Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Kuluarom śmierć napisał/a komentarz do Żużel. Andrzej Rusko z szeregiem zarzutów wobec POLADY. Chodzi o sprawę Maksyma Drabika

  Skandalem jest to, że największy przekręciarz ligi śmie się wypowiadać o wyimaginowanych "skandalach". Drabik powinien pozwać Ruskę na grubą kasę za zniszczenie kariery, bo tylko naiwniak uwierzy że wziął tę wlewke z własnej woli, bez presji "chorego na złoto" Ruski. O sprawie "Polaka" Czugunowa i jego lewego ślubu dla uzyskania obywatelstwa nawet nie chce mi się strzępić ryja. Rusko to największa zakała tego sportu. A dzięki niemu, Sparta jest szczerze nienawidzona w całej Polsce poza Wrocławiem.

 • Kuluarom śmierć napisał/a komentarz do Żużel. Debiutant w nSport+ miał ciężką noc przed pierwszym meczem na antenie [WYWIAD]

  Panie Noskowicz, stanie się Pan teraz znaną postacią w polskim żużlu. Ale jeśli chce Pan być również postacią szanowaną, to dam Panu cenną radę, którą proszę jak najszybciej zacząć stosować i nie popełniać więcej błędu, który popełnił Pan na samym starcie... Moja rada: proszę więcej nie udzielać wywiadów takim śmieciom.

 • Kuluarom śmierć lubi Komentarz

  "Trzeba być rzetelnym, profesjonalnym, trzeba dobrze wykonywać swoją pracę" - Darek powinien sobie to wytatuować na twarzy, żeby przynajmniej raz dziennie - myjąc zęby - przypominał sobie na czym polega bycie dziennikarzem.

 • Kuluarom śmierć lubi Komentarz

  Do CzakNorris. Znam lepszego - Piotr Olkowicz. Niepowtarzalny, zawsze nieprzygotowany, mówiący głupoty, nieznający przepisów, "zawodnicy przygotowują się do następnego biega" (to z meczu CKM-GKM). A Mirek Jabłoński zabije mnie swoim głosem. Kiedyś.

 • Kuluarom śmierć napisał/a komentarz do Żużel. Hit w pigułce. Unia jak prawdziwy mistrz. Pawlicki skradł berło Zmarzlikowi

  Cytatem meczu była wypowiedź Pawlickiego o tym portalu ("sportowy pudelek") i jego dziennikarzach ("nie znający się na sporcie").

 • Kuluarom śmierć lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Kuluarom śmierć lubi Komentarz

  ."Wbrew temu, co mówisz, nie mam z tobą żadnego problemu. Nie ma jedynie mojej akceptacji dla niektórych zachowań." - A kto to jest Ostafiński? Nikt nie potrzebuje twojej akceptacji. To czy coś akceptujesz czy nie jest twoją prywatną sprawą. Ludzie nie akceptują ciebie i jakoś nie dostosowujesz się do ich oczekiwań. Dlaczego więc niby oczekujesz że inni będą do ciebie się dostosowywać. Bo zawodnik jest osobą publiczną? Ty też jesteś osobą publiczną.

 • Kuluarom śmierć lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Kuluarom śmierć lubi Komentarz

  Bardziej jak Gorzów. nie wyrzucili was z roboty, bo inni są jeszcze słabsi.

 • Kuluarom śmierć napisał/a komentarz do Żużel. Za i przeciw Hynka. Jesteśmy jak Unia Leszno. Oni rozpracowali po mistrzowsku ligę, a my rynek transferowy

  @gatsby: Najlepsze komentarze i tak zostały już dawno usunięte przez tych frajerów. Moje 3 już poleciały, tylko z tego tekstu.

 • Kuluarom śmierć lubi Komentarz

  Wpadlem tu tylko po to by poczytac komentarze i sie wspolnie posmiac.

 • Kuluarom śmierć napisał/a komentarz do Żużel. Za i przeciw Hynka. Jesteśmy jak Unia Leszno. Oni rozpracowali po mistrzowsku ligę, a my rynek transferowy

  Jesteście tak mistrzowscy, że po tym tekście i po usunięciu trzech moich komentarzy (prawda boli, wiem) robię sobie dłuższą przerwę od tego rynsztokowego portalu. Wrócę jak będę chciał się znów z was pośmiać. Innym też polecam dłuższą przerwę. A Hynek tobie gratuluję, bo w poziomie żenady doganiasz Ostafińskiego.

 • Kuluarom śmierć lubi Komentarz

  Hynek, mam znowu nieco luzu. Weź mi zdradź w czym to jesteście tacy genialni. W niektórych przypadkach trzeba było się postarać żeby nie trafić, a wam się udało spudłować! (szacun za pomysł z Emilem w Zielonej, swoją drogą ciekawe kto was w to wkręcił). Czy blamaż z Emilem nie nauczył was że staliście się zerem w środowisku żużlowym, że już was tylko nieliczni poważnie traktują? A blamaż z Cierniakiem? To nawet kibice na forum wam jasno pisali że wasze sensacje to bzdury, a wy uparcie przy swoim. Cieszysz się jak trafialiście. Sam piszesz że przy niektórych nazwiskach było i cztery kluby. Jak na osiem klubów w lidze, gdzie na dokładkę Leszno nie uczestniczyło w zabawie to trudno nie trafić. A teraz uważaj, chyba najlepsze. Puka był najczęściej szybszy z większością doniesień. Przypuszczam że ktoś tam od was śledził PS i to wasze główne źródło informacji! Blamaż na całej linii! A to twoje dzieło to czysta prowokacja, żądanie hejtu. Wiedziałeś doskonale jak kibice zareagują. Sprytne zagranie z twojej strony, ale żenujące.

 • Kuluarom śmierć lubi Komentarz

  porownywanie sie do klubu /ludzi , ktorzy robia cos na poziomie mistrzowskim jest tak biedne jak wasze artykuly ...jestescie mistrzami zenady i mitomanami!

 • Kuluarom śmierć lubi Komentarz

  Hynek bierz połowę porcji tego ścierwa co zażywasz,bo ewidentnie Ci zaszkodziło:)

 • Kuluarom śmierć lubi Komentarz

  Krótko bo nie ma o czym pisać-panowie z SF z czym do gości z UL???? Nie jesteście godni w żadnym kawałku jakiejkolwiek waszej działalności porównywać się do drużyny która wyjeżdżając na tor" wali" zawsze konkretami a nie jak wy kapiszonami i popierdułkami.Drużyna Unii Leszno to mistrzowie a a nie wiecznie odporni na wiedzę amatorzy.Proszę o tym pamiętać i tytuły artykułów pisać po "trzeźwemu"

 • Kuluarom śmierć lubi Komentarz

  Jasnowidze ku,..... Nie mam ochoty szukać linków do stron jak to co chwilę wychodził artykuł, gdzie to Doyle i Sayfutdinow nie będzie jeździć w sezonie 2020. Czas chyba poinformować szefów WP co tu się dzieje.

 • Kuluarom śmierć lubi Komentarz

  Hynek, przeczytałem z zapartym tchem. Nie dam rady tego skomentować.Zatrzymam się tylko przy Motorze. Hynek, ile czasu podgrzewaliście atmosferę z Doylem? Temat w Lublinie już dawno się skończył a wy jeszcze że Motor licytuje. Nie pamiętam ile czasu to trwało może 2 tygodnie. Doylem Motor był zainteresowany naprawdę krótko. Mamy teraz efekty waszej nagonki, że niby Kępa zapowiadał że będzie, a nic takiego nie miało miejsca. Podobnie z Jamrogiem i Kasprzakiem. Do ostatniej chwili trzymaliście ciśnienie że Kasprzak się zastanawia, że Motor o niego walczy. Tutaj to już naprawdę przesadziliście i to bodaj ze 3 tygodnie jak już sprawa była zamknięta z Jamrogiem. Skład był dawno gotowy jak oświadczyliście że Kasprzak wystawił Motor. Chłopie, już niemal każdy was wkręca, już niemal każdy zieje ze SF. Mają na was wywalone. To zdanie podsumowuje jak was traktują: "Prawdopodobieństwo, że ktoś wypuści nas w maliny jest olbrzymie"

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.