użytkownik usunięty lubi Komentarz
Komentarz usunięty
użytkownik usunięty lubi Komentarz
Nic.
użytkownik usunięty lubi Komentarz
Nie znal odpowiedzi?:)
użytkownik usunięty lubi Komentarz
Komentarz usunięty
użytkownik usunięty napisał/a komentarz do UniatoMy napisał komentarz na tablicy ARTUR KS FALUBAZArti od dwoch lat[..]
2 lata
beka trwa
użytkownik usunięty lubi Komentarz
On nie interesował się żużlem w tak odległych czasach jak 2016 rok. Musiałby mu dziadek Artur o tym opowiedzieć.
UniatoMy napisał komentarz na tablicy ARTUR KS FALUBAZArti od dwoch lat chodze i interesuje sie zuzlem jako przyjaciel wytłumacz mi czym sie różni Apator od Wella? Wiem ten kom bedzie ( kopia) na głównej wiec napisz dyskretnie
-------------
rasowy sezonowiec
użytkownik usunięty 2 lata
beka trwa
użytkownik usunięty lubi Komentarz
Komentarz usunięty
użytkownik usunięty lubi Komentarz
I najlepsze jest to Tomku ,że obraźliwe teksty [o Gollobie] piszą goście co mają coś do napisania raz na dwa miesiące lub totalnie świeże konta.Pozdrawiam
użytkownik usunięty lubi Komentarz
gdzie ten PLUS ? czy też się zaorałeś jak twój ziomek hahaha
użytkownik usunięty lubi Komentarz
Brawo w końcu napisałeś prawdę o Unii i barażach z 2016
łap plusa
użytkownik usunięty lubi Komentarz
Czytając ten tekst i część komentarzy to można się zastanowić czy szare komórki normalnie pracują? Golloba na dziś interesuje leczenie,a nie kupowanie klubu.
Jedno jest pocieszające,na dziś kwota akcji to 400 tyś.Bo plotka na mieście specjalnie puszczona mówiła o 700 tyś.Komu takie gadanie ma służyć i po co?
Na dziś 100 % akcji klubu jest w rękach Pana Kanclerza i nic na dziś tego nie zmieni.Powinien Pan Ostafiński o tym wiedzieć.
Może w przyszłości Pan Kanclerz odsprzeda kilka akcji ale i tak będzie miał pakiet większościowy.Może nowi udziałowcy będą w Radzie Nadzorczej na prawdziwych zasadach a nie jak to bywało wcześniej.na dziś nie ma opcji sprzedania klubu.
użytkownik usunięty napisał/a komentarz do Kontrowersyjny pomysł IHF. Ryzykowna taktyka ma być zakazana
w punkt
użytkownik usunięty lubi Komentarz
Nikt Cię na tym forum na siłę nie trzyma. Nikt też nie będzie żałował jak wrócisz do komentowania spraw tenisowych.
użytkownik usunięty napisał/a komentarz do [status usunięty]
dsas
Multikonta Margit
https://sportowefakty.wp.pl/kibice/141178
konto glowne
-------------
https://sportowefakty....ice/141282
czarna wdowa
-------------
https://sportowefakty....ice/124589
tamara
------------------------
https://sportowefakty....ice/162546
-_o
-----------------
https://sportowefakty....ice/154759
-_-
użytkownik usunięty napisał/a komentarz do Zaorali tor w Lesznie. Fogo Unia ma ból głowy
Czekamy :)
użytkownik usunięty napisał/a komentarz do Zaorali tor w Lesznie. Fogo Unia ma ból głowy
Nie dziwie sie.
musi byc final
użytkownik usunięty lubi Komentarz
Panika w Lesznie.
Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.
Czy na pewno usunąć?
Aby wykonać akcję musisz się zalogować. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.
Błąd żądania AJAX
Możesz używać następujących sposobów żeby zwiększyć przejrzystość Twoich komentarzy lub otagować je tagami zawodników lub drużyn:
@nazwa tagu - umieszcza link do tagu zawodnika, drużyny, itp.
[b]tekst[/b] - pogrubienie tekstu
[i]tekst[/i] - pochylenie tekstu
[quote]tekst[/quote] - formatowanie jako cytat
Ten komentarz widzą tylko osoby obserwujące jego autora, odpowiedzi także będą widoczne tylko dla autora i obserwujących go osób.
Komentarze w tej dyskusji są widoczne tylko dla użytkownika z pół-banem i obserwujących go osób.
Ocena została zapisana.
Dziękujemy za ocenienie komentarza. Twoja opinia jest dla nas niezwykle ważna, pozwala bowiem dbać o poziom dyskusji i promować najlepsze treści dostarczane przez naszych Czytelników.