Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Pukaczuk napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 12 kolejka

  12. kolejka:
  22.10 18:00 Radomiak - Górnik Łęczna 1
  22.10 20:30 Lech Poznań - Wisła Płock 1
  23.10 12:30 Raków Częstochowa - Bruk-Bet Termalica 1
  23.10 15:00 Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 1
  23.10 17:30 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 2 Jesús Imaz
  23.10 20:00 Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 2
  24.10 15:00 Zagłębie Lubin - Cracovia 2
  24.10 17:30 Warta Poznań - Stal Mielec 2
  24.10 20:00 Piast Gliwice - Legia Warszawa 2

 • Pukaczuk napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Florence, Florence i jeszcze raz ... Florence! Gdyby nie on Stal by tego meczu nie wygrała na pewno! Powiem szczerze grę Stali jak na razie ogląda się ciężko! W meczu z Treflem po raz kolejny zawodnicy Stalówki wyszli słabo skoncentrowani, co jak się okazało mogło się zakończyć ich kolejną porażką! Widać wyraźnie brak dobrego środkowego, skrzydłowego, dobrego strzelca i rozgrywającego. A gra Stali w składzie ośmio zespołowym staje się po prostu już denerwująca i żenująca. Zadziwia mnie bardzo słabiutka gra dotychczas Danka Kuliga (nie żebym z niego robił kozła ofiarnego, ale ... ). Damian w Stali jak na razie gra wielki piach, nie może się odnaleźć na parkiecie, słabo rzuca, gubi piłki jak przedszkolak, nie może utrzymać piłki w dłoniach, kiepsko się porusza na parkiecie. Słowem: dno! Jeszcze Jakub Wojciechowski prawdopodobnie do końca roku nie zagra! Z powodu kontuzji i operacji z tym związanej i mamy obraz degrengolady aktualnych Mistrzów Polski! Czy karta wreszcie się odwróci w Stali na lepsze?

 • Pukaczuk napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Mało konkretów w tym wywiadzie, ale rozumiem właściciela Matuszewskiego. Pan Karol ciągnął trochę za język pana Pawła, ale... nic z tego. Wracając do tych dwóch przegranych meczy pucharowych w rozgrywkach BCL, to Stalowcy mogli się pokusić w nich o zwycięstwa, jednak stało się inaczej. Będzie Stali trudno wyjść z tej grupy pucharowej jeżeli nie zaczną w niej wreszcie wygrywać. W lidze EBL/PLK na razie także bez rewelacji. Dalsze wzmocnienia by się przydały w Stali, czy do nich dojdzie? Oby.

 • Pukaczuk napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przyczyny złej gry w Stali na dzisiaj są dwie:

  1) krótka ławka (grają ósemką zawodników!)

  2) Źle dobrany skład personalny drużyny!

  Można by się przyczepić także do przygotowań, nie wiem czy zbyt krótkich, ale w tym wszystkim dużo nie gra!

  Stąd przykre porażki i w EBL/PLK, BCL (przegrane ... wygrane oba mecze!) (w Hiszpanii i w Turcji!). Bardzo przykra porażka na dzień dobry, na otwarcie sezonu koszykarskiego w Polin, w Suzuki SuperPucharze Polski, i mamy kiepski obraz w Stali!

 • Pukaczuk napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jestem trochę zaskoczony in minus postawą WKS-u w Szczecinie. Trenera Urlepa czeka bardzo ciężkie zadanie wyprowadzić Śląsk na proste tory. Zadziwia mnie słaba gra wrocławian ...

 • Pukaczuk napisał/a komentarz do Pinar Karsiyaka Izmir - Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski

  Niestety Stalowcy nadal grają piach. W ośmiu nie da się wygrywać meczy. W polskiej EBL też się przekonali już o tym. Nie wiem czemu Igor nie reaguje na to sensownie, bo nie wierzę, że tego nie widzi! Na razie kiepsko pany!

 • Pukaczuk napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Urocze panie :))

 • Pukaczuk lubi Komentarz

  Moje typy na 11. kolejkę PKO BP Ekstraklasy 2021/2022:
  16.10 12:30 Górnik Łęczna - Piast Gliwice 2
  16.10 15:00 Bruk-Bet Termalica - Lechia Gdańsk 2
  16.10 17:30 Górnik Zabrze - Wisła Kraków X
  16.10 20:00 Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa 2
  17.10 12:30 Wisła Płock - Pogoń Szczecin 2
  17.10 15:00 Cracovia - Warta Poznań 1
  17.10 17:30 Legia Warszawa - Lech Poznań 1
  18.10 18:00 Stal Mielec - Zagłębie Lubin 2
  18.10 20:30 Jagiellonia Białystok - Radomiak X

 • Pukaczuk lubi Komentarz

  Jak dobrze zagramy, pokonamy Andorę i Węgry oraz pokażemy naszą siłę w barażach, MŚ 2022 mogą stać się faktem, wręcz sensacją!

 • Pukaczuk napisał/a komentarz do Czy jesteśmy w stanie awansować z pierwszego miejsca w eliminacjach do[..]

  Też wierzę w to głęboko, bo Sousa z meczu na mecz coraz lepiej ustawia te klocki aczkolwiek gra jest jeszcze daleka od ideału ...

 • Pukaczuk napisał/a komentarz do Czy jesteśmy w stanie awansować z pierwszego miejsca w eliminacjach do[..]

  Nie wiem, Anglia by musiała umoczyć jeden mecz i jeden zremisować, a my dwa wygrać i z Andorą i z Węgrami... Dobrze liczę, chyba tak, mamy trzy punkty straty do Anglii, do pierwszego miejsca w grupie eliminacyjnej do MŚ Katar '22. S,koda tego meczu z Anglią na Wembley - przegranego - 1:2! Gdyby wtedy padł tam remis mielibyśmy przed ostatnimi meczami w grupie, tylko 1 punkcik straty do Anglii, a tak jest jak jest. Szkoda, bo było blisko z nimi skutecznie powalczyć i na Wembley w Anglii i w Polin w Warszawie. Załóżmy, że wygramy z Andorą na bank, ale już z Węgrami nie musi być wcale spacerek tym bardziej, że w Budapeszcie z nimi żeśmy zaledwie zremisowali - 3:3 cały czas goniąc wynik do ostatecznego remisu. A baraże to na wstępie jest po 50% dla każdej z drużyn w nich biorących udział. Ja jednak wierzę, że obojętnie w nich na kogo trafimy, to nasi reprezentanci narodowi piłkarscy, wniosą się na wyżyny swoich umiejętności piłkarskich i z przytupem awansują po raz kolejny na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej mężczyzn Katar 2022r! I odegrają na tych MŚ jedną z wiodących ról, czego serdecznie polskim piłkarzom należy życzyć!

 • Pukaczuk

  Czy jesteśmy w stanie awansować z pierwszego miejsca w eliminacjach do MŚ Katar '22?

  • Pukaczuk Też wierzę w to głęboko, bo Sousa z meczu na mecz coraz lepiej ustawia te klocki aczkolwiek gra jest jeszcze daleka od ideału ...

  • Pukaczuk Nie wiem, Anglia by musiała umoczyć jeden mecz i jeden zremisować, a my dwa wygrać i z Andorą i z Węgrami... Dobrze liczę, chyba tak, mamy trzy punkty straty do Anglii, do pierwszego miejsca w grupie eliminacyjnej do MŚ Katar '22. S,koda tego meczu z Anglią na Wembley - przegranego - 1:2! Gdyby wtedy padł tam remis mielibyśmy przed ostatnimi meczami w grupie, tylko 1 punkcik straty do Anglii, a tak jest jak jest. Szkoda, bo było blisko z nimi skutecznie powalczyć i na Wembley w Anglii i w Polin w Warszawie. Załóżmy, że wygramy z Andorą na bank, ale już z Węgrami nie musi być wcale spacerek tym bardziej, że w Budapeszcie z nimi żeśmy zaledwie zremisowali - 3:3 cały czas goniąc wynik do ostatecznego remisu. A baraże to na wstępie jest po 50% dla każdej z drużyn w nich biorących udział. Ja jednak wierzę, że obojętnie w nich na kogo trafimy, to nasi reprezentanci narodowi piłkarscy, wniosą się na wyżyny swoich umiejętności piłkarskich i z przytupem awansują po raz kolejny na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej mężczyzn Katar 2022r! I odegrają na tych MŚ jedną z wiodących ról, czego serdecznie polskim piłkarzom należy życzyć!

  • Legionowiak 2.0 Jak dobrze zagramy, pokonamy Andorę i Węgry oraz pokażemy naszą siłę w barażach, MŚ 2022 mogą stać się faktem, wręcz sensacją!

 • Pukaczuk napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wierzę w Urlepa. Jego ciężka praca musi przynieść efekty.

 • Pukaczuk napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 11 kolejka

  11. kolejka:
  16.10 12:30 Górnik Łęczna - Piast Gliwice 2
  16.10 15:00 Bruk-Bet Termalica - Lechia Gdańsk X2
  16.10 17:30 Górnik Zabrze - Wisła Kraków 1X
  16.10 20:00 Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa 1X
  17.10 12:30 Wisła Płock - Pogoń Szczecin 2
  17.10 15:00 Cracovia - Warta Poznań 1 2
  17.10 17:30 Legia Warszawa - Lech Poznań 1
  18.10 18:00 Stal Mielec - Zagłębie Lubin 1
  18.10 20:30 Jagiellonia Białystok - Radomiak 1

 • Pukaczuk napisał/a komentarz do Trefl wrócił na właściwe tory. Wielkie emocje w Sopocie

  @Koop: skład składem, ale po co Zastal rozmienia się na drobne w tej całej lidze VTB (marnuje siły i cenny czas szkoleniowy)? Przecież to kula u nogi dla klubu, a niźli jakieś korzyści szkoleniowe czy finansowe... ? : //

 • Pukaczuk napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dość wyrównany mecz ze wskazaniem na Trefl Sopot. Zielonka źle rozegrała końcówkę meczu choć walczyła mocno w Sopocie.

 • Pukaczuk napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Cieszy wygrana Stali, ale gra zaledwie 8. punktującymi graczami nie napawa optymizmem. Na puchary BCL to za mało, a i druga połowa meczu w Dąbrowie Górniczej przegrana jednym punktem!?! (4 kwarta przegrana - 22:28!), co świadczy o krótkiej ławce! W Turcji znowu będzie w trąbę. Ciekawe kiedy wreszcie zawodnicy w Stali się dotrą i zaczną grać tak jak kibice tego oczekują! :///

 • Pukaczuk napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przydałby się w Stali tym bardziej, że Igor Ivana zna od podszewki i vice versa. A o obronę DMP będzie niezwykle trudno i szersza kadra zawodnicza jest wskazana. Do tego mega trudna grupa w BCL, żeby coś ugrać tamże.

 • Pukaczuk napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Śląsk siadł kondycyjnie prowadząc nawet 17. pkt i przegrać te zawody to jest sztuką. Rzut też wrocławianom jakby "nie siedział".

 • Pukaczuk napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Powodzenia w dalszej karierze Eveangelos. Szkoda, że tu ci nie wypaliło. Ale życie ...

 • Pukaczuk napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Na pewno Stanisław Czerczesow powinien zastąpić już teraz Sousę na stanowisku trenera reprezentacji Polski, a nie selekcjonera, który na pewno nie awansuje z reprezentacją na MŚ w Katarze - 2022r. Choćby dlatego, co Staszek osiągnął w Legii Warszawa! A Sousa zawalił ME, a i teraz w eliminacjach do ME Polska gra bardzo przeciętnie!

 • Pukaczuk napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie zazdroszczę trenerowi Michniewiczowi jego trudnej sytuacji kadrowej w Legii. Teraz widać jak na dłoni jak ważna w drużynie jest bardzo szeroka, wyrównana kadra zawodników! Warto o tym pomyśleć już teraz!

 • Pukaczuk napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tę nietrafione transfery w Stali są pokłosiem bardzo przykrej i dotkliwej porażki z Zastalem Zielona Góra w Suzuki Superpucharze Polski. Szkoda, bo tego trofeum Stal jeszcze nie ma ...

 • Pukaczuk napisał/a komentarz do Oficjalnie: jest nowy trener kadry Polski koszykarzy!

  @Nie zaszczepię się: dajmy szansę Miliciciowi. Wolę jego niż Taylora dalej ...

 • Pukaczuk napisał/a komentarz do PZKosz wybrał nowego trenera kadry. Jakie cele postawiono Igorowi Miliciciowi?

  @pawka: jak go wkomponuje skutecznie do drużyny to czemu nie?. Ja to rozumiem - rodzina.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Perec Freitag

Oglądałem wyścig formuły 1. Grand Prix Monaco w Monte Carlo i tym razem Louis Hamilton tak sobie pojechał, pomimo tego, że była jego kobieta tamże - Serena Williams. Max Veerstappen tym razem nie dał Louisowi Hamiltonowi absolutnie szans, Max Veerstappen startował jednak z pool position. Ale przyznać też trzeba, że tor wyścigowy w Monaco jest bardzo trudny technicznie. Jest dużo zakrętów, gdzie kierowcy muszą zwalniać, stąd jest mijanek jak na lekarstwo. 78 okrążeń toru wyścigowego strzeliło jak z bicza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Perec Freitag

Liga Narodów: Polska - Włochy 0:0. Kolejny gniot naszej piłkarskiej reprezentacji. Nie potrafimy strzelić nawet jednego gola u siebie! To jest jakiś dramat! Piewcy w studiu Polsatu Sport - zachwyceni grą naszych piłkarzy! Z taką grą na ME to przegramy wszystkie mecze! Żenada!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Perec Freitag

Cudowny Mamed Khalidov! Tak jak rozłożył na deski w 36 sekundzie pierwszej rundy - Anglika Scotta Askhama, to najwyższy szacunek mu się należy. Widać i to bardzo, jak Mamed myśli w ringu. Teraz na kolejnych KSW trzeci pojedynek z Askhamem oraz rewanż z Tomkiem Narkunem. Sponsorzy powinni wyłożyć teraz olbrzymie pieniądze na te walki! Brawo, brawo Mamed Khalidov! Miernoty, które skreślały Mameda i co łyso wam?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Perec Freitag

Świetny mecz polskiej tenisistki ziemnej Igi Świątek! French Open w Paryżu dla niej! Finał przeciw Amerykance Sofi Kenin to - 6:4, 6:1! Drugi set praktycznie do jednej bramki dla Polki. No 19 lat życia Igi i całe życie tenisowe przed nią. Iga, tylko tak dalej. Tak trzymać! Wreszcie polski tenisista ziemny wygrywa tę imprezę!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.