Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Tomasz Dryła Motogamia napisał/a komentarz do Michał Wachowski. Ostro w lewo: Najlepsza redakcja w kraju. I tylko szkoda, że Damiana już nie ma (felieton)

  Wielka Klasa!

 • Tomasz Dryła Motogamia napisał/a komentarz do Ostafiński z Hynkiem biorą się za łby. Get Well powiela błędy z sezonu 2018. Porównujemy Motor z Unią

  No i to jest największa podpadziocha! Ale siara... :D Jeśli to prawda - Pani BadAngel , najmocniej przepraszam! :)

 • Tomasz Dryła Motogamia napisał/a komentarz do Ostafiński z Hynkiem biorą się za łby. Get Well powiela błędy z sezonu 2018. Porównujemy Motor z Unią

  Cześć BadAngel. Rozumiem, że nie potrafisz na szybko podać przykładu - to normalne; myślałem, że może jakieś konkretne słowa Cię zabolały i utkwiły w pamięci - wtedy łatwiej byłoby mi się do nich odnieść. Dlaczego teraz ten tekst? Tak, jak napisałem na wstępie w swoim felietonie - problem widziałem od dawna, ale bardzo długo się wahałem, bo nie byłem przekonany, czy to moja rola, czy, jako komentator, wypada mi zabierać głos w ten sposób. Zgadzam się, że może zbyt późno. Teraz pewnie postąpiłbym inaczej, ale czasu nie cofnę, a chyba jednak lepiej późno, niż wcale?
  Mogę się domyślać, o które sytuacje chodzi Tobie, albo szerzej - Kibicom z Torunia. Zdaję sobie sprawę, że krytycznie mówiliśmy np. o sytuacji wykorzystywania Jacka Holdera. Ale to przez wzgląd na Pawła Przedpełskiego - uważam, że wielokrotnie nie był traktowany fair: dostawał jeden ciężki wyścig z zewnętrznego pola, w drugim z pierwszego frunął Holder, wygrywał, dostrajał się i jechał do końca, a Paweł nie dostawał drugiej szansy. Rune Holta obrażał na wizji Daniela Kaczmarka, a wszyscy widzieli, jak traktował go na torze. Kiedy tylko poznałem ciężką sytuację N.K. Iversena - natychmiast tłumaczyliśmy Widzom powód jego słabszej dyspozycji. Z Chrisem Holderem, jak ktoś słusznie zauważył, nie było lekko, bo wchodziły sprawy prywatne, a ja nie czuję się powołany do ich wywlekania, póki sam Chris nie upoważniłby mnie do tego; a na pewno by tego nie chciał. Więcej - uwierz mi, wielu kwasów z parku maszyn, a nawet ewidentnych przewałek, nie upubliczniłem, bo sądziłem, że to Toruniowi tylko zaszkodzi, a Kibice z innych ośrodków i pozostali dziennikarze mieliby wymarzony temat "do jazdy". Nie wspomnę o tym, jak do znudzenia chwalimy MotoArenę i przygotowanie toru.
  I jeszcze jedno, bo myślę, że uderzyłeś w sedno. Wielu Kibiców jest, jak to ująłeś, przewrażliwionych. Słyszą to, co chcą usłyszeć, reagują bardzo emocjonalnie i nawet, jeśli usłyszą o swojej drużynie trzydzieści trzy komplementy i jedną krytyczną uwagę - gotują się i pamiętają tylko te złe rzeczy. Mają do tego prawo oczywiście, tym bardziej w emocjach, które generuje żużel. Ale powiem Ci, że dzisiaj odpisywałem Kibicowi z Leszna, który zwrócił mi uwagę, że "cały czas jedziemy po Unii i obwiniamy ją o wszelkie zło" itp. To samo często słyszę we Wrocławiu, Częstochowie, Zielonej Górze, Gorzowie itd. Wiesz, jak to odbieram? Pozytywnie, bo to znaczy, że wszystkich traktuję sprawiedliwie :) Serio. Przede wszystkim znam swoje podejście i gwarantuję, że nikomu celowo nie sprzyjam i nikogo celowo nie chcę dotknąć, czy urazić.
  Tekst napisałem, bo uznałem, że nie można wiecznie czekać na szacunek, że może trzeba o niego zawalczyć. Szacunek dla nas wszystkich. Wiem, że to nie stanie się z dnia na dzień, że to długi i niełatwy proces. Ale wierzę, że to się może udać. Kiedy widzę w tej dyskusji słowa typu "musimy się jednak walnąć w pierś, bo sami masakrowaliśmy Chrisa", to jest to wielki sukces! Maleńki, ale ważny krok do normalności. Może ktoś zaraz napisze "przepraszam", albo chociaż "sorry". Bardzo mocny trzymam za nas wszystkich kciuki! Pozdrawiam.

 • Tomasz Dryła Motogamia otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Tomasz Dryła Motogamia napisał/a komentarz do Ostafiński z Hynkiem biorą się za łby. Get Well powiela błędy z sezonu 2018. Porównujemy Motor z Unią

  Cześć BadAngel! Naprawdę masz wrażenie, że meczów Torunia nie komentuję obiektywnie? Dlaczego, masz jakieś przykłady? Albo powody, dla których akurat Toruń (lub inny klub) miałbym traktować niesprawiedliwie? Pozdrawiam

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Tomek z Bamy

Spokojnych świąt Bożego Narodzenia, spędzonych z bliskimi, w ciepłej, rodzinnej atmosferze, oraz samych szczęśliwych dni w nadchodzącym nowym roku życzy Tomek;) Pzdr.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.