Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Tadeusz Nosel napisał/a komentarz do Włodzimierz Szaranowicz walczy z chorobą. Zakończył dziennikarską karierę

  Panie Redaktorze. Wiem, że chorobę przyjmuje Pan jakby przeciwnika w ringu. Wedle szkoły Papy Sztama. To dziwne, ale słowa Pana o chorobie jakby dodały mi sił, bo nadal, mimo wszystko, Pańska energia pobudza, dodaje wigoru. Tak sobie myślę, dosłownie, że nie byłoby Adama Małysza i wielu innych polskich znakomitości, gdyby nie Pańskie towarzyszenie im w roli sportowego relatora. Wielu kibiców będzie modlić się w Pana intencji, ja też. Poznałem Pana niegdyś w Redakcji Sportowej TVP (stały współpracownik), stąd też w pełni wiem, jaki fajny z Pana Gość, reporter niezrównany.

 • Tadeusz Nosel

  Trudno z oddali dociekać, jaka jest przyczyna takiej decyzji co do wyboru bramkarza. Sądzę, że o grze na tej pozycji decyduje dyspozycja dnia, poprzednie mecze (!), styl gry przeciwnika. Stawianie w bramce piłkarza z góry na pół roku pozbawia go tej szczególnej wrażliwości sportowej wojownika, który nie będąc pewnym swego stara się, dzień i noc, toczyć wyimaginowaną walkę z wyobrażanym konkurentem. Tak buduje się sportowa moc, siła, żądza wygranej.

 • Tadeusz Nosel napisał/a komentarz do MŚ w skokach 2019: Jarosław Kaczyński pod wrażeniem polskich skoczków. "Wyczyn Kubackiego to coś niebywałego"

  Panie Prezesie. Tu też zadziałała ręka Pana Boga. Tak jak i w przypadku Pańskiego PiS-u. Z Bogiem ...

 • Tadeusz Nosel

  SKOKI KOMENTATORZY. Nareszcie zmiana przy mikrofonach. Szczęsny - Snopek to już lepiej. Babiarz ze swym propagandowym nachalstwem i przaśnym aktorstwem (pod śp. Tomaszewskiego) był nie do wytrzymania. Oby już nie wracał. Pan Snopek - za bardzo kostyczny, więcej luzu, śpiewniejszych wypowiedzi. Także i to: niech skoczek najpierw wyląduje, a dopiero potem - że wygrał, a nie odwrotnie. I nie ma co szukać tonu Szaranowicza. To se ne vrati.

 • Tadeusz Nosel napisał/a komentarz do Jan Tomaszewski: Wojna polsko-polska jest ekstremalna. Ludzie, czy wyście wszyscy poszaleli?

  Podzielono nas przy Okrągłym Stole. Swoi rozmawiali ze swoimi, normalna Polska nie została zaproszona. Dzisiaj to pokłosie tamtego oszustwa. Boję się, że może być u nas niedługo żółto od wiadomych kamizelek.
  U nas prym wiodą obce media, tak lokalne jak i centralne. To jedna ze składowych nowoczesnej niewoli. Istotne tematy naszego codziennego istnienia nie są w ogóle podejmowane. Tak jak i za komuny, trzeba sporo się nawędrować, by się czegokolwiek dowiedzieć. Panie Janie, skończ Pan z pohukiwaniem, poczytaj Pan Michalkiewicza, Gadowskiego, Brauna, Wolniewicza, posłuchaj Pan wyrzuconego z TVP Rachonia (Radio 24), wsłuchaj się Pan w Cejrowskiego ...

 • Tadeusz Nosel napisał/a komentarz do Włodzimierz Szaranowicz skomentował wybory sportowca roku. "Popularność dyscypliny na pierwszym miejscu"

  To musi być ktoś z "poetyki" Ciszewskiego. Laskowskiego da się znosić do momentów, gdy zaczyna piszczeć. To jakieś kuriozum, choroba? No i głos Babiarza ... Nie, pisk laskowskiego i zaccciąganie Babiarza ... Boże mój, za jakie grzechy dociera to do moich uszu.

 • Tadeusz Nosel napisał/a komentarz do Włodzimierz Szaranowicz skomentował wybory sportowca roku. "Popularność dyscypliny na pierwszym miejscu"

  Panie Redaktorze. Proszę, niech Pan jeszcze popracuje za mikrofonami. Babiarz i Szczęsny (ten pierwszy to chyba inwalida głosu) w ogóle nie współuczestniczą w tworzeniu telewizyjnego dramatu sportowego. Nie odczytują tego co na wizji. Mamolą słowami nijak mającymi się do wydarzeń. Jest Pan z tych - Tomaszewski. Tuszyński, Ciszewski, Szpakowski - a to do czegoś zobowiązuje. Proszę raz jeszcze o powrót do zawodu. PS. Też proszę; niechże Laskowski przestanie wreszcie piszczeć i wielosłowiem mamolić. Szkoda sportowców, sportu, widowisk.

 • Tadeusz Nosel napisał/a komentarz do Bez Lewandowskiego nie ma polskiej piłki. "Winna krótkowzroczność działaczy"

  Proszę od kilku dni, by pacynki z TVP Sport wzięły się do roboty. W teren panowie. Pokażcie, że w kraju futbolu nie mamy. To co jest, to popłuczyny po PRL-u, a do tego jeszcze te w miarę strawne "widowiska" transmitowane przez obcych, ale nie w TVPolska. Jeśli dobra zmiana, to już czas, bo tuskoludy tylko czekają, by dokończyć dzieła zniszczenia.

 • Tadeusz Nosel lubi Komentarz

  W tej grupie każdy może wygrać z każdym, zwłaszcza gdy gra u siebie. Tu nie ma rywali typu Gibraltar, Andora itp. Przestrzegam przed hurraoptymizmem.

 • Tadeusz Nosel lubi Komentarz

  Slabe te twitty wybrales, Bobakowski P.
  Malo a oczywiscie glownie wlasne (z SF).
  A ten Skwierawskiego to dlaczego? Ani w tym piora ani dowcipu.

 • Tadeusz Nosel lubi Komentarz

  "Nie wypada tego schrzanić"

  Ile razy już to słyszałem,a wychodziło jak zawsze:)Polak potrafi:)

 • Tadeusz Nosel

  Jak dotychczas, to gramy słabiutko. Ta grupa to rywale na naszym poziomie. Emocje gwarantowane. Przydałoby się, by TVP Sport sięgnęła reportersko tam, gdzie wszyscy grają w piłkę, ale nic z tego nie wychodzi. Mam na myśli futbolową prowincję. Ileż czasu na tej antenie można gadulić o jednym spotkaniu, zamiast wejść na ścieżkę rzetelnego dziennikarstwa sportowego.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.