Andrzej Gacek - lubi

 • Andrzej Gacek lubi Komentarz

  Widac wtedy jak szanuje kolegow z lawki ktorzy chca wejsc

 • Andrzej Gacek lubi Komentarz

  To bufon uważa się za nie wiadomo jakiego piłkarza a jego czas już dawno minął

 • Andrzej Gacek lubi Komentarz

  MVP NBA słabiutko na MŚ. Zamknąć mu "trumnę" i go nie ma. To pokazuje jaka słaba jest obrona w NBA. Brawo starsi panowie z Brazylii.

 • Andrzej Gacek lubi Komentarz

  Stanie w banie. Dostali odszkodowanie z ubezpieczenia i kupili nowe auto.

 • Andrzej Gacek lubi Komentarz

  Że też takie brednie człowiekowi na portalu sportowym przychodzi dzisiaj czytać.

 • Andrzej Gacek lubi Komentarz

  TEMU CIECIOWI MERCEDESA?? JEMU WÓZ DRABINIASTY ,BAT I WIDŁY DO GNOJU..((

 • Andrzej Gacek lubi Komentarz

  Super gość. Szczery, miły i sportowiec na najwyższym poziomie.

 • Andrzej Gacek lubi Komentarz

  Myślę że Leon może wnieść dużo do naszej drużyny.Nie mogę się doczekać.

 • Andrzej Gacek lubi Komentarz

  Fajnie, że decyzję Leona odbieracie pozytywnie. Ja jestem raczej neutralny i poczekam kilka lat, zeby zobaczyc jak to co mówi wciela w życie. Nie daje tez sobie prawa do ocen rzeczywistości na Kubie bo nic o tym nie wiem.
  Życzę jednak polskim sportowcom zmieniającym obywatelstwo i reprezentację bez względu na dyscyplinę podobnej dawki zrozumienia i akceptacji.

 • Andrzej Gacek lubi Komentarz

  dobrze go wychowali...

 • Andrzej Gacek lubi Komentarz

  Mądry ,pozytywny ,zrównoważony człowiek - wielu sportowców mogłoby się od niego uczyć nastawienia do życia i świata...

 • Andrzej Gacek lubi Komentarz

  Świetny wywiad z sympatycznym człowiekiem

 • Andrzej Gacek lubi Komentarz

  Marcin rouzmiem Ciebie doskonale super szczery wywiad. MIeszkam w USA ponad 20 lat dlatego rozumiem Twoje myslenie, ludzie z Polski ktorzy pisza negatywne komentarze sa po prostu zazdrosni taka nasza polska mentalnosc!!!

 • Andrzej Gacek lubi Komentarz

  Fajny wywiad. Mysle ze bardzo szczery.a im bardziej szczery tym wiecej hejterow I zazdrosnikow.

 • Andrzej Gacek lubi Komentarz

  Bardzo fajny wywiada, bez owijania w bawełnę

 • Andrzej Gacek lubi Komentarz

  W sumie Najman trochę jak artysta jednego przeboju robi objazd po całej Polsce. Jego przebój to oczywiście bardzo lojalna z jego strony ,,opieka" nad ówczesną żoną Salety. Powstał z tego konflikt i od ponad 10 lat Najman jak wytrawny kucharz lokalu z piwem, frytkami i hot-dogami go odgrzewa jak ,,śmierdzący kotlet". Najlepsze jest to, że dalej potrafi na tym zarabiać. Facet o wzroście około 180 centymetrów wzrostu, który powinien boksować w dużo niższej wadze niż ciężka staje na wadze przed walką,a tam 115 kilogramów, więc gdzie były treningi, sauna, odnowa biologiczna, nie mówiąc już o jakimś obozie kondycyjnym?Ich nie było, bo po co trenować, jak można wydzwonić wszystkich znajomych dziennikarzy, którzy odbierają jeszcze od niego telefony i poopowiadać jaką to galę robi, aby choć napisali o nim ,,parę linijek", a to coś powie, że z Pudzianowskim chętnie by jeszcze raz się spróbował, a z Saleta 3 walka to konieczność, bo odbiera po 100 telefonów miesięcznie od kibiców, że konflikt nierozstrzygnięty, a to gość z programu reality show ma coś do niego, a on chętnie go w ringu/klatce nauczy pokory i tak ta karuzela trwa dalej i zamiast zakończyć się po 3 lat od konfliktu, trwa już ponad 10 lat. Jednak my wszyscy dajemy temu panu robotę, bo dziennikarz napiszę artykuł, ja czy inny kolega z forum napiszę komentarz, a Najman jest w 5 najbardziej znanych ludzi w Polsce, którzy wychodzą ,,walczyć" na ring bokserki (Szpilka, Najman, Głowacki, Włodarczyk i Adamek). Jakbyście zrobili ankietę na ,,Sportowych Faktów" na 100 % okazałoby się, że Najman jest bardziej znany niż Masternak czy Izu, którzy mogą być nazywani pięściarzami, a tutaj mam gościa co w ogóle nie trenuję, a może jak przyjedzie do niego jakiś dziennikarz to zdejmie piżamę, założy coraz bardziej obcisły dres w rozmiarze 3-XL , uderzy parę razy w worek,a dzień później artykuł: ,,przygotowania Najmana". Nie promujmy go, bo są portale plotkarskie o sztucznych piersiach popularnej piosenkarki czy nowym samochodzie serialowego aktora, wiec niech może oni zajmują się jego ,,karierą", a wy piszcie o sportowcach, a my komentujmy ich zwycięstwa i porażki.Można mówić wiele o Salecie, ale ten facet miał osiągnięcia sportowe w kick-boxingu, a tu mamy faceta co miło sobie żyję, bo od walki do walki ma konto wypchane pieniędzmi, więc jest w stanie swojej żonie futerko ładne kupić, sobie jakiś fajny zegarek na rękę, a jego ,,nienawiść" do Salety to już obsesja, dlatego nie promujmy go, bo zobaczycie rok 2020 i tytuł: ,,Najman wraca z Laszlo Fekete. Następny cel:Saleta".