Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Wielbuond napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet. Sensacja w Chorzowie. Młyny Stoisław przegrały wygrany mecz

  Ruch grał o życie. Za Chiny Ludowe nie rozumiem dlaczego Koszalin stanął w miejscu. Brawo Niebieskie.

 • Wielbuond lubi Komentarz

  Wydawało się że Koszalin kontroluje spotkanie,chyba były za pewne zwycięstwa stąd taka końcówka meczu.To niestety już nie pierwszy raz w przypadku tej drużyny,gdzieś sfera mentalna kuleje. Porażka na własne życzenie.Gratulacje natomiast dla Chorzowa za grę do końca.

 • Wielbuond lubi Komentarz

  Dno i 5 metrów mulu. Tragedia. Szkoda mi czasu, żeby więcej pisać :(

 • Wielbuond lubi Komentarz

  Miałem napisać z rana jakieś swoje podsumowanie meczu:
  1.Zagłębie ,,najlepsze od lat". Drużyna, która wyglądała w każdej formacji dobrze ze zmienniczkami, które nie obniżyły poziomu gry, a co najlepsze trenerki Zagłębia wypadły bardzo dobrze. Nawet decyzją o nie zwiększaniu liczby zawodniczek z pola kosztem bramkarki grając w osłabieniu, bo i tak wygrywały grę w osłabieniu i tak. Indywidualnie-Matieli, Maliczkiewicz, Drabik się wyróżniły, ale mi się podobała gra Darii Zawistowskiej-,,okrzepła", nie gra już w stylu Anny Pałgan (chamsko, brutalnie), a ,,gryzła" wręcz parkiet.
  2.,,Leżącego się nie kopie"-Iwona Niedźwiedź miała rację, że zawodniczki spoza Polski nie czują atmosfery ,,Świętej Wojny". Ten sezon może zakończyć się z taką grą nawet poza podium. Jeden jasny punkt to Marina Razum. Chociaż w końcówce jedynej co się chciało to była Magda Balsam, ale chyba tylko za chęci mogę ją wyróżnić.
  3.Pochwalę TVP za realizację-niezłe studio, niezły komentarz, choć widzę po komentarzach pod spodem, że nie wszystkim się podobał. Piłka ręczna kobiet jest niszowa, więc fajnie, że choć TVP Sport pokazuję mecze w tym trudnym czasie spotkań bez kibiców.

  To chyba tyle tak na ,,szybko", żeby nie tworzyć ,,poematów", bo wnioski poniżej innych komentujących trafione w punkt! W sumie widziałem w tym sezonie 2 spotkania, oba z udziałem moich dziewczyn, ale moim zdaniem będzie niestety detronizacja mistrza.

 • Wielbuond lubi Komentarz

  Po meczu z Piotrkowem nie pisalem, liczyłem na cud, którego oczywiście nie było.
  Ta drużyna istnieje tylko na papierze. Najlepsze mecze zespół zagrał w wakacje, potem tylko równia pochyła w dół. Dna sięgnęliśmy w Piotrkowie, teraz już grzebiemy się w mule.
  Brak gry w obronie, brak gry w ataku, brak jakiejkolwiek koncepcji. Z taka grą to walka o 4 miejsce z Koszalinem nas czeka. Wstyd.

 • Wielbuond napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet: bezradne mistrzynie Polski. MKS Zagłębie Lubin rozbiło MKS Perła Lublin

  @obiektywny1: a mnie tam Wdowiak szkoda. Zobacz jak fajnie się Zima rozwija pod okiem Pani Kowalczyk. Po drugiej stronie żal mi Kini Stanislawczyk, bo kiedy próbować jak nie z Montexem przy plus sporo.

 • Wielbuond lubi Komentarz

  Gratulacje dla Zagłębia za determinację i walkę do końca - mina p. Bożeny - bezcenna !
  Tak jak mina i postawa p. Lisa w studio - pełna dyplomacja !
  Co do meczu - jednostronny - praktycznie nie dało się tego oglądać !
  Ani wykonania a ni tym bardziej taktyki ! No chyba, że ... - ale to już moja teoria spiskowa !
  Kim mówił do Drużyny w języku, którego ONE chyba nie rozumiały ?
  Więc proszę niech Ktoś ze Sztabu MKS Mu przetłumaczy - "bęcki " lub "lipa" -
  "sabotage" tłumaczyć nie trzeba ?!
  A tu kolejne mecze i dalekie wyjazdy na Puchary i liga - praktycznie bez treningów !
  Na szczęście - Kobieta zmienną jest ( a przynajmniej bywa ). Cieniutko !!!

 • Wielbuond lubi Komentarz

  Tragedia, nie ma drużyny,brak charakteru Montexu!!! Transfery Łysego to na dziś wielka porażka. Dziewczyny z Kadry dobrze zagrały na ME a w klubie lipa.Widać że coś nie trybi.Trzeba bardzo poważnie pomyśleć nad zmianami.Gratulacje dla Zagłebia.

 • Wielbuond lubi Komentarz

  Ulalala. Ostatni taki łomot pamiętam na hali SP w pucharze Polski jakieś 3 sezony temu. Ale smutne jedno. Perełki nie walczyły. O ile Zagłębie gryzło parkiet to Perła nawet nie biegała. Szkoda. Wygląda tak jakby nie było tam chemii między dziewczynami a Rasmusenem. A może trzeba czasu żeby nowe nabytki zaaklimatyzowały się i pokazały co naprawdę potrafią. Dzisiaj Zagłębie o wiele lepiej zmotywowane i zmobilizowane. Maliczkiewicz, Drabik, Matieli mega mecz.Gratulacje i trzymam kciuki za Perłę bo taka gra Wam nie przystoi :).

 • Wielbuond napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet: bezradne mistrzynie Polski. MKS Zagłębie Lubin rozbiło MKS Perła Lublin

  Gratulacje dla ZL, pełna kontrola meczu. Dziwi, jeśli nie szokuje, forma Montexu, a raczej jej brak. Podkreśleniem dobrej atmosfery w ekipie Montexu są słowa trenera przy czasie "Move your fu***ng as*", co pewnie po duńsku oznacza "Drogie Panie, niezmiernie by było, gdyby zaczęły Panie grać". Dawno Lublina bez formy i życia nie widzieliśmy, co wcale reszty stawki nie powinno cieszyć. Co do Zagłębia, to maleńkie, ale to malusieńkie "ale". Szkoda, że przy takiej przewadze zaś szansy nie dostała Stanisławczyk. Tym bardziej młode powinny oswajać się z mocnym przeciwnikiem, nawet jeśli popełnią błąd. Co nie zmienia faktu, że wielkie brawa za pełną kontrolę przebiegu spotkania.

 • Wielbuond lubi Komentarz

  Wzajemnie Wielbuond i dla wszystkich Zdrowych i Wesołych ;-)

 • Wielbuond napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet: Beata Kowalczyk zatrzymała MKS Zagłębie Lubin. W derbach lepszy KPR Gminy Kobierzyce

  Co to ja chciałem...Tak żeby na temat i nie spamować. Wesołych wszystkim ;)

 • Wielbuond lubi Komentarz

  Gdyby nie dobry dzień Maliczkiewicz, nie mielibyśmy tak pasjonującej końcówki i gospodynie dowiozłyby przewagę w regulaminowym czasie, a tak w ostatniej chwili uratowały mecz dzięki genialnemu zagraniu do Jakubowskiej przy sygnalizacji gry pasywnej (Zagłębie spodziewało się raczej bomby z drugiej linii). Teraz to Kobierzyce są liderem, ale Lublin ma dwa zaległe mecze, w tym z Zagłębiem.

 • Wielbuond lubi Komentarz

  Każdy kto zna realia Żeńskiej Piłki Ręcznej w Polsce nie oczekiwał awansu z grupy.Dzisiejszy wynik trzeba uszanować bo graliśmy z drużyną stojącą wyżej w hierarchii. W każdym meczu były dobre i złe momenty. Na pewno dużo pracy przed zespołem,trzeba wiele elementów poprawić.Szczególną uwagę trzeba zwrócić na psychikę i podejście mentalne.Moim zdaniem mecz z Rumunią przegraliśmy głównie głową,podobnie było dzisiaj w meczu z Niemkami.Cieszy natomiast postawa młodych zawodniczek,jak Nossi czy Rossi ,brakuje im jeszcze stabilności ,ale to jeszcze przed nimi.Ważna praca czeka kadrowiczki w klubach,bo przecież to tam się rozwijają lub się cofają.Do tego też jest potrzebna silna liga,do której u nas niestety daleko.Myślę że Trener ma dobry materiał do pracy i wyciągnie z tego turnieju właściwe wnioski.Chciałbym też po tym turnieju otwartej dyskusji na temat sytuacji dyscypliny.Co zrobiono
  w ostatnim czasie,by Piłka Ręczna się rozwijała w Polsce??? Chciałbym usłyszeć taką opinię od trenera metodyka koordynującego szkolenie pionu żeńskiego młodzieżowych kadr narodowych Doktora Jerzego Cieplińskiego!!!

 • Wielbuond napisał/a komentarz do ME 2020. Polki za burtą turnieju. Remis z reprezentacją Niemiec na pożegnanie

  @Włodzimierz Jakubiak: uwielbiam komentarze niedzielnych widzów :)

 • Wielbuond lubi Komentarz

  @Marian Nowak: Fajtłapy to grały z FK Astana, Sheriffem Tyraspol, Spartakiem Trnawa, FC Dudelange, Omonią Nikozja, Karabachem Agdam... wystarczy?

 • Wielbuond napisał/a komentarz do ME 2020. Polki za burtą turnieju. Remis z reprezentacją Niemiec na pożegnanie

  @Mistrz z Lublina: też mi się wydaje, że Zych ma syndrom Krzysia Warzychy. Klubowo kozak, ale za wuja Staszka nie potrafi tego przełożyć na kadrę.

 • Wielbuond lubi Komentarz

  Podsumowanie czas zacząć. Jeden ogromny PLUS tego turnieju to Nosek! drugi to ogólnie dziewczyny z Montexu (które wszystkie przed turniejem przebyły COVIDA) do czasu gdy im starczało sił (czyli w zasadzie I połowy). Gęsia u Norwega zagrała więcej w ataku niż w jej całej dotychczasowej reprezentacyjnej karierze - i ogólnie nie zawiodła (zważywszy na wiek). Rossi, jak to Rossi - dać jej grać to zagra przyzwoicie, ale ze względu na wzrost to inne rozgrywające muszą jej szykować pozycję do rzutu (nieco gorzej w obronie u niej to wygląda). Johnny chyba wszystkich przekonała kto jest pierwszą kołową w obecnej kadrze? Wera raz lepiej, raz gorzej, czyli cała ona, ale poniżej pewnego poziomu nie schodzi. Natalia Nosek Wielkie Brawo bo myślałem, że to Zych będzie ,,gwiazdą'' naszej kadry na tym turnieju. Ola niestety największy zawód, wciąż te same kret...e błędy, kozłowania, żyrafa dance (czy jak to nazwać te jej wejścia w strefę obronną) i autostrada w obronie...Skrzydłowe poza Łabudą też jakoś niemrawo (o biegach do kontry nie wspomnę). Trener z Norwegii to inny typ gościa niż Rasmussen, więc nie oczekujcie od niego wrzasków...Zupełny BRAK środka rozegrania i tyle w zasadzie starczy za dalszy komentarz...Czy poza Nosek ktoś z młodych zaskoczył in plus? chyba nie...

 • Wielbuond napisał/a komentarz do ME 2020. Polki za burtą turnieju. Remis z reprezentacją Niemiec na pożegnanie

  "Dlaczego my stoimy pasywnie w defensywie? Sędzie nie zabiorą piłki Niemkom?". Druga sprawa, że Pani Górna to taki Milik żeńskiego szczypiorniaka. Talent nie z tej ziemi, ale ta słabość do marnowania klarownych sytuacji. Niby człowiek wiedział, że bez Kobi, Kudłacz i Kini będzie ciężko, ale jednak się łudził, bo i Gesia i Ada z Werą w bramce i Mała we Francji jakoś tak fajnie wyglądała. Szkoda.

 • Wielbuond lubi Komentarz

  Najbardziej irytuje mnie zupełny brak reakcji trenera na wydarzenia boiskowe, jego szeroki uśmiech po remisie wyrzucającym nas z turnieju i błędy w rotowaniu składem...
  Ten rzut karny nie rzucony na początku się zemścił!
  Innych katastrofalnych błędów nie wspominam, bo nie chcę deptać leżącego, ale było też małe światełko w tunelu!
  Bardzo dobra gra Werki w bramce, pomimo 2 błędów w podaniach na szybki atak (brakło tych bramek). Przyzwoita gra Rosiak, pomimo wyrzucenia 2 podań do skrzydła w aut!.
  Nie rzucona kontra Łabudy (to też mogło zadecydować o wyniku meczu). Drabik, poza dwoma bramkami nie pokazała nic w obronie :(
  Szansy nie dostała Uścinowicz, a Nocuń złapała 2 minuty kary... z łapaniem piłki było gorzej.

 • Wielbuond napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet. Lublinianki wróciły do wygrywania. Tym razem także z własnymi słabościami

  @rogoMKS: żeby było śmieszniej to nawet kolorystycznie nie przypomina żadnego z waszych sponsorów. No ale co my się znamy. Pamiętasz jak adaś puścił nowe stroje z taką wstążką po przekątnej? Legia w tym modelu grała i Zagłebie i w europie każdy kto dostał ten model.

 • Wielbuond lubi Komentarz

  @Wielbuond: Nie wiem kto te różowe stroje wymyślił. Ani to żadnego związku z naszymi barwami nie ma, ani nie jest to żadne nawiązanie do jakiegoś historycznego etapu, a do tego wygląda jak pól du*y zza krzaka.

 • Wielbuond napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet. Lublinianki wróciły do wygrywania. Tym razem także z własnymi słabościami

  Brawa za wygraną po tak długim czasie epidemiologicznym. Btw patrząc na filmiki na twarzbuczku w pierwszej chwili myślałem, że to wygrana Korony Kielce. Dziwne te wasze różowe stroje.

 • Wielbuond lubi Komentarz

  Było dużo obaw przed tym meczem.Ale drużyna pokazała charakter i wywiozła bardzo cenne punkty.Brawo zespół!!!

 • Wielbuond lubi Komentarz

  Brawo Lublin, ale pamiętajmy że Jarosław był w podobnej, a nawet gorszej sytuacji swojego czasu (nawet mniej dni odpoczynki i w dodatku dużo słabsza rotacja w zespole w porównaniu do nas) - PZPR powinien odgórnie coś z tym zrobić bo rzeczywiście żeby któraś z zawodniczek z zespołu o słabszej rotacji nie przypłaciła COVIDu jakimiś poważniejszymi dla zdrowia powikłaniami

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Raf1

Możesz powiedzieć o co Ci chodzi?:) Czym Cię znów obraziłem? bo nie kumam. Przepraszam, choć nie wiem za co :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mark211

Mój awatar nie jest znakiem KMŻ Motor Lublin, to stworzona na wiosnę grafika pod wpływem złości. Wcześniej miałem logo minimalnie tylko przerobione ale kilka osób pokopiowało i musiałem kombinować.
Koszulki i gadżety klubowe produkuje mój znajomy (na dzień dzisiejszy ma zakład na Farbiarskiej lecz na dniach zmienia adres. Oryginalne logo klubu jest na fajasboku (którego nie posiadam) pod adresem:
https://www.facebook.c...p>

Jeśli interesują cię koszulki lub coś innego to puść wiadomość na razie tu na tablicy, postaram się o jakieś zdjęcia i w razie czego pomogę w wysyłce lub odbierzesz w 7. kolejce 10/11.10.2015 jak się spotkamy na Globusie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 22 sierpnia 2015 [2 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.