Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Romuald Cybulski napisał/a komentarz do Kibic na wojnie. Nie pytaj, czy zabiłem

  Akurat tobie Nie miałem nic specjalnego do powiedzenia. Pytanie jakie zadałeś jest tendencyjne. Zapytałeś o granice NATO i ZSRR. NATO nie jest państwem. Za to to drugie dzięki II Wojnie Światowej, znacznie powiększyło swoje terytorium kosztem: Finlandia (Karelia), Estonia, Łotwa i Litwa (zagarnęła ich niepodległość. Niemcy (obwód Kaliningradzki), Polska (ponad 150 tys. km2, Czechosłowacja (część Huculszczyzny), Węgry (wschodnia puszta), Rumunia (Mołdawia), Japonia (Sachalin i Kuryle).W czasie pokoju zagarnęła także Pd Osetię i Abchazję (prowincje Gruzji), oraz Krym (terytorium Ukrainy). Owszem Rosja jest zawsze głodna terytoriów, po których zagarnięciu nie następuje ich rozwój. Wszystkie kraje NATO razem wzięte, nie mogą równać się ze zdobyczami terytorialnymi Rosji.

 • Romuald Cybulski napisał/a komentarz do Polski związek zażądał od zawodniczki 185 tys. zł. Aleksandra Socha: "Obrzydliwe"

  Pani Socha bardzo głęboko kocha Polskę i naród polski. Jednak wszystko ma swoje granice. U tej pani ta bezgraniczna miłość kończy się na czubku nosa.

 • Romuald Cybulski napisał/a komentarz do Polski związek zażądał od zawodniczki 185 tys. zł. Aleksandra Socha: "Obrzydliwe"

  Pani Socha jako zawodniczka oczywiście dokonała dużych sukcesów sportowych. Związek sportowy nie wsparł tej pani zgodnie z jej oczekiwaniami, a więc żegnaj Polsko na was wszystkich się obrażam, mam teraz nową ukochaną ojczyznę. Pseudopatriotka postanowiła opuścić Polskę? Jej wybór, a dla mojej ojczyzny to już niewielka strata.

 • Romuald Cybulski napisał/a komentarz do Kibic na wojnie. Nie pytaj, czy zabiłem

  Rosja jest krajem, któremu zawsze jest mało terytoriów. Jest to tradycja po kraju rad. Polacy mają problem z wydostaniem się z Zalewu Wiślanego do Zatoki Gdańskiej. To jest już zaszłością, do której zdążyliśmy się przyzwyczaić. Żeby się dostać na Morze Czarne, trzeba przepłynąć przez Morze Marmara i jego cieśniny Bosfor i Dardanele. Ponad rok temu rosyjski okręt wojenny przepływając przez te wody, dął cyrkowy popis. Jego załoganci kierowali lufy dział i karabinów w stronę zabudowań Istambułu. To typowe zachowanie Rosjan. Buta i prowokowanie.

 • Romuald Cybulski lubi Komentarz

  czyli jak rosja zajmie np Elblag to tez to zaakceptujesz a jak polskie statki beda plynac mierzeja wislana to bedzie to prowokacja, zalosny jestes

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.