arczhi lubi Ranking ekspertów SportoweFakty.pl: Jacek Gajewski coraz bliżej pozycji lidera
Sędzi powinien iść do pokoju prezesa stanąć przed szafą zaśpiwać "łubu dubu , łubu dubu " a potem przedstawić się "TO ŚPIEWAŁEM JA WOJA**EK SĘDZIA EKSTRA KLASY PANIE PREZESIE" BO PRZYPOMINA TO WSZYSTKO KOMEDIE Z CZASÓW KOMUNY BAREI.
Komentarz usunięty
brawa dla wlokniarza
w finale torun nie bedzie istnial
Jakby nie Woźniak to byłoby cieniutko
arczhi otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Wszech Czasów
Czekam na durny komentarz Drozda, junior wygral im mecz i ot cala prawda.
arczhi napisał/a komentarz do Unibax Toruń w finale ENEA Ekstraligi!
Twoja matka przyjechała
arczhi napisał/a komentarz do Unibax Toruń w finale ENEA Ekstraligi!
Przyjdź z ojcem bo nikt cię nie rozumie!
małe przypomnienie i jakże trzeżwe podsumowanie
Legia zagra w tym roku w Lidze Mistrzów?
Ja tego nie widzę. Klub nie dokonał żadnych wzmocnień. Żeby coś wyjąć, najpierw trzeba włożyć. Należałoby zainwestować kilka baniek euro w poważne transfery. A nie ściągać szrot za kilkaset tysięcy euro i udawać, że podrasowano drużynę na Ligę Mistrzów. Na jaką Ligę Mistrzów się pytam? Na amatorów z Walii te zakupy mogą wystarczyć, ale w następnej rundzie nikt się już Legii nie wystraszy.
arczhi napisał/a komentarz do Ogromnego żalu nie utuli Liga Europejska - relacja z meczu Legia Warszawa - Steaua Bukareszt
Brak szybkiego technicznego napastnika. Liczę,że za rok dotrą do upragnionej fazy grupowej!
Niestety, ten kolega jest troche ograniczony
Skoro naszą reprę wyprzedza w rankingu Gabon i inne znakomite drużyny, to jak MP ma zagrać w LM? Chyba w kapsle.
arczhi napisał/a komentarz do Elitserien: Indianerna Kumla - Smederna Eskilstuna 46:44, 7 punktów Protasiewicza
Widzieliście szarże Buczka w 13 wyścigu?
arczhi został fanem tagów: Hermes, Bernardo Vasconcelos, Sebastian Ziajka, Sebastian Ziajka, Wojciech Kaczmarek, Sebastian Dudek
Dzięki tej pani całe Leszno zapomniało o tej akcji:
Zobaczyc minę pani Póltorak po spadku z EL
BEZCENNE.
Reakcja podobna jak w 2011 po info o zwolnieniu Kryjoma :P
Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.
Czy na pewno usunąć?
Aby wykonać akcję musisz się zalogować. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.
Błąd żądania AJAX
Możesz używać następujących sposobów żeby zwiększyć przejrzystość Twoich komentarzy lub otagować je tagami zawodników lub drużyn:
@nazwa tagu - umieszcza link do tagu zawodnika, drużyny, itp.
[b]tekst[/b] - pogrubienie tekstu
[i]tekst[/i] - pochylenie tekstu
[quote]tekst[/quote] - formatowanie jako cytat
Ten komentarz widzą tylko osoby obserwujące jego autora, odpowiedzi także będą widoczne tylko dla autora i obserwujących go osób.
Komentarze w tej dyskusji są widoczne tylko dla użytkownika z pół-banem i obserwujących go osób.
Ocena została zapisana.
Dziękujemy za ocenienie komentarza. Twoja opinia jest dla nas niezwykle ważna, pozwala bowiem dbać o poziom dyskusji i promować najlepsze treści dostarczane przez naszych Czytelników.