Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Andrzej Cholodowski lubi Komentarz

  Wreszcie pożądny boks a nie szpiloparodia boksu. Patrząc na Kownackiego i jego soczyste bomby odnosze wrażenie że na walce ze Szpilką postąpił humanitarnie nie zabijając go a jedynie obijając go na tyle żebu o własnych siłach wrócił do domu.

 • Andrzej Cholodowski lubi Komentarz

  Sędziowie meczu to zdecydowanie najsłabszy element tej walki!!! Naprawdę świetny pojedynek, Wach przez cały czas zdawał groźniejsze ciosy (groźnego celnego ciosu Szpilki nie widziałem przez całą walkę), ostatecznie Mariusz zamroczył rywala nokdaunem w ostatniej rundzie......ale sędziowie oglądali chyba inny pojedynek

 • Andrzej Cholodowski lubi Komentarz

  kolejny promowany na sile pseudozawodnik, wygrywal z kelnerami, potem pojechal do usa I dostal lanie od kazdego przeciw komu stanal w ringu, teraz promotorzy chca go przywrocic, bo moga jeszcze na nim zarobic, zalosne

 • Andrzej Cholodowski lubi Komentarz

  Trzeba przyznać, że sędziowie wyciągnęli Szpilkę za uszy aby przyznać jemu to zwycięstwo. Wach jeśli tej walki nie wygrał, to na pewno nie powinien jej przegrać. Remis byłby najbardziej sprawiedliwym rozstrzygnięciem. Szpilka po raz kolejny pokazał, ze nie jest odporny na ciosy. Gdyby to był ktoś młodszy od Wacha, to zakończyłby bezbarwnego Szpilkę w tej X rundzie. Na "salonach" wagi ciężkiej Szpilka nie ma czego szukać.

 • Andrzej Cholodowski napisał/a komentarz do Artur Szpilka: To była najtrudniejsza walka w mojej karierze

  dla wiekszosci polakow szpilka przegral walke nic nie pokazal ciekawego jedna wielka porazka

 • Andrzej Cholodowski lubi Komentarz

  Moim zdaniem przegrałeś! Cud Cię uratował, sędzia mógł poddać Cię w 10 rundzie! Po walce chodziłeś na (miętkich) nogach!

 • Andrzej Cholodowski otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Andrzej Cholodowski lubi Komentarz

  Wygrałeś (choć nie wiem jakim cudem), ale po walce i tak zachowałeś się jak skończony wieśniak. Cała walkę było słychać doping w Twoją stronę, a dałeś się sprowokować jednemu gościowi i wyszło, że mentalnie jesteś dalej zwykłym "dresem".

 • Andrzej Cholodowski lubi Komentarz

  Wasilewski musi jeszcze na Szpilce zarobić więc jeden z sędziów dostał zapisaną kartę punktową jeszcze przed pojedynkiem jakoś mnie to nie dziwi

 • Andrzej Cholodowski lubi Komentarz

  Ten werdykt to PORAŻKA boksu! Szpila był gorszy przez cały pojedynek przypomniał swoje najgorsze nawyki w ringu, dostawał dużo więcej groźnych ciosów a po nokdaunie ledwo wstał na nogi..... Mariusz JESTES DLA MNIE ZWYCIĘZCĄ!!!!

 • Andrzej Cholodowski lubi Komentarz

  Szpilka ma 29 lat.Moze jeszcze cos w boksie zawodowym zdzialac.
  Jest jedno "ale"
  Temu panu jest potrzebna praca z psychologiem bo robi z siebie posmiewisko szczegolnie jak cos nie idzie tak jakby chcial.
  To pajacowanie po walce...
  Odporny psychicznie czlowiek nie zwracalby uwagi na to co sie dzieje poza ringiem i nie wdawalby sie w pyskowki.
  Jesli sztab Szpili to ogarnie i przestanie pozwalac jego laluni na glupie komentarze wyssane z palca to z chlopa moze cos byc.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.