Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Poot lubi Komentarz

  Jak dzieci w piaskownicy.

 • Poot napisał/a komentarz do Chciał grać dla Polski. Robi furorę

  @Legionowiak 3.0: ...hmmm z tego co wiem to grał w Ingolstadt.

 • Poot napisał/a komentarz do Chciał grać dla Polski. Robi furorę

  O grę w Reprezentacji Polski stara się od 2014 roku. Jest wychowankiem Eintrachtu Frankfurt.

 • Poot napisał/a komentarz do Polska - Hiszpania

  Trudno nie zauważyć, że problemy mamy w całym turnieju.

 • Poot napisał/a komentarz do Będzie awans. Świetne wieści dla Igi Świątek

  WOW - ALE TEMPO!!! Przytoczę fragment MOJEGO komentarza napisanego WCZORAJ mniej więcej o tej samej porze: ..." DO SYMPATYKOW TENISA: Iga awansowała w aktualnej WTA klasyfikacji na 7 pozycję. Awansowała o "dwa oczka", doliczono jej 190 pkt. Jeżeli w następnym pojedynku pokona Kanepi, Iga wskoczy na czwartą pozycję w rankingu WTA''... Artykuł zamieściłem pod artykułem w którym to jeden z "ambitnych reporterów" serwisu wp.pl wyliczał: ile Iga zarobiła na turnieju w Australii.

 • Poot napisał/a komentarz do Eksperci zachwyceni Igą Świątek. Powtarzają jedno słowo

  @Jano2: Dałanczam się do gratulacji. @RamzesVI, @Jacek Malinowski, @Zvych22, J@acek Sobolewski ZGADZAM SIĘ z wami w 100 procentach. To żadni eksperci. Który z nich napisał jakąś obiektywną, konstruktywną ocenę? Wszystko pochwały. Czy na tym polega ocena eksperta? Iga nie popełniała żadnych bŁądów? Chyba nie skoro nikt o nich nie mówi/pisze! JESZCZE RAZ BRAWO IGA ale to nie znaczy że wszystko jest super! Ekpertem można nazwać kogoś kto zna się na grze a tym bardziej zna specyfikę turniejów Wielkiego. Szkoda, że redaktor nie przytoczy pochwał a przede wszystkim krytyk np. Jeleny Dokic, Barbary Ritter. Czy na ESPN co powiedział na temat meczu znany analityk James Blake. Jak ocenił grę Boris Becker czy sam Mc Enroe. Osobiście po grze, słyszałem ocenę w/w wymienionych Pań. Chwaliły Igą ale równocześnie wskazywaąy błędy. @Jano2 to samo potwierdzały te Panie: mankamenty to głównie pierwszy serwis i niewymuszone błędy. Zauważyły również, że jeżeli Idze wyjdzie pierwszy serwis (nie mówię o asie serwisowym) wtedy Iga zaczyna rządzić na korcie – rozstawia przeciwniczkę. Co ciekawe w 80 procentach – tak przekaazała Jelena Dokic. Pierwszy serwis Swiątek kieruje na linię środkową. Była – w porównaniu do poprzedniego spotkania – bardziej cierpliwa. Co im się podobało to głęboka gra.

 • Poot lubi Komentarz

  Podzielam pogląd komentujących, że eksperci to raczej mizerni. Iga robi w meczu ponad 30 niewymuszonych błędów, więc nie ma się nad czym zachwycać. Kort dla niej jest zdecydowanie za mały, a siatka zbyt wysoko zawieszona. Jest co poprawiać. No ale gratulacje za mental i zwycięstwo się należą.

 • Poot lubi Komentarz

  Bezsprzecznie należą się gratulacje dla Igi, za awans do ćwierćfinału AO, jednocześnie martwić się trzeba brakiem pierwszego serwisu i dużą liczbą niewymuszonych błędów, (ma przez to problemy z utrzymaniem własnego serwisu).

 • Poot lubi Komentarz

  Rodzi się talent? Oby nie był to poród pośladkowy ;)

 • Poot lubi Komentarz

  W juniorach mamy mnostwo sukcesow. I co dalej? --------------------------------------Nic. Jak zawsze.

 • Poot lubi Komentarz

  Gratulacje, łzy radości!
  Tylko czemu czytając o Idze muszę znowu widzieć tego Majdana? :(

 • Poot lubi Komentarz

  Wcale się nie dziwię. To był ciężki mecz i do końca nie była pewna że wygra.

 • Poot napisał/a komentarz do Iga Świątek już zarobiła fortunę. Kwota działa na wyobraźnię

  Panie Witczyk. Mnie interesowałoby ile Iga wydał TYLKO na pobyt w Australii? Ile kosztował ją przelot, zakwaterowanie, opłata sztabu szkoleniowego/medycznego. Wiem - trudne do ogarnięcia przez zwykłego pismaka. W takim razie: ile z "tych pieniędzy" zostanie jej NETTO po ''fiskusowych odciągnięciach". O innych obowiązkowych ubezpieczeniach nie wspominam. DO SYMPATYKOW TENISA: Iga awansowała w aktualnej WTA klasyfikacji na 7 pozycję. Awansowała o "dwa oczka", doliczono jej 190 pkt. Jeżeli w następnym pojedynku pokona Kanepi, Iga wskoczy na czwartą pozycję w rankingu WTA.

 • Poot lubi Komentarz

  Ile tu jadu wobec rodaka...masakra

 • Poot napisał/a komentarz do Mueller tłumaczy zachowanie Lewandowskiego. "To chyba dobra cecha"

  @Langfuhr znaczy tyle co Wrzeszcze dzielnica Danzig. To wyjaśnia kto napisał komentarz. Wiadomo jakie mniemanie o Polakach mają "ci z wybrzeża".

 • Poot napisał/a komentarz do Kompromitacja drużyny. Gwiazdorowi puściły nerwy przed kamerami

  Panie Witczyk. A może by tak napisać o awansie drużyny z Hamburga, która jako drugoligowiec pokonał pierwszoligową Kolonię? Niby nic wielkiego!? Błędna ocena. Roztrzygająca bramka padła... a w zasadzie odpadnięcie piłkarzy z Kolonii roztrzygnęło się w piątej ostatniej serii rzutów karnych. Jako ostatni strzelali piłkarze z Koeln. Strzelili bramkę. Zanosiłio się na "rzuty karne do skutku". W meczu, dogrywce, rzutach karnych był remis mimo to... FC Koeln odpadł. Może sportowe "fachury" SF napiszą o co chodzi!!!???

 • Poot napisał/a komentarz do Przeprowadził śledztwo ws. Roberta Lewandowskiego. Teraz już wszystko jasne

  WOW... WOW... WOW... Dział sportowe fakty stara się dorównać do poziomu komiksów takich jak "Kapitan Sowa na tropie"!!! SENSACYJNY ARTYKUŁ - śledztwo w sprawie bramek Roberta Lewandowskiego. Ciarki mnie przeszły....

 • Poot napisał/a komentarz do Gigantyczna sensacja w meczu Borussii Dortmund!

  A może by tak napisać o awansie drużyny z Hamburga, który jako drugoligowiec pokonał pierwszoligową Kolonię? Niby nic wielkiego!? Błędna ocena. Roztrzygająca bramka padła... a w zasadzie odpadnięcie piłkarzy z Kolonii roztrzygnęło się w piątej ostatniej serii rzutów karnych. Jako ostatni strzelali piłkarze z Koeln. Strzelili bramkę. Zanosiłio się na "rzuty karne do skutku". W meczu, dogrywce, rzutach karnych był remis mimo to... FC Koeln odpadł. Może sportowe "fachury" SF napiszą o co chodzi!!!???

 • Poot napisał/a komentarz do A jednak? Hiszpanie piszą o zachowaniu Messiego podczas gali FIFA

  Dlaczego osoba która SAMA się określa, jest/zajmuje się: - Volleyball chief; Correspondent of PGE Skra Bełchatów, Budowlani Łódź, PGE GKS Bełchatów - naraz zaczyna tworzyć artykuły o piłce nożnej? To tylko potwierdza "jakość" /nazwjmy to umownie/ dziennikarstwa serwisu wp.pl. Pani Pawlik - O CZYM TO MA BYC ARTYKUŁ? ..." Lionel Messi ... śledził galę online, będąc w Paryżu, a nie na miejscu w Zurychu"... Trudno aby nie oglądał skoro był nominowany!!! Każdy kto oglądał widział: ILE było wyróżnień i ILU LAUREATOW było w Zurychu. Kto z NOMINOWANYCH był w Zurychu? Pani Dominiko czy nie lepiej zająć się.......

 • Poot lubi Komentarz

  Jak to brawo Messi ? przecież on nie oddał swojego głosu na Lewego.

 • Poot lubi Komentarz

  Z tego już robi się dziecinada!

 • Poot lubi Komentarz

  Messi się kończy. Przykro patrzeć jak szamoce się na boisku. Kolejne "choroby" to tylko wymówka na stały brak formy. W PSG nie ma czego szukać, jak Mbappe zostanie dłużej. Jak przyjdzie Haaland, to będzie jego zmiennikiem.

 • Poot lubi Komentarz

  Wygrał bo mu się należało i nie ma co " debatować". Gratulacje.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.