Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

• Michał Swistak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

Mamy wspaniałych siatkarzy. I czy będzie pierwsze czy drugie miejsce, nie ma znaczenia. Nie zawsze wszystko się wygrywa. I tak jesteśmy mistrzami świata. Brawo chłopaki na was miło popatrzeć. I nie wolno nam zapomnieć o kibicach , najlepszych na świecie. Powodzenia z Brazylią...

• Michał Swistak lubi Komentarz

...chłopie, nie dziel skóry "na niedźwiedziu", zawsze przed meczami niepotrzebnie się podniecacie i windujecie ich nie wiadomo gdzie, a potem siatkarze wychodzą na parkiet z myślą tak jakby już byli zwycięzcami ...i, wielkie rozczarowanie, bo "nie ma" gry, tylko męczarnia! Jak się wychodzi do gry, to ...nie powinno się patrzeć jak piłka "powolnie" spada na parkiet, tylko walczyć o każdą piłkę, ...nawet tą nieosiągalną!!! Wtedy widać jest serce do walki...

Szkoda, że kolejność która decyduje o tym, który zespół może zająć wyższe miejsce, jest taka, a nie inna i chodzi tu o mecz bezpośredni, który brany jest pod uwagę dopiero na samym końcu (przy identycznym ratio setowym liczone byłyby jeszcze małe punkty, a dopiero ten mecz, gdzie taka sytuacja jest bardzo mało prawdopodobna, że dwie drużyny miały by tyle samo punktów, zwycięstw, ratio w setach i identyczne ratio małych punktów). Mecz bezpośredni powinien być brany pod uwagę przed setami, gdyż to moim zdaniem jest ważniejsze od tego, kto ile na trzaskał setów łącznie w 11 meczach z różnej klasy rywalami, a już nie mówiąc, ile przy tym małych punkcików w tychże setach. Poza tym inaczej bym podchodził do ratio setowego. Okazuje się obawiem, że te 30-5 które na koniec mogą mieć Brazylijczycy byłoby lepsze od naszych 31-6, mimo iż myślę, że nie tylko w moim odczuciu nasz bilans wydaje się lepszy z uwagi na to, że przy tej samej różnicy -15, ważniejsze powinno być, kto wygrał więcej setów, a nie kto stracił ich mniej, gdyż tego ostatniego obecna metoda obliczania ratio (liczba wygranych setów podzielona przez liczbę przegranych) niestety się sprowadza. Ale cóż, pozostaje liczyć, że zdobędziemy maksa w pozostałych meczach, o co i tak nie będzie łatwo i nie chodzi tylko o pokonanie Brazyli 3:0, no i miejmy nadzieję, że Japończycy lub Włosi, a liczę jednak bardziej na tych pierwszych, wycisną Brazyli tę jedną potrzebną nam partię :)

Lepiej oglądać siatkarzy niż piłkarzy reprezentacji. Zawsze lepiej to wygląda.
    Przynajmniej niesłyszalem by spiewali" ...... nic się nie stało"

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.