Lambo505 - lubi

 • Lambo505 lubi Komentarz

  Format znany z ostatnich finałów jednodniowych o IMŚJ, czyli choćby już we Wrocławiu 2004 tak rozgrywano - 20 biegów i po tym jednak nie koniec, najlepsza ósemka znajduje się w półfinałach, z których to już jasne przechodzą najlepsze dwójki do OGROMNEGO BIEGU o OGROMNĄ STAWKĘ.

 • Lambo505 lubi Komentarz

  NIE MUSZĘ CHYBA NIC DODAWAĆ - WIELKI SĄD SPORTOWY 2020, KTÓRY WYTWORZYŁ SIĘ CAŁKIEM NIESPODZIEWANIE JESZCZE PARE MIESIECY TEMU - JEDNODNIOWY FINAŁ O MISTRZOSTWO ŚWIATA JAK OSTATNIO W 2009 ROKU. JEDEN WIECZÓR 7 BIEGÓW MOŻE USTAWIĆ CAŁE KARIERY NAJLEPSZYCH JAK NIC POTEM SIE ZLEGO NIE WYDARZY!

 • Lambo505 lubi Komentarz

  Brakuje Marcusa, pozamiatałby wszystkich

 • Lambo505 lubi Komentarz

  Ostatnia RUNDA IME, poznamy MEDALISTOW I MISTRZA, KTORY OTRZYMA AWANS DO GP 2021!! ROBERT PO MISTRZA, BARTEK PO 4 MIEJSCE!!

 • Lambo505 lubi Komentarz

  Niech Lambert wjedzie do GP, wzbogaci turniej i to mocno.

 • Lambo505 lubi Komentarz

  A tymczasem w Pile właśnie dosypują materiału na tor, żeby przykryć nieszczęsne krawężniki i będą wymieniane bandy. Jeżeli tor był bezpieczny i regulaminowy, to po co te prace?

 • Lambo505 lubi Komentarz

  Nic nie rozumiem... To albo były wystające krawężniki i było niebezpiecznie, więc w tej sytuacji dlaczego karać zawodników ? albo było wszystko OK, to wtedy jak najbardziej...

 • Lambo505 lubi Komentarz

  żenujący poziom GKSŻtu, urządzili sobie prywatny folwark i śmieją się z zawodników i nas kibiców...

 • Lambo505 lubi Komentarz

  Postkomunistyczny związek nadal nie obalony
  Wszyscy zawodnicy powinni się przeciwstawić się Gksż i obalić tworząc odrębny z cegielskim na czele

 • Lambo505 lubi Komentarz

  Jasno wynika z tego komunikatu, że leśne dziadki mają się dobrze. Z jednej strony przyznają, że były zaniedbania, ale z drugiej bronią jak niepodległości tyłki sędziego i komisarza, a jedyni ukarani to zawodnicy. Paranoja. KOMUNA WRACA, a właściwie ciągle trwa. Przecież honorowy prezes Pzm zrezygnował z funkcji, gdy weszła ustawa o obowiązku lustracji działaczy. A i tak z tylnego fotela jako honorowy miesza się do wszystkiego.

 • Lambo505 lubi Komentarz

  Dziady z GKSZ , za cala afere jestescie odpowiedzialni ..wy , i tylko wy ! Dlaczego ? Bo chcecie zamiesc pod dywan niekwestionowana fuszerke jaka odwalil wyznaczony przez was przedstawiciel do weryfikacji torow ktorym w przypadku Pily byl Dariusz Cieslak ! Na jakiej podstawie zostala ona przyznana , kiedy regulamin wyraznie okresla ze banda powinna sie stykac z torem bezposrednio a nie spoczywac na betonowych kraweznikach ! Brak dostatecznej ilosci (ponoc potrzeba dowiezc kilkaset ton !) wlasciwej nawierzchni spowodowal ich odsloniecie i zadne picowanie ich przez nasypanie kilkunastu lopat szlaki nie zmieni faktu ze tor pozostaje nieregulaminowy ,i narazajacy na szwank zdrowie , a nawet zycie zawodnikow ! Tu nie kara dla Pawlickiego , czy Janowskiego ale dla was pierdzistolki i obiboki , bo wyznaczony do tej roboty Dariusz Cieslak przechodzac kolo tego faktu obojetnie jak widac sie nie nadaje do tej funkcji , a wy to .przyklepujecie ! Pamietam jak kiedys zrobiliscie wielka afere ze na ktoryms z torow studzienka zbyt wolno wode odprowadzala i jak potrafiliscie doslownie sie przypieprzyc do przyslowiowej dupereli , ktora nie miala nic wspolnego z bezpieczenstwem jazdy , a tutaj kiedy jest ewidentne naruszenie tzw "bhp" to Panie Szymanski ..nie nam ten ..kit !:)

 • Lambo505 lubi Komentarz

  Ja jeszcze dodam od siebie... Dziadki z GKSŻ tworzą coraz to grubsze regulaminy, zajmując się pierdołami, bez reakcji natomiast pozostawiając poważne problemy, które mamy w żużlu. W telewizji przez pół godziny potrafią debatować czy między zawodnikami był kontakt czy nie, czy ta jedna koleinka na torze była OK czy nie i tak dalej... Masa osób stwarza pozory, że bezpieczeństwo zawodników jest najważniejsze, ale teraz wyszło szydło z worka. Zawodnicy nijak się nie liczą. Nic nie mają do powiedzenia, mają tylko jeździć, ryzykować życie i bawić gawiedź. A na koniec bandytami zostaną nazwani Ci, którzy ostrzej pojadą. Jak tak to teraz obserwuję to wniosek mam jeden - żużel zawsze był niebezpieczny i będzie. Jednak obecnie najniebezpieczniejsi w nim są panowie w marynarkach, grający jak im się podoba, mający w poważaniu życie i zdrowie zawodników, choć lubiących udawać, iż jest inaczej.

 • Lambo505 lubi Komentarz

  Dzisiejsza decyzja to nawet nie jest już skandal. To jest wstyd i żenada! Pośmiewisko! Po raz kolejny udowodnili, że tworzą beton nie do przebicia! Małomiasteczkowe, spasione koty nie mające pojęcia o sporcie, którym próbują rządzić, który niszczą, a który to tworzą zawodnicy ryzykując zdrowie, czyli ci z którymi powinno się liczyć najbardziej, a z którymi nie liczy się nikt!
  Media chrzanią do znudzenia o stanie toru, działacze z Piły też, a ja się pytam ich wszystkich czy zawodnicy kwestionowali stan nawierzchni???!!! No NIE!
  Pawlicki podpadł we Wrocławiu na turnieju Tomka Jędrzejaka i za to bęcki dostał słuszne! Natomiast w Pile to już inna sprawa.
  Janowski? Sodówa? No w tym wypadku chyba nie!
  Większość wydała już na nich wyrok i rzuca hasła typu "panienki".
  Trzeba byłoby się jednak zastanowić czy aby na pewno?!
  Wsiadaj na brykę Szymański, trzymaj gaz i pamiętaj tylko, że tam na prostej wystaje trochę betonu i parę gwoździ...
  Jest małe prawdopodobieństwo, że tam trafisz, ale na wszelki wypadek uważaj!
  Ciekawe jaką by miał minę i jak by śpiewał w tym momencie?!
  Decyzja, którą podjęło GKSŻ pokazuje jej słabość! Pokazuje jak bardzo daleko od żużla powinno się trzymać tych ludzi. Pokazuje wreszcie, że nadal kisimy się we własnym sosie i że nie zrobiliśmy jako nacja żużlowa ani jednego kroku do przodu, a inni dzięki takim sytuacjom coraz mniej się z nami liczą i nie płaczmy potem, że takiej "potędze" jak my srają na głowę bez zawahania i bez konsekwencji...

 • Lambo505 lubi Komentarz

  Jeżeli odsunięcie P. Pawlickiego i M. Jankowskiego jest właśnie za to co się wydarzyło w Pile. To chyba coś tu nie gra. GKSŻ powinna raczej podziękować tym zawodnikom. Oni prawdopodobnie uratowali zdrowie a może i życie uczestnikom ZK uratowali też zawodników ścigających się tam w lidze. Tak panowie z GKSŻ zawodnicy nie powinni podważać decyzji sędziego Ale powinniście jednak zauważyć , że oni zwyczajnie zadbali o bezpieczeństwo swoje i innych zawodników.

 • Lambo505 lubi Komentarz

  1.Bartosz Zmarzlik
  2.Tai Woffinden
  3.Leon Madsen

 • Lambo505 lubi Komentarz

  1.Janowski
  2.Woffinden
  3.Madsen
  4.Dudek

 • Lambo505 lubi Komentarz

  zorientuj sie gdzie jest slownik :-)

 • Lambo505 lubi Komentarz

  Irenełusz spłaci Porszinga lampą Alladyna, dla Hancocka obiecał zaczarowany ołówek a Walaskowi kota w butach

 • Lambo505 lubi Komentarz

  zapamietajcie ze w żużlu nawjażniejszy jest ZAWODNIK nie żaden działacz prezez wiceprzydupas czy trener... nie ostaf nie inny pismak z TŻ. najważniejszy jest zawodnik bo to on dla was kibiców naraża swoje życie. !! i zapamietajcie te słowa kibice i frajerzy z GKSŻ, najważniejszy jest KUR*A ZAWODNIK !!!!!!!!

 • Lambo505 lubi Komentarz

  PORSING MA SKŁONNOSCI TO OSKARŻEŃ... JUŻ NIEWIELU PAMIĘTA JAK TO BYŁO PODOBNIE W OSTROWIE ;)
  PRAWDA JEST GDZIEŚ PO ŚRODKU LUDZIE