Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • SANDAL napisał/a komentarz do Żużel. Składy drużyn PGE Ekstraligi (2). W co gra Kasprzak? Dogadał się ze Stalą i z Motorem

  @mario75: albo motorynki lublin

 • SANDAL lubi Komentarz

  Miejmy nadzieje ze PZM odpowiednio ukarze klub z Ostrowa jesli taka sytuacja będzie miała miejsce bo to cos na miare ucieczki UNIBAXu. Nie po to telewizja laduje kase zeby były takie cyrki. Opamietaj się prezesie Ostrovii

 • SANDAL lubi Komentarz

  6 Października Stal Gorzów na 99% będą fetować Indywidualnego Mistrza Świata Bartosza Zmarzlika ich wychowanka więc komplet na trybunach pewny w między czasie będą szydzić z klubu z Ostrowa czy prezes Strzelczyk tego chce TV będzie to transmitować pójdzie na całą żużlową Polskę że ten kabaret jest przez 300 biletów sprzedanych Angielskim kibicom !

 • SANDAL lubi Komentarz

  Jak pisałem, że Ostrovii te baraże nie na rękę to mnie tutaj minusowali.

 • SANDAL lubi Komentarz

  Haha Ostrów jak nie próba przekupstwa sp.Mateja to płacz że mecz przełożony z powodu opadów deszczu ..... termin nie taki..... jak dzieci. Będzie wpierd... dwa razy i tyle.

 • SANDAL lubi Komentarz

  Juniorka w Gorzowie sobie pośmiaga. Bartkowiak, Karczmarz oraz Pytlewski po 5 razy. Seniorzy po 3. I gicio. Najważniejsze że pogratulujemy Bartusiowi medalu MS :-) jakiego, zobaczymy.

 • SANDAL lubi Komentarz

  Pan Strzelczyk "DON KICHOT" polskiego żużla facet uniósł się ambicją panie Strzelczyk żużel ZAWODOWY to nie koncert życzeń szukasz pan kolegów nie w tym środowisku gdzie tutaj kasa w porównaniu z innymi krajami jest naprawdę POWAŻNA !

 • SANDAL lubi Komentarz

  Rozłożyć ich 75:15 a na rewanż wysłać drużynę bez Bartka i tyle go zobaczą!!!

 • SANDAL lubi Komentarz

  Ostrów i tak nie chciał do PGE tylko ta cała otoczka była na przyciągnięcie kibiców jednej i drugiej drużyny. Ostrów mógł zbić niezłą kasę. A tak dup...

 • SANDAL lubi Komentarz

  Jak Bartula zdobędzie złoto, w Gorzowie będzie komplet widzów i klub zarobi i tak na meczu. A Ostrów..... cieniasy..... ciekawe kto zapłaci Walaskowi czy Gapinskiemu że nie jadą i nie zarobią :-)

 • SANDAL lubi Komentarz

  W Ostrowie zaorać stadion i zasiać mak. Będzie większy pożytek :-)

 • SANDAL lubi Komentarz

  Ostrów najpierw obraża się na regulamin, teraz na pogodę. A prawda jest taka, że w ogóle nie chcą jechać tego barażu. Gdyby nie groźba kary finansowej i ujemnych punktów za rok - już byłby walkower.

 • SANDAL lubi Komentarz

  Ludzie nauczcie się wreszcie że terminu nie ustala ekstraliga tylko telewizja która wykłada kasę dla klubów za pokazanie meczu w tv!!!

 • SANDAL lubi Komentarz

  Ludzie czy wy znacie regulamin. Przede wszystkim to TV ustala godziny i daty baraży. Gdyby nie tv to mecz już by się dawno odbyl

 • SANDAL lubi Komentarz

  TV zaorze Strzelczyka i Ostrovie szukajcie teraz sponsorów na sezon 2020 :))))))

 • SANDAL lubi Komentarz

  Czego wy tak beczycie przecież 6.10 i tak meczu nie będzie czy on ma być w Gorzowie czy Ostrowie by był chyba że Ostrów jak piszą poczynił tak wielkie koszta to i z pogodą się dogadał wszędzie będzie padać i 14 stopni a w Ostrowie upały słoneczko i 30 stopni. Jestem tylko ciekaw czy gdyby ten mecz faktycznie 6.10 miał by się odbyć w Ostrowie i pogoda by była taka jak dziś to strat poniesionych by nie było

 • SANDAL lubi Komentarz

  Regulamin jest tak skonstruowany, że pierwszy mecz musi się odbyć na torze drużyny z PGE Ekstraligi i tego nie wymyśliła Stal Gorzów - uważa Chomski. - Chodzi o to, aby nie dochodziło do sytuacji, że jak zespół z niższej ligi przegra pierwszy mecz u siebie, to na rewanż pojedzie bez motywacji i kadłubowym składem. Dlatego żużlowa władza, a nie Stal Gorzów zdecydowała, aby baraże rozpoczynać na torze ekstraligowca. I nikt nie ma na to wpływu, nawet pogoda. Trudno mi nawet komentować ten wpis, bo jestem w dużym szoku. Nie rozumiem takiej postawy Ostrovii. Jest pytanie, w co oni grają i o co w tym wszystkim chodzi? Teraz rozumiem, dlaczego Ostrovia już wcześniej robiła podchody, aby zamienić się gospodarzami. Może już wtedy zakładali, że jak im nie pójdzie, to wyślą juniorów na rewanż?

 • SANDAL lubi Komentarz

  tak apropos oszustwa....czy ktokolwiek z tutaj oburzających się pamięta dlaczego klub z Ostrowa przystąpił do sezonu 2009 z minusowym bilansem punktowym....pewnie nie, więc Wam przypomnę (choć jest to nawet napisane na stronie internetowej Ostrovii)...otóż wybuchł wtedy skandal korupcyjny, po tym jak działacze klubu usiłowali przekupić ówczesnego zawodnika Stali Gorzów Mateja Ferjana żeby "położył" mecz...sprawa zakończyła się wyrokami skazującymi w sądzie i to był gwóźdź do trumny Klubu Motorowego Ostrów...sami przyznacie, że wywołanie deszczu to przy tym pikuś....

 • SANDAL lubi Komentarz

  Ostrów skacze jak żaba podnieceni że mogą jechać z e-ligowcem. Ten mecz to jak walka szpilka - Kownacki żenada...

 • SANDAL lubi Komentarz

  Apeluje do kibiców Ostrovii żeby wpłynęli na prezesa Strzelczyka szkoda tego wszystkiego co się ostatnio stało w Ostrowie !!!! Zachowuje się jak dziecko szkoda tego wizerunku kreowanego przez ostatnie 2 lata !

 • SANDAL lubi Komentarz

  DO wszystkich Tumanów co czytają tylko Galewskich Orawszystkich i innych Czosnyków

  - Regulamin jest tak skonstruowany, że pierwszy mecz musi się odbyć na torze drużyny z PGE Ekstraligi i tego nie wymyśliła Stal Gorzów - uważa Chomski. - Chodzi o to, aby nie dochodziło do sytuacji, że jak zespół z niższej ligi przegra pierwszy mecz u siebie, to na rewanż pojedzie bez motywacji i kadłubowym składem. Dlatego żużlowa władza, a nie Stal Gorzów zdecydowała, aby baraże rozpoczynać na torze ekstraligowca. I nikt nie ma na to wpływu, nawet pogoda.

 • SANDAL lubi Komentarz

  Przecież ten baraż i tak będzie formalnością. Obojętnie gdzie odbyłby się 1-szy mecz. Gorzów wciągnie Ostrów nosem, a potem wyciągnie odbytem. Wystarczy odrobina dobrej woli i każda ze stron nie byłaby tu stratna. Skoro można było przekładać mecze ze względu na maraton czy inne "losowe sytuacje", to nie pojmuję ile trzeba mieć w strukturach PZM, czy GKSŻ zlej woli, by nie pójść jednej ze stron na rękę. Dziwna też postawa Stali Gorzów. Jak Rusko przekładał mecz był płacz na całą Polskę, gdy Strzelczyk poprosił argumentując to wyraźnymi stratami finansowymi już zrozumienia brak. Druga sprawa, że odwet z ogłoszeniem składu z 5-ką juniorów zakrawa na kpinę. Z kibiców rzecz jasna, a nie z upartych łbów z centrali. Pzdr!

 • SANDAL lubi Komentarz

  Kpiny to robi Ostrów z własnych kibiców a co do 1 meczu to tak mówi regulamin ekstraligi a nie że Gorzów tak wymyślił. .Po prostu Ostrów wiedząc że nie ma szans wygrać ten dwumecz wymyślił sytuację aby nie kompromitować się w tych meczach.Kim oni chcieli przejść Gorzów? Gapińskim i Walaskiem? No ludzie trzymajcie mnie.Lepiej to będzie brzmić ze pojadą juniorami a nie pełnym składem gdzie i tak słono by przegrali.

 • SANDAL lubi Komentarz

  Już się zaczyna. Wiadomo, że od początku jest ściema z tym awansem ostrowa więc dajcie sobie spokój z tymi barażami bo wszyscy wiedzą, że i tak w przyszłym roku będzie nice liga.

 • SANDAL lubi Komentarz

  W całym tym zamieszaniu chodzi o kasę i wcale mnie nie dziwi, że nasi chcą mieć - zresztą zgodnie z regulaminem - pierwszy mecz u siebie. Każdy logicznie myślący prezio zrobiłby to samo, włącznie z panem Strzelczykiem, który ma gębę pełną frazesów ale w niczym nie jest lepszy od innych. W biznesie i sporcie nie ma sentymentów.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.