a w 90 przypadkach na 100 własny tor jest zawsze atutem gospodarzy, po drugie: jeżeli nawet Gorzów przegra, to pojedzie o brąz, czyli powtórzy ubiegły rok. Może nie będzie progresji w górę, ale będzie to samo. Jeżeli wy przegracie, to dla mistrza Polski walka o brąz to krok w tył. To wy musicie, nie Gorzów i to wy macie ciśnienie. Panie Dobrucki. Gorzów dostał karę za nieprzygotowanie toru na czas (2 godziny przed meczem), gdyby był nieprawidłowy, to by sędzia nie dopuścił do meczu. Gorzów swoją karę zapłacił, czego (chyba się nie mylę) o pana pracodawcy nie da się powiedzieć. Wyśmiewanie się z prawa i publiczne deklaracje, że "nie zapłacę" nie przystoi senatorowi RP. Dzisiaj dalej szkaluje ludzi, bo zwoływanie Jury, to podważanie wiarygodności sędziego, a oskarżenia o preparowanie toru w Gorzowie czego następstwem był pana wypadek kwalifikuje się do sądu. Tym bardziej, że to pan został z tego biegu wykluczony jako sprawca jego zatrzymania, inny zawodnik jako sprawca upadku. Pana senatora chroni jednak immunitet. Żenada! Odsyłam na blog senatora i poczytanie co wypisywał przed derbami na temat prezydenta Zielonej Góry. Poniżające. Ostatni atak na szefów zielonogórskiej koszykówki za zorganizowanie pokazu drużyny i (chyba, bo już nie pamiętam) wydawanie własnej gazety, to już mistrzostwo buty tego człowieka. Nikt go nie spytał, czy może powielić jego pomysły! Panie Dobrucki, na SF jest jeszcze pana wypowiedź z konferencji prasowej po derbach w ZG i każdy może przeczytać. Nikt pana i Protasiewicza źle nie zrozumiał. Było to dość czytelnie powiedziane. Dzisiaj Pedersen przeprosił za zachowanie podczas ostatniego GP - jak widać, nawet "dzikus" ma klasę. Panu zabrakło. Wystarczyło powiedzieć np. powiedziałem w emocjach i już. Co do przygotowywania toru, to proponuję przypomnieć sobie parodię z ZG z ub. roku, gdy sędzia (już w trakcie zawodów) zarządził przygotowanie toru do meczu z Rzeszowem, a w ZG wyjechał jeden pyrkający traktorek ciągnący jakąś deskę na której stał śmieszny człowieczek. Oczywiście mecz odwołano (chodziło o utrzymanie ZZ za pana - w duchu uczciwości i zasad Fair Play). W tym samym czasie w Tarnowie na tor (w trakcie meczu!) wjechały wywrotki ze szlaką, kilka ciągników i dzisiątki ludzi by doprowadzić tor do jazdy. To wy macie ciśnienie, bo wiecie, że w czterech tu nie wygracie. Był pan dobrym zawodnikiem i wzorem dla wielu za kulturę po za torem. Szkoda, że był...

 • Kronos lubi Komentarz

  Dankiewicz Kuźniak i Dobrucki będą robić takie same cyrki jak w Lesznie. Równanie co 2 biegi i po 15 minut. Działacze z ZG to na dziś największe zdziczenie w e-lidze. To przykre, ale głowne rolę grają pseudo leszczynioki.

 • Kronos lubi Komentarz

  Ta cała "magia" to sesje z klapkami na oczach i pranie mózgu, bo inaczej tego nie potrafię wytłumaczyć.
  A Toruń pewnie gratuluje Falubazowi kontraktu z Holtą :D

 • Kronos lubi Komentarz

  To ja ci teraz coś powiem co do tego obiektywizmu, nikt nie mówił że bedzie u was łatwo ale prawda jest taka że dostaliście dzisiaj szkołę jazdy to że odrobiliście straty podyktowane zostało tym że jechaliście u siebie i fakt pokazaliście w 5 ostatnich biegach klasę, ale wpasowywać się 10 biegów? :) kiedy nasi od drugiego biegu już znali przełożenia, wstyd!

 • Kronos lubi Komentarz

  Rafał tracisz resztki szacunku mojego i sporej rzeszy kibiców, którzy jeszcze nie dawno cię dopingowali. Twoje wypowiedzi od kiedy zostałeś trenejro to jest rozpacz, co w tym Falubazie, z tak lubianego w całym kraju zawodnika, zrobili

 • Kronos lubi Komentarz

  W ostatnich derbach u nas Dudek pobił rekord toru po czym pobili go następująco Jensen i Iverssen więc o czym my tu mówimy? Żaden klub po za wami nigdy nie psioczył na Gorzowski tor ale wy na każdą porażkę musicie mieć wytłumaczenie, co do dzisiejszych derbów to ewidentnie robiliście tor przeciwko Gollobowi i nie wyszło wam to na dobre a sam gollob się spasował.

 • Kronos lubi Komentarz

  Falubaz show- Part 14526456

 • Kronos lubi Komentarz

  Ciekawe co tak rutyniarz PePe wymachiwał na po biegu na młodego Zmarzlika? Czyżby młodzian nie miał prawa wyprzedzić rutynowanego zawodnika?
  Na Golloba to psioczyliście,że wymachuje na młodych, a gdy Pepeta zachowuje się podobnie to wszystko Ok ?
  No stelmety prosze o odp, co macie teraz na swoje usprawiedliwienie

 • Kronos lubi Komentarz

  Czy ten wasz średnio rozgarnięty prezesio upora się z długami?

 • Kronos lubi Komentarz

  Co z tego, że mecz był wysokiego ryzyka? Członkowie zarządu z ZG mieliby własnym ciałem powstrzymywac kibiców Falubazu?
  ZG udaje że jest przeciw Regulaminowi (skoro Gorzów jest za, to ZG musi być przeciw, nie?) - ale tak jak wszyscy się cieszy, że mniej zapłaci. To się nazywa hipokryzja.

 • Kronos lubi Komentarz

  Za swoje czy nie jednak zrobił a wasz prezes nie zrobił nic oprócz zepsucia atmosfery i długów więc gdy chcesz zacząć kogos krytykować zacznij od poloni.

 • Kronos lubi Komentarz

  ty jesteś desperat z zielonki podpisany Polonia to nie jest normalne.przeczytałem twoje wpisy nic o Polonii.To nie jest normalne.Magia FALUBAZU uwira was w jaja.