Czy jesteśmy w stanie awansować z pierwszego miejsca w eliminacjach do MŚ Katar '22?

autor: Pukaczuk | 2021-10-15, 11:31 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Pukaczuk

Też wierzę w to głęboko, bo Sousa z meczu na mecz coraz lepiej ustawia te klocki aczkolwiek gra jest jeszcze daleka od ideału ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Jak dobrze zagramy, pokonamy Andorę i Węgry oraz pokażemy naszą siłę w barażach, MŚ 2022 mogą stać się faktem, wręcz sensacją!

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pukaczuk

Nie wiem, Anglia by musiała umoczyć jeden mecz i jeden zremisować, a my dwa wygrać i z Andorą i z Węgrami... Dobrze liczę, chyba tak, mamy trzy punkty straty do Anglii, do pierwszego miejsca w grupie eliminacyjnej do MŚ Katar '22. S,koda tego meczu z Anglią na Wembley - przegranego - 1:2! Gdyby wtedy padł tam remis mielibyśmy przed ostatnimi meczami w grupie, tylko 1 punkcik straty do Anglii, a tak jest jak jest. Szkoda, bo było blisko z nimi skutecznie powalczyć i na Wembley w Anglii i w Polin w Warszawie. Załóżmy, że wygramy z Andorą na bank, ale już z Węgrami nie musi być wcale spacerek tym bardziej, że w Budapeszcie z nimi żeśmy zaledwie zremisowali - 3:3 cały czas goniąc wynik do ostatecznego remisu. A baraże to na wstępie jest po 50% dla każdej z drużyn w nich biorących udział. Ja jednak wierzę, że obojętnie w nich na kogo trafimy, to nasi reprezentanci narodowi piłkarscy, wniosą się na wyżyny swoich umiejętności piłkarskich i z przytupem awansują po raz kolejny na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej mężczyzn Katar 2022r! I odegrają na tych MŚ jedną z wiodących ról, czego serdecznie polskim piłkarzom należy życzyć!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.