Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Szelest napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet. Piotrcovia przedłuża kontrakty. Młode i zdolne w EKS Starcie Elbląg

  O ile większość odchodzących z Piotrkowa zawodniczek ma swój jasny cel o tyle martwi mnie że wśród nich znalazła się Aleksandra Abramowicz. To niezwykle ambitna zawodniczka, która w minionym sezonie nie miała zbyt wiele czasu na boisku, aby wykazać się swoim talentem nawet w czasie, gdy Piotrcovia grała już o przysłowiową pietruszkę.Dlatego życzyłbym sobie , aby znalazła jakiś superligowy klub i grała w nim tyle na ile naprawdę zasługuje.

 • Szelest napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet. Władze KPR Ruchu Chorzów oburzone decyzją ZPRP. Jest oświadczenie klubu

  Nie byłem nigdy za pomniejszaniem ligi. Ale jeśli tak się stało to trzeba się trzymać ustalonych zasad.W poprzednim sezonie tez miała spadać ostatnia drużyna , ale ze względu na przerwanie rozgrywek już w marcu słusznie od tego odstąpiono.W tym sezonie Ruch mógłby zostać gdyby któraś drużyna z pozostałej siódemki zrezygnowała. Jest kandydat do superligi to Korona. Niepotrzebnie rozgrywano mecz Karkonosze-Korona. W ogóle sprawy licencyjne powinny być rozstrzygane nieco szybciej.W przeciwieństwie do transferów krajowych ogłaszanych już na początku roku kalendarzowego co rodziło wiele spekulacji i niedomówień w klubach już w połowie rozgrywek.

 • Szelest lubi Komentarz

  "Robert Lewandowski - jesteśmy z ciebie dumni w Polsce!"- noooo... bo ci co mieszkają poza Polską nie są ''stolz'/dumni'' z ciebie. JAK WIDAC GŁUPOTA POLSKA PRZEKROCZYŁA GRANICE...

 • Szelest napisał/a komentarz do Turniej Mistrzyń I Ligi Kobiet. Mamy niespodziankę. Karkonosze lepsze od Korony, co dalej?

  Czyli status quo.Kielce nie wejdą znowu , bo przegrały po "emocjonującej" walce.Stworzono szansę dla Jeleniej Góry, ale chyba pod względem organizacyjnym nie wypali.Czyli stara ósemka pozostanie z coraz bardziej kulejącym Startem Elbląg.

 • Szelest napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet. KPR Gminy Kobierzyce będzie za nią tęsknić. Kolejne wyróżnienie dla liderki

  Nieściaruk nie jest i nigdy nie była koleżanką klubową Kingi Jakubowskiej.

 • Szelest napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet. KPR Gminy Kobierzyce ma ambitny plan

  Nie pierwszy raz Ola Kucharska rozgrywa dobre mecze w klubie z Kobierzyc zwłaszcza w defensywie . SZkoda , że nie ma możliwości wykazania się choćby w jednym meczu reprezentacji.. Może już najwyższa pora.

 • Szelest napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet. KPR Gminy Kobierzyce wciąż na kursie po srebro

  Dlaczego w drużynie Ruchu nie gra Dominika Nimsz ? Czyżby nowy trener nie potrafił znaleźć dla niej odpowiedniej pozycji?

 • Szelest napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet. Zmiana trenera w Ruchu Chorzów

  To dobry trener, ale czy poradzi sobie ze specyficzną atmosferką w tym klubie? Niejeden z nich musiał skapitulować gdyż nie spełnił oczekiwań.

 • Szelest napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet: na wygraną czekały od września. Przełamanie EKS Startu Elbląg

  Jestem abonentem zobacz tv. OD dłuższego czasu meczów nie komentuje Michał Pomorski. Nie wiem cóż to się stało, bo trzeba przyznać ,że potrafił on z najbłachszego meczu zrobić widowisko. Miał wielki dar przekazywania informacji,podawał wiele ciekawostek i miał zawsze te swoje powiedzonka. teraz się wszystko skończyło i wkradła się monotonia.. Jeżeli
  jest to jakieś zawieszenie - to jest to strzał do własnej bramki mocny tak "ile fabryka dałą

 • Szelest

  Od początku sezonu przygotowawczego 20/21 widać było, że Montex to już nie jest tym czym był w latach poprzednich. Wyrzucenie z drużyny Sylwii Matuszczyk, zatrudnienie kosmopolitycznego trenera nie wróżyło nic dobrego.Teraz zbierany żniwa z tego fatalnego okresu lubelskiego klubu. Musi ktoś przyjść z zewnątrz i poukładać te rozsypane klocki, dopóki nie jest za późno.Dogrywanie w zespole czołowych zawodniczek i przenoszenie się gdzie indziej też nie wróży nic dobrego.

 • Szelest napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet. Vit Teleky poruszony sposobem zakończenia współpracy. Ma pretensje do prezesa Eurobud JKS-u

  Oczy wiście wypadło to bardzo niezręcznie . Tak jakby chciano na siłę zatrudnić norwega, który chce zarobić więcej.Co z tego wyszło sami widzimy.Trudno też nie zauważyć dotkliwych ubytków w składzie drużyny.Zapewne w ten czy inny sposób JKS zapewni sobie ligowy byt , ale jednak pod względem sportowym to zdecydowany krok do tyłu.

 • Szelest lubi Komentarz

  Wściekła się i pogryzła parę koni i o co to wielkie halo.

 • Szelest lubi Komentarz

  To niech to coś jak kowalczyk zaobaczy sobie te ścierwa antyfia jak niszczy kościoły i pluje na Polaków filmy są na YUTUBIE TVn tego nie pokaże lewacka propagada.

 • Szelest napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet. Eurobud JKS był rewelacją rozgrywek. Teraz przegrywa mecz za meczem

  Już przed sezonem widać było, że to już nie to samo co rok wcześniej. Przede wszystkim zmiana szkoleniowca spowodowała regres w drużynie ,grającej z każdym meczem coraz gorzej. Na początku mówiło się o odejściu jednej zawodniczki do Lublina. Teraz w porównaniu do ubiegłego sezonu widać,ze brakuje chyba pięć.Owszem były i wzmocnienia ,ale tylko na niewielką skalę.Właściwie nie wiadomo kto w klubie rządzi. Mówi się , że pasjonaci zjednoczeni w JKS i SAN Jarosław. Być może zaległy mecz z Ruchem uświadomi im w którym miejscu znalazła się sekcja

 • Szelest lubi Komentarz

  Są na delegacji. Zajęcia są przed nimi. Ciekawe czy mocno przejmują się chorym: "Zakażony Maciej Rybus przebywa w izolacji"; Szczytkowski 06 października 2020, 15:53

 • Szelest napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet. Reidar Moistad wraca do pracy, poprowadzi Eurobud JKS Jarosław

  Szkoda Telekyego,ale zarząd JKS podejmuje czadem nierozsądne decyzje

 • Szelest lubi Komentarz

  A już myślałem że do KPR Sevkowic

 • Szelest lubi Komentarz

  Żenująca wypowiedź Bońka.Stracił p.bardzo duża w moich oczach,uważałem p. za inteligenta a wychodzi na to że jest p. ignorantem.

 • Szelest napisał/a komentarz do Anita Unijat nie poprowadzi koszalinianek w nowym sezonie. "Podjęłam decyzję o zrobieniu sobie przerwy"

  Szkoda, że tak się stało.Anita Unijat była dobrym trenerem. W ostatnim sezonie zespół koszaliński doznał sporego osłabienia kadrowego i na pewno wina nie była po stronie trenera. W ogóle od kilku lat w tym klubie dzieją się dziwne niezrozumiałe rzeczy.

 • Szelest lubi Komentarz

  Fragment artykułu przytoczę, wnikliwi oraz zdrowo myślący sami znajdą sobie te statystyki, a wynika z nich, że duchowni stanową niecały 1 procent wszystkich pedofili, a nagonka jest taka, jakby stanowili 100 procent:

  "Bo o tym, że problem nie dotyczy jedynie duchowieństwa jakoś zapomniano. Tymczasem z dotąd publikowanych przez Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego oraz Ministerstwo Sprawiedliwości danych (1990-2018) wynika, że księża bądź zakonnicy stanowią 0,3 procenta osób skazanych w sądach państwowych za wykorzystywanie seksualne małoletnich. W tym okresie średnio każdego roku sądy państwowe, za wykorzystywanie seksualne małoletnich, skazywały 1515 osób świeckich oraz 3 duchownych. Natomiast sądy kościelne skazywały rocznie przeciętnie 8,7 duchownych. Spośród wszystkich skazanych przez państwo jak i ukaranych przez Kościół – duchowni stanowią 0,88 procenta."

 • Szelest napisał/a komentarz do Kolejny zaskakujący koniec. Elżbieta Piotrowska w wieku 27 lat powiedziała żegnam

  Przestrzegałem w poprzednich latach przed zamykaniem się ligi i teraz są już tego owoce.
  Albo gra się w I lidze - albo wcale. Każdy z klubów z naszej przewodniej ósemki ma swoją wizję i trudno powiedzieć że niesłuszną.Jeżeli po rozmowie z zawodniczką stwierdza się ,że dalsza gra w zespole jest niemożliwa, stawia się ją w dosyć kłopotliwej sytuacji.Obie zawodniczki są w wieku, gdy szczyt umiejętności dopiero nadchodzi /E.Piotrowska i J.Walczak/Obie zawodniczki przyczyniły się do zajęcia trzeciego miejsca w tabeli .A teraz koniec nie ma dla nich żadnych możliwości i trzeba wycofać się z dalszego uprawiania sportu.Co na to związek. Skąd brać zawodniczki do kadry w przyszłości

 • Szelest napisał/a komentarz do Bez awansów do PGNiG Superligi Kobiet. Sambor Tczew nie zbierze środków

  Trudno sobie wyobrazić bardziej opłakanego stanu rzeczy niż jest.

 • Szelest lubi Komentarz

  Jeszcze kilka miesięcy temu może i zgodziłbym się z opinią, że to "wstyd dla klubu". Ale bardzo niedawno Aśka Drabik pokazała, gdzie zawodniczki mają swoje wcześniejsze, podlewane rzewnymi łzami, deklaracje o przywiązaniu do klubu, miasta i kibiców. Skoro zawodniczki pokazują, że klub traktują wyłącznie jako miejsce do zarabiania pieniędzy, to nie należy się później dziwić, że "miejsce do zarabiania pieniędzy" obchodzi się z nimi bez sentymentów, po korporacyjnemu. Ja Matuszyczk szanuję za jej grę dla Lublina, czasem lepszą, czasem gorszą, ale zawsze na 100% za co jej z tego miejsca dziękuję. Ale szczerze mówiąc to teraz mam w nosie kto w tej wymianie oświadczeń ma rację. Te czasy gdy zawodniczki klasy Sabiny Włodek grały w Lublinie przez jakiś czas w zasadzie za darmo, jak dla mnie minęły bezpowrotnie. Dlatego życząc Sylwii na przyszłość powodzenia, jakoś nie specjalnie się rozczulam.

 • Szelest lubi Komentarz

  Pan Boguś to krętacz jakich mało...
  Wstyd dla Perły i Lublina!
  Zgadzam się w pełni z opinią "Szelest"-a

 • Szelest napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet. Dwie różne wersje wydarzeń. Sylwia Matuszczyk odpowiada Perle Lublin

  Zauważyłem, że odkąd ten Pan prezesuje Perle Lublin niczego pozytywnego w tym klubie nie zaszło. Cały czas wojna na górze.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.