kibic bez klubu - lubi

 • kibic bez klubu lubi Komentarz

  Wystrzelać sku.......w, do niczego potrzebni bandyci, nieroby, dilerzy itd. Do piachu, zaoszczędzi się publiczne pieniądze na śledztwa, procesy, areszty i uratuje się wielu ludzi przed cierpieniem, bólem, stresem, traumą, śmiercią.

 • kibic bez klubu lubi Komentarz

  Jak długo to ścierwo kibolowe będzie miało układy z rządzącymi tak długo będą nietykalni przez sądy! Ustawki powinny być legalne aż wyrżną się do ostatnigo bandyty i bedzie spokój!

 • kibic bez klubu lubi Komentarz

  U na nie ma pani Thatcher.I to jest krotka odpowiedz na ten dlugi felieton.

 • kibic bez klubu lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • kibic bez klubu lubi Komentarz

  3 bramkarz lepie sie zaprezentowal niz niz przybylski , legowski i kondratiuk razem wzieci....taki paradoks. Mysle ze moryto na prawym rozegraniu dalby wiecej niz przybylski, zwlaszcza przy grze na dwa kola.

 • kibic bez klubu lubi Komentarz

  Niestety po Mistrzostwach Europy początek artykułu będzie wyglądał tak samo jak ten dzisiejszy "Trzy mecze i 3 porażki - oto bilans reprezentacji Polski " . Przybylskiemu i Szybie trzeba już podziękować, z Syprzakiem ...nie wiem co zrobić. Jednak najbardziej przeraża mnie to, że najprawdopodobniej mecze na ME będzie komentowała Niedźwiedź, której nie moge słuchać.

 • kibic bez klubu lubi Komentarz

  Przybylski, Łangowski, Kondratiuk, Syprzak i Iwona Niedźwiedź nie powinni jechać na M.E.

 • kibic bez klubu lubi Komentarz

  Pan P R nic nie zrobi. Trzeba mieć wykonawców, a tu nędza. Wystarczy zobaczyć jaka jest gra w "SUPERLIDZE' . i kto gra . Zaciąg bałkański i paru Hiszpanów. Oni chyba nie grają w kadrze Polski.

 • kibic bez klubu lubi Komentarz

  Na ME nic lepiej nie będzie.Trzeba podziękować Kondratiukowi, Syprzakowi, Łangowskiemu, Przybylskiemu, Szybie i niech grają młodzi, bo to oni będą decydować o przyszłości tej drużyny. Ci wymienieni nic już nowego nie wniosą do gry.

 • kibic bez klubu lubi Komentarz

  Obrona to kpina, nawet portugalscy kelnerzy wrzucaja nam 30+. Martwi przede wszyrkim gra blokiem bo przy takich parametrach powinnismy chociaz to dobrze robic. Nie wiem czemu nie sprobowac innej obrony np 3-3 czy 3-2-1. Zespoly z trzeciego swiata tak robia i czasmi sie sprawdza a my wlasnie teraz taki zespol mamy. Tylko syprzak i przybylski nie mogliby wtedy grac bo obaj w obtonie wygladaj jak 60 latkowie.

 • kibic bez klubu lubi Komentarz


  Po tej grze widać że nn a ME nic nie ugramy i tacy zawodnicy jak Szyba, Przybylski , Łangowski czy Syprzak powinni zostać w domu . Lepiej niech ogrywa się młodzież.

 • kibic bez klubu lubi Komentarz

  Jest kiepsko, ale nie jest tak, że nie widać progresu. W niektórych konstelacjach ludzkich na rozergraniu akcje powoli się zazębiają, widać pomysł (Sićko, Pilitowski, Olejniczak, Majdziński), posiadają obiecujące tempo, a i duch drużyny jakiś się pojawia. Niestety wiekowi zawodnicy, jak już wszyscy się tu wypowiedzieli, nic nie wnoszą do gry, wręcz ją spowalniają odbierają polot. Oni już nic więcej się nie nauczą, a nie są sportowcami wybitnymi na tyle aby być dla młodych mentorami.
  Jest już za późno, aby próbować wykorzenić z nich techniczną siermięgę nabytą w "polskiej szkole handball'a" lat dwutysięcznych. Jednak nie zapominajmy o Paczkowskim, Gębali i Daszku, którzy młodzieżowcami już nie są, ale jednak zawodnikami na dobrym europejskim poziomie tak i na pewno przy zdrowiu, są w stanie dać tej kadrze kilka stopni ku "levelowi" w górę.
  Nie bardzo rozumiem czepianie się trenera. Tak krawiec kraje, jak mu materiału staje. Aby stworzyć z tych chłopaków zespół na miarę średniaka europejskiego potrzebuje pewnie ze 3 lata treningów i wartościowych konfrontacji. Jeśli ktoś, po kilku treningach i meczach sparingowych, daje sobie prawo do krytyki w stylu "nie ma trenera", to dla mnie oznacza, że nie zna się na sporcie i jest typowym "polaczkiem narzekaczkiem", któremu wmówili, że wszędzie go walą po tyłku, oszukują i "mu się należy'.
  Nie rozumiem wypowiedzi typu: "portugalscy kelnerzy", to również osąd dyskwalifikujący dla "znawcy sportu". Jeśli byś kolego miał elementarną wiedzę, to zwróciłbyś uwagę, że Portugalia jest rok świetlny przed nami jeśli chodzi o rozwój dyscypliny. Odnosi się to do sukcesów grup juniorskich i młodzieżowych, jakich my nie mieliśmy od czasów trenera Nowińskiego (czyli od około 18 lat). Dodatkowo należy zwrócić uwagę, że z ukształtowanych już zawodników udało się stworzyć drużynę na miarę Ligi Mistrzów, która leje wszystkich wyjadaczy jak leci. Jak dla mnie to za 2, 3 lata ta reprezentacja będzie walczyć o medale na wszystkich międzynarodowych imprezach.
  Zastanów się kibicu, kiedy wypuszczasz w świat populistyczny komentarz w stylu "Polska w ruinie" nie mając podstawowej wiedzy. Takie gadanie głupot zawsze jest początkiem podziałów na "oni i my". Zarówno w sprawach błahych jak sport, jak i poważnych jak funkcjonowanie dużych grup społecznych.

 • kibic bez klubu lubi Komentarz

  Czego część z Was w ogóle oczekuje od polskiej reprezentacji w piłce ręcznej. Od kilku lat wiemy, że nie ma drużyny, na miarę średniaka. Ustaliliśmy już sobie wszyscy razem, że zaniedbano szkolenie i nasze grupy młodzieżowe nie są w stanie rywalizować na tym średnim choćby poziomie. Wszyscy wiemy, że 'leśne dziadki do domu" i Marek Panas na prezesa.
  Jeśli mamy tę świadomość już od dawna, to skąd te krótkoterminowe oczekiwania, jakoby czarodziejska różdżka zmieni 15-20 lat zaniedbań? Po co komu ta uliczna manifestacja "nie ma niczego i niczego nie będzie". Trzeba uzbroić się w cierpliwość, wreszcie komuś zaufać i czerpać przyjemność z merytorycznych dyskusji. Prawda jest taka, że póki co oczekiwań wyników mieć nie możemy, bo nie ma do tego żadnych rozsądnych podstaw. Jedyne co, to możemy wymagać progresu i ja ten progres zauważyłem. Kilka przestojów wynikających z niezrozumienia, słabej momentami skuteczności nie może zaciemnić obrazu odbicia się tej reprezentacji od dna.

 • kibic bez klubu lubi Komentarz

  Rodzima ręczna to klasyczny przykład co dzieje się gdy zaniedba się szkolenie młodzieży przy jednoczesnym braku talentów w danej dyscyplinie. Stara ekipa się skończyła i jest obecnie czarna dziura. Osobiście bardzo żałuję bo to mega emocjonująca dyscyplina sportu.

 • kibic bez klubu lubi Komentarz

  Polska to już jeden z najsłabszych zespołów w Europie..

 • kibic bez klubu lubi Komentarz

  Proszę Was.. MACIE ZA DUŻE WYMAGANIA DO OBECNEJ SYTUACJI. Niedźwiedź nie jest Szpakowskim(którego bardzo lubię, inni mają zastrzeżenia kwestia gustu). Co do składu personalnego. Gramy tym co cała Polska dała plus Ci co chcą w kadrze grać. Wartością dodaną byliby Jurecki, Jachlewski, Jurkiewicz, Mauer jednak trener Rombel musi grać tym co ma. Gra w ataku i obronie (widziałem w całości tylko drugi turniej sparingowy) na tyle zmian osobowych można powiedzieć, że się klei. Trzeba podkreślić zmiany osobowe bo ich było dużo! To są sparingi! Myślę, ze mogło być gorzej. I tutaj nie zgadzam się ze słowami, że nie gramy z trenerem. Parę nazwisk Rombel wypromował, z paru nazwisk nie potrafi JESZCZE(mam nadzieję) skorzystać i to jest np. Syprzak, który musi dostać odpowiednią piłkę. Na parę nazwisk jest po prostu skazany, inaczej musiałby szukać bardzo daleko. Trener nawet najlepszy nie sprawi, że nagle zawodnik będzie rzucał czy podawał kreatywnie z dobrą skutecznością. Przy wyniku drużynowym muszą pomóc zawodnicy. Zawodnicy muszą potrafić zrealizować założenia trenera, czy oni to potrafią? Wątpię. Czeka nas dużo pracy.

 • kibic bez klubu lubi Komentarz

  Dziwne, że po prostu go gdzieś nie wypożyczyli. Musiał mocno podpaść prezesowi :D

 • kibic bez klubu lubi Komentarz

  Myślałem, że "polityki transferowej" Orlen Wisełki nikt nie przebije, ale wtedy wchodzi Witaszek, cały na biało :)

 • kibic bez klubu lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • kibic bez klubu lubi Komentarz

  Hiszpanie to jednak mają poczucie humoru :) zawodnik meczu Jarzyn hehe chyba że chcieli mu dać te czekoladki na mase. Ogólnie to było kilka pozytywów. Jestem smutny że zawodzi Sypa. Moim zdaniem zawodzi. Po byłym zawodniku Barcelony a obecnie PSG spodziewałem się znacznie więcej. A wyróżnia się tylko warunkami fizycznymi. Mam wrażenie że był najlepszy w momencie gdy odchodził z Wisły do FCB. A dalej to już stagnacja.