Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Jerzy Bogdan Zembrowski lubi Komentarz

  kobito naucz się grać na środku najpierw a później się wypowiadaj

 • Jerzy Bogdan Zembrowski lubi Komentarz

  Akurat ta pani nie powinna zabierać głosu.Dlaczego to to gra w kadrze i w dodatku jest kapitanem,to tylko wie ten nieudaczny trener.Takiego drewna w zespole nie powinno być.

 • Jerzy Bogdan Zembrowski lubi Komentarz

  Moim zdaniem mecz przegrał trener jak można zawodnika trzymać na boisku który ma 15% skuteczność nie wspominając o przyjmującej która nie przyjmowała i nie kończyła to po co pojechali zmiennicy dla asysty żeby było więcej czy może cieplej bo w grupie jest zawsze cieplej

 • Jerzy Bogdan Zembrowski lubi Komentarz

  Na pierwszym miejscu mecz przegral nowrocki(koniecznie z malej litery bo to nieudacznik dyletant i gostek bez honoru)Pozniej Wolosz,nastepnie Smarzek...To trzy glowne powody...Trener Turcji calkowicie zmienil rozgrywajaca po pierwszym secie..nowrockiego nie bylo na to stac ze strachu i tak jest przez cala jego kariere..Efektem tego bylo zameczenie fizyczne Smarzek przez dawanie jej kazdej pilki do ataku,kiedy wszyscy widzieli ze jej po prostu nie idzie.Kazdy moze miec slaby dzien..Ale nowrocki i Wolosz tego nie widzieli...Mecz pownien sie zakonczyc spokojnie w 4 secie i nie byloby za wiele do gadania..Turcja by skomentowala ze Polki byly tego dnia lepsze i koniec dyskusji....Pierwsza rzecza jest wyj...banie nowrockiego..

 • Jerzy Bogdan Zembrowski napisał/a komentarz do Kwalifikacje olimpijskie Tokio 2020. Kąkolewska: To ogromna porażka

  @Politechnik: Winić trzeba trenera, bo to on tak fatalnie przygotował zawodniczki do gry. On na treningach powinien widzieć, że Malwina Smarzek-Godek oraz Magdalena Stysiak zamykają oczy podczas ataku i ... nie widzą, że uderzają w mur rąk. Identycznie Klaudia Alagierska i Agnieszka Kąkolewska też zamykają oczy przed uderzeniem w piłkę, co kończy się fatalną "czapą". Trener nie nauczył tych dziewczyn patrzenia przed uderzeniem. Nie nauczył grania dolnych wystaw przez Marię Stenzel, co skutkowało, że ta dziewczyna poprawnie wystawiła może 20% zagrywanych piłek czyli jedną na 5. Trener nie nauczył atakujących uderzania w łokcie blokujących. Nie nauczył abecadła czyli silnego serwowania, co skutkuje że poza Stysiak pozostałe podają piłkę jak na plaży! To kompromitacja trenera, a nie zawodniczek. Trzeba zatrudnić solidnego trenera z zagranicy albo krajowego, ale mającego o tym pojęcie, że trener ma uczyć a nie tylko selekcjonować!

 • Jerzy Bogdan Zembrowski lubi Komentarz


  Niech Nawrocki odejdzie , on nie ma pomysłu na grę . Jego czas już się skończył . Należy zatrudnić b dobrego trenera z zagranicy .

 • Jerzy Bogdan Zembrowski lubi Komentarz

  Dzięki dziewczyny za walkę i emocje. Nie jesteście jeszcze gotowe na wygrywanie w takich meczach.Niestety trener nie stanął na wysokości zadania.Macie potencjał ale trzeba zmian.Zwłaszcza trzeba nowego szkoleniowca.Dobrego.Nie poddawajcie się.Powodzenia w następnych turniejach.

 • Jerzy Bogdan Zembrowski lubi Komentarz

  Trzeba przyznać ,że dziewczyny zostawiły serce na boisku. Smarzek bez formy, a co robi w reprezentacji Kąkolewska to nie rozumiem. To jest kołek drewna który nie potrafi oderwać sie od ziemi . Nie da sie na jej grę patrzeć . Poza blokiem nie potrafi nic. Trener chyba też nie rozumie tej dyscypliny. Długo można by się nad nim pastwić , ale co to da .

 • Jerzy Bogdan Zembrowski lubi Komentarz

  Zabrakło chłodnej głowy i dokładnej wystawy na pełny zasięg dla Stysiak, gdyby to wykonano Stysiak huknęłaby nie do obrony,

 • Jerzy Bogdan Zembrowski lubi Komentarz

  Od poczatku meczu bylem powaznie zaniepokojony o wynik spotkania widzac w skladzie wyjsciowym Medrzyk.Turczynki b.szybko odkryly nasz najslabszy punkt.Do konca meczu czekalem na zmiane tej pani,niestety nie doczekalem sie i moje najgorsze obawy sie potwierdzily.Szkoda dziewczyn,trenera pod sciane i przed oczy postawic tablice ze statystyka skutecznosci wyzej wymienionej • Jerzy Bogdan Zembrowski lubi Komentarz

  nawrocki tak prowadził zmiany /a właściwie brak zmian/ że "zajechał" zawodniczki =te które się zbuntowały, jest złym , mściwym trenerem a zarząd go popiera. w imię osobistej zemsty zaprzepaścił awans olimpijski i zniszczył zespół. no ale działacze i trener trzymają się mocno - a co na to kibice ??????

 • Jerzy Bogdan Zembrowski napisał/a komentarz do Kwalifikacje olimpijskie Tokio 2020. Kąkolewska: To ogromna porażka

  Nie należy winić zawodniczek, bo grały jak umiały i wykazały ogromna ambicję, za co chwała. Winić trzeba trenera, bo to on tak fatalnie przygotował zawodniczki do gry. On na treningach powinien widzieć, że Malwina Smarzek-Godek oraz Magdalena Stysiak zamykają oczy podczas ataku i ... nie widzą, że uderzają w mur rąk. Identycznie Klaudia Alagierska i Agnieszka Kąkolewska też zamykają oczy przed uderzeniem w piłkę, co kończy się fatalną "czapą". Trener nie nauczył tych dziewczyn patrzenia przed uderzeniem. Nie nauczył grania dolnych wystaw przez Marię Stenzel, co skutkowało, że ta dziewczyna poprawnie wystawiła może 20% zagrywanych piłek czyli jedną na 5. Trener nie nauczył atakujących uderzania w łokcie blokujących. Nie nauczył abecadła czyli silnego serwowania, co skutkuje że poza Stysiak pozostałe podają piłkę jak na plaży! To kompromitacja trenera, a nie zawodniczek. Trzeba zatrudnić solidnego trenera z zagranicy albo krajowego, ale mającego o tym pojęcie, że trener ma uczyć a nie tylko selekcjonować!

 • Jerzy Bogdan Zembrowski lubi Komentarz

  Jesteśmy z wami dziewczyny

 • Jerzy Bogdan Zembrowski lubi Komentarz

  Niestety dziewczyny grały same bez trenera .P.Nawrocki błędy taktyczne ,brak reakcji na to co dzieje sie na boisku,brak pomysłu na gre ,brak wykorzystania potencjału dziewczyn.Decyzja powinna byc jedna trener do wymiany w trybie natychmiastowym.

 • Jerzy Bogdan Zembrowski lubi Komentarz

  Roztrwonienie 6-punktowego prowadzenia z połówki czwartego seta i w jego końcówce nie wykorzystanie jednego z 5 meczboli, to dowód, że nie zasłużyły sobie na IO

 • Jerzy Bogdan Zembrowski lubi Komentarz

  Za całą grę odpowiada trener - i jeśli on nie widział że gra się nie klej i że trzeba zrobić zmiany w rozegraniu lub w ataku to należy zmienić trenera !!! bo tak dalej nie może być że trener lekceważy zdrowie siatkarek ! Nawrocki do wymiany !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Jerzy Bogdan Zembrowski lubi Komentarz

  Faktem jest, że największy udział w porażce (4 -ty i 5-ty set) miała Malwina Smarzek... Czas włączyć myślenie podczas gry! Samo "łup na oślep" to dziś w siatkówce o wiele za mało!

 • Jerzy Bogdan Zembrowski lubi Komentarz

  Było by dziwne gdyby skonfliktowany zespół z trenerem osiągnął kwalifikacje. Związek liczył na cud? właściwie na co? Może na trenera którego tak hołubi? Coś jednak ten trener nie pomógł i nie było w najważniejszych momentach żadnej jego reakcji. Taki trener to nie jest dobry trener bo dobry trener umie zareagować w odpowiednim momencie.

 • Jerzy Bogdan Zembrowski lubi Komentarz

  Dziewczyny przestańcie.Marzenia trzeba mieć ale też trzeba twardo stąpać po ziemi.Nie był to finał a niestety nie jesteście jeszcze tak dobre aby wygrywać w takich meczach i turniejach, zwłaszcza z tym trenerem.Głowy do góry i trzeba pracować.Jesteście jeszcze młode i wszystko przed wami.Dzięki za wspaniałą walkę i powodzenia.

 • Jerzy Bogdan Zembrowski lubi Komentarz

  Ja mam apel do dziewczyn-Odejdźcie z kadry na tak długo jak trenerem będzie Nawrocki.Jeśli macie odwagę i ambicje zajść dalej niż z tym nieudacznikiem , musicie się postawić wszystkie za takim rozwiązaniem.Z tym człowiekiem nigdy nic nie osiągniecie.

 • Jerzy Bogdan Zembrowski lubi Komentarz

  Czy jest tu jakiś moderator i zablokuje wreszcie te "karolinki"?
  Wklejają linki bez żadnych konsekwencji!
  A może to dodatkowy zarobek dla SF ???

 • Jerzy Bogdan Zembrowski lubi Komentarz

  trener do kitu nie robił zmian iny trener

 • Jerzy Bogdan Zembrowski lubi Komentarz

  Wywalić marnego trenera na zbity pysk. Co to za trener który nie robi zmian w momentach zagrożenia wyniku. Nasze zawodniczki sprawiały wrażenie strasznie zmęczonych "gwiazd". Każde zagranie i zbicie Turczynek było z pełną mocą. Nasze były anemiczne i słabiutkie. Czas na zmiany nie tylko trenera. Pozdrawiam zawiedzionych i wkurzonych kibiców.

 • Jerzy Bogdan Zembrowski lubi Komentarz

  Bez środkowych nie da sie wygrywać meczów Stysiak atakowała tylko jak była w 1 linii a większość piłek dostawała Smarzek na którą czekał dobrze ustawiony blok,bo tureckie środkowe odpuszczały środek a jak była Mędrzy w 1 lini to wiadomo że tylko Smarzek dostanie piłkę.Alagierska Spike: 2,97 m,,Kąkolewska 3,09,Wołosz Spike 3.03,Smarzek Spike 3,18.

 • Jerzy Bogdan Zembrowski lubi Komentarz

  Ja przed turniejem mówiłem, że niepotrzebnie tam pojechały bo turniej nie jest do wygrania. Za mocne ekipy: Turczynki, Niemki.
  Zresztą gdyby jakimś cudem pokonały Turcję to poległyby z Niemkami dlatego mecz półfinałowy nie miał żadnego znaczenia.
  Każdy to potwierdzi kto widział w akcji Niemki. Przygotowały super formę, a co miał do zaoferowania Nawrocki? Jedną atakującą, Smarzek-Godek przeciwko całego tureckiemu zespołowi? Smarzek miała skuteczność w ataku około 20% co oznacza, że kończyła jedną piłkę na pięć. Czy on był ślepy, że tego nie widział? Dlaczego trzymał ją na boisku? I po co wziął zmienniczki, skoro nie chciał wpuścić je na boisko?
  "...Jakub Dolata. Sam kilka lat temu przeżywał takie emocje jako mąż (Katarzyny Skowrońskiej-Dolaty)". Jako mąż przeżywał emocje? Że niby dlaczego? Żona go pobiła? Tu już pismak poleciał po bandzie.
  Nie wiedziałem, że na trybunach sportowych przeżywa się emocje małżeńskie, albo jako żona, teściowa, zięć, szwagier itp.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.