torowy - lubi

 • torowy lubi Komentarz

  @Jurek 150: Zastanów sie co ty piszesz ! Gdyby nie lewy to byśmy wiele razy z grupy nie wyszli bo on nastrzelał ma juz ponad 60 goli w reprezentacji kompromitacja to ty jesteś pisząc takie brednie !

 • torowy lubi Komentarz

  Wuja, a ty nie na chorobowym?

 • torowy lubi Komentarz

  Jest takim trenerem, jakim był piłkarzem, czyli miernota.Jak wytłumaczyć dlaczego na lewej obronie gra nominalny prawy obrońca,a lewonożny Rybus siedzi na ławie. No i jego zmiany przy 0:1.Zamiast szukać szansy na odrobienie strat i wprowadzić drugiego napastnika robi zmianę Milika za Piątka. Albo zdjęcie Jóżwiaka, który moim zdaniem był najlepszy z Polaków,a zostawił Szymańskiego mało widocznego tego dnia.Co miał wnieść Moder?
  Najlepszą zmianą byłaby zmiana natychmiastowa tego pseudo trenera

 • torowy lubi Komentarz

  Prezes Zbigniew Boniek zaraz wam wykrzyczy przestańcie prześladować jego piłkarską rodzinne

 • torowy lubi Komentarz

  Szanowny Panie Lubański, panie Tomaszewski i reszto szacownego grona, które krytykuje Lewandowskiego za brak osiągnięć w piłce reprezentacyjnej : po obejrzeniu wczorajszego "widowiska" stwierdzam autorytatywnie, że z tą reprezentacją również Messi NIC by nie osiągnął, bo to jest sport zespołowy, a my nie mamy zespołu.

 • torowy lubi Komentarz

  Jeszcze 2-3 lata temu holendrów nie było, tłukli ich wszyscy.
  Przez ten czas oni się już rozwinęli a my...wciąż w czarnej d...ie Brzęczka.

 • torowy lubi Komentarz

  Polski sport kopany upada, brakuje normalnemu Polakowi sił w szukaniu jakiegoś narodowego idola i kibicowaniu mu. Jeżeli polscy piłkarze co raz mniej biegają po boisku robiąc srednio 5km zamiast 10 to PZPN powinien poważnie brać się i lansować biegaczy a nie piłkarzy.

 • torowy lubi Komentarz

  Lubański i jego przemyślenia. Moze i był dobrym piłkarzem ale gada głupoty. Izrael zrobiłby z dziesięć akcji podobnie Austria, Norwegia, Słowenia to gdzie my jesteśmy. Niestety Włodek do najmądrzejszych nie należy. Oglądałem mecze Holendrów i to my byliśmy najgorszym "zespołem" . Brzęczkowice brak wiedzy, klasy, inteligencji, pomysłu. Niestety w polskiej piłce ciągle brak dobrych trenerów, specjalistów wszelkiej maści. A byle gwiazdy nie mają za grosz wiedzy patrz Lato i slynne trzy sekundy na setkę czy teraz wypociny Lubańskiego. To trzeba krytykować. 40 milionowy kraj kochający piłkę musi mieć reprezentacje na poziomie przynajmniej Dani My nic nie gramy nic a nic . To jeden wstyd

 • torowy lubi Komentarz

  Nie rozumiem tego narzekania.Wszędzie nam zazdroszczą że Jerzy jest trenerem. Wspaniały kunszt, niezawodne zmysły, trafne decyzje,mało który trener z zagranicy obdarzony jest takim genialnym intelektem

 • torowy lubi Komentarz

  Matko Boska, że Bayern wygra to się spodziewałem, ale aż tyle? Jest na sali jakiś statystyk i powie, kiedy ostatnio Barca przegrała w równie kompromitującym stylu?

 • torowy lubi Komentarz

  Parę słów DO DZIECI, Jasia i jego kolegów. Nasłuchaliście się bajek "z mchu i paproci", od waszych starszych kolegów hejterów, jakoby Messi miał wkręcić Lewandowskiego w trawę a Barcelona miała zmieść Bayern z murawy. Prawda okazała się brutalna... dla Katalończyków. To była demolka. DO KIBICÓW PIŁKI NOŻNEJ. Mecz super i z takim balastem słynny klub chyba jeszcze nigdy nie był odprawiony do domu. Kolej na następne spotkanie. Jeszcze słowo DO DZIECI. A teraz umyć ząbki, zmienić pampersa i do łóżka. Na przyszłość – nie piszcie więcej głupot.


 • torowy lubi Komentarz

  Heheheh Kozietulski leży i kwiczy pisior zazdrosny

 • torowy lubi Komentarz

  2 gole i 2 asysty przeciwko Chelsea ... Czyli dalej twierdzicie, że strzela tylko slabeuszom ???

 • torowy lubi Komentarz

  2 z karnych seba wow xd lewy jak strzeli karnego to jest hejt xd ... cr7 ma 12 goli z karnych lewy 5 co ty na to ?????

 • torowy lubi Komentarz

  Za przeproszeniem s r acie się tym złotym butem. W lidze włoskiej, hiszpanskiej, francuskiej, angielskiej jest po 20 drużyn 38 kolejek, w niemieckiej 34. Cztery mecze mniej. Wystarczy że jakiś grajek strzeli hat tricka w jednym ze spotkań i pozamiatane. Dlatego dla mnie to dur ny plebiscyt.

 • torowy lubi Komentarz

  Po części się zgadzam Figo z Tobą... W ogóle z jaką łatwością przychodzą mu te bramki, przeciwnicy sami mu to umożliwiają. Jak zachował się piłkarz który go faulował, jak kompletny amator, śmiech na sali normalnie. Sędzie też wykonuje swoją pracę jakby testy na sędziego zdał po znajomości, zresztą Immobile ma więcej meczy niż Lewy, aż cztery a to jest spora różnica.

 • torowy lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • torowy lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • torowy lubi Komentarz

  Ale są takie święte krowy jak Messi gdzie jak zagra nawet beznadziejny sezon to z urzędu i tak jest w pierwszej trójce a jak zagra dobry to kwestia czy on czy Ronaldo miał lepszy i Ronaldo ! To chora polityka tam !

 • torowy lubi Komentarz

  nie można traktować jak piąte koło u wozu zawodnika KTÓRY MA TYLE SAMO BRAMEK SAM JAK MERTENS I INSIGNIE RAZEM WZIĘCI ,GRACZE BARDZO EGOISTYCZNI -gdyby było inaczej to Arek miał by dużo wiecej strzelonych bramek a Napoli wiecej punktow -tyle i aż tyle !!!!!!!!!!