Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • efanka lubi Komentarz

  Oczywiście że to nie był idealny trener. Był to trener zależny od Agi. Aga rządziła. Tylko że teraz rządzi nie Iga a Sierzputowski. To jest ta decydująca różnica. I doprawdy w mojej percepcji rządzi tak, by w pierwszej linii wyszło na jego korzyść.
  >>> Idealnym dla Igi byłby ktoś formatu Wima Fisette, zaprogramowanego na zdobywanie szlemów, a nie osiąganie przez siedem lat 4 rund i jeszcze propagowanie tego jako szczytnego celu. Czas ucieka. Nie ma go aż tak wiele. Z tym lekkoduchem i gawędziarzem bez wielkich ambicji i przede wszystkim bez odpowiedniego warsztatu trenerskiego Iga nie osiągnie tego drugiego szlema nawet za siedem lat.

 • efanka lubi Komentarz

  Tak. Tej. Mojej ulubionej. Popsuć można największy talent oddając go w ręce partacza.

 • efanka lubi Komentarz

  Co do ostatniego: wiesz, już miałem mu dać spokój do końca WTA finals, pomyślałem sobie: no dobrze że siedzą w tym USA, że znów nie wracają na 5 dni między turniejami do WWy "na rybki" "na łódki" "do kota" itd. Potrenują bezszelestnie poopalają się, pojadą do Meksyku wcześniej i będzie ok. A przede wszystkim PRZESTANĄ DAWAĆ WYWIAD ZA WYWIADEM. Ale nie - mija parę dni, a ten już zaczyna: WTA finals nie było jego celem (Wimbl jak wiadomo też nie), czekamy sobie jak się uda to się uda, jak nie to niewielka strata, a w sumie opcja Kluż, a Iga to zasłużyła sobie na dobry ranking (ktoś mówi że nie?). A ważniejsze 4 rundy szlemów niż jeden szlem cały, a za siedem lat to może inaczej, a ja ją trenuję tak a nie siak, a regularność przede wszystkim (a ma tę meczową? z meczu na mecz?). No i nie jest tak jak było z Wiktorowskim że odzywał się raz na parę miesięcy a przedtem przemyślał co powie, nie jest tak jak z trenerem Huberta, że nic nie nadaje i robi swoje, nie jest nawet tak jak z Ryszczukiem, że dobrze wykonuje swój job i tyle. Nie, ten musi trąbić, układać na gorąco nowe teorie, stroszyć piórka jak paw, cały czas ma parcie na szkło. No jak powiedział o jego planach co do trenowania Igi to musiałem się odezwać. Bo czy ona naprawdę nie zasłużyła na lepszego trenera niż na tego przyssanego do niej wuefistę? No ale ok, teraz już nic nie piszę, muszę się jakoś uwolnić od tej idee fixe ;) Przestać się przejmować losem Igi po prostu ;) Szkoda dziewczyny i talentu na miarę Stefii, no ale cóż, skoro się go trzyma, to trudno ;)

 • efanka lubi Komentarz

  Jedno jest bezsprzeczne. Może Iga dużo takich meczów nie zagrała, ale z kilkoma bardzo dobrymi tenisistkami miała okazję i z części tych pojedynków wyszła zwycięsko. A wspominam to, gdyż potencjału odmówić jej nie można i już nie chodzi o to, że wygrała tego szlema. Emma też wygrała i to w jeszcze lepszym stylu, który przeszedł do historii (jako pierwsza kwalifikacja, 10 meczów bez straty seta). Bardzo wcześnie szlema wygrała też Ostapienko, która od tamtego triumfu niewiele osiągnęła. Więc sam szlem jeszcze nie musi być tutaj jakimś wyznacznikiem. Co do Igi, to jej pierwszy sezon po wspomnianym sukcesie, jak dla mnie nie daje jeszcze konkretnej odpowiedzi, w którym kierunki pójdzie. Czy choćby wspomnianej Ostapienko, czy np. Osaki. Z jednej strony potencjał Igi podpowiada, aby się nastawić na wiele sukcesów. A z drugiej strony ostatnie miesiące w wydaniu Igi, takie myślenie mniej lub bardziej wyhamowują. Ja sam mam czasem wrażenie, jak ją oglądam, że z jednej strony drzemie w niej jakaś cząstka Nadala, by po jednym lub dwóch wygranych meczach, nagle zobaczyć tego zaprzeczenie :) jakby tam w niej ze dwie różne osoby siedziały ;p

 • efanka lubi Komentarz

  NO SUPER!!! Oczywiście! Bardzo miło nam będzie! :)
  >>> tak sobię pozwolę w imieniu Hippkka - gospodarza blogu - i innych uczestników napisać, ale typerek jest tak czy owak otwarty dla wszystkich chętnych i ogólnie chętnie widzimy każdego nowego typkującego :)

 • efanka lubi Komentarz

  Dzień dobry. Nie wiem, czy już otwarte i od której sekretariat czynny ;) Ale można by tu się tak jeszcze zapisać na grę w Finałach WTA? :)
  Nie żebym czuł, że mógłbym cokolwiek wygrać ;p ale kilka fajnych tenisistek zagra, to i można by było im w tym nieco pomóc i dobre wyniki poobstawiać :)

 • efanka lubi Komentarz

  @efanka: Ano mam, raz kliknąłem i dwa lajki zakasowałaś, choć jestem trochę rozczarowany, że nie trzy, coś złego dzieje się z tym portalem, już tylko podwójnie wysyła klicki ;)))))))))

 • efanka lubi Komentarz

  HuHu ha!

 • efanka lubi Komentarz

  Ciągle jeszcze "Nieoszlifowany diament"? No to może przydałby się wreszcie szlifierz z prawdziwego zdarzenia a nie facet z heblem i papierem ściernym? ;D

 • efanka napisał/a komentarz do Iga Świątek wystąpi w WTA Finals. "Drzemie w niej wielki potencjał"

  Masz moc ;)

 • efanka lubi Komentarz

  No i zasadniczo w ten sposób dyskusja padła :D)))).
  Potterek proszony na forum, proszony o doprecyzowanie, skonkretyzowanie, przeformułowanie, wybrnięcie, rozpętlenie, a wszystko to w celach aktywizacyjno-poznawczych i towarzyskich zarazem.

 • efanka lubi Komentarz

  Nie, no nie przesadzajmy z tą poprawnością. To oczywiście trochę kiepskie, że analizujemy konstrukcję wypowiedzi, którą Potter wrzucił na gorąco i w ferworze dyskusji, wtedy każdy może się pomylić. (Tak że sorry, Potterku, to już czysto porządkowo, skoro jest argumentacja i kontargumentacja). Ale jednak "nie zastosowali się do niesprawiedliwych zarzutów" to w polska języka nie jest prawidłowo. Do zarzutów można się odnieść, ustosunkować, zarzuty można oceniać, obalać, korygować... Ale co to znaczy "nie zastosować się do zarzutów" to ja też nie wiem. W ogóle zaniechanie działania potraktowane jako forma działania, a nie negacja, to w notacji sformalizowanej będzie inny poziom, a więc jednak otrzymujemy konstrukcję albo wadliwą, albo intencjonalnie "chybioną". No chyba że Potterek zastosował taki zabieg celowo, bo nawiązuje do wciąż nie rozwijanej w innym miejscu dyskusji o metapoziomach... ;D)

 • efanka lubi Komentarz

  Niestety nie jedtem prawnikiem, dlatego miałem kłopoty ze zrozumieniem, ale chyba po jakimś czasie zrozumiałem i rozbiłem to zdanie na czynniki proste w sumie pięciu, chyba ;)

 • efanka lubi Komentarz

  Ach odpowiedziałem przez pomyłkę Claidhowi więc powtórzę:
  Dziwny z niego trochę Don Kichot, skoro to uprawia wspólnie ze wszystkimi portalami (nie mówię o sekcji komentującej) w PL. Wspólnie z redaktorem Dawidem Górą i innymi oficjalnymi redaktorami oklaskującymi sztab Igi. Tak że takim odosobnionym Don Kichotem to on raczej nie jest ;)
  >>> jeśli chodzi o zewnętrzny oficjalny medialny przekaz to jest to ogólna aklamacja sztabu Igi, tak że donkichoterii tam nie widzę, już raczej u tych krytyków sztabu, czy tych "krytykantów", bo nie stoi za nimi żaden oficjalny medialny przekaz. Dziwne skądindąd ;) Taka ogólna zgodność mediów? ;)

 • efanka napisał/a komentarz do Typerek WTA - Edycja 2021

  Według mnie to chyba język prawniczy, pierwszy raz czytam aby stosować się do zarzutów.
  Natomiast można by Idze postawić zarzut, że wykorzystuje dla własnej korzyści jakieś kanały nieoficjalne. Co jednocześnie kłóci się z teorią Pottera o genialności sztabu.

 • efanka lubi Komentarz

  Ja bym mu za to dał medal Merlina i Dumbledora w jednym ;))))))

 • efanka lubi Komentarz

  Czy my tu poważnie rozważamy możliwość tego, że ktoś przewidział z dokładnością do kilku punktów ranking tenisistki z tak dużym wyprzedzeniem, że dostosował do tego całą logistykę sezonu? ;D)))
  "Mistrzowskie posunięcie" to byłoby w takim przypadku zbyt słabe określenie. ;)
  Przecież tu wchodzi w grę tyle zmiennych, konieczność zastosowania jakichś nieznanych chyba jeszcze współczynników ektrapolacyjnych, że coś takiego byłoby wiekopomnym wkładem do matematyki stosowanej.
  Toż za coś takiego się bezdyskusyjnie Medal Fieldsa należy.
  Ewentualny nagrodzony bądź nagrodzeni wiekowo łapią się jak najbardziej ;).

 • efanka lubi Komentarz

  Ach no proszę, blok zdjęty. Dobra decyzja ;)
  >>> no to już tylko jedna osoba mnie blokuje, zresztą od lat, nie rozumiem właściwie dlaczego, ale to jej sprawa. Ja przestałem ją blokować, bo jak się kogoś blokuje, to znikają jego posty, a na ciągłe klikanie by je powiększyć nie mam czasu. Z kolei ta osoba pisze czasami ciekawe rzeczy, tak że nie widzę powodu, dlaczego miałbym tego nie czytywać.

 • efanka lubi Komentarz

  Super, że się do tego spekulanctwa przyznajesz, w przeciwieństwie do wielu innych :)

 • efanka lubi Komentarz

  Nie ma takich informacji. Gdyby były, byłoby to skandaliczne wobec innych tenisistek, które ich nie posiadały.

 • efanka napisał/a komentarz do Iga Świątek pewna gry w WTA Finals! Jest decyzja liderki rankingu

  Ha, a cóż miała powiedzieć. Zresztą z tego tłumaczenia można wysnuć dwojakie wnioski. Za mało jest determinacji Igi, kiedy mecz nie układa się gładko, w tym miejscu jest frustracja. To jest poważny problem.

 • efanka napisał/a komentarz do Iga Świątek pewna gry w WTA Finals! Jest decyzja liderki rankingu

  A pewnie, jednak w tym wypadku reakcja Igi była skutkiem bezmyślnego dopingu sztabu.

 • efanka napisał/a komentarz do Iga Świątek pewna gry w WTA Finals! Jest decyzja liderki rankingu

  Mówimy tu raczej o jakości profesjonalizmu sztabu, którego wartość podważyła kiedyś sama Iga gwałtowną reakcją w trakcie meczu. Sztab boi się samego ryzyka startów, ponieważ bardziej liczą na uśmiech losu niż własną fachowość coachingu, takie są moje obserwacje.

 • efanka lubi Komentarz

  @beat13: P.S. No i przede wszystkim uratowała go przed tym ambarasem decyzja Barty. Gdyby nie to, do dziś jeszcze istniałoby niebezpieczeństwo spadku Igi ma 9 miejsce. Ale ok udało się. Teraz jeszcze tylko trzeba prowadzić zawodniczkę tak by się nie zalewała łzami po przełamaniach. On va voir.

 • efanka lubi Komentarz

  @beat13: Tylko do protokołu: Sierzputowski brał dość długo pod uwagę szybkie wzięcie WC do Rumunii, nawet jeszcze po przegranej Jabeur. Uratowały go przed takimi decyzjami fatalne występy Jabeur i Mugu. Jak to się mówi: g... szczęście sprzyja, nie zawsze ale czasami ;) Zobaczymy co będzie dalej ;)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

efanka
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
strażniczka

Moje posty akurat bywają usuwane z Sfów co jakiś czas - nie rusza mnie to, ale nie zgadniecie kto wykorzystał podany Tobie Efanko kontakt na twitterze. Tego osobnika się nie spodziewałam.
PS. Zawsze możesz po prostu wyczyścić dyskusję na tablicy ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [11 komentarzy tej dyskusji]

Wszystkim tutaj zaglądającym dedykuję utwór Björk "Human Behaviour". P.S. Modek już tutaj dotarł, w takim razie dla niego też ta dedykacja.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
efanka

Haha, minusowicz w akcji ;)
Stare dobre przysłowie mówi:
"Lepiej aby mówili o tobie źle, niż wcale" ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [11 komentarzy tej dyskusji]

Wszystkim tutaj zaglądającym dedykuję utwór Björk "Human Behaviour". P.S. Modek już tutaj dotarł, w takim razie dla niego też ta dedykacja.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
strażniczka

Pottero, chcesz i Ty zostać uznany tutaj za trędowatego? Strzeż się mojej dziwnej osoby ;)
Ps. Pozdrów współkibicujących i udanej podróży.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [11 komentarzy tej dyskusji]

Kompletnie bez związku z czymkolwiek stwierdzam, że Strażniczka jest od lat zajefajną osóbką, przez co idealnie sprawdza się w roli plusującej kunoichi. Minusujący ninja z definicji jest na ogół przedstawicielem...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pᴏtter

Kompletnie bez związku z czymkolwiek stwierdzam, że Strażniczka jest od lat zajefajną osóbką, przez co idealnie sprawdza się w roli plusującej kunoichi. Minusujący ninja z definicji jest na ogół przedstawicielem płci męskiej. Miłego i kawowego, zmykam chwilowo. ;-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [11 komentarzy tej dyskusji]

Komentarz usunięty

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Czesc, startujemy z Typerkiem na Miami Open 2021 na moim blogu typerkowym. Dzis lub jutro pierwszy szablon! Zapraszam! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pσtter

Wyszeptane w biegu, zapisane w śniegu, złożone przy choince, niech się spełnią wszystkie. Te dalekie i bliskie, bo wszystkie życzenia są przecież do spełnienia. Radosnych Świąt oraz Nowego Roku pełnego zdrowia, spokoju i normalności. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

WITAM!!! :) TYPEREK RUSZA NA FRENCH OPEN! :).
--> PIERWSZY SZABLON JUZ DZIS LUB JUTRO! :)
---> PIERWSZE MECZE W NIEDZIELE! ZAPRASZAM!!! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
efanka
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

Życzę Ci spokoju ducha, nie tylko w okresie świątecznym, ale przez cały najbliższy rok. Zatrzymajmy się na chwilę i rozejrzyjmy się dookoła. Bądźmy wdzięczni za dobrych ludzi, którzy nas otaczają. Wesołych świąt! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 16 stycznia 2020 [4 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AM99 - StayStrongDarcy

Smacznego jajeczka i kruchego ciasteczka!
Wesołego, rodzinnego świętowania i biesiadowania.
Pozdrowienia serdeczne-świąteczne!
Smacznego jajeczka Wielkanocnego,
dużego zająca czekoladowego,
zdrowia niezawodnego,
wielu radości i przez całe Święta samej wesołości.
Życzy Marta ;)))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

Kolorowych jajeczek, rozczochranych owieczek, rozkicanych króliczków, pyszności w koszyczku, a przede wszystkim mokrego ubrania w dniu wielkiego lania! Wesołych Świąt od Pottera. ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
efanka
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

"By wszystko się nam rozplątało,
Węzły, konflikty, powikłania.
Oby się trudne sprawy
Porozkręcały jak supełki,
Własne ambicje i urazy
Zaczęły śmieszyć jak kukiełki.
Oby w nas paskudne jędze
Pozamieniały się w owieczki,
A w oczach mądre łzy stanęły
Jak na choince świeczki".
Wesołych Świąt i szczęśliwego, Nowego Roku! ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 25 grudnia 2018 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia,
Rodzinnego ciepła i wielkiej radości,
odpoczynku od codziennych trosk,
Świąt niosących nadzieję na jeszcze lepszy Nowy Rok.
Wszystkim użytkownikom, sportowcom, kibicom ...ludzi dobrej woli
margota

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

Dzięki Efanusiu :))
W sumie nie tylko SF, ale i dołożyło się w realu tego trochę czyli życie.
Oczywiście jak tylko mogę wchodze poczytać, ale od tenisa to jestem daleko.
Milusiego dnia :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [11 komentarzy tej dyskusji]

Dzień dobry Margotko! :) Szkoda, że masz takie "zakłócenia" na SF, bardzo Ciebie brakuje! Pozdrawiam serdecznie :)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.