Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Marcin Krajka napisał/a komentarz do Medialna wojna z byłą żoną zaszkodzi marketingowo Piotrowi Żyle? "Może odstraszyć potencjalnych partnerów"

    i ma racje.. W Polsce zarówno prawo jak i sądy promują antyrodzinną politykę . Dzieci w 99% oddawane są matkom , dostają średnio 500-800 zł alimentów na dziecko , dodatkowo 500+ . Koszt wychowania dziecka to ok 900-1000 zł miesiącznie ( dane z czerwca 2020 fundacji Smitha) . Po co kobiecie mąż , skoro z automatu po rozwodzie dostaje całość kasy na dziecko , dodatkowo może wykorzystywać to dziecko jako kartę do gry z byłym mężem blokując mu kontakty , a znaleźć sobie nowego "tatusia" który będzie dodatkowo na nią łożył ... ? Jest proste rozwiązanie ... z automatu po rozwodzie opieka nad dzieckiem np tydzień na tydzień i ZERO alimentów. Ten rodzic który nie chce/nie może/nie potrafi opiekować się przez połowę czasu , musi płacić podwójne proporcjonalne alimenty do czasu braku opieki ( stała wartość alimentów zależna od wielkości miasta, regionu ilości dzieci i ich wieku) .. Proste ??? Można ? można . Skutek : Znacznie mniej rozwodów. Ojcowie nie bedą narzekać na to że nie znają swoich dzieci , a matki że wszystko muszą same robić. Tylko żeby tak było to państwo musiało by być PRORODZINNE a nie ZFEMINIZOWANE. Pozdrawiam

  • Marcin Krajka napisał/a komentarz do Marek Wawrzynowski: Race są efektowne, ale mogą być niebezpieczne (felieton)

    masz rację , powinniśmy utworzyć Wielką Armię Unijną uzbrojoną w race . Samoloty oraz czołgi dodatkowo zamiast dział powinny mieć najbardziej już zabójczą broń w postaci RAC TĘCZOWYCH !!! Cóż za panikę i popłoch będzie siał taki zmasowany atak z rac które to zioną w niedający się okiełznać sposób ... ARMAGEDON !!!

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.