Symulacja Pucharu Ekstraligi 2015

autor: Wzzzwz | 2015-04-08, 23:23 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Drodzy Czytelnicy!
Wielu z was zastanawia się zapewne co przyniesie nam sezon 2015, postanowiłem więc odtworzyć Puchar Ekstraligi, który opublikowałem przed sezonem 2013.
Zasady zostały nieco zmienione w stosunku do poprzednich symulacji umieszczonych na moim profilu, teraz większe znaczenie ma element losowy, ponieważ kostkami rzuca się nie dwa, a trzy razy, do średniej zawodnika dolicza się również średnią z występów zawodnika na danym torze z poprzednich lat, mniejsze znaczenie ma również średnia zawodnika, jeżeli ktoś chciałby poznać szczegóły, to proszę pytać w komentarzach.
Drużyny zostały dobrane w pary na podstawie losowania, rozstawione w losowaniu zostały drużyny, które w porzednim sezonie awansowały do fazy play-off Ekstraligi
1.Runda
Unia Tarnów- Sparta Wrocław

Falubaz Zielona Góra- KS Toruń
Unia Leszno- Stal Rzeszów
Stal Gorzów- GKM Grudziądz

Drużyny, które wygrają dwumecze awansują do Półfinałow, natomiast przegrani pojadą mecz o miejsca 5-6.
Ze względu na ogrom danych umieszczona zostanie jedynie punktacja ogólna, jeśli ktoś chciałby widzieć jakiś mecz "bieg po biegu" niech pisze w komentarzu.

Sparta Wrocław 50:40 Unia Tarnów
9.Tai Woffinden 14 (3,2,3,3,3) 1.Martin Vaculik 12 (2,3,2,3,2)
10.Vaclav Milik 4+1 (1,1*,0,2) 2.Artur Mroczka 1+1 (0,-,1*,-)
11.Michael Jepsen Jensen 7 (1,0,3,3,0)3.Leon Madsen 7+2 (2,2,1*,1,1*)
12.Tomasz Jędrzejak 8+1 (3,2,2*,1,u) 4.Kenneth Bjerre 5+1 (0,1*,2,0,2)
13.Maciej Janowski 11 (2,3,3,0,3) 5.Janusz Kołodziej 11 (3,1,3,1,2,1)
14.Maksym Drabik 2 (1,0,1) 6.Damian Dąbrowski 0 (0,0,-)
15.Adrian Gała 4+1 (3,1*,0) 7.Ernest Koza 2 (2,0,0,0)

Unia Tarnów 53:37 Sparta Wrocław
9.Martin Vaculik 12 (3,3,2,1,3) 1.Michael Jepsen Jensen 11 (2,3,2,3,1,0)
10.Artur Mroczka 4+1 (1,1,1*,1) 2.Tomasz Jędrzejak 0 (0,0,-,-,-)
11.Kenneth Bjerre 8+2 (3,1*,2*,2,0)3.Tai Woffinden 9+1(2,1*,3,2,0,1)
12.Leon Madsen 10 (d,2,3,3,2) 4.Vaclav Milik 3 (1,2,0,0,-)
13.Janusz Kołodziej 14+1 (3,3,3,3,2*)5.Maciej Janowski 10 (2,2,1,0,2,3)
14.Damian Dąbrowski 0 (0,0,0) 6.Maksym Drabik 2+1 (1*,0,1)
15.Ernest Koza 5 (3,1,1) 7.Adrian Gała 2 (2,0,0)
Awans do półfinału: Unia Tarnów (93:87)

GKM Grudziądz 46:44 Stal Gorzów
9.Artiom Łaguta 9(3,3,3,w,0) 1.Matej Żagar 7+2 (1,2,1*,1*,2)
10.Daniel Jeleniewski 3+1 (2*,0,1,0) 2.Tomasz Gapiński 0 (0,0,-,-,-)
11.Rafał Okoniewski 11+1 (3,1,1*,3,3) 3.Krzysztof Kasprzak 3 (0,2,0,1)
12.Krzysztof Buczkowski 10+1 (2*3,2,2,1) 4.Linus Sundstrom 4+1(1,1*,2,1,-)
13.Tomasz Gollob 12 (2,3,3,2,2) 5.Niels K. Iversen 12 (3,2,3,3,t,1)
14.Hubert Łęgowik 1 (1,0,0) 6.Adrian Cyfer 7+3(2*,1*,2,2*,0)
15.Marcin Nowak 0 (0,0,0) 7.Bartosz Zmarzlik 10 (3,1,0,3,3)

Stal Gorzów 53:37 GKM Grudziądz
9.Krzysztof Kasprzak 12+2(2,3,3,2*,2*)1.Artiom Łaguta 0 (0,0,-,-,-)
10.Linus Sundstrom 3+2 (1*,2*,0,0,-) 2.Jurica Pavlić 14 (3,3,3,2,3,0)
11.Matej Żagar 10 (1,2,3,2,2) 3.Rafał Okoniewski 11+2(3,2,1*,1*,3,1)
12.Piotr Świderski 2+1 (0,1*,1,-) 4.Krzysztof Buczkowski 8+2 (2*,1*,2,2,1,0)
13.Niels K. Iversen 14 (3,3,2,3,3) 5.Tomasz Gollob 3 (1,1,1,-,0)
14.Adrian Cyfer 3+2 (2*,0,1*) 6.Mike Trzensiok 1 (1,u,0,0)
15.Bartosz Zmarzlik 9+2 (3,2*,0,3,1*) 7.Hubert Łęgowik 0 (0,0,-)
Awans: Stal Gorzów (97:83)

KS Toruń 50:40 Falubaz Zielona Góra
9.Adrian Miedziński 8 (2,3,2,1) 1.Jarosław Hampel 13 (3,3,0,3,3,1)
10.Kacper Gomólski 3+2 (1*,1,1*,-,-)2.Aleksandr Łoktajew 0 (0,0,-,-,)
11.Jason Doyle 10+1 (3,1*,2,2,2) 3.Grzegorz Walasek 2+2 (1*,1*,0,0)
12.Chris Holder 9+1 (0,2,1*,3,3) 4.Andreas Jonsson 12 (2,2,3,2,0,3)
13.Grigorij Łaguta 9 (1,3,3,2,0) 5.Piotr Protasiewicz 11 (2,2,2,3,0,2)
14.Oskar Fajfer 2+1 (1,0,1) 6.Aleks Zgardziński 0 (0,0,-)
15.Paweł Przedpełski 9+1 (3,3,1,1*,1)7.Krystian Pieszczek 2 (2,0,0,0)

Falubaz Zielona Góra 51:38 KS Toruń
9.Jarosław Hampel 11+1(3,2,1*,3,2)     1.Adrian Miedziński 5+1 (1*,0,2,2)
10.Aleksandr Łoktajew 5+1 (0,1*,2,2)    2.Kacper Gomólski 6 (2,2,t,0,2,0)
11.Grzegorz Walasek 12+2 (3,3,2*,3,1*) 3.Chris Holder 9 (1,2,0,3,3,0)
12.Andreas Jonsson 8+1(2*,1,3,0,2)        4.Jason Doyle 1+1 (0,1*,-,-)
13.Piotr Protasiewicz 10+2 (2,3,3,1*,1*)  5.Grigorij Łaguta 14+1 (3,3,3,1,1*,3)
14.Adam Strzelec 1 (1,0,0)                    6.Oskar Fajfer 1+1 (w,o,1*)
15.Krystian Pieszczek 4 (3,0,1)             7.Paweł Przedpełski 3 (2,1,d,0)
Awans: Falubaz Zielona Góra (91:88)

Unia Leszno 53:37 Stal Rzeszów
9.Nicki Pedersen 10+1 (2,2,3,1*,2)     1.Greg Hancock 16 (3,3,3,2,2,3)
10.Tobiasz Musielak 6+4 (1*,1*,2*,2*) 2.Dawid Lampart 0 (0,0,-,0)
11.Emil Sajfudtinow 11+1 (2*,2,3,3,1*) 3.Peter Ljung 5 (1,3,0,1,0,0)
12.Grzegorz Zengota 10+1 (3,1*,1,2,3)  4.Mirosław Jabłoński 2 (0,1,1)
13.Przemysław Pawlicki 4 (1,2,1,-,-)      5.Peter Kildemand 12+1 (2,3,2*,2,3,0)
14.Bartosz Smektała 2 (1,0,1)               6.Artur Czaja 2 (2,0,0,d)
15.Piotr Pawlicki 10 (3,3,0,3,1)              7.Krystian Rempała 0 (0,0,-)

Stal Rzeszów 46:44 Unia Leszno
9.Kenni Larsen 12(2,3,2,2,3)          1.Nicki Pedersen 11 (3,2,3,3,0)
10.Łukasz Sówka 8+2 (1*,1,1*,3,2) 2.Grzegorz Zengota 5+1 (0,0,2*,2,1)
11.Greg Hancock 13+1 (3,3,3,2,2*) 3.Thomas Jonasson 10 (2,2,3,0,3)
12.Dawid Lampart 2 (1,1,0)            4.Przemysław Pawlicki 0 (0,0,-,-)
13.Peter Kildemand 7 (2,3,1,1,0)     5.Emil Sajfudtinow 8+1 (3,2,1*,1,1)
14.Artur Czaja 4+1 (2,1,1*,0)         6.Bartosz Smektała 1 (1,0,0)
15.Krystian Rempała 0 (0,0,0)        7.Piotr Pawlicki 9 (3,1,0,2,3)
Awans:Unia Leszno (97:83)

Pary półfinałowe:

Unia Tarnów - Stal Gorzów
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno

Mecze o 5-6 miejsce:
Sparta Wrocław - GKM Grudziądz
KS Toruń - Stal Rzeszów

Półfinały:
Stal Gorzów 54:36 Unia Tarnów
9.Krzysztof Kasprzak 11 (3,2,3,1,2)    1.Martin Vaculik 12 (2,3,1,3,0,3)
10.Piotr Świderski 3+1 (1,1*,1,-)       2.Artur Mroczka 0 (0,0,d,-)
11.Matej Żagar 11+1 (3,1*,2,2,3)       3.Leon Madsen 4 (2,2,0,0)
12.Tomasz Gapiński 4+1 (1,2,1*,0,-)   4.Kenneth Bjerre 6+1 (0,0,2,2,2*)
13.Niels K. Iversen 12+2 (3,3,2*,3,1*) 5.Janusz Kołodziej 13 (2,3,3,3,2,0)
14.Adrian Cyfer 4+2 (2*,1,1*)             6.Damian Dąbrowski 0 (0,0,-)
15.Bartosz Zmarzlik 9 (3,1,3,1,1)         7.Ernest Koza 1 (1,0,0,0)

Unia Tarnów 45:45 Stal Gorzów
9.Martin Vaculik 12 (3,3,3,3,d)     1.Krzysztof Kasprzak 13 (2,3,2,3,3)
10.Artur Mroczka 3 (1,1,1,0)        2.Piotr Świderski 3+1 (0,1,1*,1)
11.Leon Madsen 9+1 (1*,2,1,2,3) 3.Matej Żagar 11 (3,2,2,3,1)
12.Kenneth Bjerre 6 (2,0,3,0,1)    4.Tomasz Gapiński 1+1 (0,1*,0,-,-)
13.Janusz Kołodziej 13 (3,3,3,2,2) 5.Niels K. Iversen 7+1(2,2,0,1*,2)
14.Ernest Koza 2+1 (1,0,1*)         6.Adrian Cyfer 2+1 (2*,0,0)
15.Arkadiusz Madej 0 (0,0,0)        7.Bartosz Zmarzlik 8+1 (3,1*,2,2,u)
Awans do finału: Stal Gorzów (99:81)

Falubaz Zielona Góra 51:39 Unia Leszno
9.Jarosław Hampel 10+1 (3,2*,3,1,1)    1.Nicki Pedersen 9 (2,1,1,2,3)
10.Aleksandr Łoktajew 7+1 (0,3,2*,2,0) 2.Tobiasz Musielak 1+1 (1*,0,-,-)
11.Grzegorz Walasek 6+1 (0,2*,1,3)     3.Emil Sajfudtinow 9 (2,2,3,0,0,2)
12.Andreas Jonsson 11 (3,3,0,3,2)         4.Thomas Jonasson 3+2 (1*,1*,1,-,-)
13.Piotr Protasiewicz 12+1 (3,3,2,1*,3)  5.Grzegorz Zengota 9+2 (1*,1,2*,3,2,0)
14.Aleks Zgardziński 2 (1,0,1)               6.Bartosz Smektała 0 (0,-,0)
15.Krystian Pieszczek 3 (3,0,0)              7.Piotr Pawlicki 8 (2,2,0,3,0,1)

Unia Leszno 49:41 Falubaz Zielona Góra
9.Nicki Pedersen 9+1 (2,2*,3,1,1)       1.Jarosław Hampel 12 (3,2,1,3,2,1)
10.Thomas Jonasson 9+2 (1*,3,2*,3,0) 2.Aleksandr Łoktajew 0 (0,0,-,-)
11.Emil Sajfudtinow 13 (3,3,3,2,2)       3.Grzegorz Walasek 6+1 (0,2*,3,1,0)
12.Grzegorz Zengota 4+1 (1,1,2*,0,-)   4.Andreas Jonsson 12+1 (2,3,d,2,2*,3)
13.Przemysław Pawlicki 6 (2,1,2,1)       5.Piotr Protasiewicz 8 (3,1,1,3,0)
14.Bartosz Smektała 1 (1,0,0)              6.Adam Strzelec 0 (0,0,-)
15.Piotr Pawlicki 7+1 (3,1*,0,3)            7.Krystian Pieszczek 3 (2,0,0,1)
Awans do finału: Falubaz (92:88)

Mecze o miejsca 5-6

Sparta Wrocław 50:40 GKM Grudziądz
9.Tai Woffinden 12 (3,2,3,1,3)            1.Artiom Łaguta 12 (2,0,3,2,3,2)
10.Vaclav Milik 3+1 (0,0,2*,1)            2.Daniel Jeleniewski 2+1 (1*,1,0,-)
11.Tomasz Jędrzejak 10+2 (1,2*,3,3,1)3.Rafał Okoniewski 7+1 (2,3,0,2*,0)
12.Maciej Janowski 11 (3,3,1,3,1)        4.Krzysztof Buczkowski 2 (0,1,1,0)
13.Michael Jepsen Jensen 9 (3,2,2,0,2) 5.Tomasz Gollob 12 (2,3,2,3,2,0)
14.Damian Dróżdż 1 (0,0,1)                6.Mike Trzensiok 4 (3,1,0,d)
15.Maksym Drabik 4+1 (2,1,1*)          7.Marcin Nowak 1 (1,0,-)

GKM Grudziądz 52:38 Sparta Wrocław
9.Artiom Łaguta 8+1 (3,1,2,2*)           1.Tai Woffinden 10+1 (2,3,1,3,1*,0)
10.Jurica Pavlić 8+1 (1,3,1*,3,0)         2.Vaclav Milik 9 (0,1,3,2,0,3)
11.Rafał Okoniewski 11+2 (2*,2,2*,2,3)3.Tomasz Jędrzejak 7+1 (1,1*,3,0,2)
12.Krzysztof Buczkowski 10+1 (3,0,3,3,1*) 4.Michael Jepsen Jensen 2 (0,2,0,-,-)
13.Tomasz Gollob 11 (3,3,2,1,2)             5.Maciej Janowski 5 (2,2,0,1)
14.Hubert Łęgowik 1+1 (1*,0,0)             6.Maksym Drabik 0 (0,0,-)
15.Mike Trzensiok 3 (2,1,0)                    7.Adrian Gała 5 (3,0,1,1)
GKM wygrywa dwumecz 92:88

Stal Rzeszów 43:47 KS Toruń
9.Kenni Larsen 9+1 (3,2,2,1,1*)     1.Adrian Miedziński 1 (1,0,w,-,-)
10.Łukasz Sówka 6+2 (2*,0,1*,1,2) 2.Kacper Gomólski 6 (0,2,2,2)
11.Greg Hancock 14 (3,3,2,3,3)       3.Chris Holder 8+1 (1*,3,3,0,1)
12.Mirosław Jabłoński 1 (0,1,0,-)      4.Jason Doyle 5+1 (2,1,0,2*,-)
13.Peter Kildemand 8 (2,2,1,3,0)      5.Grigorij Łaguta 14 (3,3,3,3,2)
14.Krystian Rempała 0 (0,0,0)          6.Oskar Fajfer 3+1 (1,1,1*,0)
15.Artur Czaja 5 (2,0,3,0)                7.Paweł Przedpełski 10 (3,1,1,2,3)

KS Toruń 60:30 Stal Rzeszów
9.Adrian Miedziński 9+2 (2*,3,-,2,2*)     1.Hans N. Andersen 7 (1,2,2,1,1,0)
10.Kacper Gomólski 7 (3,1,3,0)              2.Łukasz Sówka 0 (0,0,0,-,-)
11.Chris Holder 10 (3,1,3,-,3)                3.Greg Hancock 11 (1,3,1,3,2,1)
12.Jason Doyle 6+1 (2*,3,-,0,1)             4.Dawid Lampart 0 (0,0,0,-)
13.Grigorij Łaguta 10 (2,2,3,-,3)             5.Peter Kildemand 11+1 (3,2,1,2*,3,0)
14.Oskar Fajfer 9+3 (3,1*,2*,1,2*)         6.Artur Czaja 1 (1,0,0,0)
15.Paweł Przedpełski 9+3 (2*,1*,1,2*,3) 7.Krystian Rempała 0 (0,0,-)
KS Toruń wygrywa dwumecz (107:73)

FINAŁ!!!!

Falubaz Zielona Góra 51:39 Stal Gorzów
9.Jarosław Hampel 12+1 (3,2,3,2*,2)  1.Krzysztof Kasprzak 10 (2,1,1,3,0,3)
10.Aleksandr Łoktajew 3+2 (1,1*,t,1*) 2.Piotr Świderski 0 (0,0,-,-,-)
11.Grzegorz Walasek 8+1 (2*,3,1,1,1)  3.Matej Żagar 11 (1,2,3,2,3,0)
12.Andreas Jonsson 12+2 (3,2*3,3,1*)  4.Linus Sundstrom 1+1 (u, 1*,-,-)
13.Piotr Protasiewicz 12 (3,3,2,2,3)       5.Niels K. Iversen 9+1 (2,3,1*,0,1,2)
14.Aleks Zgardziński 1 (1,0,t)               6.Adrian Cyfer 0 (0,0,-)
15.Krystian Pieszczek 2 (2,0,0,0)          7.Bartosz Zmarzlik 8+2 (3,1*,2,0,2*,0)

Stal Gorzów 52:38 Falubaz Zielona Góra
9.Krzysztof Kasprzak 12+1 (3,3,1,3,2*) 1.Jarosław Hampel 9+1 (1*,3,1,3,1,0)
10.Linus Sundstrom 6 (0,1,3,2)             2.Aleksandr Łoktajew 2 (2,0,0,-)
11.Matej Żagar 11+1 (3,1*,2,2,3)          3.Grzegorz Walasek 11 (2,1,2,3,0,3)
12.Tomasz Gapiński 3+1 (0,2,1*,-,-)      4.Andreas Jonsson 3+1 (1*,2,t,-)
13.Niels K. Iversen 7 (1,3,3,d,0)            5.Piotr Protasiewicz 10 (2,2,3,1,1,1)
14.Adrian Cyfer 4+1 (3,t,1*)                 6.Krystian Pieszczek 2 (2,0,0,0,0)
15.Bartosz Zmarzlik 9+2 (w,3,2*,2*,2)   7.Adam Strzelec 1 (1,u,-)
Dwumecz wygrywa Stal Gorzów (91:89) i zostaje zwycięzcą Pucharu Ekstraligi 2015!

Klasyfikacja końcowa:
1.Stal Gorzów
2.Falubaz Zielona Góra
3-4.Unia Leszno,Unia Tarnów
5-6.KS Toruń, GKM Grudziądz
7-8.Sparta Wrocław, Stal Rzeszów

Podsumowanie:
Nasza gra pokazała, jak mogłaby wyglądać nasza tegoroczna Ekstraliga, warto jednak pamiętać,iż grę z 2013 roku, wygrał Unibax, w finale pokonując rzeszowską Stal, a jak oba te zespoły skończyły tamten sezon, każdy wie :) Bardzo proszę o wszelkie sugestie co do naszej gry, jak i również jestem gotów odpowiedzieć na wszelkie pytania jej dotyczące.

Specjalne podziękowania dla: Gasprad

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Wzzzwz

Falubaz i KST spotkały się ponieważ tak wypadło z losowania, rozstawione były Unie, Stal Gorzów i Falubaz, ponieważ zajęły 4 pierwsze miejsca w poprzednim sezonie, takie rozwiązanie uznałem wraz z kolegą za najlepsze.
Co do tych minusujących to pewnie trolle z Ostrowa, zobaczyły zdjęcie to od razu minusy.
Pozdrowienia, i oby bez kontuzji w niedzielę!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Bardzo fajnie to zrobiłeś, szacunek za Twoją pracę, ja osobiście od czasu do czasu też się lubię bawić w takie symulacje i to ciekawe zajęcie ;) Nie wiem czym się kierowałeś przy wyborze par 1 rundy,...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Duker

Bardzo fajnie to zrobiłeś, szacunek za Twoją pracę, ja osobiście od czasu do czasu też się lubię bawić w takie symulacje i to ciekawe zajęcie ;) Nie wiem czym się kierowałeś przy wyborze par 1 rundy, bo np. mecz Toruń-Falubaz równie dobrze mógłby być finałem. Nie rozumiem natomiast wszystkich minusujących Twój artykuł. Niestety.
Pozdrawiam i powodzenia w typerze ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

ostatnia odpowiedź: 10 kwietnia 2015 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.