Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Bernard Kranc napisał/a komentarz do "Polski" poniedziałek w Lyonie. Zagrają Katarzyna Kawa i Magdalena Fręch

  @RUCH TO KIBICE: Widzę po Twoich licznych komentarzach, że masz ogromny ból tyłka z powodu sukcesów Igi. Ciekawe co Ty osiągnąłeś w życiu trollu.

 • Bernard Kranc lubi Komentarz

  Najbardziej z tego zamrozenia korzystaja Barty i Andreescu, obie bez formy i opuszczajace nagminnie wszystko co sie da. Ten ranking to w tej chwili juz farsa.

 • Bernard Kranc lubi Komentarz

  "Czekam z niecierpliwością na zacięte pojedynki Świątek z takimi gwiazdami cyklu, jak mocno bijąca Naomi Osaka, zwinna Ashleigh Barty, legendarna Serena Williams, odrodzona Wiktoria Azarenka, wytrwała Simona Halep czy wszechstronna Bianca Andreescu". Podzielam te oczekiwania i sam bardzo chciałbym zobaczyć dzisiaj spotkanie Igi przede wszystkim z będącymi w optymalnej formie Osaką oraz taką Bianką, która w zeszłym roku wygrała US Open. Bo gdy o wilku mowa, to właśnie Bianka, gdy wygrywała wtedy, nie boję się tego stwierdzić, jest jedyną w ostatnich latach zawodniczką, która zrobiła na mnie jeszcze większe wrażenie, niż Iga w tych ostatnich dwóch tygodniach. Gra Bianki wydawała się jeszcze bardziej kompletna, całkowicie harmonijna, a ona zaś będąca monolitem, jak chodzi o odporność mentalną i pewność siebie. Zresztą przed tamtym US Open zbudowała już wokół siebie aurę wielkości, mocy, zawodniczki w tamtym momencie nie do pokonania. Iga ma na razie za sobą tylko jeden bardzo udany turniej i tak jeszcze nie można jej ocenić. W Paryżu o tej nieco innej porze roku, zapasowało jej wszystko i jestem bardzo ciekawy, jak będzie grała w przyszłym roku - począwszy od Melbourne (inny klimat, inna nawierzchnia i przede wszystkim powrót, oby, kilku dziewczyn, których mi osobiście bardzo teraz brakowało. Mowa o wymienionych Osace, Bencić, Barty, czy Andreescu, co w żaden sposób nie umniejsza sukcesu Igi, ale tak po prostu - po kibicowsku, chciałbym zobaczyć ją w starciu z tymi wymienionymi najlepszymi, przy założeniu oczywiście, że w dobrej formie i zdrowe). Wracając do tej listy na chwilę jeszcze, to akurat starcia z Sereną nie jestem aż tak ciekawy, gdyż to już nie jest ta wielka Serana. Z kolei Halepkę, mówiąc pół żartem, pół serio, chyba można już odhaczyć, choć po tak sromotnej porażce, przy pewnie pierwszej okazji na pewno będzie chciała wziąć rewanż za ten rewanż. Ale ciekawe byłoby też spotkanie z Muguruzą, która zdaje się odżywać i wracać do bardzo dobrej dyspozycji po okresie wyraźnego załamania formy. Wygrać lub przegrać ciągle jeszcze można z wieloma, niemniej rozpatrując tylko w kontekście tego, że Iga w kolejnych występach grałaby na zbliżonym poziomie do obecnego, to grono rywalek, które mogłyby jej dotrzymać kroku, wydaje się dość wąskie. A te, o których najbardziej mowa, musiałby zagrać z Igą na naprawdę dobrym poziomie. A ze ten występ Igi w Paryżu, wielkie i to bardzo wielkie gratulacje.

 • Bernard Kranc lubi Komentarz

  jesteś durny jak but IQ pantofelka dosłownie... a jak nie sponsorowali Kubicy i paliwo było jeszcze droższe to co... nie dadzą jemu to myślisz, że Tobie dadzą jesteś zwykłym cebulowym zazdrośnikiem... jak nie na niego to na coś innego by wydali... ZAZDROŚĆ AŻ KUPI SKORO UWAŻASZ ŻE TAK SKOCZĄ CENY PALIWA NA TEJ STACJI TO TANKUJ GDZIE INDZIEJ śmieszny człowieku z ilorazem pantofelka POWODZENIA ROBERT

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.