maxmark - komentarze

 • maxmark napisał/a komentarz do Oświadczenie Roberta Lewandowskiego. Wyjaśnił swoją absencję z Węgrami

  Niestety, po tym komentarzu, muszę z przykrością przyznać, że Lewandowskiemu daleko do klasy Messiego czy Ronaldo! Przykre to.

 • maxmark napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Po pierwsze nikt nie opłakiwał tych pseudo piłkarzy. To media i ich pseudo dziennikarzyny pompowali atmosferę, tak jak teraz przed i w trakcie olimpiady. Miało być 22 medale, a jak jest, każdy widzi. A co do siatkarzy, a także do Anity Włodarczyk, wierzyliśmy w złoto. Były podstawy. TYLKO ANITA NIE ZAWIODŁA!! A siatkarze, cóż, od początku turnieju ich gra nie porywała, sporo błędów w zagrywkach, a blok to już wcale nie istniał. Ale trudno, taki jest sport i w odróżnieniu od kopaczy, siatkarzom i tak należą się słowa uznania i podziękowania, choćby za minione lata i sukcesy!!

 • maxmark napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Mistrz Norwegii czy Luksemburga, co to za różnica! Tu łomot i tu łomot!

 • maxmark napisał/a komentarz do NIESAMOWITE! Lewandowski pobił rekord Muellera! Robert, jesteś wielki!

  Nie rozumie tego parszywego jadu u niektórych komentujących. Ale co się dziwić takim burakom, którzy tak budują obraz Polaków na świecie!! Czy przedtem były inne czasy, czy teraz, bez względu na to powinniśmy się cieszyć z osiągnięć Lewego czy innych polskich sportowców, a nie cały czas opluwać, nie dając nic w zamian. ot, polskie zaściankowe buraki!!

 • maxmark napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jak zwykle sponsorowany artykuł. Ciekawe, jak te flegmusy będą reagować na brak przyklęku przed tą faszystowsko-rasistowską black livers matter?! Ta ich francowate pseudo poprawność polityczna, zabija piękno sportu. A sami nie dawno byli Imperium gdzie mordowali i gwałcili wszystko i wszystkich!! Od Kali!!

 • maxmark napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Co za pierdoła pisze taki artykuł?!?! W drużynie jest 11 zawodników, proszę że redaktorka! Jeśli gra 9 miernot /nie liczę bramkarza/, to żeby Ronaldo był nawet z kosmosu, w pojedynkę rady nie da! I takie pieprzenie farmazonów, to psu na budę. W każdym meczu praktycznie strzela bramkę, jest liderem strzelców w Italii i twierdzenie, że się nie sprawdził, to co najmniej, ktoś tu jest nawalony jak stodoła po żniwach.

 • maxmark napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tyle krzyku, tyle pisania przez ponad rok i to o osobniku który miał być "gwiazdą", a tu cena jak za piłkarza VI ligi. Kto wam płaci, albo co palicie, że wpisujecie tyle o nim głupot, który co najwyżej nadaje się do Wieczystej!!

 • maxmark napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  No to super. Teraz Wieczysta niech weźmie Milika. Uratuje chłopa, bo się już buja prawie rok i nikt go nie chce. I będą mieli I-wszego bieżącego reprezentanta Polski! I wtedy może Wieczysta zdetronizuje tych łamagów z Legii W., co to nawet z amatorami z Luksemburga wpoernicz dostaje! Ale byłyby jaja!

 • maxmark napisał/a komentarz do Drugie życie Emmanuela Olisadebe. Żyje z mieszkań, nigdzie mu się nie spieszy. "Nie jestem zbyt ambitny"

  Nic takiego super nie zrobił, by to było ważnym wydarzeniem. Po prostu pseudo dziennikarze i Kwaśniewski zrobili z niego temat zastępczy.

 • maxmark napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To może WP skończy w końcu z tą idiotyczną sagą pana Milika. Od miesięcy Drewniak zagra tu, albo tam i tu! No i zagra. Chciwośç nie popłaca. W Polsce mógłby tak pogrywać, szczególnie z " mistrzem kraju", ha, ha, ale na zachodzie nie lubią jak się z nimi leci w mambuko.