Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • W Docent lubi Komentarz

  Gratulacje dla Piotrka. rewelacyjne skoki. Bardzo dobre całej drużyny. Wiadomo, że od Stocha wszyscy oczekiwali medalu, nawet walki o złoto, Maciej też był kandydatem do medalu. Za to na Żyłę czy Kubackiego nikt nie stawiał. Kubacki MŚ życia - dwukrotnie 8 miejsce, to dla niego rewelacja. Piotr natomiast zrewanżował się za skocznie normalną. Drużynowo dzisiaj zmiażdżyliśmy konkurencje, zdecydowanie drugą siłą Norwegowie. Jest jedno ale...
  Może Kamil został lekko skrzywdzony w pierwszej serii przez sędziów, jednak jest to dość dyskusyjne. Niemniej dla mnie moralnym MŚ na dużej skoczni jest Wellinger. Sędziowie przekręcili Niemca. Jak tak wysokie noty mógł Kraft otrzymać?!?? Jego skoki były aż tyle ładniejsze od Niemca? Bo na pewno nie dłuższe. Niestety nie jest to sprawiedliwy zwycięzca...

 • W Docent napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ja pier...., ale sędziowie pchają Krafta, straszne to jest.

 • W Docent napisał/a komentarz do Sobotni konkurs indywidualny

  Albo i nie, nigdy nic nie wiadomo

 • W Docent napisał/a komentarz do Dawid Góra: Nowa era w polskich skokach narciarskich (komentarz)

  "Morale, które w skokach odgrywają niebagatelną rolę, również nagle poszybowały w górę."
  W jakim to jest języku, panie autorze? Po polsku? TO morale, a nie TE morale, liczba pojedyncza, drogi autorze.

 • W Docent napisał/a komentarz do Vive w potrójnej koronie! Wielka feta mistrzów na kieleckim rynku

  To słabo pamiętasz, o budowie peronu we Włoszczowie mówiło sie już od końca lat 70-tych, to po pierwsze, po drugie PiS nie musiał wzmacniać poparcia dla Gosiewskiego, bo on miał tu olbrzymie poparcie za wszystko co robił dla regionu, chociaż też był spadochroniarzem, bo pochodził zdaje się z Pomorza. Jak przyjedziesz do Kielc to nawet ludzie nienawidzący PiSu powiedzą, ze to był najlepszy poseł, jakiego Świetokrzyskie miało w III RP. A z dworca we Włoszczowie korzysta rzeczywiście sporo osób obecnie.

 • W Docent napisał/a komentarz do Robert Lewandowski będzie strzelał rzuty karne w Bayernie Monachium

  Ja chromolę, no co za news, jeszcze napiszcie, że będzie zmywał naczynia i mył się pod pachami.

 • W Docent napisał/a komentarz do Wielki triumf mistrzów Polski w Barcelonie! Duma Katalonii pokonana

  Bez przesady, NORMALNI kibice z Płocka pogratulują. Maxi i inne wymioty to nie nie jest reprezentatywna grupa.
  Świetny mecz VTK!

 • W Docent napisał/a komentarz do ME 2015: Starcie gigantów na śmierć i życie

  Świetny tekst! Z tytułu, leadu i 3 kolejnych akapitów nie można się dowiedzieć, kto z kim będzie grał! Znakomity masz pan warsztat, panie Ostrowski.

 • W Docent napisał/a komentarz do Katarzyna Skowrońska-Dolata: Wracam po złoto

  Mamy w ostatnich kilkunastu latach dwie autentycznie międzynarodowe osobowości w siatkówce pań - Kasię i Gosię Glinkę.

  A D. Świeniewicz?

 • W Docent napisał/a komentarz do Mistrzynie Polski bez swojej kapitan. Dorota Małek zakończyła karierę

  Musze przyznać, że jestem w lekkim szoku.

 • W Docent napisał/a komentarz do Bartosz Konitz: Wisła to najlepsza opcja

  Dlaczego tylko roczny kontrakt?

 • W Docent został fanem Dirk Kuyt

 • W Docent lubi Komentarz

  To nie jest tak że my mamy słabych skrzydłowych, co często można przeczytać po opiniach "znafców" , którzy by ich wszystkich pousuwali z reprezentacji. Po pierwsze to jest tak, że my do tych skrzydeł w ogóle nie gramy! A jak nie dostają piłek to jak mają zdobywać bramki? Jak dobrze pójdzie to dostanie 3 piłki w trakcie całego meczu, na dodatek rzucać musi często z niewypracowanej pozycji, bo rozgrywający podają tam w akcie desperacji, gdy już totalnie nie ma do kogo posłać w nadziei 'a może coś z tym zrobi'. A już nie daj Boże jakby pierwszego rzutu nie trafił! To już w ogóle najlepiej nie podawać.. Nie mamy jeszcze skrzydłowych wielkiego formatu, ale są solidni. Mówię jeszcze, bo coraz lepiej grają tylko to trzeba wykorzystać! Gramy w przewadze, nawet podwójnej a pchamy się dalej przez środek, a potem wielkie wąty do skrzydłowych że tylko 2 bramki zdobyli .. podczas gdy w przeciągu całego meczu dwie piłki w ogóle dostali.
  Jak zaczniemy grać do skrzydeł to wtedy się okaze na jakim są poziomie.
  Aha i to oczywiście nie jest jakoś personalnie do Cb :P

 • W Docent lubi Komentarz

  Mi by się marzyło fajne forum w starym stylu liczniki, podpis no i rangi. O bajerach myślelibyśmy później na forum. Najlepiej jakby kibice z każdego miasta mieli własne rangi np. dla Płocka od najmniejszej Całujek -> Toromanović(to nic, że już nie gra, przecież co sezon zawodnik może zmieniać klub, a forum ma dłużej istnieć) -> Nenadić -> Marszałek, dla Kielc to np. Kus -> Chrapkowski -> Jurecki. Inni mogliby wybrać rangi szczypiornistów niezwiązanych z naszą ligą Sulic -> Vugriniec -> Hansen -> Karabatić. Pewnie to zostanie w sferze marzeń bo w standardowych forach można ustawić jedną konfigurację rang. Widzę, że pomysł się podoba i jak się zdenerwuję to pewnie się za to zabierzemy, bo pomysł nie narodził się dziś. Podeślijcie adresy do darmowych stron z forami. ma_cichocki@wp.pl

 • W Docent napisał/a komentarz do Siatkarskie cytaty, które zapadły w pamięć w sezonie 2014/2015 Orlen Ligi

  Glinka jak zwykle bucowata. Szkoda.

 • W Docent lubi Komentarz

  Brawa dla zawodników obydwu zespołów za to, że potrafili zostawić niesportowe emocje za sobą. Takie mecze finałów chce się oglądać - dużo dobrej piłki ręcznej i trzymające w napięciu do ostatnie sekundy. Dogrywka wydawała się niemal pewna gdyby nie Sego w bramce, który w końcówce pogrążył Wisłę. Jedyny cień dzisiejszego meczu to kontuzja Julena i niepewność czy wykuruje się na F4
  Gratulacje dla zespołu Vive za kolejny tytuł MP. Wygrał faworyt ale Wisła zasłużyła na szacunek za postawę we wszystkich 3 meczach. Cadenas jak zwykle potrafił coś przygotować extra aby zaskoczyć rywala. Mam nadzieję, że przedłuży on kontrakt w Płocku.

 • W Docent lubi Komentarz

  brawo, pierwsza przeszkoda w tym roku pokonana, ale prawdziwa realizacja celu dopiero się zaczyna... a co do Wisły to faktycznie dla niej i jej trenera należy się szacunek w takim składzie taki opór postawić, swoją drogą to już zaczyna robić się tradycją na skalę Europejską, że najlepszym drużynom kontynentu arcy ciężko gra się w Płocku - to z drugiej strony sukces Vive wygrać na terenie gdzie i Barcelona i Skopje i Flensburg poległy.... twierdza Płock..

 • W Docent lubi Komentarz

  Najlepsze zakonczenie sezonu jakie mogliśmy sobie wymarzyć , super poziom sportowy, czysta gra, bardzo dobre sędziowanie, zero niesportowego zachowania , dramaturgia na mega poziomie.Wisła pokazała ze ma charakter i umiejętnosci i we własnej hali mogą zrobić wszystko,tak osłbiony zespół a tak powalczył .Vive udowodniło ze jest najlepszym zespołem w Polsce, wiadomo przeciwnik osłabiony ale mega walczący jest groźny , Vive skończyło rywalizacje mając lepsze i gorsze momenty gry. Kluczowe postacie to SEGO,Jurecki i Lijewski w Wiśle Daszek i Montoro, w pewnych momentach takze Rodrigo.

 • W Docent otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • W Docent lubi Komentarz

  Jesteśmy najlepsi,podwójna korona zdobyta,mecz był emocjonujący do końca i takie mecze się miło ogląda.Jurecki z Sego pociągnęli nas do MP,klasa.Teraz wszystko na F4 LM trzeba rzucić.

 • W Docent lubi Komentarz

  Gratulacje dla VIVE! Ale inaczej przecież być nie mogło. Różnicę widzi każdy kto choć trochę się zna. Natomiast dla Płocka za dzisiejszy mecz duży szacun. Zagrali powyżej swoich możliwości a to nie zdarza się często.

 • W Docent lubi Komentarz

  Tradycji stało się zadość!
  Serdeczne gratulacje :)
  12.* jest nasza! :)

 • W Docent napisał/a komentarz do Koronacja Vive w Orlen Arenie? - zapowiedź mecz Orlen Wisła Płock - Vive Tauron Kielce

  Złośliwością jest przede wszystkim to, co Pani pisze o kieleckich kibicach - że któryś tam Panią popchnął, to od razu wszyscy kieleccy są be. Odpowiedzialność zbiorowa, tak? To proszę przyjąć do wiadomości, ze wśród płockich kibiców są świnie, gnoje i parszywe owce, ale jakoś nikt rozsądny nie nazywa tak wszystkich sympatyków Wisły. Poza tym mówi Pani, byśmy dali sobie spokój ze złośliwościami, jednoczesnie parę postów niżej nawołując do zemsty za mniej lub bardziej wyimaginowane przewinienia. Rozumiem, że złośliwości są gorsze od zemsty i mordobicia. Gratuluję moralności, Pani rodzice i wychowawcy dostali za swoją pracę w szkole za dużo w stosunku do tego, czego Panią nauczyli.

 • W Docent napisał/a komentarz do Koronacja Vive w Orlen Arenie? - zapowiedź mecz Orlen Wisła Płock - Vive Tauron Kielce

  Proszę Pani, jeżeli w Kielcach jest mania wielkości, to w Płocku jest kompleks niższości.

 • W Docent lubi Komentarz

  List obliczony na przypodobanie się kibicom i odwrócenie uwagi od nieudolności w zarządzaniu klubem. Pan Raczkowki asekuruje się w ten sposób przed kolejnym drugim miejscem - zrzucając winę za ewentualną porażkę na Kielce daje do zrozumienia, że przecież on zrobił wszystko jak trzeba - to wina Kielc że na koniec sezonu wypadli, lub nie są gotowi do grania zawodnicy: Jurkiewicz, Nikcević, Rocha, Pusica, do tego z urazem zdaje się gra jeszcze Wiśniewski, a Kwiatkowski dopiero teraz wrócił - a moment, ci zwodnicy doznali urazów w meczach nie z Vive... Czyli 6-zawodników nie grało - kadra Wisły to teoretycznie 19-u, ale ciężko uważać 3 młodych zawodników za pełnowartościowych zmienników - czyli do grało 10 +3 młodych, z czego wypadł jeszcze Piechowski. I tu jest problem, przydałoby się odpowiedzieć na pytanie: dlaczego tylu zawodników odniosło kontuzje pod koniec sezonu, dlaczego Rocha miał tak późno operację? No więc panie Raczkowski dlaczego Wisła była tak osłabiona przed meczami z Vive?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.