Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Poot lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Poot lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Poot lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Poot lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Poot napisał/a komentarz do Żona Gerda Muellera mówi o Robercie Lewandowskim. Nie wszystkie słowa spodobają się polskim fanom

  @Adela Rozen: Wiesz w ogóle kogo dotyczyło i DOTYCZY określenie "Gastarbeiter"? Pytasz kogo obchodzi rekord... Widzisz gdybyś znała języki obce wiedziałabyś, że wbrew temu co sądzisz ''zagraniczne'' nie tylko media - interesują się tym zdarzeniem. Wiesz Adela - czytając twoje komentarze , proponuję tobie test na COVID?iq. Jest to normalny test, z tym że ''patyczek'' którym pobiera się wymaz z nosa ''wprowadzany'' jest głębiej. Jak poczujesz, że próbka podeszła prawie pod czoło - badanie powiodło się. Co to za test. W pierwszej kolejności pobierany jest wymaz na wirusa a następnie na inteligencję. Jeżeli wynik na wirusa może byś negatywny, na IQ nie oczekuj rewelacji. Miłego dnia.

 • Poot napisał/a komentarz do FC Barcelona nie chce stracić wielkiego talentu. Gigantyczna kwota odstępnego

  ...podpisał kontrakt do 30 czerwca 2024. Cena obłąkana. Chłopak ma w tej chwili kontrakt trzy lata. Pytanie ile zyskuje na tym Barcelona. W tej chwili? W przyszłości? Nie wierzę w to aby ten proceder się utrzymał. Smiem twierdzić, że w ciągu tych trzech lat sprawa się zmieni. Przecież to absurd aby za człowieka rządać pół miliarda! Pomijając czy coś się zmieni czy nie, Barca ma zagwarantowaną jego aktywność/grę przez trzy lata. Wiadomo, że nic nie tracą prócz zarobku - ale co potem? Przyjdzie jakiś szejk mający klub na wyspach czy innym kraju i pod koniec transferu może przebić wszystkie oferty Barcelony jeżeli chodzi o zarobek. jest jeszcze jedna sprawa. "Czynnik ludzki". Czy młody Nico Gonzalez, mający 19-scie lat, wchodzący w życie, wiedzący, że już jest "gwiazdą", dostosuje się wymagań Barcy? W każdym razie, jeszcze raz - obłąkana sprawa. Jak długo?

 • Poot lubi Komentarz

  @walsh75: Po pierwsze, to może, jesli sie jakoś podziela i umowią, kto za co, bo inaczej to byłby absurd, ze wszystkie decyzję trzeba by wspólnie ustalać. Dwa - bo jak masz pracownika, to go wspierasz, a przynajmniej nie podwazasz publicznie, dlatego powinien go zwolnić, jak nie potrafi być na tyle przyzwoity i wytrzymać ciśnienia. I co do trzeciego punktu - właśnie jak widac wykorzystuje. Rozumiem, że jesteś kibicem Kuby, ale naprawdę sprawa jest dosyć oczywista dla osób, które mają trochę do sprawy dystansu.

 • Poot lubi Komentarz

  Po pierwsze- Błaszczykowski jest tylko współwłaścicielem i nie może więc tylko On sam podejmować decyzji, pozostali współwłaściciele mogą mieć odmienne zdanie. Po drugie- przecież są od jakiegoś czasu przecieki, iż ustalono odejście Hyballi po sezonie. Dlaczegóż Kuba ma go więc zwalniać teraz? Bo tak chce Stanowski, a po nim jak papuga powtarza Boniek? I po trzecie w końcu- Błaszczykowski jest profesjonalistą bo jak widać nie wykorzystuje swojej pozycji współwłaściciela do gierek z trenerem, a swoje zdanie może wyrazić jako zawodnik właśnie tak jak to zrobił(wielu przed nim tak samo robiło i żadnej afery nie było). Gdzie jest napisane, że tak zawodnikowi nie wolno?

 • Poot lubi Komentarz

  Blaszczykowski jest podobno gleboko wierzacy, a nienawisc do innego jest typowa dla polskich katolikow

 • Poot lubi Komentarz

  Niestety, to jest patologiczna sytuacja kiedy zawodnik jest jednocześnie właścicielem. W takiej sytuacji trener jest pod dużą presją, żeby go wystawiać w składzie, nawet jeśli chciałby inaczej, a jak nie, no to... konflikt. I to z szefem i na końcu... zwolnienie.

 • Poot lubi Komentarz

  Kuba Blaszczu czy on kiedykolwiek wiedzial co robi no bez jaj nawet w reprezentacji guzik wiedzial co sie dzieje

 • Poot lubi Komentarz

  Jak można po takiej wypowiedzi p. Mueller wnioskować, że "polskim kibicom to się nie spodoba"?!!! GIEŚĆIK Albo masz problemy z prawidłową oceną rzeczywistości, co oczywiscie można leczyć, albo jesteś zakłamanym manipulantem...?

 • Poot lubi Komentarz

  "Rozegrał świetny sezon, jest pracowity, choć wolałabym, żeby Gerd zachował rekord. Niech Lewandowski strzeli 39-40 goli." Przecież to normalne, że jego żona chciałaby zachowania rekordu przez Gerda. To w końcu jej mąż i zapewne jest z niego ogromnie dumna. Jednak w końcu musiał się urodzić gość, którego drybling może nie zachwyca, ale gra tyłem do bramki, doskonały timing czy przegląd pola sprawiają, że jest po prostu najlepszą 9 na świecie.

 • Poot lubi Komentarz

  czekam kiedy obajtek wykupi ten portalik niePOlski. Wtedy pogonia tych nieudacznych pismakow.

 • Poot lubi Komentarz

  Że jakie słowa, że co? Co to za bełkot panie dziennikarzyno za dwa pięćdziesiąt?

 • Poot napisał/a komentarz do Żona Gerda Muellera mówi o Robercie Lewandowskim. Nie wszystkie słowa spodobają się polskim fanom

  @wojciech126: Ciekawej i poniekąt wnikliwej dokonałeś analizy obu piłkarzy. Tylko czy to jest tematem artykułu? Analiza gry obu piłkarzy? Uschi Mueller nie oto chodziło. Wina w tym redaktora, który "niedopisał", nawalił mu translator albo słabo zna język niemiecki. Chodzi o to że Gerd Mueller nazwany jest cały czas "Bomber DER NATION" co znaczy "strzelec narodowy". Uschi Muller chciała podkreślić, że ten przydomek jest ''przypisany'' i zostanie przy jej mężu. Zresztą trudno sobie wyobrazić aby Lewandowski chciał aby nazwano go ''strzelcem narodowym" niemiec. Natomiast ciekawostką jest wypowiedziane zdanie na samym końcu wywiadu. Mianowicie powiedziała z uśmiechem: „Lieber Robert Lewandowski, 40 Tore reichen ja auch....“ co znaczy "drogi Robercie Lewandowski, 40 bramek wystarczy..." co jak zauważył @Dżorcz Klunej: ..to normalne, że jego żona chciałaby
  zachowania rekordu przez Gerda...

 • Poot napisał/a komentarz do Żona Gerda Muellera mówi o Robercie Lewandowskim. Nie wszystkie słowa spodobają się polskim fanom

  @wojciech126: Ciekawej i poniekąt wnikliwej dokonałeś analizy obu piłkarzy. Tylko czy to jest tematem artykułu? Analiza gry obu piłkarzy? Uschi Mueller nie oto chodziło. Wina w tym redaktora, który "niedopisał", nawalił mu translator albo słabo zna język niemiecki. Chodzi o to że Gerd Mueller nazwany jest cały czas "Bomber der Nation" co znaczy "strzelec narodowy". Uschi Muller chciała podkreślić, że ten przydonek jest ''przypisany'' i zostanie przy jej mężu. Zresztą trudno sobie wyobrazić aby Lewandowski chciał aby nazwano go ''strzelcem narodowym niemiec''. Natomiast ciekawostką jest wypowiedź na samym końcu wywiadu. Mianowicie powiedział a z uśmiechem: „Lieber Robert Lewandowski, 40 Tore reichen ja auch....“ co znaczy "drogi Robercie Lewandowski, 40 bramek wystarczy..."

 • Poot lubi Komentarz

  Panie posmak weź pan się puknij w ten pusty łeb. Kto cię zatrudnił? Chyba się spali że wstydu, że takiego miernotę ma w zespole.

 • Poot lubi Komentarz

  Bardzo ladna wypowiedz Ushi. Komu sie nie spodoba?

 • Poot lubi Komentarz

  Panie Giejszczyk, weź pan panie nie pi-edrol, ze tak grzecznie powiem

 • Poot lubi Komentarz

  Dlaczego miałaby się nam nie spodobać ta wypowiedź? Wypowiedziała się bardzo miło a to, że chciałaby zachować ten rekord jako żona, to chyba zrozumiałe.

 • Poot lubi Komentarz

  Bardzo miła wypowiedz...co niby ma się nie spodobać kibicom?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.